74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #65492
  • VRSDM
    #65491
    nekem a kék nem tetszett. ezért a sárga metált választottam.
  • magus
    #65490


    akarom mondani
  • magus
    #65489
    a "verdám" :

  • Sir Quno Jedi
    #65488
    Jaja, hagy fogyjon az a bitang kőolaj, így gyorsabban kell átállni villanyautóra és a környezetvédők mingyá kezet is csókolhatnak nekem, mert a magamfajták nélkül még évszázadokig kitartana ez a fújjabelemjönki olajpöfékelősdi! :DDDD
  • Lacika 79
    #65487
    Vízöntő
  • I.C.ram
    #65486
    Scorpio?
  • Lacika 79
    #65485
    Most abszolút nincs tervben sport verda, majd idővel, ha megtehetem. Addig a közeli jövőt szem előtt tartva döntöttem az 525d mellett.
  • Lullaby
    #65484
    BKV roxx!
  • Sir Quno Jedi
    #65483
    Há nem tudom, én háromezres V6-ossal járok a városban is mindennap. Minek ahhoz két kocsi?! Méghogy dízel, meg mellé egy sportverda csapatni... Bázzz...
  • Lacika 79
    #65482
    Nekem is ez, csak 5 ajtós. Szeretem nagyon :)
  • Random work
    #65481
    :( ez komoly?

    Egyik ismerősöm mesélt, neki szerintem pont ilyen kombi megane volt (van) és pl lóg a bal első ajtó amivel nem tud mit kezdeni a szervíz. Na és persze egyéb közkézen forgó rémhírek is olvashatók.
    Ezé mikó vásárlásra adtam a fejem márciusba akkor kitaláltam, hogy Toyota vagy Ford. A Focus-al meg vagyok elégedve bár más mint a Corolla, de nem negatív értelemben. Mára már megszoktam teljesen. Most kicsit le van zúzva a bal oldala mert egy friss jogsis kis (picsa) belémjött, de azért nem vészes. Egy ideig nem kell fotóznom a bal oldalát. :)
  • G_ArchAngel #65480
    a garanciális javításokon és a motorleszakadáson semmi baja nem volt...

    a kötelezőn kívül csak +200e-t kellett köleni rá és ebben az akciós autómentő is benne van:)))

    (három éves lesz novemberben)
  • Random work
    #65479
    Enyim meg ez:


    Ha mán mindenki a verdáit mutogatja.
  • Random work
    #65478
    és néha visszakapod a szervízből? :D
  • Lacika 79
    #65477
    ott leszek, és elkaplak :P
  • Z
    #65476
    McLaren SLR...

    Hát ez odaver...nem kicsit, nagyon!
  • G_ArchAngel #65475
    Total Production

    In total, McLaren built the following amount of F1s and variants:

    * 65 F1s (plus 5 prototypes) <<<-ennyi van jelenleg "utcán"
    * 5 F1 LMs (plus 1 prototype)
    * 2 F1 GTs (plus 1 prototype)
    * 28 F1 GTR race cars

    Total production is thus 72 road legal F1s, 28 racing cars, and 7 prototypes.
  • VRSDM
    #65474
    mivel mclaren f1-ből 12(ha rosszul tudmo javítsatok ki kérlek) van az egész világon :] így nem is fogsz egy hamarlátni :D
  • RatBaG #65473
    nekem elég a házunk elé kimenni, hogy lambot lássak, bocs...
    http://www.kepfeltolto.hu/2007/9/12/52da.jpg
  • cenobite
    #65472
    "#65445: Ilyeneket nagy mennyiségben Gárdonyban láttam Bogár-találkozón, igazán érdekesen néztek ki, és a tudat hogy ennyi évesen is így gurulnak, ez teszi csodálatossá azokat az autókat ^^"

    Egy Bogin volt egy felirat, miszerint: "Három év teljeskörű garancia és szervíz! Kit érdekel? Több mint 50 éve gurulok előtted!" :D

    Ebben minden benne van! :)

    (Persze nem megbántani akarom az új autó tulajdonosokat, csupán célozni szeretnék arra, hogy nem minden roncs, ami 5 évnél idősebb... -.- )
  • Nuki
    #65471
    Én innen szerzem az információkat, közel hasonló élményem volt nekem is! :D

    #65439: Szép autó tényleg ez a McLaren F1-es, csak a legdrágább olasz csodánál is drágább (?) ... ([URL=http://www.rsportscars.com/eng/cars/mclaren_f1lm.asp]puskáztam ^^[/URL])
    Mellesleg én ilyet még nem nagyon láttam itthon, Magyarországon, Lamborghinit viszont igen, sőt még tévében is...
    (igen, tomboltam magamban amikor hallottam hogy győzike ilyet vesz )

    #65445: Ilyeneket nagy mennyiségben Gárdonyban láttam Bogár-találkozón, igazán érdekesen néztek ki, és a tudat hogy ennyi évesen is így gurulnak, ez teszi csodálatossá azokat az autókat ^^
  • cenobite
    #65470
    Hűűűűű de kis csudálatos lényezet! :DDDD
  • Kata
    #65469
    ha már a rolleresek jöttek szóba...

  • cenobite
    #65468
    Félreértések elkerülése végett: soha nem vertem rolleres srácokat, csak tényleg anno (úgy 15-20 éve) nem volt szokványos hogy egy srác rollerel keni. Písz meg minden...
  • cenobite
    #65467
    A ping-pong-os volt a Deatbringer II. :)
  • Kata
    #65466
    Az egyik játéknál felidegelte magát, és elment virágot öntözni, meg pingpongozni, azon borultam meg. De sok jó poénja van, amik után az ember úgy mászik vissza a székre. :)
  • magus
    #65465
    hihetetlen, hogy ezekből is gyártanak mozgássérült verziót
  • magus
    #65464
    amikor újra divatba jött pár éve, akkor volt osztálytársam akit megvertek a kisebbségiek mert rollerezett, szal ez még mindig él -.-
  • cenobite
    #65463
    Tesómmal múltkor jónéhány percünk (óránk) ment el rá, hogy végigkacagjuk a játékokat! Jó volt. :D
    Örök kedvenc: "Engedj már ott a szélén te hülye ősz!" (Deathbringer II)
    Na ezen kinyúltunk egy ideig. :DDDD
  • Kata
    #65462
    Az jó oldal, rendszeres látogatója és kommentelője vagyok Freddynek :)
  • Kata
    #65461
    én meg görkorin gondolkozom, régebben csináltam, de most lehet már esnék-kelnék

  • cenobite
    #65460
    Aha, ez lesz az.... :DDDD
  • cenobite
    #65459
    Volt egy ilyen duma a "Legrosszabb PC-s Játékok" sorozatban, amikor valami Extreme rolleres játékot "tesztelt" a srác, hogy: "Az én időmben a rolleres gyerekeket még megverték"... vagy valami hasonló, amin munkatársammal szinte egyszerre felkacagtunk! :)

    [öreg]
  • VRSDM
    #65458
    18vagyok, mégis van egy fasza üvegszálas rollerem, gyötröm is, szeretek rollerezni :]
  • cenobite
    #65457
    Nem vagyok Bp.-i, úgyhogy távintegetés esetleg megoldható... :D
  • piros mogyi
    #65456
    Én imádtam rollerezni. Húsz évvel ezelött.
  • VRSDM
    #65455
    ahogy érzitek, majd integetek ha álltok a hungárián a dugóba :D
    [center]
  • cenobite
    #65454
    Nekem meg ilyen:



    De tényleg!
  • cenobite
    #65453
    Mikoris? :)