74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • autoszimulator
    #64248
    és akkor Kata néni a kis német srác pofájába nyomta a tölcséres fagylaltot, és csábos hangon mondta: 5 euró lesz babám
  • gameplusz
    #64247
    Konkrétan ez is ott volt. De hogy mire volt ez jó (jó tudom, forgalomszámlálás, sztatisztika - de hogy ez kinek ér kiadásokat)... Haverral azt csináltuk, hogy az első 2 nap leírtuk normálisan, aztán utána sac/kb-kútfő alapon nyomtuk... :D
  • Kata
    #64246
    Persze, voltak akik direkt szivattak. "Kérek három csokit" Elkezdem rakni. "Amiből kettő vanília"
  • light00
    #64245
    asdasdasd :DD
    de lehet menni dinnyeárusnak az M5re napi 5k-ért....és nem telik be. :D
  • autoszimulator
    #64244
    nem viccelsz :DDDDD az különben érdekes meló.. Veszperémben is van egy srác, a budapesti úton (Veszprém legforgalmasabb útja), ott lakok, sokat járok ott, és a gyerek minden nap áll a zebra mellett, de át nem megy.. De semmi papír nála, semmi.. Eccer kicsit ittasan odamentem, azt megkérdeztem helloszia micsinász te is mindennap, félsz átmenni? erre mondja hogy a forgalmat számolja -.- mondom azige -.-
  • Nuki
    #64243
    diák-szövetkezeknél vannak ilyenek ^^
  • gameplusz
    #64242
    Lol kicsit se paraszt :D
  • Nuki
    #64241
    apróság muhaha ^^

    #64237: áááááááá ez derossz :D
  • gameplusz
    #64240
    Vannak jók... Pl. én régebben kocsikat is számoltam (nem vicc - anno 300ft-os órabér elég jónak számított) :D
  • Nuki
    #64239
    magusnak legyenek jó, és SOK ismerősei... az a lényeg, nem? :D
  • light00
    #64238
    Azt még elfelejted, hogy még mi sem tudjuk azt, amit tanitani fogunk:D
  • Mirk
    #64237
    :D
    kár hogy velem nem találkoztál
    ezt már kétszer eljátszottam fogadásból:
    2 gombóc csokit.... meg 2 gombóc vaníliát.... legyen inkább mogyoró.... vagy sztracsatella.... és csak egy gombóc.... ja de nem tölcsérben kérem ám.... na jó inkább nem is kérek:D
    szokták szeretni:)
  • Punker
    #64236
    és csak a karattyoló nyelvükön meg kézzel lábbal tudnak kommunikálni.
  • magus
    #64235
    magus nézi iwiwet, magushoz nem vágnak jó melót, magus csóró marad
  • Nuki
    #64234
    apa ismerőse küldött körlevelet iwiwen, apa szól hogy érdekel-e, mondom igen :)
  • magus
    #64233
    ti hol találtok ilyen melókat? én nézegettem és a doboztologatáson meg a telefononzaklatáson kívül semmi jót nem találtam
  • autoszimulator
    #64232
    Ehhez nem kell szlováknak lenni :D Pestről jöttek egyser magyar meg vmi szlovák könyéki punkok vonattal egy sárvári punk koncertre... Én egy kocsival arrébb ültem, de ide éreztem a piaszagot.. De az még semmi... mikor szálltak le, vitték magukkal a fél vonatot... Amit mozdítani lehetett azt vitték... Kis asztalka, kuka, egyiküknél az ülőalkalmatosság volt, de hogy azt h szedte szét, nemtudom -.- Amit a városban lerendeztek, az meg végleg no comment...ú
  • Nuki
    #64231
    hülyék mint munkatársaid, vagy hogy érted? :)
  • Nuki
    #64230
    köszi köszi ^^ igyekszem biztosítani magamnak olyan helyet :)

    #64228: őket meg miért?
  • gnar killer
    #64229
    lesz is rá időm.. xD

    #64221: bár én konyhán állok hátul, a hülyék így is megtalálnak xD
  • Punker
    #64228
    szlovák punkok kocsmában azokat jó kiszolgálni.....
    (a sok primitív barom a mosdóból a törölközőt ellopta, ezt azóta se sikerült megfejtenem)
  • Kata
    #64227
    Fehér póló, rövidnadrág, széles karimájú szalmakalap, magas faktorszámú fényvédő krém alapfelszerelés. És amikor csak lehet, napernyő alatt tartózkodni. Nem viccből mondom, nagyon erős lett a napsugárzás, már tökmindegy, hogy barna vagy fehérbőrű vagy-e, odakap mindenki.
  • Nuki
    #64226
    oké észben tartom, de nehéz lesz NEM leégni ha egész nap a napon vagy :) ^^
  • Kata
    #64225
    Ott is sok német volt, tudom milyenek, nem kell bemutatni őket. :)
  • Kata
    #64224
    Arra ügyelj, le ne égj, rendkívül magas már az esély bőrrákra!
  • autoszimulator
    #64223
    Németek is tudnak show-t csinálni :S:S:S Itt a nyugati határon tapasztalom elég sürün :S
  • Nuki
    #64222
    jujj :D
    nekem majd csak miután hazajöttem lesznek :P nekünk valszeg sportfelszerelésért kell majd rohangászni, meg tanítani a jónépeket mindenféle új sportszerekhez köthető játékokra. ezt helyezték kilátásba.
    ja meg hetente többször bőrt cserélni és négeren hazajönni. ezt nem mondták de ez is lesz valszeg :D
  • Kata
    #64221
    Cuki? annyi hülye jött fagyizni, hogy hihetetlen. Egyik manusz a tejszínhabot a tölcsér aljába kérte, mert azt akarta utoljára enni. Mondom de ha rárakom a fagyit, összenyomja. Nem érdekelte, kiszolgáltam, utána meg jött vissza, hogy ez így nem jó, mert a fagyi összenyomta a tejszínhabot, adjak másikat. AAAAAAARRRGGHHH!! Vannak sztorijaim...
  • Nuki
    #64220
    :D igazán cuki :D
    Én sportpálya-felügyelő leszek (lájt barátommal karöltve ) :)
  • Kata
    #64219
    Mit fogsz dolgozni? Én fagyislány voltam. :)
  • Nuki
    #64218
    én velencei tav :D bárkit szivesen várok
  • Kata
    #64217
    Jajj, én is dolgoztam pár nyarat a balcsin. Annyi hülyével soha nem találkozam egy helyen akkora sűrűségben. :)
  • Nuki
    #64216
    akkor jössz a starndomra ahol dolgozni fogok :P
  • Punker
    #64215
    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem
    tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem
    tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja,
    hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok!"


    megtaláltam a moderálási elveimet :)
  • gnar killer
    #64214
    nem );
  • Nuki
    #64213
    pucsítós van, nem elég? XD
  • gnar killer
    #64212
  • Renegade
    #64211
    köszönöm, köszönöm

    igazából lenne még egy sor, de ha nem tejelek az sg-nek akkor nem fér ki. :-)
    én meg nem.
  • Mirk
    #64210
    jó az aláírásod
  • Renegade
    #64209
    fúúúúúúúúúúú

    és mi a helyzet a káros dolgokkal, ki számít mondjuk szenvedélyes piásnak és ki aki a másik kettő? :-)
    de hát ez így igaz mindenre, a bélyeggyűjtéstől a narancslé facsarásig.