74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #55208
    videózni könnyebb: mozgóképpel könnyebb egy eseményt/történetet/cselekvést megörökíteni, hogy az más számára is értehető mondanivalóval bírjon, ellenben egy fotót úgy kell elkészíteni, hogy a témája/tartalma utaljon az ahoz kapcsolódó cselekvéssorra...
    persze a tárgy/modellfotó kivétel, de egy jó ápületfotónak kell hangulatott árasztania, vagy meg kell mutatnia az arányokat az előtérbe komponált emberek segítségével...
  • Sir Quno Jedi
    #55207
    Hmmm. Én abban hiszek, hogy magadtól kell eljutnod egy szintig.
  • Random work
    #55206
    Nekünk a programozást kezdték el tanítani. Megadták a problémát és oldjuk meg első órán. Aztán fél óra után elmondták mit kellett volna csinálni persze azután jött a következő hasonló nehetebb feladat.

    Amúgy a fényképezést mint ahogy más dolgokat is érdemes önfejlesztő módon elkezdeni. Én is 2 éve tök láma voltam a témához most meg már azért tanultam eleget, hogy ne legyenek olyan szar képeim.
  • parizer
    #55205
    valójában nem is az a cél. nekünk fontosabb a videózás(az egyetlen bökkenő, hogy ha nem tudsz jól fényképezni, a videó sem megy majd :) ). mondjuk a skanzeni munkáink nem lettek rosszak, úgy gondolom!
  • Sir Quno Jedi
    #55204
    Hát így nem juttok messzire a fényképészkedés rögös útján... :D
  • parizer
    #55203
    a probléma forrása inkább az volt, hogy a technikai háttér snm volt a legmegfelelőbb(pl hiába állítottad be manuálisan az olympuson a blendét, az élességet, a WB-t stb, hamis képet láttál benne), illetve nagyon hiányoltam, hogy fakultatív alapon működött az egész, és afféle "nem mondunk el semmit, majd kitaláljátok magatoktól" hozzáállást kaptunk. volt aki pl egy darab képet sem csinált!
  • Sir Quno Jedi
    #55202
    Őőőő, hát volt mit észrevnni, végülis állatorvosi lónak jó, mert még én is jobb képeket csinálok az ócska s304-esemmel olykor... DE legalább a téma valóban jó (mármint te).
  • parizer
    #55201
    ó, hát igazán köszönöm, tényleg (meg a többi Srácnak is).
    ez csak egy szakmai ygakorlat volt. pont az a lényeg, hogy észrevegyük a hibákat, hogy aztán ha komoly munka van, tudjunk majd javítani rajta!
  • ÁjjLe BoBBi
    #55200
    hello sitai gello
  • GAthersw
    #55199
  • ivjoe
    #55198
    loál! :D
  • ivjoe
    #55197
    Hmm, ezt elnézve, jobb fotóst érdemeltél volna!
  • [Walaki]D`Lair
    #55196
    Nekem barátnőm van nem nyilatkozom...


    (csendben lapítva odasúgja: jó a segged pari...;DDD )
  • prezi
    #55195
    lál :D
  • Takezó
    #55194
    (y) :egyetért::Ð
  • CSOCSO
    #55193
    koszonom!:D
  • peet69
    #55192
    lefordítva "nice ass" xDDD
  • CSOCSO
    #55191
    hmmm... csinos tetszik lenni!
  • cSuwwi
    #55190
    meg is fojtanám a tulajt, ha az időmet pazarolta egy megrendeléssel, és nem venné át a cuccot.
    szerencsére ez inkább a designmókusok problémája, nekem eddig (lekopogom) ilyen gondom nem volt, de akkoris kicsit szemét dolog, hogy nemtetszik, páá :|
  • bobey
    #55189
    Szia!Én a weboldalt nem láttam, csak a boltban jártam. Amit pedig írtam, csupán az én véleményem! A mákostésztát sem szereti mindenki!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #55188
    Ehhh...róluk csak annyit tudok, hogy a csapattársam lett megbízva a weboldaluk megcsinálásával, dolgozott vele 2 hetet, aztán a tulajnak nem tetszett és csinált magának valami ultragagyi szart...:DDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #55187
    sakkor halálnak halálával hal hallevesben...
  • Kata
    #55186
    Próbálta volna meg nem levenni... :)
  • Sir Quno Jedi
    #55185
    Miért, én "hogy" gondolok rá ?!! :DDD
  • G_ArchAngel #55184
    bazz, de én ismerem azt a 13 (már 15) éves kiscsajt és nem úgy gondolok rá, mint Te...
  • Sir Quno Jedi
    #55183
    Na, Kata NAGYON szépen tud ám kérni (khmm), szal. nemcsoda ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #55182
    Nőt írtál, az meg nem pedofil kép, mégha lánykafejet montíroznak is rá ! :D
  • hykao #55181
    Még jó, hogy az emberünk kérésre levette onnan.
  • G_ArchAngel #55180
    köszi, a pedofil fotók nem az én világom...
  • Sir Quno Jedi
    #55179
    Muta !
  • Sir Quno Jedi
    #55178
    Néztem a "szépségkirálynő" választást, háááát...brrrr... Mindegyikről hiányzott valami előlről és hátulról, pluszban volt ami túl sok volt bennük (pl. a világbéke, meg rajtuk győzike) ! :DDD
  • G_ArchAngel #55177
    az egyik ismerősöm 13 éves lányának az arcát montírozta össze egy lelkes alkotó egy félreérthetetlen helyzetben lévő nő testével, szegény kiscsaj elég kellemetlen helyzetbe került az iskolájában...
  • Sir Quno Jedi
    #55176
    Mostan aztán nem tudjuk mi volt... :D
  • Kata
    #55175
    Már kivetettem. :)
  • Sir Quno Jedi
    #55174
    Tény, hogy undorítóak (bár ez még ultralight), de ha egyszer ez kell a népnek ! Nekem pl. vannak olyannyira undorító képeim, hogy már én sem nézem meg őket... DE mindig vannak kiváncsi próbálkozók ! :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #55173
    Akkor nem erőltessük a dógot...
  • hykao #55172
    Hát az én véleményem szerint undorítóak ezek a szőrös husos muff + fakanál + cigi + kés csendéletek...de biztos akad, aki szerint ez csudajó dolog... :)
  • Sir Quno Jedi
    #55171
    Ki vagy te, hogy megítéld őket ?!! Lehet, nekik ami neked undorító, az kívánatos-e ! :DDD
  • hykao #55170
    Tegnap néztem, amikor linkelték, akkor ott volt még...
  • hykao #55169
    Imyke, cSuwwi: szvsz nem vesztettetek semmit! Kata képe ott az oldalán, a többi meg sztem undorító!!!