6021
Ki lesz a legjobb?
  • holleanyó
    #2658
    A Novák Peti meg is mondta, hogy azért szavaz Bíborkára mert ő nem zenél.
    A Kontol Tamás pedig így is ugy is zenél. De most itt nem mindegy ,hogy ki zenél? Itt az ének számít!! Vagy nem??!! Sok oldalról közelítik meg a továbbjutást, de nem onnan ahonnan kellene. AZ ÉV HANGJA!! Erről beszélünk , nem?
  • Mojlepque
    #2657
    Hát de ha nem tetszik nekik, akkor válaszhatnak másik kollekciót, szóval nem muszály abban a göncben nyomulni, amit egyből rájuk adnak...
    Ez olyan mint egy gazdálkodási társaság hogy joguk van a döntéseikben saját maguk döntsenek, viszont nem térhetnek el a már meglévő jogoktól, azaz más ruhát nem vehetnek föl, ami pl momentán most a Megasztárt támogatja.
    Szóval nem hiszem hogy megjelenhetnének Retro, Vagabonds, B-Box vagy ilyensmi öltözékbe, mert szerepük egyben egy színpadi színjáték is...

    Bár érzékelhető hogx akire vmilyen szar farsangi cuccot aggatnak föl, mindig rosszabul énekelnek, mint ami az ő stílusuk. Pl Szabó Esztert a Már szerencsére nem kell törje jobbra-balra a ruhák fölvételével, mert hozzá a funky áll közel, de pl szegény Bíborkát mikor beöltöztették abba a förtelem kék jelmezbe, akkor hallani lehetett ahogy remegett a hangja
  • Szabina
    #2656
    Nincs meg valakinek véletlenül a Magdi szombati előadása?
  • Super Mario
    #2655
    Ez nagyon jó volt! :-D De nincs mit tenniük köti őket a szerződés. Abban kell megjelenniük, amit rájuk adtak.
  • Rózsalány
    #2654
    ...kalapban
  • Rózsalány
    #2653
    sztájliszt témában abszolút egyet értek!
    néha ott állnak egymás mellett a tilla, a zita, meg a versenyző, és mintha egy jelmezbálban lennénk és mindenki hajléktalanbohócbalerína lenne
  • Super Mario
    #2652
    Jóformán csak Eszter és Magdi a jó.
  • geronimo77
    #2651
    Mi van haver téged nem választottak be a megasztárba!! És most fikázod a többieket.
    Az előző szériához meg csak annyit hogy T.Gabinak kellett volna már kiesni az elején, és nem is értem hogy zsűri miért ajnározta annyira. Talán ciki lett volna ha a tesó nyer ő meg az elején kiesik.
    Mindenesetre szerintem Eszter és Magdi mindegyik megasztárt (I, II) megnyerte volna magasan. Kár hogy nem mutatják a szavazás sorrendjét. Tény hogy nem mindenki jó itt sem, dehát ez van.
  • Super Mario
    #2650
    Erről beszélt Baktai Anikó is a múlt héten csak burkoltan mondta.
  • holleanyó
    #2649
    A Magdi olyan jó volt, hogy Barna nem tudott nagyon mit mondani, miután az ő számát énekelte el,a végsővallomást. De sokkal jobb volt mint az eredeti.
  • Szabina
    #2648
    Sziasztok!

    Sajnos megint nem voltam itthon tegnap, de elcsíptem 1-1 előadást. Magdiról lemaradtam sajnos... :(
    Viszont a Puskás Petit pont láttam, és borzalmasan rossz volt ! egész egyszerűen nem üti meg ezt a szintet! Akik eddig kiestek mind jobban voltak mint ő, nagyon sajnáltam hogy maradt...
  • ruma
    #2647
    Üdv! Szerintem messze ez a legrosszabb megasztar! (iszonyatosan elcsépelt lett...) A döntőben lévőknek a fele nemtudom hogy mit keres ott! És az a szörnyű hogy ez a műsor messze nem arról szól hogy kinek van a legjobb hangja...Lásd például a Palcsót, a tavalyi szériából...55ször ki kellett volna esnie! ugyanez van ezzel csíra Puskás Petivel! Nem tud énekelni, és förtelem hogy tud kinézni! És az meg mégszörnyűbb hogy ezt beveszi a nép... Ez kell a hülye népnek!
    Iszonyatos amit a stylist is művel. Hogy néznek ki az emberek? iszonyat! Ott van pl Tóth Gabi is! Tök jól nézett ki a megasztar előtt. (Ezt onnan tudom hogy egy helyen léptünk föl, még beszélgettünk is vele...)De ott miket aggattak rá...
    Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy nem kötelező e nekik amit ott rájuk adnak, mert biztos aláiratnak velük valamilyen szerződést...Azegész megvan írva...minek hogy kell lenni, mert úgy lesz sztár...Közben csak azért lesz úgy sztár (Ha azlesz egyáltalán..) mert a hülye TV ezt adja be az embereknek! Iszonyatosan manipulálva vagyunk!
    Hogy ne csak azt hidjétek hogy fikázom,vannak persze itt is jó hangok, de nagyrészt ők esnek ki...
    Na most röviden ennyit! :)
  • Mojlepque
    #2646
    inkább még megtartanám neki az I got my mine set on you -t, mert ezzel egy kis ördög válik belőle...
  • geronimo77
    #2645
    Á!
    Köszi

    Akkor az biztos jó lesz! Nekik volt sok jó számuk!

    Magdihoz a We are the champions illene :)
  • Amse
    #2644
    #2633
  • geronimo77
    #2643
    Nem tudjátok milyen zenék lesznek jövő héten?
  • Super Mario
    #2642
    De örülnék, ha olvasná a srác az oldalt. Megtudná, hogy bűn rossz az, amit csinál.
  • Rózsalány
    #2641
    meg amit múlt héten (Depeche Mode) az is botrány volt

  • Super Mario
    #2640
    Le is írtam, hogy ennél borzalmasabb előadás még a Megasztár történetében nem volt
  • Super Mario
    #2639
    Nagyon együttérzek veled
  • Davidus
    #2638
    ez a legerősebb mezőny eddig szerintem. bár amit a Puskás énekelt tegnap az bortány volt.P
  • Rózsalány
    #2637
    Puskás Péter még mindig bent - óóó, borzalom
  • Mojlepque
    #2636
    bocsi nem Roy és Ádám?:)
  • Super Mario
    #2635
    Most már Lakatos is monnyon le :-D
  • geronimo77
    #2634
    Ja aza tüll szoknya az brutál gáz volt
  • Super Mario
    #2633
    Queen dalok
  • geronimo77
    #2632
    Milyen zenék lesznek jövő héten?
    Nem láttam a végét.
  • Super Mario
    #2631
    De most Puskás Péter vitte!
  • Super Mario
    #2630
    Jaj, de az Kontor Tamás, nem Puskás Péter!
  • fifi
    #2629
    "Péter profi zenész"

    úgy értem, hogy ugye a Roy és Ártányban már ellavírozott mint háttérzenész vagy mi. Tehát közelebb van bizonyos körökhöz, mint a többi itt erőlködő. Na akkor meg mit keres itt?
  • LordVenom
    #2628
    Az öltözködésben még mindig Tilla viszi a prímet...
  • MrSpock
    #2627
    Egyébként az öltözékek változatlanul pocsékok,az egész stylítot rúgnám ki a...!
    Szerintem egyértelmű,vagyis nekem Rúzsa Magdi a legjobb ebben a mezőnyben.
    Már a válogatáson eldöntöttem neki kellene nyernie.
    A tegnapi produkciók nemnagyonvoltak acélosak,valahogy lagymatag volt az egész.
    Na persze ilyen számokkal nemlehet húzós műsort csinálni.Talán majd a jövőhéten.
  • Mojlepque
    #2626
    Hát ebben a Baktaiban mennyit lehet csalódni...
    Múlt adással azt mondta hogy nem szeretne itt lenni, most meg azt állítja hogy ezt a hetet várta a legjobban... ...bevallom ez számomra kellemes csalódás volt hogy milyen műsort adott elő...

    Nekem a mostani adás nem volt annyira tetszős, inkább csak a Rúzsa Magdolna, Szabó Eszter, Baktai Anikó, meg talán a Kontor Tamás tetszett...

    Szegény Erdélyi csajszit meg milyen hülyén öltöztette föl az a hülye Lakatos Márk, hát ez kész:)
  • geronimo77
    #2625
    Nekem most úgy tűnik hogy nagy azoknak a tábora aki az aktuális produkció alapján dönt nem pedig valamelyik fanclub tagja.
    Mondjuk és mindig Eszterre vagy Magdira szavaznék akármit produkálna mert tudom hgoy legközelebb is akarom hallani őket
  • Cho
    #2624
    Nekem Szabó Eszter és P. Péter a kedvenceim.
    De valahogy már kezd megint nagyon rossz lenni
    ez a szavazás. Nem így gondoljátok?
  • geronimo77
    #2623
    Nekem szimpi volt. Nem ő volt a legjobb énekes de mint ember szimpi volt.
    Látni kell a hajkoronáját élőben. A barátnőm csak úgy nézett hogy mekkora haja van, meg milyen szép.
  • geronimo77
    #2622
    Ja, voltunk most kedden.
    Jó volt.
  • Super Mario
    #2621
    Azért látványos fejlődésen ment keresztül a Mónika.
  • LordVenom
    #2620
    Én Kontor gyereknek csípem a stílusát. Örülök,hogy most ő maradt benn.
  • holleanyó
    #2619
    Nemcsíptem a Monikát de még is sajnáltam a búcsúzásnál
    .