74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Sir Quno Jedi
    #55168
    De kivették már (én legalábbis nem láttam ott, lehet vak vok)
  • hykao #55167
    Ez a dolgom! :) A másik is kicserélve!
  • hykao #55166
    Hát a többi képhez (amik egyébként elég undormányosak sztem...) nem nagyon illik oda a tiéd, az biztos... :)
  • Sir Quno Jedi
    #55165
    Ez hülyeésg, évek óta csak Nike-it hordok utcára is sportcipőnek (mikor nem bőrben kolbászolok) és mondhatom maradok a márkánál. Drága de jó. Most voltam az Áutlét Csentőrben a Nike fektori sopba, oszt' vettem fullúj légtalpas nájkitő, haller ! (oan mint arégiem, csak nyújabb dizájn !) Meg vettem Dekatlonba két noném vietnámit bandukolni olajba, sárba, kutyázni, miegymás...

    Sazlé vagyok vagy egy puma súllyában, ezért néztem zseléset is (de abba még nem bízok), mert a légtalpak nem sokáig bírják szerénységem, azonban ez a léges most (még) stabilabbnak tűnik, mint a régi.
  • Sir Quno Jedi
    #55164
    Olyan nincs neki-e, hogy hátulról, messziről, töksötétben, összekuporodva agykabátban és fényvisszaverő takaróval letakarva ?!!! Mer az is olyan előnyös izé, nem ?! :DDD
  • parizer
    #55163
    köszi Hyk, örök hálám érte ;)
  • peet69
    #55162
    :o
  • IMYke2.0.0.0
    #55161
    Mozilla alatt sem... :)
  • cSuwwi
    #55160
    Láma kolléga aláírásában szokott lenni ennek az oldalnak a címe (ami amúgy baromiszar, firefox alatt be se jön ez a galléria), talán tud vmit :]
  • Kata
    #55159
    és a balfax még csak le sem vágta a képről a honlapom címét, sazl valami nagy íkús emberke lehetett aki feltette. :D

    Ja meg nem is tudtam róla, h így elqrvultam.
  • Kata
    #55158
    loál
  • ÁjjLe BoBBi
    #55157
    jujuj :D:D::D:D
  • DePreSsZYo
    #55156
    :DDDDDDD
  • Takezó
    #55155
    öö, tök véletlenül itt jártam, és.. ööö...
  • Kit--Kat
    #55154
    há hogy a fenébe ne, biztos a kis Henriken is régen Tisza cipő volt:DD
  • jihad
    #55153
  • hykao #55152
    Hmm, épp ma akadtam rá a TISZA oldalára, s kicsit nézelődtem. Akad egy-két cipő, ami tetszik nekem.
  • hykao #55151
    Képek fent! :)
  • Kata
    #55150
    de a beállítások is a lehető legelőnytelenebbek
  • Kata
    #55149
    tutira
  • bobey
    #55148
    OK! Tabu.
  • parizer
    #55147
    lehetséges. de mindegy. már nem vagyok annyira érdekelt a cég ügyeiben, sőt... nem sok jó származott nekem ebből, és itt most lelki dolgokra gondolok. de mindegy, hagyjuk ezt.
  • bobey
    #55146
    Nem biztos, de mintha már vásároltunk volna ilyen nevü cégtől Mixer betont?!
  • parizer
    #55145
    debrecen, vagy a beton szakma miatt?
  • parizer
    #55144
    még mindig köszönöm :)
  • peet69
    #55143
    még mindíg egész jócsaj vagy ;)
  • bobey
    #55142
    Szia! Most látom csak, hogy "Euro beton Debrecen" lehet, hogy már találkoztunk személyesen is, de nem igazán emlékszem rád.
  • parizer
    #55141
    L
    a képek feltöltését előre is köszönöm
  • parizer
    #55140
    igazán köszönöm
  • bobey
    #55139
    Szia Parizer!
    Nekem az első és a hrmadik kép a leg cukibb!
  • bobey
    #55138
    Egy kis javítás:tradícióhoz...
    Bocsi!
  • bobey
    #55137
    A Tisza pont a tradícióho ragaszkodik, főleg az emblémával. Nem teszi jól.
  • parizer
    #55136
    ugyan, hisz ez csak egy gyakorlat volt! pont az a lényeg, hogy megtanuljuk hogy jó és hogy nem. mondjuk embert én nem sokat fotóztam... meg én nem erre mentem rá, inkább a hosszú zárnyitvatartással próbálkoztam
  • ÁjjLe BoBBi
    #55135
    nekem is ilyen vékonytalpú velúr pumám van. már több mint 1 éves és még szinte semmi baja. csak a sarkánál belülről van megkopva az anyag. de az az eladók szerint azért mert nem kötöm be a cipőt
  • G_ArchAngel #55134
    a modell elsőosztályú a képekre pedig így, amatőrként is azt mondanám: (sokkal)jobb fotóst érdemeltél volna...
    Kata szerintem kitépte volna a "mester" szemeit...

    szvsz
  • Kit--Kat
    #55133
    ókés
  • G_ArchAngel #55132
    mondjuk az is érdekes, hogy haverom és én ugyanolyan Puma félcipőt vettünk, Ő Londonban én Budapesten a Mamutban...

    az övé még egészben van, és 3 éves, enyém 8 hónapos volt...
  • parizer
    #55131
    derítő esernyő...
    a képek pedig. hát tulzás lenne studiónak nevezni azt a szobát. persze van sok cuccunk, de valójában csak egy lehúzott színezett karton a háttér. a stzak pedig studiós, hiszen ezzel foglalkozunk. pontosabban ilyen tipusú dolgokkal.
  • Takezó
    #55130
    szia!
    ha még teccik is, a gond, hogy ugyanolyan drága, mint bármelyik másik nagy márka, és azé mégis ööö... hmmm, pl a talpa eléggé olyan (egybe, kemény talp), mint a 70-es években volt (nem éltem, csak láttam akkortájról megmaradt cipőt:Ð)
  • bobey
    #55129
    Sziasztok! Még nem ismertek. A cipőkről csak annyi a véleményem, hogy az ADIDASaim éveket bírnak, a GARMONT-om három hónap után kiszakadt. A boltban azt monták azért, mert mosom! Sajnálom, de a tiszta cipőt szeretem. A tisza cipőről pedig egy észrevétel: a héten Győrben jártam ott láttam egy Tisza boltot. Rengeteg cuccuk volt, egysem tetszett.