74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • tigeroo
    #73717
    sg-s pénisznövelőnek pont elég neki...
  • Kata
    #73716
    Kamu az audi tt dolog is, ahogy már megszokhattuk ambrus barátunktól. Az is valószínűleg guglizott kép, vagy egy szervizben lefotózta valakinek a szervizkönyvét, ez is csak egy újabb álomdili nála.
  • Sickness
    #73715
    Egyre jobban hasonlít a sztorid pepsziéhez. Ugye te vagy pepszi? He?
  • Guren
    #73714
    annyira ostoba vagy :(
  • immovable
    #73713
  • Ambrus Gergely
    #73712
    azért mert kikiáltási darab, de ha utánanéznél a link forrásának is, tudhatnád.
    Ezek nem olyan fegyverek, mint ami a helyi panelban lakó 18-as vagánycsávóknak van, szóval ez nem piacon vett akármi, hanem örökség.
  • jetblack
    #73711
    A fegyvered emg google találat :D:D:D:D Második oldalon utolsó előtti kép :D:D:D:D:D:D:D FAIL :D:D:D:D:D:D
  • Adaaam
    #73710
    Megirigyelted pepsi sikerét hogy neki elhitték az escaladejét?
    Azt nem tudom hogy neked még miért nem adtak permbant.
  • Ambrus Gergely
    #73709
    galéria
  • bardocz
    #73708
    Audi TT, de a márkája mégis Bburago.
  • Ambrus Gergely
    #73707
    de nekem már audi TT :P
    audi r8 designnal.
    szoval le vagytok pipálva fiacskáim.
  • Ambrus Gergely
    #73706
    hát neked nem nehéz összeszedni egy smart árát, vagy mid van merci.
  • tigeroo
    #73705
    :D
  • R0zs0máK
    #73704
    +1
  • REPS0L
    #73703
    like a boss
  • Kata
    #73702
    Az autós témával vonuljatok át az autós topikokba. Köszönöm.
  • extramagascsaj
    #73701
    MELLesleg elmehetsz melegebb éghajlatra
  • byzhouse
    #73700
    ja MELLesleg rakhatnál már képet
  • extramagascsaj
    #73699
    képt már...ne verbális totalcar legyen már a műsor no
  • Tufa
    #73698
    (most vettünk egy új céges cliot, 1.5d, 90nél 2.7-3l körül eszik klímával, 110nél 3.8 körül)
  • I.C.ram
    #73697
    Oké, te győztél. Veled ellentétben (gondolom), én hosszabb ideig vezettem (kb 1 hétig kaptam kölcsönbe barátomtól, amig LA-ben voltam), tapasztalatból beszélek. Elején még poén volt a sok bizbasz ábra, ami mutatta a hajtást, meg az alacsony fogyi, de utána rájöttem, hogy soha nem kéne. Legtöbb tesztben is írják, hogy alulmotorizált. 95 lóerő egyszerűen kevés egy ekkora autónak (az elektromos hajtás meg csak kb 50 km/hig megy).
  • csuszi
    #73696
    hogyne érteném
    a 100km a legmagasabb léc, az átlag polgár örül ha napi 20at megtesz
    az, hogy emberünk felmegy a pályára és ott elszöszmötöl üveghangon 10 percet, bőven nem probléma úgy, hogy mellette hibridként penget a dugóban, az út 99%ában
    az, hogy te a bevallott pozicionáláson túlmutatóan mentél durván 18-20szorosan a te bajod, nem az autó hülyesége

    a 95le pedig bőven elegendő ahhoz a kasztnihoz, nem driftelni kell vele meg akciózni pirostól pirosig, nem ARRA VAN KITALÁLVA, hanem hogy ne legyen kényelmetlen. gyanítom hogy a toyota belerakhatott volna xle vel nagyobb motort, erősebbet, gyorsabbat (ugye nem kell bemutatni hogy erre képes a japán gyár), csak akkor a másik 99%nál lett volna szarabb az autó
    az ám a biznic

    próbálhatod maszatolni, attól a tény tény marad
    a piac eldöntötte a prius sikerét, jön a 3.
    a prius igen jól használható az emberek jelentős részénél, csak ott kell használni, ahol "él" a verda

    ui nem, nem vagyok prius hívő, leszarom tőlem meg is dögölhet
    csak nem kell hülyeséget beszélni
    ennyi erővel felróhatnánk hogy az a kurva ferrari elakadt a sárban amikor horgászni mentem (ismét túlzó és ráadásul ismétlem magam, hátha most átmegy)
  • GregSB
    #73695
    Inkább rakjatok csöcsöket.
  • tigeroo
    #73694
  • REPS0L
    #73693
    21 új hozzászólás... egyszerűen éreztem hogy AUTÓ mánia 2 lett a topikból, és be is jött a megérzés :D
  • I.C.ram
    #73692
    De könyörgöm, egy kamionba nem lehet belerakni egy .9-es Maruti motort. Ha nagyobb a kasztni, akkor nagyobb erőforrás is kell.
  • I.C.ram
    #73691
    Najó, akkor leírom külön, mert úgy látszik nem érted. Tök mindegy, hány km-t mész autópályán, ha gyenge az autó, és egy előzésnél, vagy egy besorolásnál üveghangon üvölt a motor (ami önmagában is egy vicc... 1.8-as, és csak 95 lóerő, 20 évvel ezelőtt voltak ilyen erősek az 1.8asok). 100km-be bőven belefér egy 80 km-es autópálya szakasz, ahol viszont használhatatlan, az alúlmotorizáltsága miatt. Pont te írtad, hogy amerikában 20 km-re is felmennek az autópályára. Ez így van. Akkor meg miről beszélünk? Nem a kényelemmel volt baj, ami érv lehet egy nagyobb utazásnál, hanem a teljesítménnyel, ami 6 km autópályán is előjön már.
  • csuszi
    #73690
    a kasztni mérete nem egyenlő a motor teljesítményével
    a kasztni azért akkora, hogy beleülhessen john a 2 kölök meg anyjuk amikor elmennek bevásárolni, legyen hely a 20 szatyornak, és eközben ne érezzék magukat konzervben.
    a prius attól még hogy nem iq méretű igenis városi autó, maximum elővárosi ambíciókkal. az okosabbja erre is használja.
  • csuszi
    #73689
    "a priust arra pozicionálták, hogy max 100km en belül használják az emberek, lehetőleg dugóban, városban, de nem feladva a csomagtartó nagyságát, illetve a nagybevásárlás lehetőségét, és ne szarja össze magát ha 4-5en ülnek bele"
  • I.C.ram
    #73688
    Egy 1.3-as Swift megeszik autópályán 7 litert lazán. Tesóm 4WD Toyota Highlandere (SUV) 8,5-öt eszik autópályán, 3ezres motorral.
  • I.C.ram
    #73687
    Te nem értesz engem. Egy Prius nem egy városi kisautó, hanem egy középkategóriás családi autó. Már mi a francért ne lehetne vele utazni? Mondom ilyen alapon a Jetta-val se lehet utazni sehova (tök ugyanaz a méret/kategória).
  • bardocz
    #73686
    Se az 1.4-es benzines, se az 1.5-ös dízel autónk közelébe se ért a 9-10 liternek, se autópályán, se sehol.
  • I.C.ram
    #73685
    Autópályán baromira nincs nagy különbség fogyasztásban a kis és nagy köbcm között. 740-esem is autópályán vígan elmegy 9-10 literrel, 130+ kmhval, míg egy 1.3-as autó ilyen tempónál már pörög mint az állat, és megeszik 7-8-at. A legelterjedtebb motor amerikában a V6 3 literes. Ezek autópályán esznek 7-et kb, cserébe semmit nem erőlködnek, 5x tovább bírják, és van bennük tartalék is a húzós helyzetekre.
  • csuszi
    #73684
    köszönöm megítélésed, igazán jól esett

    ugyan neked nem sikerült megfejtened a soraimat, de sebaj
    természetesen lehet használni a robogót is arra hogy elmenjek sopronból debrecenbe, csak nem érdemes. ez egy eltúlzott példa lenne, ami arra próbál rávilágítani, hogy a priust is hasonló körülmények között használtad (csak nem ilyen eltúlzott)
    a priust arra pozicionálták, hogy max 100km en belül használják az emberek, lehetőleg dugóban, városban, de nem feladva a csomagtartó nagyságát, illetve a nagybevásárlás lehetőségét, és ne szarja össze magát ha 4-5en ülnek bele.

    "Baromi sok Priust láttam autópályán, biztos mindenki más is hülye volt"
    saját magaddal ne keveredj ellentmondásba, az az olyan "nagyon okosok" jellemzője mint én
    - nem biztos hogy mindannyian 1200mérföldre mentek, tudtommal egy autópályára arrafelé akkor is felmennek a népek ha szaros 20km-ert tesznek meg
    - de ha mind így is tett volna, akkor biztos feljogosít mindenkit arra, hogy szopják a faszt egy autóban, ami kileheli a lelkét hibrid mód nélkül pályán, és utána szidják a verdát egy fórumon hogy szar
    ("Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye")

    de tőlem vitatkozhatsz velem ha ilyen gecire okosnak tartod magad, hogy jobban ítéled meg a piacnál hogy valami hasznos vagy nem. elárulom, majd a piac eldönti hogy ordas buktával elköszön egy terméktől, vagy csinálnak belőle 3 upgrade-t, ráncfelvarrást meg xszázezer darabot mert sikeres.

    tanács
    legközelebb a priust ne használd la ny távra sem, mert nem arra való
  • Jim Morrison
    #73683
    amerikaban, a legjobb, baromi nagy motorokat beleraknak a kocsikba (nezd meg pl az amcsi meg az eu s VW Jettat) es akkor auropalyan lehet menni 110 vagy 130al :D nagyon jo ott a helyzet.
  • Renegade
    #73682
    autó és autó között nincsen akkora különbség, mint aközött, hogy van-e, vagy nincs.
  • I.C.ram
    #73681
    Nagyon okos vagy.

    Egy Prius már mi a francért ne lenne való arra, hogy egyik városból átmenjek a másikba? Ültél már egyáltalán abban? Az az autó majdnem akkora mint egy VW Jetta. Gondolom, te azzal se mennél sehova, max a sarki zöldségesbe. Baromi sok Priust láttam autópályán, biztos mindenki más is hülye volt.

    Toyota IQ kb 3x belefér a Priusba. A Prius 4,5 méter hosszú... Nem egy városi dodgem.
  • csuszi
    #73680
    hm
    akkor talán nem arra használtad amire való
    pl
    arra se jó hogy erdős hegyes dombos vidéken vigéckedj
    sivatagi rally
    egy 911turbo elvérzik egy off road helyen, szar autó?
    robogóval se megyünk la-ből seattle-be
    és a toyota iq se erre lett kitalálva

    kapiskálod a logikai "lejtmenetem" ?
  • SzirmosSzisza
    #73679
    Smartod van ? :D
  • byzhouse
    #73678
    ha nem a tiéd akkor nem ér semmit a kép, ha 1 bugatti veyronod van szólj ^^