6021
Ki lesz a legjobb?
  • geronimo77
    #2578
    Nem tudjátok hogy van a szabály a végére? Úgyértem amikor már csak 3-an lesznek. Akkor a zsűri választ egy döntőst vagy csak a közönségszavazat fog számítani?

  • geronimo77
    #2577
    Hát én nem tudom. Nem volt túl szimpatikus amit múltkor nyilatkozott a párbajkor. Meg egyébként szerintem nem is olyan jó. Lehet hogy jól énekel, de a hangja nem tetszik
    Sajnos tény hogy a Póka jól énekel bármennyire is ellenszenves.

  • Super Mario
    #2576
    3. hely??? Ját, ott már bajban lennénk, azért. Nem is tudom, hogy ki lehetne a 3. helyezett. Én Póka Angélára tippelek. Az biztos, hogy Baktai Anikó ennél többet érdemel.
  • geronimo77
    #2575
    remélem.
    Mondjuk ott már bajban lennék.
    3. helyre én modjuk Varga Ferit tippelem. Ti?
  • Super Mario
    #2574
    Ez fog majd kiderülni az idők során, és kialakul a Suabó Eszter Rúzsa Magdolna döntő.
  • geronimo77
    #2573
    Az az igazság ha esetleg valami csalás folyamán kiesnének akkor nem is biztos hogy nézném a műsort. A többiek nem olyan nagy szám. Jók-jók de nem "megasztár"-ok :)
  • geronimo77
    #2572

  • Mojlepque
    #2571
    amúgy is őklesznek
  • Super Mario
    #2570
    Ez igaz, úgyhogy biztosan Szabó Eszter-Rúzsa Magdolna döntő lesz.
  • Aspyrin
    #2569
    És a Magdi
  • Super Mario
    #2568
    De ez nem von le semmit azon értékéből, hogy ő a legjobb.
  • Mojlepque
    #2567
    Hát én arra a hibá(k)ra gondoltam, amit már ezelőtt leírtam, plussz hogy nem teremt kapcsolatot a közönséggel, hanem egyszerűen kimegy mint egy kis presszóba, ahol jó ideig énekelt, és túlakarja magát énekelni, és 2 ütem közé tesz néha egy 1/4-edes gyorsítást ami a hangnemek, és az intonálások sajnos alul maradnak...
  • Rózsalány
    #2566
    Láttam az Aktívban az Esztert és nem volt szinpatikus már... Kiábrándultam, nagyon affektált
  • geronimo77
    #2565
    Hát a fene sem tudja... Lehet hogy van benne valami.
    De egy CD-ről sem lehet szemkontaktust felvenni
  • geronimo77
    #2564
    De részletezd légyszi, kíváncsi vagyok rá. Mondjuk én nem arra figyelek hogy hol van egy fél hang hiba hanem úgy az egészre. És az azért ott van a szeren :)
  • Super Mario
    #2563
    Én csak egyetlen hibát vettem észre Eszterben. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem az jött le, mintha magának énekelne, és nem a közönségnek. Én ezt abból gondolom, hogy nem tűnik úgy, mintha szemkontaktust tartana a közönséggel, nem teremt kapcsolatot velük. Ti hogy vagytok ezzel?
  • Mojlepque
    #2562
    Azért ti, vagy fogalmazzunk úgy hogy mi, azért nem úgy hallgatunk meg 1-1 prdukciót mint egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező zenész...

    Vagyis én úgy nézem meg, ugyanis sok hangsúlyt fordítok a zenére, sokszor suliban is volt pár műsor, amiben néha zsűri is voltam, a zenei képzettségeim miatt... ...bevallom Eszternek valóban vannak hibái, de viszont nem azok amiket a Pély vagy a Soma mond, hanem inkább amit az a botfülü Bakács mond, hogy sokszor az ütem hangsúlyozása cserébe a hang koordinációja eshet... ....na mindegy ne csöppenjünk bele ilyen alaposan:D:D
  • Super Mario
    #2561
    Hát, igen. Az volt a nem semmi. Már akkor letette a névjegyét.
  • geronimo77
    #2560
    Szerintem néha tök hülyeséget beszél a zsűri. Főleg Soma meg Pély. Szerintem Soma néha féltékeny hogy sokkal jobbak nála és akkor inkább talál valami kifogásolnivalót. Múlkor Eszterbe is belekötöt valami hülye indokkal. Hát kapja már össze magát szerintem ha 10 évig gyakorolna sem tudna egy olyam produkciót nyújtani mint a Proud Mary volt az elődöntő
  • Super Mario
    #2559
    Jaj,, igen, amikor a Madonna-dalt énekelte. Akárhogy is nézzük, Pflum Orsit az orránál vezették a zsüri tagok. Mert az első döntőben szolidan viselkedett, azt mondták neki, nyugodtan hozza a tudását. A második döntőre ezt megcsinálta, és most meg azért kapott. Szegényt nagyon sajnálom, hogy így átverték.
  • Mojlepque
    #2558
    azt hiszem hogy a Plfum Orsolyának is mondta, de az meg asszem az 1. kategória, de hogy valóban kinek is mondta arra én sem tudom már a választ... ...csak annyit, hogy az haladéktalanul szinte 0 szavazattal ki is esett:)
  • Super Mario
    #2557
    Melyiknek is mondta? Mert emlékszek én is ilyenre, de arra nem, hogy kinek mondta.
  • Mojlepque
    #2556
    De abban biztos lehetek, hogy ha járt az Eszti akkor megérdemel egy jó nagy tapsot a tanárja is, illetve Eszter is hogy ilyen jól elsajátította ezt a hangtudását a saját maga hangjára, illetve ha nem járt akkor tripla-dupla taps ahhoz hogy ilyen tehetséges, és hogy ennyire betartja, és kontrollálja az ütemeket, a hangokat, és csak nagyon minimális intonációs hibái vannak, de a verseny számai ezért szerintem mindenkit kárpótol hogy elfelejtsük neki ezt
  • Mojlepque
    #2555
    Hát nem tudom, és nem is nagyon érdekel hogy ki járt tanárhoz és ki nem, mert itt végül is nem a hangutánzás, és nem a teljes lekoppintáson van a lényeg, hanem a döntős jelöltek a saját stílusuk szerint, a saját gondolataik szerint énekeljék el az adott produkciókat.

    A megasztár 2-ben volt még egy olyan ember is aki mindenképpen a teljes lekoppintásra akart rácuppani, és mondta is a zsűri neki a 3. döntőben hogy bocsi neked itt nincs helyed, mert nem hangutánzó verseny, hanem hang -ének versenyre jelentkezett
  • geronimo77
    #2554
    igen
  • Super Mario
    #2553
    Nem, Eszter az. Ebben biztos vagyok.
  • Aspyrin
    #2552
    Úgy emlékszem Magdiról mondták, hogy nem járt tanárhoz.
  • geronimo77
    #2551
    Bocsi nem Szabadka hanem Kishegyes.

    Vagy Eszter aki nem is járt énektanárhoz
  • geronimo77
    #2550
    Remélem is :)
    Tavaly bejött hogy az első 3 adás után megmondtam ki lesz a döntőben. Utána már csak azon izgultam hogy ne csalják el :) Nameg hogy a végén nehogy Tóth Gabit juttassák be a döntőbe, mert annyira istenítették. Pedig szerintem azért annyira nem volt jó.

    Angéla - szerintem nagyon el van szállva magától, meg hogy ő amerikában tanult énekelni. Ehhez képest idejön egy lány Szabadkáról és simán lemossa :)
  • Super Mario
    #2549
    Biztos, hogy Rúzsa Magdi és Szabó Eszti-döntő lesz. De hogy miért mondod beképzeltnek az Angélát, nem tudom...
  • Mojlepque
    #2548
    mármint az Angélát
  • Mojlepque
    #2547
    én csak a hangja miatt nem szeretem annyira, mert túl színpadi bohócos dolgot ad elő mindig. Max az uccsó volt valami betétdal szerű de a többi csak játék..
  • geronimo77
    #2546
    Hi,
    Szerintem Eszter és Magdi klasszisokkal a többiek felett vannak. Szinte mindeki jó de ő bennük van valami mi +. Ha nem jutnak be a 3-ba akkor nincs igazség bár lemezük szerintem úgy is lesz.
    (Legjobban az a beképzelt Pókát utálom)
  • Super Mario
    #2545
    Megvettem a 2006-os Megasztár albumot CDn. Szerintem nagyon jó kis válogatás album lett, nekem tetszik.
  • Super Mario
    #2544
    Légyszi, nekem!
  • Amse
    #2543
    akinek kell privátban a múltkorihoz hasonló elérhetőség írjon.
  • Super Mario
    #2542
    Ja, tényleg! De hülye vagyok! :-D
  • Aspyrin
    #2541
    Szabó vagy Varga, egyre megy ;-)
  • Super Mario
    #2540
    Ritka egy nagy döntő volt ez. Ezzel Szabó István hihetetlen mód meg lett alázva, hogy Anikó még sokkal gyengébben is jobb nála.
  • Mojlepque
    #2539
    Másrészt így a megasztárnak lehet veszteséges az hogy Anikó van bent, ahelyett hogy egy másik sokkal jobb hangút beválogassanak az elődöntők során, akire talán 2-szer ennyi szavazat is mehetett volna mint összesen eddig érte