74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Punker
    #63490
    ezt ittuk:



    "Egri Bikavér Barrel Selection - 2002

    Kékfrankos, Cabernet Franc és Merlot házasításából született Bikavérünket 2006-ban a Pannon Bormustrán Csúcsbikavérnek választották. Ragyogó színű, testes bor, ízében cseresznye, ribizli, szárított gyümölcsök íze és enyhe fűszeresség bujkál. Kiváló fogyaszthatóságát harmonikus szerkezete, élénk savai és markáns tanninjai biztosítják, de még hosszú évek kellenek, hogy igazi arcát megmutassa. Ajánljuk marha- és báránysültekhez, pörköltekhez és húsos tésztákhoz."

  • Sir Quno Jedi
    #63489
    Tudja a halál. Engem nem ajánlott senkisenem (emlékeim szerint).
  • [Walaki]D`Lair
    #63488
    hát ajánlás alapján megy a moderátori jog nem? 2 modinak kell ajánlani...
  • Sir Quno Jedi
    #63487
    "Én is kértem volna ide fijúklyányokba, végülis lett is volna ajánlás, de aztán mégse lettem, mer minek "

    Ezt ki a halál írta????
  • [Walaki]D`Lair
    #63486
    nem topikba és nem kértem :D
  • Sir Quno Jedi
    #63485
    Há konkrét topicba jogot kérni, az bizony csak házigazdi szokott volt lenni (senem). Mind1, ezen nem veszünk össze, bár most én csak 3 felkiálltójelet látok és semmi VIP csillagot nem észelek nálad?! CSak nem káprázik a szemed??!! :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #63484
    Nem, konkrétan moderátori címről beszélek :)) (Azé' nem a legyek hordták össze a 7 VIP csillagomat...:DDD)
  • Sir Quno Jedi
    #63483
    Te meg ne súgjál Pistike! EZ most nem babra megy a pajtásodnak! :D
  • BEAST #63482
    miert, nem? :c
  • Sir Quno Jedi
    #63481
    Psszt! Ne szólj bele az oktatásba! Óra van éppen! :DDD
  • ugot2know
    #63480
    intézzétek el férfiasan és rakjatok be a bunyóról képeket!
  • Sir Quno Jedi
    #63479
    Amúgy te tényleg elhiszed, hogy mindig itt tanyázik néhány áldozatra éhes modi, SŐT VALAMENNYI TOPICban és mindig minden kérést teljesítenek és meghallgatnak, mint a mesebeli jótündér?!! Mitöbb az összes topic összes hozzászólását olvassák és napi (de akkor már mindjárt másodpercnyi) szinten tisztában vannak valamennyi témával, annak nagy tudorai és vezetik/gyomlálják az intelligens társalgást, mind tartalmilag, mind stilisztikailag??! Stb.-stb. blablbla... [most kíváncsi]
  • SNAKE01
    #63478
    én mondtam miről volt szó pontosan,milyen feladatot nem végeztek?:O
    és nem említettem semmi konkrét dolgot
    szóval nem tudod miről van szó
  • SNAKE01
    #63477
    én mondtam miről volt szó pontosan,milyen feladatot nem végeztek,és nem mondtam semmi konkrét dolgot?:O
    szóval nem tudod miről van szó
  • Sir Quno Jedi
    #63476
    Bár mondjuk mindketten keveritek a házigazdát és a házigazdai jogokat a moderátorral és a moderátori jogokkal, de tök8...
  • SNAKE01
    #63475
    :|
  • Sir Quno Jedi
    #63474
    Na ez jó válasz! Nyalhat! (by Éretlenek) :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #63473
    Hmmm, kemény bírálat ez!

    DE természetesen a te véleményedet is pont olyan mértékben fogjuk figyelembe venni, mint bármelyik másik fórumozóét! [garantáltan] :DDDDDD

    Jelzem a "Rendőrnek akartam állni kiskoromban, de nem vettek be a testületbe, mert mind dilettánsok, itt a bizonyíték!" monológ jónéhány "Q" kategóriás krimi alapját képezte mindmáig... [hajaj]
  • [Walaki]D`Lair
    #63472
    Én is kértem volna ide fijúklyányokba, végülis lett is volna ajánlás, de aztán mégse lettem, mer minek :D
  • SNAKE01
    #63471
    nincs ilyenről szó,egyáltalán nincs bajom a modikkal,de az ilyen nem tetszik mivel néha őksem különbek mint a sima userek,amúgy egykor énis jelentkeztem és próbáltam kérni mod jogot,és akkor is jól lehordtak normális választ nem kaptam hogy mért nem vagy pontosan hogy megy ez,pedig
    én komolyan és normálisan végeztem volna a feladatot,meg eléggé aktív is vagyok a fórumon.szóval az ilyen dolgok nem tetszenek,ja és még annyi hogy csomószor előfördült hogy egy modi se tett semmit és nem is voltak itt amikor kellett volna...
  • [Walaki]D`Lair
    #63470
    Akkó' a bortól kapsz fekélyet!! :D Pláne a völgyi pancsolt szaroktól :S Bekékült tőle az autógumi :S:S
  • Sir Quno Jedi
    #63469
    Na, akkor meséld el csak szépen nekünk, milyen modikép él benned, hogy meg tudjunk felelni az igényeidnek! :DDD
  • SNAKE01
    #63468
    én ugyan nem,értettem a vigyor jelet,csupán az nem tetszik hogy modik is így személyeskednek és spamelnek!
  • Sir Quno Jedi
    #63467
    Beszarok, ha ezen most besértődtél! :DDD
  • SNAKE01
    #63466
    büntess,hát most erre mit mondjak?:O
    modik így viselkedni... :\
  • Sir Quno Jedi
    #63465
    Arra gondolsz, hogy most akkor téged büntessünk meg érte?! Nagy önfeláldozás lenne részedről! Ríszpekt! :DDD
  • SNAKE01
    #63464
    elég szép spam,meg flém gyűlt őssze! :S
  • Sir Quno Jedi
    #63463
    Jaja.
  • Sir Quno Jedi
    #63462
    Vigyázz a szádra koszpléjgyárök! :D
  • Punker
    #63461
    azt mondják az istenek szeretik a hülyéket (különben biztos nem lenne ennyi) szal nem hiszem hogy félni kéne. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #63460
    Ha nagyanyámnak kereke volna, ő lenne a villamos!!!!44 :PPPP
  • Punker
    #63459
    nekem nincs min idegeskednem még fél óra és megyek borozni, neked meg van időd gondolkozni :)
  • Sir Quno Jedi
    #63458
    Mondanám, hogy az én apukám erősebb, de ő meghalt nemrég Isten nyugosztalja és odafentről még szép, hogy erősebb! Az ÚR lángoló pallosával sújt le mostanság az istentelen hordákra, az tuti, ahogy őt ismerem. Ríszpekt!
  • [Walaki]D`Lair
    #63457
    :)) Ha így folytatod gyomorfekélyt fogsz kapni a felesleges idegeskedésektől ;))
  • Punker
    #63456
    viszont ha így folytatod biztos lehetsz benne hogy hamarabb fogsz innen távozni.....
  • Aspyrin
    #63455
    sakk-matt :P
  • [Walaki]D`Lair
    #63454
    Erre mondhatnám, hogy már akkor ittvoltam, mikor te még nem, csak ennek semmi köze a jelenleg zajló vitához :D:D
  • Punker
    #63453
    az a senkiházi még sehol nem volt, mikor itt már ez volt a szabály!
  • [Walaki]D`Lair
    #63452
    Kedvenc miniszterelnökünket idézve? :)))
  • Punker
    #63451
    ha valami nem tetszik lehet menni máshova!