74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • [Walaki]D`Lair
    #63450
    Jó figyelj ne fárasszál már ezzel a szar dumával, azért az ne legyen má' megszabva egy kurva internetes fórumon, hogy milyen szavakat írhatok le...
  • Punker
    #63449
    az elmúlt 3 évben hányszor lett elmondva hogy vigyázz arra a mocskos szádra? emlékeim szerint legalább 3x de inkább többször, ha csak ilyen primitív módon vagy képes kommunikálni és nem fogod fel mit hol lehet és mit nem az nem az én problémám.....
  • [Walaki]D`Lair
    #63448
    Ha te ezt élvezed és erre áll fel...:DDDDD Komolyan nem értelek...
  • Amse
    #63447
    nem ez a topic a fogócskában "ház"-ként elterjedt védett terület? :)
  • Punker
    #63446
    na akkor most mondj 1 jó okot miért ne kapja még 2-őt?!
  • Aspyrin
    #63445
    A fisz az "f" hang fölött található fél hanggal.
  • ugot2know
    #63444
    mi az a pácsa és fisz?
  • Aspyrin
    #63443
    Azért más jellegű büntetést érdemelne
  • Amse
    #63442
    hallottam moderálni kell errefelé
    [nemgeci]
    mellesleg azért a fizimiskáért is bevághattunk volna neki 5öt :P
    [najóegykicsitaz]
  • Aspyrin
    #63441
    Dehogynem, csak beláttam, hogy értelmetlen magam alatt vágni a fát.
  • [Walaki]D`Lair
    #63440
    Nem én úsztam meg olcsón, hanem te nem háborodtál fel rajta...
  • Aspyrin
    #63439
    Olcsón megusztad, én EGYETLEN EGY szmájliért kaptam 5db büntipontot. Hol a gond?
    (szerkesztve: az utóbbi hozzászolásod miatt bevágnék még kettőt)
  • [Walaki]D`Lair
    #63438
    1. Punker adott egy büntipontot, mer annyit írtam, hogy lószar
    2. Borg adott 2 pontot, mert annyit írtam az internetes szerelem topikba, hogy Gratula, close, bye.

    Hát a faszom eldurran már bazmeg, hogy egy fórumon nem lehet fórumozni. Értem én, hogy kell a moderálás, mert tele van imbecil kretén buzikkal...nade álljon má' meg a kibaszott gyászmenet...azé' fogjuk má' vissza magunkat, nem kéne ütre faszra szórni a pontokat...
  • SNAKE01
    #63437
    én honnan tudjam?!?
    [nem ő szúrta be a képet]
  • Sir Quno Jedi
    #63436
    Te figyu?! AZ ott kifakult kisdobos nyakkendő rajta?!!
  • SNAKE01
    #63435
    eltévedtél?:O
  • masika
    #63434


    Simán jó.. :)
  • Sir Quno Jedi
    #63433
    Namost Borg szerintem éppen elégszer figyelmeztet embereket és le se nem szarják. EBBŐL viszont értenek, már az értelmesebbje, mert a hülyébbje ebből sem.

    Nekem egyik legjobb barátom is összekasztotta a bajszot Borg-gal anno (vagy Punker-rel, már nem is emléxem), de én gondosan nem avatkoztam bele, mert akkor nem tanul a gyerök. Igaz ő nem bunkó volt, hanem tematikus témában volak kissé más véleményen, aztán kissé elszabadultak az indulatok (nagyon).

    Fel kell fogni, hogy ez itt nem demokrácia. Néha én sem értek egyet más modik döntéseivel (hajaj), de nem pofázok bele (max. privátban kikérem a véleményét és elmondom a sajátomat). Az adott helyzetet kívülről nem lehet mindig megítélni (sőt általában nem), ezért kell megbízni abban a modiban, aki az események ismeretében intézkedik. A szülők sem jó ha vitatkoznak a hülyegyerekeik előtt, azt magánban kell lerendezni. Már ha lehet...
  • Sir Quno Jedi
    #63432
    Azaz. Ezé szoktam önbüntetést alkalmazni néhanapján, akkor, mikor nem is követtem el semmitsem! :DDD
  • Aspyrin
    #63431
    Amikor a fagyi visszanyal?
  • Sir Quno Jedi
    #63430
    Ma pl. én is beugattam egy új topicban, de jeleztem is, hogy ez csak genyázás. Mondjuk az egészet nem is túl genya stílusban tettem, de lehet, hogy Borg majd engem is jólmegbüntet...
  • Takezó
    #63429
    Persze, egyébként ez szerintem jogos, hogy az új topikokat ne basszák már mindig szét, csak törlődhetnének a gyűlő pontok pl., illetve lehetne figyelmeztetés jelleggel csak egyet adni ilyesmi miatt.
  • Sir Quno Jedi
    #63428
    Namerha a mai generácsióhoz kell szólni üzletileg-e, akkor meg kell velük találni először is a közös hangot. EZ asszem sikerált neki elsőre...
  • Kata
    #63427
    És Jocó ráadásul valami kommunikációs szakon tanul, ha nem csal az emlékezetem. :) Én sem értem, miért kell minden mondatba belerakni, hogy p*csa meg f*sz.
  • Sir Quno Jedi
    #63426
    Csak. Borg most hadjáratot indított, ahogy elnézem, a gumistílusban belepofázók népes seregei ellen és ez csak úgy korrekt, ha nem kivételez velük. Szerintem!
  • Takezó
    #63425
    ehh, a sneciek:D
    egyébként nem értem, hogy az ilyen régi fórumozókat mit baszogatják...
  • Sir Quno Jedi
    #63424
    Borg tök rendi, mer pl. én nem szoktam ilyen hosszú indoklást kopipasztázni (se) és 5 pont alatt sem szívesen osztok (ha már tényleg kell az oda, akkor ban, nemigaz). :D
  • Armani
    #63423
    Dátum: 2007.05.11. 08:26 Adta: Borg
    Szokjál le erről, hogy gumis stílusban belepofázol más topikjába. Ha nem érdekel, ne irj bele!


    Gondolom ez :P
  • nyamiag #63422
    még 4 pont és kiviccelődsz innen :)
  • BEAST #63421
    meselj, mi volt? :p
  • [Walaki]D`Lair
    #63420
    Kezd elegem lenni ebből a kurva sg fórumból...
  • [Walaki]D`Lair
    #63419
    Ízlések és pofonok, mondom...;)
  • Aspyrin
    #63418
    Sharpshooter kolléga megfogalmazta #63416-ban a második bekezdésben.
  • Takezó
    #63417
    :D:D:D

    az utsót bizonyíthatom:D

    Bátor vagy azé, Jocó:D
  • sharpshooter #63416
    már iwiw-en is rongyá égeted magad?
    mint egy rossz transzvesztita, akit még a Capellában sem engednének színpadra...

    Jocó, pedig olyan rendes, normális kisgyerek voltál...
  • prezi
    #63415
    hát én csak :DSA:A:SDSA::SADDSA
  • gnar killer
    #63414
    családi fotóalbum mélyén akadhat talán (o:
  • Kata
    #63413
    kép van? :)
  • BEAST #63412
    mik ki nem derulnek =)
  • gnar killer
    #63411
    tény hogy jobb mint a gót, emo és társai, addig sem vágdossák az erüket...

    általánosban én is sailor moon voltam farsangkor és sokkal jobb volt a jelmezem d: