74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • vica2
    #66660
    Majd mi segítünk neked levakarni a csajokat. Így érthető volt?
    De mindegy hagyjuk...vedd úgy, hogy egy szót sem szóltam.
  • dante3
    #66659
    Nem szoktam levakarni magamról senkit, álltalában mindenkivel találok közös témát beszélgetésre, pláne ha lányokról van szó! Csak nem értettem ezt a "majd mi segítünk neki vakarózni" mondatot!
  • vica2
    #66658
    látom megy egyedül is, még.... :)
  • MerlinW
    #66657
    No hát, frissítenék én is, mert mérne:
    A képtárban fent lévő két kép mehet a kukába.







    Köszi
  • dante3
    #66656
  • vica2
    #66655
    majd mi segítünk neki vakarózni :)))))))
  • dante3
    #66654
  • Nuki
    #66653
    Ezt szerintem ő sem sajnálná :D
  • dante3
    #66652
    Más képet nem találtam magamról, még egy olyan volt, amin pecázok, de szerintem ez senkit nem érdekel! Szkennelni meg nem volt kedvem.
  • Hajnalcat
    #66651
    Lányok kedvence leszel ilyen képekkel. Vigyázz, mert ha nem veszed észre magad, akkor a végén csüngeni fognak rajtad és majd nem tudod levakarni magadról őket.
  • dante3
    #66650
    Mint egy kittita?
  • Lullaby
    #66649
    cuki (:
  • magus
    #66648
    gz aprít? : DD
  • dante3
    #66647
  • Zillo
    #66646
    neked még ilyen keped sincs fenn ha jol lattam ugyhogy...:)
  • Zillo
    #66645
    :) kedves férfi embernek latszol :)
    #66625 : te pedig kedves hölgynek :)
  • dante3
    #66644
    Ohh, látom már fel is kerültek a képeim! Köszike
  • dante3
    #66643
    Szia! Hát igen, még németben vettem ezt a mackót!
  • Kata
    #66642
    helószia

    cuki a plüssöd
  • dante3
    #66641
    Szeretnék bekerülni én is a Fórumozók képtárába, ha lehetséges!







    Remélem jól csináltam mindent!
    Köszi!
  • Nuki
    #66640
    Amúgy is ki szeretnék jutni egyszer...
  • Rockynhooo
    #66639
    jah sajna :\
    a Japánoknál már a sajtburger mellé is adnak
  • Sir Quno Jedi
    #66638
    Itthon azé még várni kell rá... :D
  • Rockynhooo
    #66637
    egyszer éljem meg ,hogy a Bigmac mellé kapok 1et :):)
  • Sir Quno Jedi
    #66636
    Nanetessékmámondani, hoty nincs egy 3+mpixeles gép odahaza senkineksem?!! SZarérhúgyér hozzádvágják, lassan a bigmac melé csomizzák. :DDD

    Amúgy vannak itt (fél)profi fotósok, akik fotóztak itt egypár lányot, fordulj hozzájuk bizalommal! :DDD

    Én (sajna) nem ebből élek...
  • piros mogyi
    #66635
    Bikinis lányokból már jutott az sg-re is. Igazán nem értem a problémád.

    Egyébb minőségi kifogások orvoslására meg küldjetek egy fotóst, jó nagy felbontású géppel, aztán majd meglátjuk. :D
  • Sir Quno Jedi
    #66634
    He? Háthamán rászántad magadat (és egyelőre nincs miért szégyenkezned...még), akkor mán csináld rendesen! :D Nagyfelbontású, színhelyes, minőségi fotót akarunk, NAPPALI fényben (lehetőleg tengerpartit és akkormán bikini, miegymás)! Így korrekt! Sakkor majd tudjuk kivel van dolgunk és kinek szólunk majd be! :DDDDD
  • piros mogyi
    #66633
    Ne legyél telhetetlen.
    Örüljetek, hogy valami benmaradós képre rászántam magamat.
    Arról nem is beszélve, hogy az itteni opcióknak a mobilos képek teljesen megfelelnek.
  • Sir Quno Jedi
    #66632
    Most tényleg a totálhülyét játszod?!??!?! Ha valakit banolnak végleg és visszajön, akkor ha kiderül, AZONNAL újra banolják, ez a szabály, a szokás, a hagyomány, a REND és különben is (ez utóbbi a legerősebb érvek egyike)! Ha még valami nem világos, akkor kérlek suttogd bele a kispárnádba a problémádat és add fel az SG szerkesztőség címére tértivevényesen ajánlva, elsőbbségi küldeményként! A csomagon tüntesd fel az "Én kis panasz-kispárnám" feliratot, hogy tudják miként kezeljék (csak a gyorsabb ügyintézés végett)! Köszönjük! :D
  • Punker
    #66631
    mindent meg lehet filozofálni mi?
    a kutya nem venné észre ha visszajönne és normálisan viselkedne, csak ugye nem tud.....
  • G_ArchAngel #66630
    Akkor elvileg most hibát követtél el: Jocónak csak 1 nickje volt, a R0zs0máK, mivel a Walaki-t véglegesen töröltétek, tehát nem multinick-es user volt.
    Azaz nem kerülte meg a ban-t egy másik nickkel, hanem a kitiltott helyett használt másikat, mivel azzal soha többet nem jöhet vissza.
  • SHADOWEYES7
    #66629
    Na a te véleményedre aztán a kutya nem kíváncsi :DDDdddd
  • Sir Quno Jedi
    #66628
    Ez ölég gyengén sikerált kép?! Nem monták, hogy sötétben nem műxik jól a sima kamera?!?!??! :D
  • SHADOWEYES7
    #66627
    1. Ez így van.
    2. [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1075253906&no=66624]#66624[/url]
    3. Azért vagyok moderátor, hogy lássam.

    Nekem sincs bajom veled, de engedd meg, hogy én döntsem el, kit mikor teszek banra vagy pontozok.
  • Timbo
    #66626
    Egészségedre :)
  • piros mogyi
    #66625
    Ezt kérném berakni. Köszi.

  • Punker
    #66624
    2. pont csak akkor áll ha az egyik büntetés alatt van, nem a több nick a tilos hanem a büntetés megkerülése másik nick-kel.
  • Sir Quno Jedi
    #66623
    Én szívesebben szenvedek szexi tűsarok alatt (me szebb a látkép alulról), mint vasalt martensbakkanccsal eltaposva, úgyhogy én benne volnék... :DDD
  • Kata
    #66622
    ez sem rossz ötlet, de te még akkor se kapnál

    Olyan kemény diktatúrát csinálnék, hogy öröm lenne nézni. De lenne is rend.
  • offkorz
    #66621
    sedó túlzásokba esik sajnos ígyvan :-c