6021
Ki lesz a legjobb?
  • Super Mario
    #2738
    Akkor vedd fel videóra, és nézd vissza sokszor. Jó szórakozást.
  • sz4bolcs
    #2737
    A bájszikül rész nekem pedig nagyon tetszett.. :-) Srác elmehetne pánkolni.
  • Super Mario
    #2736
    Nem, nagyon jól énekel, én nagyon bírom. Meg ez a '60-as évek-beli stílusa is bejön nekem. Nagyon tetszett a tegnapi dala.
  • Gebe7636
    #2735
    Helló! Sztem a Bíborka egy rakás szar! Inkább őt kellett volna lehúzni a klotyón!!!
  • Rózsalány
    #2734
    Jaaa, nem is a Feri hanem a Kontor Tamás volt a másik - bocsi, elnéztem
  • Rózsalány
    #2733
    Van igazság a Földön! Puskás Péter nagyon elásta amagát a viselkedésével, hogy visszapofázott meg flegmáskodott, ahogy szokot!
    De hogy Varga Ferinek miért kellett kint állni??? KOmolyan nem értem a népeket! Ő volt a legjobb tegnap! Meg az Anikó is nagyon hejes volt:)
    Remélem Angéla döntős lesz Rúzsa Magdival!!!!!

    Viszont Eszter nem tetszett...
  • Super Mario
    #2732
    Most néztem meg a Megasztárt videóról, mert voltam a Nox koncerten, itt voltak Békéscsabán (emberfeletti, világszínvonalú koncert volt) Ez egy nagyon jó döntő volt, mindenki nagyot énekelt. Azt mindnyájan tudjuk, hogy Eszter és Magdi ledarálták a mezőnyt. Nekem még Baktai Anikó, a Bocskor Bíborka és a Varga Ferenc is nagyon tetszett. Örülök a szavazás végeredményének, mert a két legrosszabb kapta a legkevesebb szavazatot. Végre valahára megszabadultunk Puskás Pétertől. Sok kis 6-16 éves lány sírhat még ezen pillanatokban is De nagyon jó, hogy végre valahára kiesett, mert az már borzalom, amit a színpadon művelt. Azt bírnám, ha az 5 lány maradna bent az első 5ben. Végre Baktai Anikó is megkapja az őt megérdemlő bánásmódot, már ami a szavazatot illeti. Szerintem sokaknak szimpatikus lett azáltal, hogy kimondta az igazat.
  • geronimo77
    #2731
    Eszter, Magdi
  • geronimo77
    #2730
    Nekem is kellene
    Én csak DVDre tudom venni.

    Aztán DCvel letöltöm a Magdi meg az Eszter dalait, aztán kiszerkeztem belőle Tilla dumáját mega a tapsot.
  • Amse
    #2729
    privi
  • Mojlepque
    #2728
    hát melyik jobb? Bár mp3 sztem jobb lenne, mert össze akarom gyűjteni az összes döntőt... ...ha már itt tartunk akkor az ez előtti döntő is megvan?Csak mert azt sajna nem tudtam megnézni, sőt meghallgatni sem:(
  • Amse
    #2727
    Nem esnek ki, hanem párbajoznak és majd kettőjük közül esik ki valamelyik.
  • REALista
    #2726
    Miért esnek ki ketten is???
  • Amse
    #2725
    mp3 vagy videó kell?
    én veszem gépre, de mp3-ba is átrakom majd holnap.
  • Mojlepque
    #2724
    oh, ne vmiért ez a gagyi gépem xarul vette föl... ...ha valakinek megvan legalább a Rúzsa, meg az Eszti száma, az küldene egy privit, vagy ha talán lehet akkor az összes előadótól is jöhet
  • Christiansen
    #2723
    Varga Ferenc
  • Mojlepque
    #2722
    már mindenki énekelt?
  • Amse
    #2721
    Jah jók voltak, de a pálmát nálam ma Varga vitte, bár nem kevevet dobott a lantba, hogy Betty is sokat énekelt.
    Puskás mehetne ma.
  • Mojlepque
    #2720
    igen, amikor voltunk szerdán a hangstúdiónál, akkor mondta hogy nagyon-nagyon izgul egyrészt amiatt hogy jó sok részt bevállalt, másrészt hogy elég magas skálán kell énekeljen, ami Fredy Mercury-t jellemzi, azaz mélyről kezd, közepe naon vékony, vége meg már megint tenor, vagy alt hang...
  • Mojlepque
    #2719
    jaj, hát elolvadok, naon jó volt a Magdi, meg Eszter!!! Föl is vettem a gépemen:))
  • Jano
    #2718
    Spitzernek dalszöveg-idézet:

    "Oh how I want to be free baby
    Oh how I want to be free
    Oh how I want to break free"
  • phall
    #2717
    pfuu ez a rasztás csávó mekkora szégyen volt uristen......
  • Amse
    #2716
    Jól kezdődik:)
    A Bettyvel beszéltem tegnap és aggódott, mert mondta, hogy ma kicsit több részt vállallt egy dalban:) Hát ez volt az...
    Nagyon jól énekettek.
  • geronimo77
    #2715
    Hogy jutottál be? Úgy tudom csak ismerősök mehetnek
  • geronimo77
    #2714
    Ja,
    úgyhogy jövő héten el is hívom randira

  • Mojlepque
    #2713
    inkább tőlem, mert én meg "pesti" és most pesten lakik a Megasztár villában:)
  • Super Mario
    #2712
    Hungária dalok, nem?
  • Super Mario
    #2711
    Nem, még nem. Amúgy Gyulán 32 000-en élnek.
  • Carlos
    #2710
    Nem. 2-3 hete. Amikor magyar izét énekeltek. Valami régi magyar nótákat. Első döntő asszem.
  • Amse
    #2709
    Jah, de akkor nem tegnap...
  • Carlos
    #2708
    Akkor élő adás. Vagy mittomén minek híjják.
    Döntő.
  • Amse
    #2707
    de milyen felvétel?
  • Carlos
    #2706
    Voltunk megasztár felvételen.
    Az egész studió tök kicsi. Jóhogy zsúfoltnak tűnik a tévében. Összvissz 200-aan ha veférnek. A reklámok alatt meg szellőztetés megy, hogy ne süjjenek meg az emberek. A zene hangos a zsürit nem lehet hallani.
    Ezen felül van egy csóka aki mutogatja, hogy most tapsoljunk, meg ilyesmik.
    Amúgy jó móka. Jófej az egyik operatőr. (tévében jobboldalon van egy guruló állványon. Ő mutatja, hogy ki-be-mennek a megasztárok)
  • Amse
    #2705
    ezt bővebben :)
  • Carlos
    #2704
    Mi a megasztár forgatáson voltunk (magyar izés rész).
    Nagy fake volt. :)
  • Amse
    #2703
    Fú tegnap voltunk párommal Freak koncerten(a megazenekar vokálosának zenekara (Betty)).Jazz, Funk zenét játszanak és nagyon durván jó volt.A Hoffman Móni is énekelt 3 számot.
  • geronimo77
    #2702
    Lehet hogy láttad csak akkor még nem tudtad hogy kicsoda.
    Azért gondolom Gyula sem olyan kis város hogy mindenki mindenkit ismer.

    Ezekszerint nem voltál olyan helyen ahol ő énekelt.
  • Super Mario
    #2701
    Hát, igen. Bár nem emlékszek vissza, hogy valaha is láttam volna elmenni az utcán, vagy a Supermarketben... Nagyon szeretek itt élni.
  • geronimo77
    #2700
    Na de most Pesten van :)

    Te mázlista :)
  • Super Mario
    #2699
    Ha te mondod...