6021
Ki lesz a legjobb?
  • holleanyó
    #2538
    Igazad van Szabina,ez valóban tisztességtelen volt Anikó részéről, mert ez egy párbaj volt és itt mindkét versenyzőnek a maximumot kellett volna letennie az asztalra.
    Anikót annyiból megértem ,hogy 3x kinn állni valóban kellemetlen érzés lehet, de ez egy verseny, és lehet hogy még többszőr ki kell állnia, de ő ezt vállalta.
    Senki sem garantált senkinek semmit, hogy döntős lett ennek csak örülhet! Istvánt nagyon sajnáltam, főleg akkor amikor Aniko azt mondta hogy, azért nem énekelt jól mert haza akart menni.Pedig mindig úgy ölelgette Anikó Istvánt én azt hittem ennél jobb barátok, hogy ilyet mondjon ország előtt.
  • Szabina
    #2537
    Sziasztok!

    Tegnap nem itthonról néztem a Megasztárt, ezért nem tudtam reagálni, de nem is láttam az összes előadást, csak a végét. Amit láttam abból Szabó Eszter és R. Magdi tetszett a legjobban, de szerintem H. Mónika is jobb volt tegnap mint az előző döntőkben. A többieket sajnos nem láttam, csak amikor visszajátszották, a szavazás végén. A párbajt viszont elcsíptem, és csalódtam Anikóban. Szerintem kifejezetten bunkóság és tiszteletlenség volt direkt gyengén énekelni, hisz ezzel nem csak a zsűri és a többiekel (főleg Istvánnal, akivel szemben "nagvonalúan" nem akart jobbnak tűnni) szemben tiszteletlenség, hanem azokkal szemben is, akik drukkoltak, és szavaztak rá.

    Igaza van abban DanielT-nek, hogy az előző két széria sem volt különb ennél a harmadiknál, tehát szerintem nem kellene felvállalnia a "nagy megmondóember" szerepét, még akkor sem, ha adott esetben igaza van. Tudjuk milyen a pop szakma, kiket "vesz fel a piac" ez ettől a bemondástól sem fog megváltozni, csak saját magát járatta le, de persze lehet, hogy nekem sincs igazam, ezt nyugodtan megmondhatjátok, nem kell velem egyetérteni.

    Engem meghatott, amikor a végén István elsírta magát, főleg azért, mert az egész párbaj abban a hangulatban telt hogy Anikó hagyta őt "nyerni", ettől méginkább úgy tűnt, hogy István egy lúzer és nem rúghat mellette labdába akár mit is tesz, hisz még így is erősebb nála Anikó. A zsűri meg szó nélkül hagyta az egészet. Szerintem ez megalázás, és pont, persze lehet, hogy kicsit burúsabban látom a dolgot mint kellene.
    Na ezt most jól kiirtam magamból... :)
  • holleanyó
    #2536
    A tendencia az hogy akik bekerültek a 12-be mindnek volt valamilyen felkérése, és ott kiderült hogy többszőr is tud jól énekelni vagy nem. Vannak akik nem tüntek el azóta sem ,halljuk őket pedig nem voltak nyertesek.
  • holleanyó
    #2535
    Én is így látom és gondolom.
  • mateus33
    #2534
    Sztem:
    Hoffman Mónit csak a szülinapja miatt nem ejtették ki,mert hogy nézett volna ki bla-bla..,amúgy már rég nincs ott a helye.
    Akik nekem a legjobban tetszenek (hangjuk szemponjából): Póka Angéla,Rúzsa Magdolna.
  • Rózsalány
    #2533
    óóó, de sajnálom a Varga Istvánt!!!!!

    aPuskás Péter meg a Hoffmann Mónika sokkal gyengébbek voltak minden döntőben eddig... ejj, de kár érte. na, talán majdcsak azért valaki felkarolja és énekelhet!
  • Aspyrin
    #2532
    Nos, személyes favoritom a Magdi, ő és az Eszter magasan viszik a pálmát a többiek felett. Tegnap este nagyot csalódtam Anikóban, azt hiszem nagyon el van szállva magától, ideje lesz mennie jövőhéten.. Istán kiesése szerintem abszolút de esélyes volt, én eddig sem nagyon értettem, hogy mit keres a többiek között(és ugyanezt gondolom a ratyiarcu 40 kilós le nem szállt golyójú srácrol is - nem jut eszembe a neve -).
  • Super Mario
    #2531
    Szerintem ezt azért (is) mondhatta, mert már csalódás számára, hogy harmadszorra is kint áll, így érthető, hogy csalódott.
  • DanielT
    #2530
    Jujj, mekkora hős! Vajon nem látta az előző műsorokat? Meglepetésként hatott rá, hogy mi a helyzet? Minek jelentkezett? Gondolkozz már.
  • Super Mario
    #2529
    Ennyire keményen megmondta a véleményét. És igaza van.
  • DanielT
    #2528
    Ja, meg az, hogy a legkevésbé sem szimpatikus az emberek többségének(nekem sem), ahogy ezt bizonyította is 3x és fogja negyedszer is, amikor kiesik. A hangja sem tetszik és most teljesen leírta magát ezzel a szöveggel.

  • Amse
    #2527
    jóéjt
  • Mojlepque
    #2526
    Meg hogy mindig hamisan énekel... ...Istvánnak sem volt manökken alkata, mégis ez volt az 1. na meg már egyben az uccsó alkalom hogy kevés szavazatot kapott...
  • holleanyó
    #2525
    jóéjszakát mindenkinek
  • fifi
    #2524
    remélem...
  • holleanyó
    #2523
    Az az oka hogy nem 20 éves és nincs manöken alkata
  • Mojlepque
    #2522
    Ez a döntés nem volt szép még a zsűritől sem. Szerintem István tovább mehetett volna, mert a csajszi az Anikó, mégis csak 3.-jára van kint, ennek biztos oka van...
  • holleanyó
    #2521
    , Húúú én nagyon ,mert annyit próbálkozott már évekkel ezelőtt is, de nem rossz egyébként, szerintem lesz aki felkarolja őt. Mert ezeket a döntősöket mindig felszokták.
  • Amse
    #2520
    hát engem gecire meghatott.
  • Super Mario
    #2519
    De ő benne van valami, amiért megérdemelte a győzelmet.
  • fifi
    #2518
    kicsit sajnálom a fickót, megmondom őszintén...
  • holleanyó
    #2517
    Hát nagyon nem az, de nem akarom bántani mert sír. Mindjárt én is sírok.
  • Amse
    #2516
    a torres meg a puskás peti a sztáralkat a többiek nem.
  • Amse
    #2515
    pont ezt akartam írni.
  • fifi
    #2514
    mert a Tóth Vera az volt?
  • Super Mario
    #2513
    Egyszerűen nem sztáralkat az István.
  • Super Mario
    #2512
    Ebben igazad van. És mégis ő jutott tovább. Hiába minden erőlködése :-)
  • Super Mario
    #2511
    Ilyen még nem volt, hogy nagyon sovány tapsot egy tovább jutó
  • fifi
    #2510
    én is, de nem kellett volna így...
  • Super Mario
    #2509
    De most nagyon jó volt!
  • Super Mario
    #2508
    Csak ennek nem örül senki. Igazuk van...
  • holleanyó
    #2507
    Én a Hoffmann M SZERETTEM VOLNA KINT LÁTNI MÁR AZ ELEJÉN IS.Van benne valami ami nem szimpi nekem. Az Anikó folytatja.
  • Super Mario
    #2506
    IGEN!!! Kiesett az István!!!
  • Super Mario
    #2505
    Szóval megértem Anikó érzéseit.
  • fifi
    #2504
    nem a nyilvánvalósága a kérdéses, hanem az, hogy így-itt kimondja.
    kifejezetten bunkóságnak tartom, márcsak az Istvánra való tekintetel is. Ha ő marad, úgy marad, hogy az ellenfele -mondjuk ki-lesz@rja az egészet, és ki akar szállni
  • holleanyó
    #2503
    Szerintem igaza van, mert ő 31 éves és neki nincs esélye a 19-20 évesek mellett.
    Mert az a baj hogy nem a tehetségről szól, és szerintem is gyengébb volt István.
  • DanielT
    #2502
    Rohadtul semmit nem mondott ami ne lenne minden értelmes ember számára nyilvánvaló. Az viszont szintén nyilvánvaló, hogy ennek ebben a formában itt nem volt helye.
  • fifi
    #2501
    "Amúgy az Anikó direkt gyengén énekel, hogy ő essen ki."
    így van. pont most mondja, és húúú mennyire igaza van. ezt sem mondta így ki még senki élőben...
  • Super Mario
    #2500
    ok. :-) Amúgy az Anikó direkt gyengén énekel, hogy ő essen ki. De az István sokkal gyengébb.
  • holleanyó
    #2499
    Szertintem Tillát a csajok se csípik mert mindegyik lekezelően viselkedik vele:))