74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • FtranX
    #59201
    Én is sajnálom szegényt, de ezt az x-elgetést nagy hülyesgének tartom. (mint ahogy a tavalyi cunami után tartottam). Ennyi erővel lehetne mondani azt is, hogy "mindenki csináljon egy guggolást az emlékére"...
  • [Walaki]D`Lair
    #59200
    Namost fogok szívtelennek tűnni, de azonkívül, hogy persze sajnálom szegényt, ívesen szarok az egész ügyre...
  • Lacika 79
    #59199
    jah, már jönnek a hülye MSN-ek, hogy tegyünk X-et a nevünk elé, stb
    ha én meghalok, akkor majd L betűt tesz mindenki?
  • Lacika 79
    #59198
    volt egy ismerősöm anno, aki ilyen névvel futott, egy akkor online játékot toltunk erősen. Sárkányfészek volt a neve. :)
    És Ő magas volt, azért kérdeztem rá, Te hány cm vagy
  • Punker
    #59197
    híradót néztem abban még az tmondták hogy minden frankó, igazából nem vagyok meglepve anyámék már 1 hete azt mondták hogy ninc sértelme, meg hát lehet jobb is szegény gyereknek így.
  • pzs
    #59196
    Most jöttem haza angolról és mondja a csajom , hogy meghalt szerencsétlen kislány.
    Kéredem mikor ? Mondja 17.50-kor . Hát ezt a gyorsaságot. Nem tudom mé kell 1 ilyen szerencsétlen esetet ennyire szétragozni.Nem hiszem el ,hogy mindenkinek erre lenne szüksége.Mindenkinek ajánlom Obersovszky Péter : Öljétek meg a TV macit c. könyvét. Abban benne van minden amit a magyar médiáról tudni kell. Előtte sem voltam 1 nagy TV fan de a könyv még 1bbók a jkevésből is levett.
  • laslandes
    #59195
    /OFF

    a retekklub-tól az is különösen "gerinces" húzás volt, hogy leadták azt a felvételt, amelyen a hetedik emeletről ugráltak le az emberek a tűz miatt :-/
  • G_ArchAngel #59194
    nem hiszem el...
    a Retekklub bulvármagazinjába már nyomják is, pedig 20 perce hunyt el...
    ezek a hiénák mindenre felkészülnek?
  • G_ArchAngel #59193
    most mondták be híradó közben, hogy elhunyt a májtranszplantáción átesett kisgyerek, közben a kormány meg azon aggódik, hogy sokba kerülne nekünk a tagság az EuroTransplant szervezetben...
    kíváncsi lennék, hogy ha valamelyik képviselő gyereke lett volna, akkor mennyi idő alatt lett volna donor...
    Ha a szervezet tagjai vagyunk, akkor nem kellett volna a félresikerült műtét az apja májlebenyével, hanem elsőre megkaphatta volna a jó szervet, és akkor talán nincsenek komplikációk...

    Néha nem értem, hogy mit keresünk az EU-ban:(((
  • Punker
    #59192
    ki?
  • G_ArchAngel #59191
    szegény Rebeka, most lett volna 4 éves...:(((
  • pzs
    #59190
    187- de miért is ? :)
  • Lacika 79
    #59189
    hány centi vagy?
  • pzs
    #59188

    Nu még 1 kép rólam
  • Lacika 79
    #59187
    Bélus, maga egy nagyon gáláns, és önzetlen hölgy
  • G_ArchAngel #59186
    Nekem az ismerősöm mondta a szomszéd családnak, hogy ha rosszak lesznek, akkor odaadja őket az dogjának...:P
  • Kata
    #59185
    Még mindig megvan és bérmentesen elkérhető a karácsonyi vip ajándék kódom. Csipogjon priviben, ha kell valakinek, az első levélíró kapja meg automatikusan.
  • [Walaki]D`Lair
    #59184
    Ja, lakik itt a szomszéd emeletes házban 1 kínai család, mindig szoktuk is mondani a kutyának, hogy ha rossz lesz odaadjuk nekik :DDDD
  • pzs
    #59183
    Sajna a kínaiak szó szerint értik !!!:))))
  • [Walaki]D`Lair
    #59182
    És nem utolsó sorban zabbantani való kis dög :)
  • [Walaki]D`Lair
    #59181
    Pl. tudja név szerint, hogy ki-kicsoda, emlékszik rá, hogy hol hagyta a kedvenc játékát, szól, hogy séta idő van, szól ha ki akar menni az udvarra, ja és persze szeret minket nagyon :))
  • G_ArchAngel #59180
    jó, de mivel tud többet, mint Aibo?:)))

    persze, aramyos, meg szőrős, visszahozza az gyufaméretű tárgyakat - ha lenne én is szeretném, mert minden állatot szeretek (főleg magam), de kisebb kutyának a törpe-schnauzer például...
  • [Walaki]D`Lair
    #59179
    Ez nem igaz, a havanese-ről pl. azt írja a nagy kutya enciklopédia, hogy különösen intelligens fajta...és tényleg az, a mienk is nagyon okos:)
  • pzs
    #59178
    Valahol igazad van de a mai világban az is becsülendő , hogy valaki állatot tart.
    Egyébként 2db szobacirkálom és 2 "40 kilós"-om is van .
    Itt van a másik kettő fényképe is bár tudom , hogy nem ebbe a forumba valók



    Egyébként a kép szilveszterkor készült és a petárdázás miatt voltak akkkor bent.

  • Sné Zsuzsa
    #59177
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • G_ArchAngel #59176
    alapvetően el kell fogadni, hogy ilyen bonsai-bobtail is kell az embereknek, csak engem az idegesít, hogy az agyatlan pláza-szukák szerencsétlen állatokat táskában hordják...

    ezeket a szolimajmokat kellene egy nagy zsákba belevarrni, aztán egy elárasztott külszíni bányába behajítani, hogy a természetes vízeinket mégse szennyezzük...
  • Sné Zsuzsa
    #59175
    :DDDD


    Én is a nagy dögöket szeretem, azokkal lehet birkózni :P

    Egyszer valamelyik uncsimnak volt egy bazi nagy kutyája és mikor játszottunk az istennek nem tudtam ledönteni a földre, annyira izmos dög volt, így mikor már megelégeltem, nekifutásból megkaptam a kutyát és buckáztam vele egyet....persze egy ből lábra pattant és semmit nem ért az egész, de jó móka volt :P
  • CSOCSO
    #59174
    hat ezaz... ezek csak szobacirkalok osszevissza szarok mindent megragcsalo gepezetek.. egy kutya 40 kilonal kezdodik:D

    amugy tokom kivan a baratnom kutyaival.. azok egyutt 100 kilosak.. de minden ******ott reggel nyaljak magukat es ugy csamcsognak meg horognek meg lihegnek hogy halal felidegesedem a hanguktol.. broaf... hanyinger kerulget attol a hangtol...
  • [Walaki]D`Lair
    #59173
    Nekünk van egy 7 éves havanese-nk de olyan kis tündércsillag, hogy meg kell zabbantani :D
  • Punker
    #59172
    vannak női kutyák is.....
  • akos
    #59171
    puntzeenyalogató ;-)
  • G_ArchAngel #59170
    aranyos kis, izé...
    ez már kutyának számít?

    (Halaknál tudom, hogy az ekkorát vissza kell dobni...)
  • Membrah
    #59169
    tündériek,nagyon-nagyon édesek...:-)
  • Sné Zsuzsa
    #59168
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • pzs
    #59167
    Konkrétan máltai selyemkutyák , de rokonságban vannak a havanesekkel mer a hivatalos nevük is maltese havanese
  • Kata
    #59166
    Hátrébb a tányéraddal, rizsszemű!
  • [Walaki]D`Lair
    #59165
    Jaj istenem ezek havanese-k????? VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!

    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!! MEGESZEMEGZABÁLOMMINDETMILYENÉÉÉÉÉÉÉDESEK!!!!!!!!
  • pzs
    #59164


    itt az 1ik lemaradt


    itt rajta van mind a 6 + anyuka is
    sajna már nincsenek meg , 4 kutya igy is van az mög elég
  • Kata
    #59163
    Tündériek a kiskutyák!
  • pzs
    #59162

    A szemöldökömet meg befonom lassan :)
    Ez van , de én akkor sem engedem levágni