74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • G_ArchAngel #66620
    (pl.: aki jól vilekedik egy évig, az kap fehérneműs Kata naptárat?)
  • G_ArchAngel #66619
    azért ez a R0zs0máK-ban jól esett?

    1., 99%, hogy visszajönnek a kitiltottak
    2., a felhasználóknak (a normálisabbaknak is!) van 1-3 nickjük (pl. az összes @work nicket lehetne banolni)
    3., legalább tudtad, hogy ki van a nick mögött, így könnyebben kontrolálod...

    nekem semmi bajom veled, mert azonos topicokba sem járunk igazán, de vmi önkontrol vagy döntés előtti mérlegelés kellene, ugyanis, ha a szabályokat mindeni betartaná, akkor a világ sokkal unalmasabb és élhetetlenebb lenne...
  • Kata
    #66618
    Én meg tudnám.
  • BiG G
    #66617
    nem csodálkozom hogy feladtátok, az sg-t már nem lehet megmenteni.
  • Punker
    #66616
    átfutottam még most a best of -ot érdekes.....
  • Punker
    #66615
    adok még neked 2 évet.....és te is megunod mint Borg vagy mint én. Kiraktad. És? Az ég világon semmit nem jelent úgyis visszajön, mondjuk ő legalább nem kártákony csak viselkedni nem tud kultúráltan, illetve még rá is játszik. De a lényegen nem változtat semmit, csőcselék társadalomban élünk és a netet az összes hulladék megtalálja és mindig többen lesznek mint azok akik takarítanak utánuk, sőt még a köpködők is mindig többen lesznek akik lenézik a munkádat pedig ők lennének a leghangosabbak ha 1 hétig nem lenne pucolva a fórum.
  • SHADOWEYES7
    #66614
    Csak ,hogy lásd mennyire szemét voltam ,előtte szóltam neki,hogy vigyázzon mert rá jár a rúd, de jött a flegma válasz!

    Feladó: [Walaki]D`Lair
    Elküldve: 2008. 01. 03. 13:07
    Tárgy: re: Nincs tárgy
    Nem kértem senkit, hogy nézzen el bármit is nekem....


    ____________________________________
    SHADOWEYES7 írta, 2008. 01. 03. 12:55
    Vegyél vissza mert ki leszel vágva, túl sokminden van elnézve neked!
  • Punker
    #66613
    fúú de cseles vagy, vagy csak azt hiszed magadról? ezt a reget nem a szökőáras balhé után csináltad? :)
  • Kata
    #66612
    Miért nem vágtad az arcába, hogy de te kommunikációs szakon tanulsz?
  • R0zs0máK
    #66611
    Na megyek aludni, remélem nem lesz holnapra bannolva szegény rozsomák :DDD
  • R0zs0máK
    #66610
    Amúgy nem óvoda ez gyerekek, nehogymár egy bazmeg ne legyen megengedett...anno valamelyik mod. azért adott 3(HÁROM!!!) büntipontot, mert azt írtam egy topikba, hogy lószar...hihetetlen már....
  • R0zs0máK
    #66609
    Regeltem újat, de nem lép be valamiért...
  • R0zs0máK
    #66608
    Csak elveszett a jókis szubarus lokóm...grrr....
  • R0zs0máK
    #66607
    Köszi emberek :)

    Azért nem olyan könnyű kirakni innen valakit :))) (jó ha van egy pár éves alren hehe :DD)

    Igazából nem is ezt a mostani büntipontot kritizálnám, télleg csúnya volt amit írtam, mégha jogos is és nem érdemeltem volna érte bannt. Hanem annakidejént azt a jópár kretén marhát aki ütre-faszra 5 büntipontot szórt ki....na mind1...

    De ha megnézitek az utolsó 200 büntipontkiosztás mind gz8 és SHADOWEYES7....nincs ezeknek életük? vagy főállásban sg moderátorok? ejj ejj...
  • piros mogyi
    #66606
    Viszont még valaki beugrott.

    Remélem majd nem fog érte haragudni.
  • Kata
    #66605
    Má képileg értettem.
  • piros mogyi
    #66604
    Ja tudom, de ez a topik is tele van offal.:))

    És ez nem mindig baj.
  • Monoton
    #66603
    egyébként a kép 2,5 éves
  • Kata
    #66602
    tele van offal... :-/
  • piros mogyi
    #66601
    Ide.
  • Kata
    #66600
    Melyik topikodba nem raknád?
  • piros mogyi
    #66599
    Annyira nem faja a csávó. Topikomba nem raknám.
    Esetleg, ha tud vmi extrát, de így aligha.:))
  • Kata
    #66598
  • Monoton
    #66597
    elvileg uj reggel tud jonni
  • Kit--Kat
    #66596
    Ilyenkor IP alapján van a bann, vagy új reggel lehet jönni újból?
  • Monoton
    #66595
    egyébként azért raktam képet :DDDDDDDDDD
  • Nuki
    #66594
    Azokat is le lehet fizetni
  • Nuki
    #66593
    Nyugi előző nap énis két kézzel ezsgéztem, 0 helyesírással, és nem volt (túl) nagy gond

    Ha oda tudsz figyelni élőben, akkor semmi gond.
  • Rockynhooo
    #66592
    ez is igaz, meg akinek van egy tucat verőlegénye meg fegyverei.
  • Rockynhooo
    #66591
    ilyen helyesírással milyen lesz a magyarom májusba... :\
  • Nuki
    #66591
    Nem biztos.. akinek elég vastag a pénztárcája, az meg tud oldani egy-két dolgot.
  • Rockynhooo
    #66590
    teljesen egyetértek , bár tényleg azt is kikell emelni ,hogy a szabály az szabály és a törvény előtt mindenki egyenlő!
  • Z
    #66589


    Amúgy a témához: szerintem nem okozott Walaki annyi kárt a fórumnak az alpári szinten hozzáadott értékkel, hogy az amúgy talán jogos büntipontok miatt ki kelljen zárni.

    Az ok, hogy a szabály az szabály. Viszont mivel ugyanúgy, mint a törvényeket, a szabályokat is emberek hozzák, nem feltétlenül minden esetben használhatók ugyanolyan jól. Persze megértem, hogy nem lehet minden egyes regelt ember esetét kivizsgálni, de mint mondtam, Walaki a sok-sok év alatt nem ártott a fórumnak. Persze jogos az is, hogy ne kivételezzünk, de azért van itt egy mag, akik tényleg évek óta fórumoznak, és tudjuk róluk, hogy nem flémelni, reklámozni, vagy más hasonló célból járnak ide. Para a szitu, az tuti. Uff, én beszéltem.
  • autoszimulator
    #66588
    hiába is próbálod oldani a feszültséget holmi emo képpel :DDD
  • Punker
    #66587
    az ok hogy te nem anyázol, de akkor nem ez lenne a normális hozzáállás?
  • Monoton
    #66586


    képzz többi közé köszi
  • DecenS
    #66585
    teljesen egyet tudok érteni katával. korábban, aktivabb fórumozó koromban, amíg volt elhivatottságom, hogy véleményt alkossak a fórum ügyes-bajos dolgairól, valahányszor negatív kritika érte a szenyorokat mindig el lettem hajtva annyival, hogy "ha nem tetszik, nem kell ide járni" - függetlenül attól, hogy emberi és nem anyázós stílusban prezentáltam...
    sztem ennek így nincs értelme. én akkor beláttam, hogy ez egy amolyan "abszolutista" fórum. felhasználóként elviselem, amit kell, és minimalizálom a megjelenésem.
  • Punker
    #66584
    te tudod.
  • Kata
    #66583
    néma gyereket nem vágják ki az sg-ről :D
  • Punker
    #66582
    néma gyereknek.....