6021
Ki lesz a legjobb?
  • Lacee86
    #5701
    Sztem aranyos nő pedig, én bírom, hibái ellenére is, az meg kinek nincs?
  • Balázs 17
    #5700
    de amióta betették, mindig ilyen kivágott szoknyában+kirívó ruhákban volt, szerencsétlen nőből médiakurvát csináltak:)
  • Béka Benő
    #5699
    És az ilyen bakiért még pénz is kap !
  • Dobronski
    #5698
    Attila mit keresett a döntőben?
  • LeventeV
    #5697
    ja es van olyan klipp amelyikbe latszik, hogy a szintetizator nincs bedugva, meg vannak a laptopdj-k. viszik a macbookot es rakjak a zenet. es ez halal komoly, lattam egyszer fellepesen.
  • LeventeV
    #5696
    amugy azzal, hogy nyert romaniaba durvan semmit nem ert el. romaniaba az ilyen musorok megvannak halva. nincs egy hozzaerto zsuri, raadasul ugyis az ervenyesul akit el tudnak adni, a dan balan, meg connect-r fele barmok akiknek nincs semmi zenei hozzaertesuk. benyomnak a klippjukbe 5-6 sunaznam not es elvan adva a klipp meg az "enekes". es meg nem beszeltem a rapperekrol akik sirnak, hogy jaj milyen szar itt a helyzet, csak azt kozbe elfelejtik, hogy ugy megszedtek magukat, hogy magasrol leszarjak az egeszet.
  • Lacee86
    #5695
    Jó, hát tized/századszázalákok is vannak, kerekítésből adódóan elméletileg lehetett 50-50% is, pontos szavazatszámok egyértelműek lettek volna. De most nem is kizárólag a tegnapira gondolok, hanem összességében az egész műsor alatt, nagyon gyanús volt. :/
  • Tinman #5694
    Abban egyetértek, hogy 50% vs. 50% egyszerűen képtelenség 2 alkalommal!

    Tegyük fel, hogy Kökényre szavaztak 12.314-en, majd amikor kitették kivetítőre a 2 versenyző képét és lekérdezték a szavazatszámláló géptől, hogy hogy áll a szavazás, akkor kiderült, hogy Renire is 12.314-en szavaztak.

    Majd 5 perccel később ugyan ez történt.

    Azért ennyire ne nézzék már madárnak a népet...
    12.315 esetében már 49% vs 51%-os állapot van.

    A számok nem hazudnak csak az emberek.
  • Lacee86
    #5693
    Azt nem, viszont h nem tiszta a szavazás, sajnos az is szinte biztos.
  • Tinman #5692
    Füleddel minden rendben amúgy?

    Van egy Sennheiser nem éppen 2 forintos fülhallgatóm és HD-ben hallgattam amit "ilyen" művelt. CD minőség volt legtöbbször... nem akartam elhinni.

    Olyan, nyert aki durván megérdemelte! Nem szeretem Kökényt, de ő is megérdemelten állt finalistaként.

    Ha Reni CD-je kijön holnap, akkor holnap megveszem. ;-)
  • setuh
    #5691

    en is birom ezeket az elmeleteket h mar a musor elott lehetett tudni h ki nyer
  • Lacee86
    #5690
    Ez így van amúgy.
  • LeventeV
    #5689
    lehetett tudni hogy tolvai reni fogja megnyerni

    lany fiu lany fiu volt a felallas az eddigi megasztarokban, most csakis lany nyerhetett.

    troll logic rulez :P
  • Harly18
    #5688
    mikor a csaj megnyerte, akkor furcsálltam miért nem örül igazán....hát azért, mert már nyert ilyet és ismerős az érzés...

    Olvassátok el, írják, hogy Romániában már megnyert egy hasonló versenyt, de érdekes módon ezt nem írták meg sehol, de más indulók minden apró kis baját (betegség, adósság, ez+az) azt rendszeresen...

    cikk
  • Armagedown
    #5687

    Melondaa sok nyafogással majd sokra viszi
  • Lacee86
    #5686
    Az első döntős, akit hallottam a rádióban, az Annácska. :) Remélem nem lesz igazam, és tényleg viszi vmire a kislány, mert megérdemelné.
  • böröczk
    #5685
  • barnuska665
    #5684
    jóreggelt
  • robertzenesz
    #5683
    Sziasztok! tegnap sajnos nem tudtam figyelemmel kísérni a döntőt(én is felléptem valahol),nem tudom hogyan zajlott a döntő, de szerintem itt valami sántít..azóta amióta Melinda kiesett, bár mondjuk annak örültem,mert nem tudom mi a faszt vagytok elájulva szíj asszonyságtól..itt tuti manipulálva volt a végeredmény,mert ő nyert volna, és ezt nem akarta sem a zsűri,sem a tv2,bár ez csak az én fikcióm,de lehet,hogy nem alaptalan..mindegy, gratulálok Reninek, bár én Attilának szorítottam..
  • Domino69
    #5682
    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/renata-meg-a-feltekenyseg-2035754/

    Hamar botány kavar maga körül ! Egy igazi botrányhős már most is , mi lesz még ezután ?!

    A linket olvassa el minden Reni rajongó , és nem rajongó ! Várom a linkre reagálok válaszát , de csak kulturált formában !
  • Domino69
    #5681
    Ebben teljesen igazad van , Szij Melinda az igazi győztes ! Sok ember , sok pénzt áldozott arra , hogy Melinda nyerjen , most ihatnak rá hideg vizet . Reni csalással nyert . Nem tudom ilyen áron , hogy lehet örülni a győzelemnek ?! Ez olyan szánalmas !

    De ahogy korábban az egyik kedves fórumozó társunk irta , lássuk folytatást ! Ki mire viszi ?!
  • Balázs 17
    #5680
    amúgy meg Reninek kurvaidegesítő a levegővétele, nem értem minek kell a micbe nyomni, szerintem egyedül ő volt ilyen "balfasz"
  • Balázs 17
    #5679
    Liptai a végén: 2005év hangja
  • böröczk
    #5678
    Reniben több az emberiség és előbb magyar, mint Te, az is biztos, ezek a hozzászólások apám..

    amúgy most nézem, ki nyerte, mert a végéről lemaradtam



    Attilának fantasztikus hangja van, de nem tudom.. akkor is Reninek drukkoltam egy pettynyivel jobban.
  • geoffreyy
    #5677
    Ízlésekkel nem lehet vitatkozni.De fontos az énekesből áradó mindent elsöprő lelki attitüd.
  • geoffreyy
    #5676
    Most nézem a Magdit.
  • kastil
    #5675
    De Attilánál nem.
  • geoffreyy
    #5674
    Talán.
    De a lélek...
  • Armagedown
    #5673
    még ha csalás is volt , akkor is jobban énekel mint a Melinda
  • geoffreyy
    #5672
    It's a Shame.
  • geoffreyy
    #5671
    Nem a bízonyíték a lényeg, hanem a józan ész.
  • Armagedown
    #5670
    van bizonyitékod is a csalásra ?
  • Armagedown
    #5669
    ez az 50-50es állás már messziről bűzlött nekem
  • geoffreyy
    #5668
    Attilát is átverték. Sajnálom.
  • geoffreyy
    #5667
    A TV2 marketing
    politikája megbukott számomra.
  • Armagedown
    #5666
    és miért , mert még örülni sem tudott annak amikor továbbjutott ?
  • geoffreyy
    #5665
    Hihehetlen,hogy ilyen nyert. Szíj Melinda az igazi győztes!
  • eLiXir
    #5664
    megjátszottnak? az nem kifejezés. Nézd meg Caramell győzelménél az eredményhírdetést... nem kell többet hozzáfűzzek, abba a kis stúdióba lejátszották az egész szezont, azt csókolom, régebben más volt.
  • Lacee86
    #5663
    Norbi??? Azt egy jó érzésű ember egy kiskocsmai karaoke buliban sem engedné énekelni...
  • Ironman2
    #5662
    Gratulálok Reninek!