6021
Ki lesz a legjobb?
  • holleanyó
    #2618
    Hát , igen. Te voltál kinn a koncertjükön?
  • geronimo77
    #2617
    Peti nem eshet ki amig a magyar női népesség 6-16 éves réteg fele rászavaz anyuka meg a saját telefonjával :)
  • holleanyó
    #2616
    na, de ezt legalább eltaláltam:))
  • geronimo77
    #2615
    ja meglehet.
    A kiscsajok biztos rá szavaznak. Ne tudd meg milyen sikítozás volt a keddi koncerten amikor ő jött. (Meg a PP)
  • geronimo77
    #2614
    Sajna :)
  • holleanyó
    #2613
    szerintem Hoffmann megy, Kontrol marad!!
  • holleanyó
    #2612
    Basszus nem erre számítottam!!!
    Hát mi van már itt.:))
    Ezek nem voltak olyan vészesek, Bár én A Hoffmann M nem bánnám, tőlem mehet
  • Super Mario
    #2611
    Szerintem még 10. évad is lesz. Mind Baktesz, mind Bibszi, és mind Pokesz továbbjutott. Éljen!!! Anikó végre azt kapta, amit megérdemelt! Biztos, hogy a mostani párbajban Mónika fog alulmaradni.
  • geronimo77
    #2610
    BAKKKKKERRRRRR

    MIÉRTTTT???? nagyon rossz volt a Bibszi
    nem is tudtam végighallgatni
  • LordVenom
    #2609
    Szerintem abszolút nem gyengébb ez a döntő az eddigieknél,egyszerűen csak nem hat az újdonság erejével. Én ugyanúgy élvezem,mint az eddigieket,sőt.
    Remélem folytatódni fog a megasztár éveken keresztül,mert sokkal jobban elvagyok vele,mint a szappanoperákon,és az ezer éve lejárt százszor látott mozifilmeken,amit ezen kívül adnak a kereskedelmi csatornák.
    Ráadásul ebből nem vágnak ki részeket,mert a filmek itt a magyaroknál negyed órával rövidebbek...
  • Amse
    #2608
    Hol van az a klub?
  • holleanyó
    #2607
    Na , akkor csak figyeljünk A soma nagyon nem bírja A Petit és lehet hogy ő rajta fog múlni. Az előbb bocs a Bíborkát kis b írtam.
  • geronimo77
    #2606
    :)
    Hát mondjuk közülük nem tudom én kit küldenék vissza
    Talán Petit. Ő valahogy nagyobb egyéniség
  • geronimo77
    #2605
    Ugye! Én megmondtam.
    Kedden voltam NewOrleansba de ott sem változott a róla alkotott véleményem
  • holleanyó
    #2604
    Szerintem ma megint megy Baktai A, Puskás P, és Bíborka ez az én véleményem és bíborkát küldik vissza, de tévedni emberi dolog
  • Super Mario
    #2603
    Hülye vagyok már, Angéla!
  • Super Mario
    #2602
    Tényleg olyan furcsán viselkedik Anikó...
  • Super Mario
    #2601
    Nagyon jó összehasonlítás. De ennyire borzalmas produkciót, mint a Puskás Péteré, a Megasztár történetében nem volt. Egyszerűen nem bírtam! A ruhája már csak hab a tortán. Annyira én sem voltam felvillanyozva most, a 9 dal elhangzása után. Feri az nem is énekelt, tényleg csak lihegett. Anikó nekem ma nagyon tetszett.
  • geronimo77
    #2600
    Bocsi :)
    mármint Bibszi vagy Baktesz. attól függ hogy kit tart bent a zsűri
    De ha lehetne negatív smst küldeni akkor én Pokeszra küldenék egy párat
  • holleanyó
    #2599
    Hajrá Rúzsa igen
  • geronimo77
    #2598
    Az azért nem volt olyan rossz.

    Magdi
  • holleanyó
    #2597
    Háát igen, de azért van ebbe is jó, tény hogy kevesebb.
    Szerintetek ki fog kiesni?
  • Amse
    #2596
    Nekem a hungária est szarabbnak tűnt.
    Rúzsa Magdi nyerje meg!Nagyon durván jó.
  • geronimo77
    #2595
    igen.

    Mondjuk ez jellemzi a napjaink magyar zenéjét. Nem véletlen hogy a korábbi időszak külföldi dalokból sokkal jobbakat lehet választani
  • DanielT
    #2594
    Szerintem messze ez a leggyengébb döntő az eddigiek közül.
  • holleanyó
    #2593
    A Magdi igen, hát a Ferit dícsérte a zsűri pedig végig lihegte az egészet.
    Nekem most nem tetszett annyira. Miért nem választott olyan számot amit fizikálisan is bírt, de eddig ő is tetszett. De nekem Rúzsa M áll az 1 helyen.
  • geronimo77
    #2592
    Hi!
    Ma is Magdi a nyerő
    BB nagyon béna volt
    Ma Feri sem alkotott maradandót
    Eszter is Tuti volt azért a biztonsá kedvéért küldök neki pár szavazatot a céges teldzsomról

  • holleanyó
    #2591
    Még nem volt P P Eszter viszont volt már. Nekem most annyira Eszter nem tetszett, de ő nagyon jó énekes, csak most nem jó számot választott, de ezt csak én gondolom.Másnak biztos tuti volt.De nagyon szép lány Eszter.
  • Super Mario
    #2590
    Már volt Eszter! De még milyen volt! Egyébként megint éreztem azt, hogy magának énekel. De szerintem, ilyenkor ő gondol valakire. Puskás Péter profi zenész???
  • holleanyó
    #2589
    Ilyen késő kocsmázni?
  • fifi
    #2588
    én az Esztit várom csak, utána rögtön megyek kocsmázni... :)
    nekem ez a műsor már elvesztette a célját

    sry
  • holleanyó
    #2587
    .Nekem sose tetszett a H M. Nemtetszik a hangszíne se,meg az egész csaj ugy ahogy van, nem tudom miért , nem szimpi. Nem te nézed egyedűl csak most nézzük és utána reagálunk.
  • holleanyó
    #2586
    HÚÚÚ Ruzs M nagyon nagyon jó volt, mindig tuti a csaj , de most szépen adta elő a számot Barna sem tudott nagyon megszólalni.
  • fifi
    #2585
    eleve nem értem a PP mit keres itt, aki ugye profi zenész...
    na mind1
  • Super Mario
    #2584
    Tényleg, borzalmas haja volt. Ami a produkcióját illeti, fanatsztikus volt! Annyira átéléssel énekelt. Most értettem meg a dal lényegét. Hoffmann Mónika fejlődése látványos. Egyre okosabban fejezi ki magát, és azért jó volt a dal, csak teljesen más dallamban énekelte, mint amilyen valójában. Jó volt. De Puskás Péter haja és ruhája... :-S
  • fifi
    #2583
    na mivan, csak én nézem?
  • fifi
    #2582
    a Ruzsa Magdolna fodrásza monnyonle'!!!
    + pont a hangmérnöknek, mert bevágta véletlenül, amikor a magasságos Soma aszongya: szar

    idióták
  • fifi
    #2581
    a Mónika sztem félelmetesen rossz volt/döntő szintjéhez mérten/
    Feleségem szerint meg "fúúúdejóvolt!!!"

    nemtom-nemtom, záros határidőn belül ki fog esni...
  • Super Mario
    #2580
    Hamarosan elkezdődik a 4. döntő. Kattanjatok rá a TVre! ;-)
  • Super Mario
    #2579
    Ez jó kérdés :-) Szerintem akkor úgy lesz, hogy a zsűri akkor nem fog választani. Lesz hármójuk közül a szavazás, és aki a legtöbbet kapta, az eleve továbbjut. A másik kettő fog párbajozni, és róluk is lesz majd egy szavazás, ahogy kiderül, hogy ki a 2. döntős. Ami Anikót illeti, lehet, hogy a kijelentése után nem szimpatikus, de az igazat mondta ki. És nagyon jól énekel az albumon. De félek, hogy a csalódottsága miatt ma sem fog produkálni, direkt gyengén fog énekelni.