6021
Ki lesz a legjobb?
  • MrSpock
    #2458
    Szerintem egy hangyányival erősebb is akad köztük.:-)LoL
    Pl:Katharine McPhee:-)
  • Mojlepque
    #2457
    és nem tudjátok hol lehet letölteni az adásokat?
  • Mojlepque
    #2456
    Így van... ...akiket ismerek, vagy akárhonnan hallom mindenki Szabó Eszter nevét zúgják

    Amse, kössz a címet
  • Super Mario
    #2455
    Kizárt! Nála nincsen jobb!
  • Szabina
    #2454
    nekem még nem volt időm megnézni, pedig piztos jó lehet! :(
  • Amse
    #2453
    jobb mint a Szabó Eszti?:O)
  • MrSpock
    #2452
    Megnéztem az A.I. legfrisebb részét.
    Egyszerűen brutálisan jó a női mezőny!
    Ajánlom mindenkinek!
  • Amse
    #2451
    play that funky music white boy (james brown)
  • Mojlepque
    #2450
    Nem tudja vki hogy mi volt Szabó Eszternek a produkciójának a címe?
  • Super Mario
    #2449
    Nem tudtam az eredeti Joe Cocker szám címét pontosan, de mondasz valamit, mert a Sladge Hammer feltünt nekem, hogy ott valami nagyon nincs rendben.
  • fluga
    #2448
    az senkinek sem tűnt fel, hogy a szám címeket sem tudják rendesen kiírni?
    mindössze kettőt rontottak el: Sledgehammer a Peter Gabriel szám címe és You can leave your hat on Joe Cockeré...Az elsőre kiírták hogy Sladge Hammer, a másodikra You can leave your head on...még szerencse hogy a fejét nem kell a csajnak levágni.
  • holleanyó
    #2447
    Igen , mindemellett nagyon jó a csaj, nemtudom miért nekem a Hoffmann M. elejétől nagyon nem tetszik Valami nagyot kell alakítania nekem hogy az ő produkcióját megegyem.
  • Rózsalány
    #2446
    Igen, szerintem is a Rúzsa M. nagyon metálosan énekel. Jó nagyon amit csinál, de ojan mintha a halkabb hangokat nem tudná kiénekelni, csak ha 600decibelen nyomja
  • holleanyó
    #2445
    BIZONY ENGEM IS! Igen Szabina van amibe egyetértünk, nekem is nagyon tetszik Ruzsa Magdolna is ,csak ami nem tetszik benne az az hogy minden számot csak metálosan ad elő, nekem kellene belőle valami más is.
  • Szabina
    #2444
    Huh, hát pont ugyanaz a véleményem mnt nektek. Szeritem szakmailag Oláh Szabolcs magasan Puskás Péter fölött van, tehát nem volt igazságos, hogy kiesett. Anikónak nagyon szép hangja van, úgyhogy örülök, hogy marad. Legjobban Szabó Eszter és Rúzsa Magdolna tetszik, szerintem őstehetségek! Szabó Eszterben az tetszik leginkább, hogy annyira elegánsan énekel!

    Hoffmann Mónika nekem azért szimpatikus, hogy van egyénisége, de a magas hangokat nem jól képzi, néha nagyon tompán tudja csak kiénekelni őket.

    MrSpock, engem is érdekelne az az oldal amiről írtál :)
  • Super Mario
    #2443
    Szabó Eszter! Annyira magával ragadó! Imádom! Büszke vagyok rá, hogy Gyulai! Ó, de boldog lettem volna, ha Puskás Pétert láttam volna kint, csak most ők a tinik kedvence, és ezért bent kellett tartani. Nem tudom, hogy mit lehet szeretni rajta
  • MrSpock
    #2442
    Ha megfelelő a neted ,torrentet tudom ajánlani,az adás után 1 nappal:kedd (női)-szerda(férfi)csütörtök(eredményhirdetés) megtalálod.
    Természetesen láttam,és szerintem is erősebbnek tűnik,vagyis amikor volt a beválasztás,ott úgy tűnt,de a tegnapi produkciók nemnagyongyőztek meg.
    Na de lehet nemvoltak formában.
  • Rózsalány
    #2441
    Melyik "csenelen" van az az american idol??

    Nem tudom, hogy láttad e az első 2 megasztért, de azoknál mindenképpen erősebb ez a mezőny, szal már ez is haladás!:)
  • MrSpock
    #2440
    Megnéztem én is,és szerintem nemolyanerős ez a mezőny mint vártam.
    "Sajnos" közben figyelem a "konkurens" american idolt..ég és föld.Nem a mi javunkra.
    Jóó persze lehet mondani nagyobb ország,többen szeretnének sztárok lenni,de micsoda alapok vannak némelyik fellépőnél!Nem a verseny közben próbálnak,meg utánna énekelni tanulni.Oda át a női mezőny most erősebb,(nagyonerős)mint tavaly,a férfi nem,vagyis az eddig hallottak alapján.
    Bocs,hogy e kis szösszenetet leírtam,ezek voltak a benyomásaim.
    Ha önmagában nézzük amegasztárt nemrossz,csak ne legyen mivel összehasonlítani,bár mondjuk itt lehet,mert énekelni kell,az ember meg hallja,tetszik e vagy sem,jó hangja van,vagy sem.A kategória ugyanaz,csak minőségbeli különbségek vannak.
    Kíváncsian várom,hogy kik fognak jó teljesítményt nyújtani az elkövetkezendőkben.
  • holleanyó
    #2439
    Baktai Anikónak valóban szép hangja van, nem tudom miért állt már kiin 2x
  • Rózsalány
    #2438
    Énis hányok!!! Sajnos már most nagyon flegma...
    Biztos jó a hangja (nem értek a szakmához), de amit tegnap azzal a Depeche Mode-al művelt, az borzalom volt! Ráadásul egyik kedvenc számom! Azt hittem majd az Angéla énekel Mode-ot, aztán koppantam
  • Aspyrin
    #2437
    Hát ez az. Azt a kis ortopéd idegbeteg gyereket már a tizenkettő közé se kellett volna bejuttatni. A tegnapi előadása kritikán aluli volt, siralmas. Ráadásul bármilyen zene is szóljon ő ugyanúgy rángatozik mindenre, sőt ahogy láttam képtelen egy helyben megállni is.. Hányok tőle
  • Rózsalány
    #2436
    Áááá, mérnem a Puskás Péter esett ki??? Rosszul vagyok már attól a kis flegma majomtól Ahogy az értékelése alatt is ott rugdosta azt a gumigitárt... fúúú Tanulhatna egy kis tiszteletet meg alázatot a Varga istvántól!

    Nemtom mi baja a közönségnek a Baktai Anikóval?!?
  • holleanyó
    #2435
    Én is tudtam ,hogy a fiú fog kiesni, de szerintem nem ő volt a legrosszabb.
    Én a Hofmann Mónikát szerettem volna kinn látni, nekem az ő hangja egyáltalán nem jön be.De a Bíborka véletlenűl sem talált el egy hangot se, én ezt a számot nagyon szerettem , de nem ismertem rá. Akkor ki volt a legrosszabb??
  • Super Mario
    #2434
    Hála Istennek! Baktai Anikó előadása sokkal jobb volt!
  • Super Mario
    #2433
    És kiesett!
  • Mojlepque
    #2432
    sztem is
  • STREEX
    #2431
    Sztetek ki fog kiesni?Szerintem a fiú.
  • Mojlepque
    #2428
    Eskü amikor elkezdd énekelni egyszerre borsodzik a hátam, föl áll rajta a szőr, elborít a lúdbőr, de a gyönyör miatt mindcsupán
  • Mojlepque
    #2427
    ok, mindegy már megvan, amúgy nekem nem így van a menüm,meg csak az érdekelt, hogy a 1797-t is az sms-be kell-e írni, de rájöttem hogy nem
  • desigo
    #2426
    Menü
    üzenetek
    szöveges üzenetek
    új üzenet
    ESZTER
    opciók
    küldés
    1797
    mehet



  • Mojlepque
    #2425
    1797 ESZTER a Szabó eszter sms-es vonala. De ezt hogy kell elküldeni?
    Amúgy vki nem tudja hogy mi a számának a címe?
  • desigo
    #2424
    Ez a bíborka nem kicsit rusnya...
  • Szabina
    #2423
    Nézem, de ma nem vagyok ráhangolódva. :(
  • Ben C
    #2422
    Nézzétek -_-
  • Carlos
    #2421
    Nem tudjátok, hogy honnan tudnám letölteni az épp aktuális döntő számait mp3-ban?
    (magánba is jöhet a válasz)
  • Super Mario
    #2420
    Na ne! Ez borzasztó! Mondjuk, igaz. Ha nincs hangja, akkor legyen szexszimbólum.
  • Rózsalány
    #2419
    én tegnap elkezdtem nézni a műsort, de egyszerűen eluntam nem látom, h izgulnának a versenyzők, úgy állnak ki mintha mindig ezt csinálták volna, valahogy nekem nagyon belterjesnek, öncélúnak tűnik a műsor. hálistennek görögzita hozta a hüje kérdéseit:DDD

    szegény Hoffmann mónika valami eszméletlen volt, rá sem ismertem a számra:( valami ijesmi lehet hallgatni egy angol anyanyelvűnek amikor oláh iboja angolul énekel

    olvastam azt a cikket amit Szabina beszúrt => hehehehehehe
  • Super Mario
    #2418
    Mennyire bennem volt, hogy a svéd csaj esik ki! Mondjuk, legbelül éreztem, hogy Széles Izabella lesz az. Azért sajnálom szegény Hoffmann Mónikát, nagyon nem a szavak embere. Nagyon bután fejezi ki magát. De ez nyilvánvalóan abból is lehet kifolyó, hogy Svédországban élt sokáig, és nem tud tökéletesen magyarul.
  • Szabina
    #2417
    Ez tényleg vicces