74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Punker
    #63529
    hát persze, és a lényeg hogy benne legyél, igaz? :)
  • Kata
    #63528
    Pont ezért szeretem ezt a topikot, mert itt valóban beszélgetünk, hülyéskedünk, bármiről lehet szó. :)
  • 5w0rdf15h
    #63527
    igen görög borok is nagyon jók :) mi Korfuról hoztunk finom házi bort, a 70 éves nénitől vettük vidéken, na az isteni finom volt
  • Zillo
    #63526
    annyi szabadidöm nincs
  • norbre
    #63525
    nem akarok senkivel összekülönbözni, sztem egy csúnya szóért akkor is túlzás.. de mind1 ez az én privát véleményem..
  • Hajnalcat
    #63524
    Ez a legfinomabb bor (Nagyrédei), amit valaha ittam:

  • Punker
    #63523
    azért 1 pöttyöt kapott ami semmi megvonással nem jár......
  • Hajnalcat
    #63522
    Huh, de szép nagy hordó! Jöhet. :D
  • norbre
    #63522
    ja.. meg a csűr ahogy valaki lentebb fogalmazott.. csak hogy énis belekeveredjek a vitába és nem '[Walaki]D`Lair' pártját fogva, pusztán személyes vélemény még akkor is ha már 3x használt ezidáig csúnya szót valaki, egy sima lóf*sz-ért ekkora bant adni.. sztem ez inkább valami személyes ellentétről szól..
  • Hajnalcat
    #63521
    A legfinomabbak a magyar borok, ez bizonyított tény. Én már csak tudom.
  • Punker
    #63520
    az és mint ilyen az SG egyik legnagyobb OFF topic-ja olvass vissza 1-2 évet :)
  • Zillo
    #63519
    aztt hittem ez a forumozok fenykepei topik
  • norbre
    #63518
    fogadjunk Villányban sem jártál még..
  • Aspyrin
    #63517
    Ja, és ezek a hordók nem kicsik :D

  • Aspyrin
    #63516
    Találunk a pincében gyönyörű hordókat is:



  • Aspyrin
    #63515
    Ilyen helyen van a pincészete :

  • Aspyrin
    #63514
    Egyik desszert kedvencem onnan:



    Brutálisan édes, szinte lever a lábadról mikor belekóstolsz. Borzasztóan finom :)
  • Aspyrin
    #63513
    Nagyon jó téma a bor, tavaly Görögből hoztunk pár igazi csemegét :)
  • Punker
    #63512
    azért hogy feléledt a topic :)
  • Aspyrin
    #63511
    Csányi pincészet(Villány) 2002-es Teleki Cabernet Sauvignon-át ajánlom, remek évjárat, kellemes, nem túl fűszeres íz.
  • Aspyrin
    #63510
    Huhhh de nem értesz a borokhoz apám, szerintem szégyelld el magad erősen a kijelentésed után.
  • sharpshooter #63509
    annyira voltam értelmes, mint Te a magyar borokat leszóló kommentedben...

    felkellene fogni, hogy a magyar borászat a világ élvonalában van, azon kevés dolog, amire büszkék lehetünk...
    majd ha a Te két kis finom fővárosi kezecskéiddel megkapálsz egy félhold szőlőt augusztusi napsütésben, akkor minősítheted más munkájának gyümölcsét...

    addig meg mennyél fakardozni, meg gumit pörkölni...

  • [Walaki]D`Lair
    #63508
    Igen
  • sharpshooter #63507
    szerintem már az agyad szívja fel a festéket:P

    a drift-et azoknak találták ki, akik nem tudnak normálisan vezetni, így legalább valamire foghatják a bénaságukat...:))))
  • Punker
    #63506
    #63490
  • sharpshooter #63505
    hát én egész éjjel fater kerítésszaggatóját ittam, most sem tudom felemelni a fejem, úgy írogatok - de a bányászok szeretik, ők a legjobb vásárlóerő...
    ebbe áztatják a robbanóanyagot, mert így feleannyi rúd is elég...:)
  • Kit--Kat
    #63504
    Ez okos volt.
  • I.C.ram
    #63503
    Hát sajnos be kell ma érned a Blue Hustlerrel.
  • GregSB
    #63502
    Vissza a SuperWarezt!!!!4444
  • Z
    #63501
    ELJÖTT A DIKTATÚRA IDEJE! A SÖTÉT DÁRSZ LYEDIK MEGTÁMADTÁK SZEGÉNY KÖZTÁRSASÁGI FÓRUMOZÓKAT!

    52 új üzi...és ilyesmiről?!?!?

    Én meg jöttem nagy nyáladzva, hogy a csajok megint felraktak képeket magukról, erre a nagy flémelést olvashatom csak...

    De emlékszem én, sok sok éve, messzi-messzi a múltba' vót egykoron egy-két ifjú titán, akik a 0-day appz topikokban ontották a friss infókat! Eeeeej, azok voltak ám a régi szép idők, az ezredforduló idején!

    De most komolyan...régebben, úgy rémlik, nem volt ilyen drákói a szigor. Mondjuk bizonyos szinten jót tesz a fórumnak, hogy amolyan általános nevelő hatást vált ki a félelemkeltés által. De nem biztos, hogy mindig jó a sok feketepont.

    Mennyit offoltam...inkább megyek is aludni.

    Jó éjszaka all!
  • [Walaki]D`Lair
    #63500
    És azt melyik bolt polcán látod viszont? :P
  • Punker
    #63499
    érdekes módon azért mindig akad pár aranyérem a nemzetközi mustrákon is.
  • Punker
    #63498
    mit hasonlítasz mihez? ittam itthon 1000+ pénzes fehéret, meg 10k+ os amcsit, mind a 2 nagyon jó volt de más, ittam washingtoni vöröset ami szerintem sz@r volt pedig az se volt olcsó, teljesen más ízvilág készítési mód, jó dolog kóstolgatni, de annyi pénzem azért nincs hogy minden héten több 10k-t költsek borra, így marad az mikor nyílt kóstolás van vagy mikor az ismerősök hozzák az új cuccaikat :)
  • [Walaki]D`Lair
    #63497
    A magyar borok szarok...najó a tokaji aszú kivétel...de a többi felejtős fröccsnekvaló...
  • Kit--Kat
    #63496
    És azt hiszed, hogy az amcsi borok jobbak, mint a magyarok?!?!?!?!
  • Punker
    #63495
    télen lesz a jóvilág haver haza jön a kaliforniai borász kiképzésből, hoz 1-2 finomságot :)
  • Punker
    #63494
    igazából az ilyet én se, majdnem meg is lincseltek a többiek hogy nem ízlik amiért melóztak :)

    ez jobban ízlett :



    "Noir - 2003

    Feketének hívjuk a kéket, vöröset és pirosat. Kékfrankos és Pinot Noir pilléreken nyugszik ez a pirosbogyós gyümölcsöket, cseresznyét, szedret, szilvát és egy csipetnyi borsot idéző, kedves vörösbor házasítás. Bársonyos teste, finom tanninjai, hosszú, könnyed, gyümölcsös lecsengése, melengető nyelete szép élményt nyújt önmagában iszogatva, de enyhén fűszerezett húsokhoz fogyasztva is tökéletes párosítás."
  • Punker
    #63493
    öreg vagyok már a részegedéshez, grillezett husit ettem hozzá :)
  • Kata
    #63492
    "Ajánljuk marha- és báránysültekhez, pörköltekhez és húsos tésztákhoz"

    Ti meg csak úgy vedeltétek üresben a részegedés kedvéért mi? :P
  • [Walaki]D`Lair
    #63491
    Námrossz...

    *nemszeretiabort*