1125

Az Univerzum - néhány tény, amelynek ismerete megkönnyíti benne az életet:
  • Dzsini
    #325
    nem teljesen.
  • Hmuda
    #324
    Nekem még csak pár mp jött le, de ez nem a régi teaser?
  • Sephi
    #323
    Kocc!
  • Dzsini
    #322
    se a win media se a real stream nem megy?
    http://uk.download.yahoo.com/mov/fu/hhggmedium1.wmv
    itt a közepes minőségű linkje... pixeles de látszik minden.
  • Sephi
    #321
    Ize nekem nem megy a stream... nem tudol helyet hol lehet letolteni kulon???
  • Punker
    #320
    május 6? SW elött jó leszzzz :)
  • Dzsini
    #319
    új site, új trailer, új képek... nyami :)

    2005 május 6.
  • via_mala
    #318
    rohanok!!!
  • Dzsini
    #317
    fent van a teljes 3 sorozat mind a 18 epizódja, plusz egy kis meglepetés :)
  • Dzsini
    #316
    az utóbbi évek legsikeresebb BBC hangjátéka lett a third phase, több mint 1 millióan hallgatták online.

    májusban jön a következő sorozat :D
  • Dzsini
    #315
    fentvan az 5. epizód
  • via_mala
    #314
    Köszi, mindent szépen leszedegettem, igaz csak a Save as működött, de legalább lejött. Asszem egy jó darabig lesz mit hallgatni.
  • Sephi
    #313
    Nem ltezik! Nezd meg a Plusban vagy a Westend-ben! en mindaket helyen lattam mind az ot reszt!
  • jaxxx
    #312
    Sehol nem adják már a második részt /Vendéglő a világ végén/. Nem tud valaki olyan könyvesboltról ahol még kapható? Mert nemrég újra kiadták, de a másodikat már nem tudtam, megvenni...
  • Dzsini
    #311
    fent van a most keddi, negyedik rész is.
  • Dzsini
    #310
    zúgolódik a fene :) a tertiary phase-t se DA "forgatókönyvírta", és egészen profi lett
  • Lacee
    #309
    csak már lenne minek kapcsán zúgolódni! :)
  • Dzsini
    #308
    itt alapvetés, hogy lesznek eltérések :) DA még egyetlen inkarnációt se csinált ugyanolyanra :)) és ennek a filmnek a legnagyobb részét ő írta.

    hogy a folytatást hogy csinálják meg, azt meglátjuk.
  • Hmuda
    #307
    Azért más egy játékból és más egy könyvből filmet csinálni. Játéknál megértőbbek a rajongók, ha eltérnek a játék sztorijától, de könyvnél szvsz népirtás lenne. :-)
  • Sephi
    #306
    Jobb felni mint megijedni! Aszontak a Resident Evil-re is anno hogy erosen kovetni fogja a jatek storyjat es vegul megsem volt annyira kozel!

    En bizok DA-ban csak felek hogy nem lesz ennyire jo! De adja az eg hogy ne legyen igazam :)
  • Lacee
    #305
    amúgy tényleg nagyon jó a fordítás (főleg a beszélő nevek), leszámítva néhány fájdalmas magyartalan mondatot (tükörfordítás-jelegű), de ennyi talán belefér.
  • Dzsini
    #304
    nekem kb 4. lesz :) 2 angol + 1 angol audiobook után :) de onnantól, hogy a fordító Dr. Sohár Anikó onnantól bízom benne, hogy jó :)))

    ja, és megjelent a harmadik a manák trilógiából is - csak az épp nem volt a boltban
  • Lacee
    #303
    igen, múlt hét hétfőn jelent meg ha jól emlékszem :)
    ennek örömére el is olvastam kb. hatodszorra, ezúttal magyarul :D
  • Dzsini
    #302
    ja, nem is mondtam: MEGVAN A KISISTENEK!!!! megjelent!!!! :DDDDDDD
  • Dzsini
    #301
    na, a tertiary phase fentvan, lehet írni...
  • Dzsini
    #300
    oks, szólok, ha fent van...
  • via_mala
    #299
    A www.netdisk.hu-n regisztrálsz egy helyet és helyből 500 MB-ot ad!
  • Dzsini
    #298
    rendes vagy, hogy bízol a készítőkben. akkor hova ez az érdeklődés? :)
  • Sephi
    #297
    De olvastam de altalaban a film mindig roszra sikerul!
  • Dzsini
    #296
    nem olvastad a könyveket? :)
  • Sephi
    #295
    De ha lesz masodik resz akkor az elsonek a vege remelem utal majd ra... bazeg el nem tudom kepezelni milyen lesz....
  • Dzsini
    #294
    ott vannak a rádiójátékok, a könyvek, a tvsorozat, a képregények, a játék, addigra a film... és ha a mostani forgatókönyvíró srác bejön (és miért ne jönne be?) akkor meg tudják csinálni... van még történet bőségesen :)
  • Sephi
    #293
    De ha lesz masodik resz akkor azt is vajon DA otletei alapjan csinajak majd?
  • Dzsini
    #292
    és Agrajag teljes pompájában Douglas Adams hangjával :)
  • Dzsini
    #291
    In an interview with "action-adenture movies" website, Zooey talked a bit about Hitchhikers. No secret revealed ("I’m not sure if I’m supposed to be talking about it because they were very protective" she says during the interview), but it's a nice chat where Zooey said what she has to say about Hitchhikers : "It was great, it was so much fun to make that movie".

    She recalls that they "had these seven foot tall alien Vogon puppets. They built four different alien planets, the Heart of Gold set, like the most amazing sets and all the actors were great".

    We even learn a little about trillian's look in the movie : "I have a couple different costumes but the main one is this sort of aqua one piece suit, sort of like a karate one piece. It’s really cool".

    When asked if the movie will be close to the book, she replies yes. "Most everything that was changed was Douglas Adams’ idea to begin with".

    Interesting fact, she reveals that all main actors signed "sequel parts of the contract". Even if it's a bit early to say if there will be a sequel (it will depend on the Hitchhiker's movie success), everybody think of course about a possible sequel.

    She also says that, although it's "a big movie", probably the biggest movie budget she's worked on, "the interesting thing about Hitchhiker’s is it’s also a character piece. It’s just within the context of all this fantasy".

    Teaser minden ízben :)
  • Punkerwork
    #290
    a trailert linkelje be valaki plz
  • Dzsini
    #289
    adj lehetőséget rá, és feltöltögetem... a saját tárhelyem nagyon kevés ilyesmihez, 3x26mega
  • Lacee
    #288
    valaki nem tudná feltenni az eddigi részeket egy sima http-s site-ra? Én továbbra sem tudok letölteni mms-ről :(
  • Dzsini
    #287
    a mai epizódban szerepelt Douglas Adams
  • Sephi
    #286
    Naon rulez!

    Jaj en mar ugy latnek egy kepet ahol Zaphod van a filbol!:)

    Vajon a hamradik keze CGI lesz ?:P)