74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #65652
    én kolesz és suli dídzsé voltam - akkoriban egyszerre 4 kazettás deck-kel:o)
  • Sir Quno Jedi
    #65651
    Jóak az. Mi francianégyest adtunk elő, bazi ritka verziót, mivel a tánctanárunk valami tánckutató volt és autentikus eredeti ritkaságokat kutatgatott odakint, velünk meg előadatta, mert neki jól jött refiben. Rizsporos paróka (filmgyárból, nem volt 1xű), csatos, tükörtalpú cipő, korabeli ruhák, miegymás, nagyon fáin volt. Baró. Filmben is elment volna, hónapokig tanultuk be...

    Mondjuk tükörsima márványon a főpróba inkább korcsizás, meg hasalás volt, aztán a ragtapasz a talpra segített. :D
  • vica2
    #65650
    megszólalt a "vén kecske" :DDD
  • Z
    #65649
    Jah, már aki bírja...fiatalság, bolondság!
  • Nuki
    #65648
    ...már akinek.
  • magus
    #65647
    hajnal kettő? akkor kezdődik a party -.-
  • Nuki
    #65646
    Aztán hajnal kettőkor hazajutni BKV-val nem leányálom, teleportálni meg nem akkor szerettem volna, főlegnem akkor a 'leendőbelim' előtt nem lehettem volna ilyen leivás, úgyhogy kénytelen voltam szolíd maradni.
  • nyamiag #65645
    de arra elég az after is.
  • [Walaki]D`Lair
    #65644
    Pláne, ha az ember előtte betermel egy üveg alkohol tartalmú italt a haverokkal...:D:D:D
  • Nuki
    #65643
    Pedig jó móka ^.^
  • nyamiag #65642
    nem akarok szalagavatót :D
  • Nuki
    #65641
    Nekem rövid agyam van, könnyen felejtek.
    Esetleg pont benne volt a napi 100-200-as szpem közepében amit nem volt kedvem átolvasni...
  • BiG G
    #65640
    jó, mondjuk ezt tényleg látni kellett volna inkább. :) btw volt keringő is frakkban ahogy azt szokás szalagavatókon, ez csak a mi osztálytáncunk volt.
  • Kata
    #65639
    jóvan, csak nem tudtam bevizualizálni :)
  • BiG G
    #65638
    pff. te kérted hogy meséljem el.
  • Kata
    #65637
    aha
  • BiG G
    #65636
    gondolom a karib tenger kalózai c. film főcímzenéjét ismered. na arra táncoltunk. az osztályban volt 18 lány és 10 fiú, így a koreográfus alkotott belőlünk 10 táncoló párt, 8 lány pedig kvázi háttértáncosként volt jelen.

    kezdődött az egész a bevonulással, a terem két oldalában felsorakozott a 10 pár (ötösével ofc), a párok egymás mellett sétálva bevonultak, majd mikor "beindult" a zene akkor perdültünk fordultunk (keringő-fogásban), majd felkaptuk a lányokat megint forogtunk velük egyet és letettük őket. ekkor ők középre szaladtak és egy kupacba lerogytak, mi előrántottuk az kardokat amik addig a palást alatt voltak, ekkora a lányok felpattantak és ilyen kis fordulgatós előre-hátra lépegetős kardcsattogtatós motívumok következtek, majd jött a főcímdal vége amikor beálltunk 3 sorba párosával (1 fiú 1 lány ésigytovább), a középen álló lányt felkapta 3 srác (1-1 a kezét, 1 pedig a lábait fogta) és megpörgettük a levegőben.

    ez így leírva nem adja át, főleg mivel nem ismerem a szakkifejezéseit a táncnak, de nagyon jól nézett ki az egész. a lányok hatalmas szoknyái libbentek erre-arra, a kardok, a palástok, a kendők, minden... az egész nem tartott tovább mint 3 perc, elég pörgős volt :)
  • Kata
    #65635
    De hogy nézett ki ez? Koreográfia meg ilyenek. Elbalettoztátok vagy mi?
  • BiG G
    #65634
    kösz :D nem, kalóz voltam. tudom rendkívül autentikus. :|
  • Kata
    #65633
    azt hogy? és te mi vótá, a kráken? :)
  • BiG G
    #65632
    egen, ezért is wiltingeltem egyet nukin -.-
  • BiG G
    #65631
    :DDDD
    szalagavató, karib tenger kalózait adtuk elő táncos formában.
  • Sir Quno Jedi
    #65630
    Én csak ezt nem értem, minek a lóbaszó nagy feszületfuksz a nyakba bulizáshoz, dehát én sok mindent nem értek... :DDD Pisztos valami forgatás, vagy álarcosbál, avagy...
  • Aspyrin
    #65629
    Láttam nemrég egy ilyen arcú ürgét egy postán dolgozni... :D
  • Lullaby
    #65628
    te voltél az első aki tett be képeket :D
  • ivjoe
    #65627
    óige béjbi :DD
  • BiG G
    #65626
    dromon killer tápikban pedig már elég rég belinkeltem... :)
  • Nuki
    #65625
    Már akit zavar :D
    Azokat se láttam azóta...
  • BiG G
    #65624
    mindenki örömére, akartad mondani :D
  • Nuki
    #65623
    Nem, te csak csipőből fotózol :D
  • BiG G
    #65622
    omg, bevallom engem is elért az imó láz :| és igen fotosoppolom a nagy arcom minden egyes pixelét :C

    hykao, ha erre jársz feltöltenéd őket? köszi.
  • Nuki
    #65621
    Szerintem a felső három kép retusált, mert mindegyiken ugyanolyan mosolygós fejet vág... :P
  • Sir Quno Jedi
    #65620
    És direkt vigyorog, pedig a zsebében ott a penge, a csuklója meg retusált... :D
  • BiG G
    #65619
    [lebukott] :DD
  • Esrohnoil
    #65618
    Fogadjunk h. emos vagy, csak a kép kedvéért direkt hajat vágattál. :D
  • GregSB
    #65617
    Nem kötekedésből írtam, vicc helyett
  • VRSDM
    #65616
    na akkor meg minek szólnak má' le :D
  • DecenS
    #65615
    mindkettő helyes -.-
  • piros mogyi
    #65614
    De tényleg. :)
  • Mirk
    #65613
    a borja helyes a borjúja nem helyes