6021
Ki lesz a legjobb?
  • Super Mario
    #2698
    Inkább tőlem. Én vagyok Gyulai.
  • geronimo77
    #2697
    amúgyis utálom elvette előlem Esztert :))))
  • geronimo77
    #2696
    Ja meg szexi szőke lobocos haja :) amire élveznek a kiscsajok :)
  • Super Mario
    #2695
    Zért van neki képessége. Egy-két döntőt még megérdemel.
  • geronimo77
    #2694
    Viszont nemsokára kiesik :)

  • geronimo77
    #2693
    vok?? mi vagy te, valami kínai?
  • geronimo77
    #2692
    Honnan tudod hogy csak barátok?
    Csak nem egy inkognitós Megasztáros vagy??? Valld be hogy te vagy Puskás Peti
  • Super Mario
    #2691
    Szia! Üdvözöllek a Megasztárrajongók nemhivatalos klubjában ;-) Nem szokás bemutatkozzni, de örülök, hogy ennyire nyitsz felénk.
  • Super Mario
    #2690
    De azért van... Amúgy igazatok van, a rosseb egye meg az ilyen újságírókat.
  • szaby14
    #2689
    kik vagytok?mert én kristonszabolcs vok
  • szaby14
    #2688
    csá
  • Mojlepque
    #2687
    ja ez a másik része... ...max érces, férfias hangja van... ...innen is látszik milyen irigykedőek az újságírók, csak azért mert ők valami nyomi újságírók, azok az emberek meg a semmiből kerültek elő, és úgy lettek ismertek
  • Szabina
    #2686
    szeritem sem ronda, sőt jól áll neki, a Kontor Tamásnak meg nincs is rekedt hangja
  • Mojlepque
    #2685
    A harmadik Megasztár sem marad szerelem nélkül. Most a ronda kalapjairól ismert Szabó Eszter és a rekedthangú gitáros előadó, Kontor Tamás szeretett egymásba.

    Na mondhatom szép újságíró lehet az ilyen, aki egyből így indít egy pletykát.
    Csak közeli barátok, másrészt nem is ronda a kalapja Esztinek
  • Szabina
    #2684
    nekem is
  • Super Mario
    #2683
    Egészségükre. Nekem az a lényeg, hogy bizonyítsanak minden szombaton.
  • Rózsalány
    #2682
    na, legalább jó az izlése az Eszternek a pasik terén:DD
  • Aspyrin
    #2681
    Hajrá
  • Szabina
    #2680
    Egy kis pletyka a Megasztárokról.
  • geronimo77
    #2679
    Ja az egyiken.
    Nem igaz, nem csak kiscsajok meg kiscsákók vannak. Ez egy rendes étteremszerű helyen van ahol van egy színpad rész is. Szóval mindenféle ember volt. fiatal, középkorú, de még öregebb is.
  • Super Mario
    #2678
  • vg
    #2677
    Biztos térdelnek is rendesen...
  • Super Mario
    #2676
    Voltál a keddi koncerten? Úgy tünik, hogy azokra a koncertekre csak ilyen 6-16 éves ksi csitrik járnak, hogy lássák a szexszimbólumukat. Ők tartják bent Puskás Petit, különben már 56000X kiesne.
  • geronimo77
    #2675
    Nem tudom hogy ezek a mostaniak hogy viselkedenek. De azt láttam a keddi koncerten hogy a sok kiscsaj rohangált a különféle cuccokkal meg tollal autogrammért.
  • Super Mario
    #2674
    Ez igaz, Caramelmek nagyon jól megy a szekér. Tóth Verának szerintem a 2004. nyári Megasztár koncertturné alatt viselkedése is hozzájárulhatott az album mérsékelt sikeréhez. Nem tudom, hogy valamelyőtök kért-e autogrammot akkor, de nagyon ellenszenesen viselkedett. Én a koncert előtt mentem oda hozzá autogrammért. Adott, de nagyon lenéző hangnemben mondta, hogy majd a buli után van autogramosztás. Szerintem ez is hozzájárulhatott. Aztán megváltozott, és nagyon kedves lett. A 2005. tavaszi lemezbemutató turnéján annyira kedves barátságos volt, örültem neki, hogy megváltozott. Szerintem mondták neki, hogy változtasson a stílusán, mert így nem lesz szimpatikus az embereknek, és nem veszik majd az albumát. Igazuk volt, de ez már nem mentett a helyzeten.
  • geronimo77
    #2673
    szerintem a műsor idjea alatt jóval népszerűbbek mint utána. Tóth Vera hiába nyerte meg legnagyobb megdöbbenésemre, emlékszem az eredményhírdetésre, utána egy jó idejig nem tudtam szóhoz jutni a csalódottságtól, szóval hiába nyert nem lett megasztár, de még ismert énekes sem. Míg a 2. 3. azért sokkal jobban befutott.
    A másodikból azért már kicsit jobban jöttek ki a győztesek.
  • Super Mario
    #2672
    Jóformán az lett a legnagyobb dobás.
  • geronimo77
    #2671
    Na jó de attól még téltől lehet megint Megasztár

    Mondjuk nekem a fura érzésem hogy a résztveők ismert számokat nagyon jól tudnak énekelni de egyik korábbi megasztár saját száma sem lett olyan hűdenagy siker. Talán Ibolya Magyarország száma lett a legjobb
  • Super Mario
    #2670
    Igen, az más lesz. Dance zenére kell táncolni. Azért kíváncsi leszek rá.
  • ruma
    #2669
    Nem lesz mert ősztől Megatánc lesz vagy mi a szar.....
  • ruma
    #2668
    Ez igaz! A győzikénél minden jobb! Az egy másik nagyon jó példa hogy mi kell a hülye népnek!!!
  • Super Mario
    #2667
    Az első az újdonság erejével hatott, azért tarolt ennyire. De ha nem volna 3. széria, akkor nem ismernénk Szabó Esztert, és Rúzsa Megdit, ami azért lássuk be, hogy nagy veszteség lenne. Szóval legyen csak Megasztár 8., de akár a 15. széria is. Sok nagy énekest meg fog még ismerni a nagyérdemü, többet közt engem is ;-)
  • geronimo77
    #2666
    Hi,
    Mondjuk eddig még csak 4 döntő volt. A második után még én is csak egy pár nevet meg arcot tudtam. Talán tényleg az elsőben nagyobb egyéniségek voltak. Bár most meg már azokat nem tudom kik voltak.
    Szóval szeritem ez a műsor még mindig százszor jobb mint egy Győzike, vagy Rex felügyelő
  • ruma
    #2665
    Hát HAVER ! Rosszul látod a helyzetet! Nem azért fikázom, mert nem kerültem be. Monnyuk nem is kerülhenték be mert nemtok énekelni.:) De énis zenélek egyébként....mind1 Itt most nem erről vanszó,hanem arról hogy ez már a 3. széria és számomra igen csak elcsépelté vált a dolog, még bele-bele nézek, de az ilyenek amiket leírtam az előbb, azok úgy visszataszítanak az egésztől!
    És ezzel nem vagyok egyedül, mert a környezetemben is nagyon sok ember van aki nézte régebben, de most, aztse tudják hogy hogy hivják a döntősöket....és szntem azért ez is jelent valamit...
  • Davidus
    #2664
    majdnem mindennel egyetértek de abbol nem engedek hogy ez eddig a legjobb mezőny:)
  • Super Mario
    #2663
    Igen, mert Bíborka rosszul érezte magát a ruhájában.
  • Super Mario
    #2662
    Én most töltöm le magamnak.
  • holleanyó
    #2661
    Én túl sok háttér információt nem tudok, csak azt ami itt ebben az 1-2 órában elhangzik. De bizti igazad van:))
  • Mojlepque
    #2660
    csak az a gond a Novákkal, hogy eddig majdnem minden magyar számot ő szerzett amit énekelnek a tagok, illetve az angolok közül ő egy tucatnyit átvett, és ahhoz képest próbálja hasonlítani, pedig itt azon van a hangsúly hogy ki adja elő önmagát, nem pedig hangutánzás, vagy műsor utánzásról kéne szóljón
  • Mojlepque
    #2659
    Azért hülye kifejezés hogy az év hangja, már már nyáron vége az egésznek ott a július utáni fél évecske, akkor nem énekel senki, ezek alapján csak a Megasztár hangja nevett kapja végül is