74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • gnar killer
    #64290
    nekem állandó van...
  • light00
    #64289
    többnyire...
  • Renegade
    #64288
    miért hordtok újságot? miért nem állandó munkahely? suli miatt?
  • Sir Quno Jedi
    #64287
    De én meg is ettem! :D
  • Nuki
    #64286
    alanyi jogon Chuck norrisnak járna, de arra a föld is kevés lenne, ezért nem.
  • Aspyrin
    #64285
    Az ilyen jelenetekről mindig az üvegtigris jut az eszembe "ezt most megeszed b.szdmeg"
  • Sir Quno Jedi
    #64284
    Vállalkozó szellemű voltam :D Mégsosenem láttam mézeslekváros lángost (jelzem, ugye ők sem), gondoltam biztos valami helyi különlegesség és most vakítok. SZentélyt meg nem emiatt kell nekem nyitni, hanem alanyi jogon! :DDD
  • Nuki
    #64283
    na most azért mert ilyen förmedvényt (bocsáss meg:) bevállaltál a bakid ellenére, vagy mert ilyen merészen kértél az árlistából ilyen lángos-mixet amit elméletileg nem lenne szabad?
    fejtsd ki miért nyíljon szentély érted...
  • Nuki
    #64282
    a pizzát énis!! :D
    a munkatársaidat meg nem ismerem.... :D
  • Sir Quno Jedi
    #64280
    Hehhö, én jómútkorjában odamegyek haverokkal a lángososhoz balcsin, azt ki volt írva, hogy tejfeles, sajtos, bla-bla-bla ... mézes lekváros lángos. Na mondom, kérek szípen egy mézeslekvárosat, de izibe, asszondják kikerekedtett szemel, hogy az mézes VAGY lekváros lángos. Én meg mondom, hogy én márpedig mostmár rendeltem, úgyhogy nyugodtan legyen mézeslekváros és ennyi. Megcsinálták nekem, jól meg is néztek, de megettem! Határozott ember vagyok-e?!! :DDD
  • Aspyrin
    #64279

    Én biztos nem bírnám sokáig, repülne a tölcsér.
  • gameplusz
    #64278
    Ja ok :)
  • gnar killer
    #64277
    is is, de imádom xD
  • light00
    #64276
    hszre értettem.
    azért külted el kétszer a hszedet, mert az egyik az enyém lett volna, és egyszerre kültük. Mostmár törölted, látom.
  • gameplusz
    #64275
    Hova dobtalak ki? Csak nem ilyen reklámszarokat csinálsz te is? :D
  • gameplusz
    #64274
    64272 post:

    Újságkihordással vigyázni kell... ellenőrzik a szeméttelepeket és/vagy a kukákat és/vagy kérdezik a lakosokat (ez a bevettebb).
    Én ha nem kapok akkor is azt mondom, hogy persze, mert a végén rámsózzák tényleg...
    Hordtam anno ujságot is sokáig... megtanultam, hogy nem szabad kukába rakni, hanem otthon eltárolod, aztán ha nincs tilalom, akkor a lángok közé csapsz... :D
    Fizetős újsággal viszont vigyázni kell, mert ha nem kapja meg a delikvens, akkor bizony sokat lehet szívni miatta :D
  • light00
    #64273
    Akkor még jo sokat utánpotolsz a héten, és viheted a méhbe

    /engem dobtál ki:D
  • Mirk
    #64271
    ja énis olyat hordtam
    jó kis színes papír 20 oldalas...
  • autoszimulator
    #64270
    Ez ilyen kis füzetecske volt egyik hypermarket... volt azé sőlya hidd el :DD Nem ilyen kis papirocska :P Amugy az egy hetet természetesen úgy értettem, hogy amennyiben elfogy, vissza lehet meni utánpótlásért, ami plus kesst jelent, de akkoris fos meló...
  • Mirk
    #64269
    ezer darab?^^
    én azt egy nap alatt szoktam kihordani. jó kis meló, 10kilós táska a hátadon, be a városba vagy jobb esetben a város másik végébe, kiszórod, azt fordulhatsz még 5ször:D
    kicsit fárasztó
    de ha komolyan veszed lehet vele keresni, van aki ebből él
  • Nuki
    #64268
    ezért tartunk magyarok ott, ahol tartunk...
  • autoszimulator
    #64267
    Én kétszer nyomattam ilyet... DE azóta sztem elterjedt a hírem, és banned vagyok az ilyen cégeknél :DDD Egyiknél adtak ezer darab szórólapot, hogy osszam ki, adtak rá 5 napot.. H-P... mondom jooovan, kedd este meguntam, és a maradék 800at kukába nyomtam... Mikor mentem be jelenteni, hogy végeztem a munkával, akkor mondták hogy rendben.. de kess sehol... azt mondták azt utalják, jövő héten.. jövő héten visszahívtak, hogy az embereik kérdezősködtek a körzetemben, és a lakók nem láttak szórólapot, amit terjesztettem... nincs pénz -.-.-.-.-

    Aztán utána csakazértis egy másik cégnél pirosnál, autósoknak laposztogatás... Na azt nem srácoknak találták ki :DDDDD Kb szartak rám a sofőrök, szal azok is kukát fogtak, de ugye ott nem tudtak ellenőrizni, így azért kaptam vmi pénzt, bár az tekilára nem elég igazából :\
  • light00
    #64266
    jah, a magyar melos, mi?
  • Mirk
    #64265
    ugy ahogy az összes munkát
    fél kedvvel, fél erővel, félig, 2 sörrel, 2 pihenővel, 2szer elhalasztva
  • Nuki
    #64264
    én nem tudom, csak kérdeztem hogy szokás az ilyeneket elvégezni... :P
  • light00
    #64263
    pff :DDDDD
  • Mirk
    #64262
    dehogy is^^
    minek nézel
  • Nuki
    #64261
    becsületesen kiviszel mindent? ^^
  • Mirk
    #64260
    jaja:)
  • Nuki
    #64259
    azzal a lesötétített monitorral csodálkozom hogy két színt meg tudsz különböztetni egymástól...
  • Mirk
    #64258
    én újságot szoktam hordani
    azt darabszámra fizetik
  • Nuki
    #64257
    vagy megmutatta a pajtásod a Dawn-kórodról szóló papírodat a fagyisnak, és nedvesedő szemmel legyezett feléd... így még érthető is lenne :D
    [kb. mint a Johny English-ben]
  • light00
    #64256
    bazzo_O
    összefolyik már a szemem elött a számok, nem tetszik ez a vibrálás. az 500at frankon 5000nek olvastam :C Pedig nem tudom ennél lejjebb venni már a fényeröt. Igy is alig látni. És nem, nem azért, mert fáradt vagyok, egyszerüen nem birom. tvzni se birok sokáig.
  • light00
    #64255
    ö a csaj és te szopsz? O:
    alternativaként megfelel, de inkább menj fogkefével sikálni mezöt....amugy 5k/napot irtam.
  • magus
    #64254
    haver 500Ft-os órabérért fogkefével megy végig a mező méretű ásatáson.

    egy másik ismerős napi 10.000-ért sört csapol a strandon, meg dohányterméket népszerűsít 1500-as órabérért. bár ő csaj. én meg nem. és szopok is.
  • Mirk
    #64253
    velem nem fizettették ki:)
    bitzos az angyali mosolyom miatt
  • light00
    #64252
    angyalbörbe bujt ördög(?)
  • Kata
    #64251
    Pont ezt csináltam, kapott összesen 5 gombócot. De én 6-ot fizettettem ki vele szemrebbenés nélkül. Kiszámolta fejben, de szó nélkül kifizette. A szivatásnak is van ára. :)
  • Mirk
    #64250
    :Djaja
    ienkor kell mondani hogy akkor 3 csoki és 2 vanília, fizesd ki b*meg:)
  • light00
    #64249
    Amugy diákszövetkezeteknél, hiába szidja mindenki, lehet jo melot kapni. Csak akarni kell. Nekem csak jo élményem van azokrol. Senkinek nem fog ölébe hullani az álommunka (hajh, pedig sokáig azt hittem :DD).

    Amugy engem is bejelölgetek olyanok, hogy költöztetö-fuvarozo cégek, hasonlo vállalkozások iwiwen, meg ha visszajelölöm öket akkor 5%kedvezmény, meg ilyen okosságok. Engem mindig megtalálnak :D