74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • BiG G
    #66262
    ezen buktam meg forgalmin is.. azt hittem kifogtam a zöldhullámot
  • bracsek #66261
    Neked mind1 színvak úgyse külömbözteti meg[viccel]
  • BiG G
    #66260
    na mivan, ma is szar napod van? nembaj olcsá' még azmeg hogy zölddel írod a pirospontot d:
  • Kata
    #66259
    Ügyi. Kapsz egy fél pirospontot.

    Zöld ceruzával beírva.
  • BiG G
    #66258
    input-output manager? kidobó ember? :DDd
  • Trance Angel
    #66257
    A képen szerintem sportoló van szal nem igénytelen és kész. :D
    Az "egész napot" pedig úgy értettem, hogy munka után, mert pl. ez a hobbija, ezt szereti csinálni. Rosszul fogalmaztam na.
    Egyébként ez a típus nekem sem jön be, félreértés ne essék.
  • G_ArchAngel #66256
    aki egésznap a teremben van az vagy profi sportoló, vagy igénytelen input/outout manager egy hétvégi szórakozóhely kapujában...
  • Trance Angel
    #66255
    Undorító, igen. De IGÉNYTELEN?? Hogy lehet az igénytelen, aki az egész napját a konditeremben tölti a teste miatt?? Kevered a fogalmakat, ez nem igénytelen, hanem már szinte túlzott megfelelni akarás.
  • Crazygirl
    #66254
    nem a testedzest tartom igenytelennek hanem az eltulzott valtozatat mint pl a kepen :) semmi bajom azzal aki szepen, esztetikus izomzattal rendelkezik... sot...
  • autoszimulator
    #66253
    És lőn világosság, igy alakultak ki a plázacicák :D
  • bracsek #66252
    Kevés helyre járhatsz :)
  • Sir Quno Jedi
    #66251
    Így van. Ahová nem lehet kényelmesen eljutni kocsival és jól parkolni ott, az a hely nem is létezik az én világomban. Nem létező helyekre meg ugye mégse mehetek?!
  • autoszimulator
    #66250
    Ok, akkor ezt beirom a CV-mbe
  • bracsek #66249
    hiperaktív csonka kúp :)
  • autoszimulator
    #66248
    Hát én manapság sz*rni is kocsival járok, miko levolt zárva az előadó terem előtti utca, nem mentem inkább órára :D De ugyanakkor nem is vagyok állandóan a gép előtt, megyek erre arra, csak épp nem gyalog, vagy biciklivel :D Meg néha járok tesi miatt kondizni is :D Akko most mi vagyok?
  • Random work
    #66247
    Akkor meg nem kell sírni! :D
  • bracsek #66246
  • G_ArchAngel #66245
    én is beszéltem a főnökömmel, de nem adok magamnak több fizetést:)
  • Aspyrin
    #66244
    Csak lábbusszal közlekedem :) Munkába menet és jövet 20-20perc az út, plussz az egyéb távok, legalább ennyit mozgok hétköznaponta. Hozzáértők mondták, hogy azért ez nem vészes, ennyit illik naponta megtenni, hogy ne essek idő előtt szét :)
  • Random work
    #66243
    Képzeld lehet! Én se gondoltam volna nyáron még, de a főnökkel beszélgettem és ez hatással volt a fizetésemre. :D
    Persze nekem is volt napi 12-15 munka hetekig, de ez az építőipar ilyen.
  • Random work
    #66242
    na igen kérdés ki minek tekinti a testedzést (kötelező heti elfoglaltság, hobby vagy szórakozás)

    Én nyáron heti háromszor futottam és kétszer úsztam csak mer élveztem. Valószínű más meg CS-zik mert azt élvezi. Ha engem akarnának CS elé rángatni én is ellenkeznék ahogy a kockát ki akarnák vonszolni a napfényre.

    Na és a legjobb ha a haverokat is ráveszed a sportra mert akkor nem kell nélkülözni a társaságukat. :D
  • G_ArchAngel #66241
    5 perccel tovább alszol, hogy a buszra futnod kelljen?:)
  • Aspyrin
    #66240
    Osztom a véleményed. Bár én egy lusta dög vagyok, az asszony ebből a szempontból a példaképem: hajnali 4:45-kor kel, hogy munka előtt edzzen a teremben egy órát, heti négy nap. Figyel az étkezésre, és szép eredménye is van. Mondtam neki, hogy jövőre nekiállok én is legalább futni egy kicsit :)
  • viizo
    #66239
    hozzáteszem én sem mindig gondolkoztam így, sőőőt, de egyszer kell rávennie magát erre az embernek, és élni a lehetőségeivel.
  • G_ArchAngel #66238
    "napi 8-9 óra intenzív munka"

    örülök neki, hogy Neked sikerül ennyi munkából megélni...
  • viizo
    #66237
    napi 8-9 óra intenzív munka + tanulás, ezerféle hobbi, és szórakozás mellett mégis van időm kétnaponta egy kis intenzív kondira, ami pedig nem 10 perc.... (persze ennek néha egy kis lemondása az ára ebből-abból, de sima ügy, megoldható sértődések és mindenféle komolyabb hátrány nélkül)

    aki odafigyel erre, annak betartható, hidd el ;)

    de aki lusta és inkább lustálkodik mint hogy tegyen a tespedtsége ellen, aztán persze rinyál hogy túlsúlyos, össze van esve, stb, azt valahogy nagyon nem tudom sajnálni :)

    mindenesetre nem kívánok kampányolni az edzés (legyen az bármilyen sport) mellett, csak ez a véleményem és tapasztalatom :)
  • Sir Quno Jedi
    #66236
    Tudoménazt, de legalább az ismeretlen ismerősök nem jelölgetnek és nem kell magyarázkodni. A nemzetvédelem pedig így is rámhasalt már... :D
  • bracsek #66235
    késő.
  • Sir Quno Jedi
    #66234
    Én meg végre töröltettem magam az iwiwrő! Ojvé!
  • Lacika 79
    #66233
    Félreértések elkerülése végett: én sem vagyok izompacsirta, bár annyira dagadt sem ;)
    Igénytelen szerintem az, aki csapzott, zsíros "hínárhajú", büdös, retkes, semmit sem ad magára, stb.
  • Sir Quno Jedi
    #66232
    Ja. Vicces volt a Rubint Ribanc Réka, mikor előadta a nyafka hangján, hogy MINDEN családanya nézhet úgy ki mint ő, meg lehet ilyen fit, mer elég ha csak napi fél órát rá szán az edzéstervére (amivel ő keres). Jaja, csak ő neki ez az állása, mást sem kell csinálnia 7x24 órában. Vicces hülye (a plasztikai műtétjeivel együtt, hogy rohadna meg)! ÉÉÉS még jól rá is pirított a magyar családanyákra, hogy nem tesznek érte!!!!

    Valószínűleg, ha a profi hegedűművész jelentené be, hogy mindenki tud úgy hegedülni mint ő, csak gyakoroljon napi fél órát pár héten át, azt kiröhögnék... :D
  • G_ArchAngel #66231
    Kismókus, van ám olyan ember, akinek azért van szétesve a teste, mert dolgozik és tanul mellette - testmozgának meg max havonta egy csapatépítő paintballra van ideje a család mellet...

    Nem csak gyurmagyurik és kockák léteznek, EMBEREK is írnak az SG-re:)
  • viizo
    #66230
    én is megvédeném: miért is igénytelen?

    tán azért, mert nem hanyagolja el a testét, mint az a rengeteg kocka, aki edzés helyett inkább otthon gubbaszt a sarokban egész nap a pc előtt?

    ha a testedzés igénytelenség, hát pffffff :)



  • Lacika 79
    #66229
    Csúnyának csúnya, de igénytelennek semmiképp sem mondanám. Gondold végig :)
  • Crazygirl
    #66228
    ebben egyet ertek hat a csuny még hagyjan inkabb igenytelen :)
  • gameplusz
    #66227
    Van rajtam izom, csak gondoltam viccelődök picit :) Ilyen nem szeretnék lenni, szerinem ez már csúnya (lenne).
  • gameplusz
    #66226
    Van rajta bőven, én elég falfehér vagyok :) Többet meg már nem, mer nem vagyok kisebbségi.

    Férfiasság nem az enyém :D Az azért bőven meghaladja ezt a szintet párszor :P
  • FFX
    #66225
    a fejedre rakhattál volna egy kis barnítót.
  • Nuki
    #66224
    Pont hogy vetélytársat (nem) látott benne
  • BiG G
    #66223
    azt nézte egyből ami legjobban érdekelte ;)