6021
Ki lesz a legjobb?
  • Lacee86
    #5741
    40 éves az a 60, de mind1... A kislánynak meg olyan hangja van, h a magyar énekesek 2/3-át kenterbe veri.
  • bakkerman
    #5740
    és az a tény,hogy egy tehetségkutató énekes műsorban énekelt egy 10 éves kislány,akinek suliban a helye,meg még babáznia kéne,meg egy 60 éves önbizalomhiányos öreg nő vicces számomra...
  • Dean Winchester
    #5739
    am sokak "előre megmondása,hogy ez bunda " mehet a kukába :D
    mennyien mondták h tuti szij-kökény döntő lesz és az egyik nyeri meg a megát XD

    ugye reni nyert :D szal igy törölhető h előre megvan írva az egész ...
  • modelcar
    #5738
  • ToMaX
    #5737
    igazabol azon akadtam fenn, hogy a Kökénynnek X-faktor szintű hangja van...hát nemtom hogy lehet hasonlítani az Attilát a Norbikához vagy a Vastag gyerekhez....komolyan...X faktor?...vicc az egész
    már maga a tény h playbackről megy az alap:D tiszta vicc
  • Lacee86
    #5736
    Hát igen, az nagyon gáz.
  • Domino69
    #5735
    Én szeretem a Pinket , Eminemet , Celin diont , 50Centet . Amitöl a falra mászok az az ha valamelyik "magyarsztárnak kikiálltott fasztarisznya elkezdi valameiyköjüket utánozni Pl Stilusban , öltözködésben , illetve éneklésben !

    Az olyan ciki !
  • Lacee86
    #5734
    Pont h Celine Dion számomra egy nagyszerű énekesnő, és 50 cent csak egy meggazdagodott gettó raper...
  • Lacee86
    #5733
    Te is tudod jól, h ez nem így megy. Ott van Cserháti Zsuzsa: életében le se szarták, ez is közrejátszott a tragédiájához. Most, halála után, csomót játsszák a számait, sokszor őt éneklik stb.
  • Domino69
    #5732
    Dehogy vitte volna magyarként ! Éppen azt mondom , hogy aki amerikában születik , és nem elég tehetséges , akkor mehet az bármelyik európai országban énekelni , vagy megasztárt nyerni . Világsztár nem lesz belőle !

    Most nem igazán értelek , miért mondod , hogy a 50centet ne emlitsük egy lapra a celin dionnal ?! Mindkettő nagy egyéniség , nagy tehetség , a maga zeneistilusában . 50cent a gettóba , Celin Dion meg egy 9gyerekes szegény családban született . Olyan nagy különbség nincs aközött , hogy ki honnan jött ?! Mindketten bebizonyitották , hogy a szarbol is lehet várat épiteni , ami mindenképp dicséretes !

    Azért mert te esetleg a jóval fiatalabb korosztályhoz tartozol , és nem kedveled a Celin Diont , azért ne szóld le jó ?!

    Az immént volt a magellánba a Tolvai Reni apja azt nyilatkozta , "már hosszú ideje énekelgetett Reni Romániában , de ott nem sikerült befutnia ". Ezért jött ide . Most az egész család Pestre költözik .
  • bakkerman
    #5731
    oké,annyi a lényeg,hogy kálai amerikai szintű tehetség,és te értesz hozzá. részemről a vita lezárva,majd meglátjuk 1-2 év múlva hol lesz bandibácsi,meg a román.
  • hungary27
    #5730
    melyik puja nyert?
  • dzsagon
    #5729
    Szerintem a jövő héten már Reni fog kiesni.
  • ToMaX
    #5728
    ha ennyire nem értessz hozzá akkor inkább ne:)
  • Lacee86
    #5727
    Mondjuk egy 50 centet ne említsünk egy lapon Celine Dionnal, az meg a másik...
  • Lacee86
    #5726
    Egyrészt, másrészt meg mert Amerika... Szted bármelyikük is vitte volna ennyire, ha Magyarországon születik?
  • Domino69
    #5725
    Akkor te szerinted : A Pink , Eminem , Celin Dion , 50cent is jó faszt szopott , hogy a semmiböl ilyen sokra vitte ?!

    Fasz ide fasz oda a Lady Gaga egy nagy egyéniség . A Sanders is jól énekel , csak az a gond ahogy ő énekel , úgy sokan tudnak énekelni Amerikába . Ezért nem tudott ő ott "labdába rugni" . Vagy azért , mert nem jutott megfelelő fasz a számára ?!
  • Lacee86
    #5724
    Jaj, de naiv vagy... Nem mondom, nem rossz előadó, de van min. annyi tehetsége jó pár magyar előadónak is, mint neki, ha nem több.
  • bakkerman
    #5723
    mi a faszért karolta fel akkor őt több híres kiadó? a semmiből jött ő is,nem csak úgy kapta a lehetőséget...
  • Lacee86
    #5722
    Atyaég, nem mondod, h szted a tehetség egyenesen arányos azzal , h ki mennyire híres?
  • ZZ88
    #5721
    Az az igazság, hogy Attila érdemelte volna az 1. helyet a tehetsége és az az egész teljesítménye alapján, de egy kereskedelmi csatorna manipulált versenyében eleve ne várjon az ember korrektséget. A csajjal nincs gondom, de így nem jogos, hogy ő nyert szerintem.
  • Tyler1
    #5720
    a kevesebb néha több nálam, a zsűrinél fogalmazódik meg. Gesztiék gyakorlatilag színészkednek, míg a Megában sosem volt ilyen túlspilázott érzelembomba a zsűri részéről.
    az, h melyik nagyobb show, az tök mind1, a Megában olyan embereket láttam, akik nem szerepeltek már x sorozatban és műsorban, nem akadémián tanítják az éneket, nem volt toplistás zenéjük, már a műsor előtt :)

    lehet, h a Mega kevesebb, de nálam több :)
  • bakkerman
    #5719
    igazad van,nem tehetségesebb mint a bandi,azért van ott ahol...
  • Lacee86
    #5718
    Ugye most nem azt akarod mondani, h szted a Lady Gaga olyan baromi nagy tehetség, meg h tehetségesebb mint a Saunders? xD Jókor volt jó helyen, jó f*szt szopott (bocsánat, de így érzékletes :) ).
  • bakkerman
    #5717
    de a néző csak annyit lát,hogy ott jobban énekelnek...azaz színvonalasabb. Tudom,most a show-al jösztök,hogy milyen egyszerú szinpadon nyomulnak a faktorosok,meg semmi csicsa mint a megánál,de a kevesebb néha több.
  • böröczk
    #5716


    de ettől függetlenül nem kell sározni a Renit, egyáltalán nincs rossz hangja, és nem bánom, hogy nyert, nekem igazából oly mindegy volt már így a kettőjük közül. Tény, hogy Attila tehetségesebb, nagyobb hangja van, de ezt a zsűri is megmondta, nem nyíltan, hanem a dicséreteikben. Viszont Renit se kell szapulni, jó hangja van, képezni kell, kevés nőnek van az országban ilyen zenélőkéje. R. Magdival meg tényleg nem kell egy kalap alá venni, de SENKI mást sem.. Olyan mégegy nem lesz..
  • Tyler1
    #5715
    indultak? :D indították őket...
  • bakkerman
    #5714
    igen,az x faktorban tehetségesebb emberek indultak,lehet rajta kacagni,ez így van.
  • LordVenom
    #5713
    X-faktor szintű... :DDD
  • Domino69
    #5712
    Na igen . Ha valaki igazán tehetséges , és ráadásul még az is megadatik neki , hogy Amerikában születik ,akár milyen gettóban ,vagy puccos helyre . Az tuti biztos világsztár lesz ! Csak , hogy a K.Viktor is meg a Kállai is hiába születtek Amerikában ,ott nem tudtak befutni . Ehelyett idejöttek egy kis országba köcsögösködni . Csak nem azért mert nincs meg bennük az a tehetség ami a világsztársághoz kell ?! A Lady Gaga együtt nőtt fel a Kállaival , egy helyröl származnak , és lám mire vitte Gaga Világsztár lett belöle ! Vajon miért ?!
  • bakkerman
    #5711
    inkább Kökény volt a legjobb...Reni ilyen gusztos,meg szelecki félék közt lehetett farkas a bárányok közt...Kökénynek X Faktor szintű hangja van,simán ott lehetett volna a 6-8-ban az X-ben
  • robertzenesz
    #5710
    gyerekek... farkas volt a bárányok között(T.Renáta)..
  • Lacee86
    #5709
    Hát jah, az a döntő előtti párbaj tényleg nem sikerült jóra, így aztán nem is a lehető legerősebb mezőny lett a döntőre. Hogy ki volt a legjobb, nehéz megítélni, de azért Reni a döntősök közül egyik legjobb lett így a végére sztem. Végül is nem voltak rossz énekesek, 1-2 nagy melléfogás volt azért (legnagyobb a Gusztos, nem értem hogy került oda...).
  • Balázs 17
    #5708
    K Viktornak se kellett volna megnyernie.....
  • Tyler1
    #5707
    sztem csak a Caramel, meg a Magdi az igazi megasztár, a többi mellélövés. bár a mostani mezőnyből, nem tudnék kiemelkedő énekest mondani, kibaszott nagy ostobaság volt az elején a párbaj, mert ott nagyon sok tehetség kihullott. ezzel szemben örülök Reninek, mert legalább felfedeztük, és nekem ő volt végig a legszimpatikusabb.
  • bakkerman
    #5706
    reni nyert,bár egy picit elszégyelném magam az tv2 producerei helyében,hogy képesek voltak oda tenni egy ilyen gyenge hangot egy rúzsa magdihoz,egy caramelhez,egy tóth verához...na mind1,majd eladják,zandersz megrakja stb stb...
  • Lacee86
    #5705
    Azért a Klaudiát sem kell félteni ilyen téren. :D Mármint erotika meg hasonló.
  • Balázs 17
    #5704
    én is bírom, azért szar látni, ahogyan kihasználja tv2...
  • geoffreyy
    #5703
    Sziasztok! A Renáta egy jó énekesnő, de messze nem megasztár. Azt hittem a Tv2 a Szíj Melinda kicsinálása után nem követ el ekkora bakit...
  • Domino69
    #5702
    Ha sikerül összeegyeztetni a családi életét a karrierrel , akkor igen sokra fogja vinni . Ha nem akkor csak egy családanya lesz a sok közzül .
    Nehéz családanyaként a munkában is helyt állni , és sikereket elérni !

    Amit belinkeltem az elöző hozászólásomba nem olvasta senki , hogy senki nem irta le a véleményét a történtekröl ?!