6021
Ki lesz a legjobb?
  • Rózsalány
    #2778
    Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy mi annak a számnak a címe, és ki az előadója, amit a Szabó E. énekelt azon a döntőn ahol (kortárs)magyar dalokat adtak elő???
  • Super Mario
    #2777
    Én ingyen kapom Szabó Esztertől. Amúgy 3000 forint.
  • geronimo77
    #2776
    Hi,
    Érdekelne a téma.
    Mennyibe van a jegy?
  • Mojlepque
    #2775
    nekem is pls
  • Super Mario
    #2774
    Megkaptam, nagyon szépen köszönöm!
  • Amse
    #2773
    yep
    priv
  • Super Mario
    #2772
    Megvan az 5. döntő dalai MP3-ban?
  • Mojlepque
    #2771
    Elvileg a Millenárisnál van, de én ezt kétlem... ...nézz utánna a Tv2.hu-n
  • Amse
    #2770
    Carlos biztos tudja, mert volt ott.
  • Super Mario
    #2769
    Rendben van, ezt is köszönöm Valaki tudja biztosra, hogy hol szokott lenni?
  • Amse
    #2768
    meglehet csak tippeltem :)
  • Super Mario
    #2767
    Eddig a Millenárison voltak. Csak azért, mert távolból kapcsolatban állok Szabó Eszterrel, és tudok jegyet szerezni, de nem tudom pontosan, hogy hova kell menni.
  • Amse
    #2766
    gondolom a tv2 stúdiójában.
    csaó darwin meg ilyeneket is ott forgatnak.
  • Super Mario
    #2765
    Hol is vannak minden szombaton a Megasztár döntők?
  • Super Mario
    #2764
    Oláh Ibolya! Mostanában imádom! Voltam a két héttel ezelőtti szerdai koncertjén, és fenomenális volt!
  • Rózsalány
    #2763
    Hát mondjuk ha megnézzük Oláh Ibolyát, az már görcsölésszámba ment:DDD
  • Szabina
    #2762
    Mindennel egyetértek, pont így értékelném én is a tegnap estét

    ...
    Póka Angéla nekem sem lenne a legjobb barátnőm, viszont tetszik az előadói stílusa. Szerintem nagyon egyedi ahogy énekel, és ő tényleg előad minden számot. Általában az ember nem a művészt, hanem a produktumát értékelni, Bach sem biztos hogy szimpi lenne...

  • geronimo77
    #2761
    szerintem mások sem görcsölnek legfeljebb nem olyan tökéletes a kiejtésük.
    De hát ez nem is egy nyelv-vizsga :)
  • guardian hero
    #2760
    Bennem is felmerült, hogy elvonási tünetei vannak :).
  • Super Mario
    #2759
    Lehet, hogy drogozik?
  • Super Mario
    #2758
    Akkor a Kontor fog kiesni. Baktesznak azért adtak harmadjára is esélyt, mert láttak benne valamit.
  • Rózsalány
    #2757
    Én nem hiszem, hogy ez személyiségzavar, egyszerűen csak ilyen a stílusa, ennyire exibicionista, meg még egy csomó ex-el kezdődő(extrovertált, extravagáns...stb). Emberileg nekem sem jön be ez a típus, de a legtöbb művész ilyen. A hangja meg nagyon jó és mint előadóművész szuper - szerintem.:) És tényleg olyan könnyeden andja elő az angol számokat nincs az a görcsölés mint a másoknál!
  • geronimo77
    #2756
    Na de ki lesz a következő??
    Musicalban talán nagyobb esélye van Kontornak hiszen a Hair-el jutott be.
    Szerintem utolsó három:
    Kontor, Bocskor, Póka
    párbaj Kontor-Bocskor
    kiesik Bocskor
  • guardian hero
    #2755
    Egyébként imádom Póka Angélában, hogy az angol számokat tökéletes kiejtéssel, szöveghűen adja elő - nem tehetek róla, ez a vesszőparipám :).
  • guardian hero
    #2754
    Azért vannak még ott páran... és ők nem olyan idegesek az interjúkban, nem sütik le a szemüket, nem tördelik a kezüket, nem rángatóznak, stb... Ez a nő teljesen görcsben van, bárki láthatja, és ez nem csak a Megasztár feszültségéből fakad. Nem tudom, van a háttérben, de sajnálom szegényt, mert egyébként nagyon tehetséges.
  • Davidus
    #2753
    ok Dr.Csernus:P azt azért megnézém hogy te hogy bírnád azt a feszültséget ami ezzel az egésszel jár
  • geronimo77
    #2752

    Én meg azt hogy azt gondolja mivel amerikában tanult így már rögtön jó is. Ami lehet igaz de messze nem a legjobb.
    Tiszta jó volt nézni hogy össze volt zuhanva amikor a kiderült hogy ő is benne van az utolsó 3ban aztán amikor visszaült a többiek közé akkor is teljes letargia volt
  • guardian hero
    #2751
    Nála én nem kialakult személyiséget, inkább súlyos személyiségzavart látok :).
  • Davidus
    #2750
    "PA: alapból utálom a beképzelt amerikából jöttem stílusát. De ma tegnap elég jó volt"

    akinek van kialakult személyisége azt a szürke egerek(a nagy többség) utálni szokta. úgyhogy ez simán dícséret:)
  • Rózsalány
    #2749
    Meggyőzött z Eszter engem is, hogy hordjon inkább kalapot! Kalap nélkült teljesen semmijen az összképpe, még az a frizura sem segített rajta:))
  • geronimo77
    #2748
    Ő csak elaludta a haját :))
  • sz4bolcs
    #2747
    Rúzsa überel...
  • Super Mario
    #2746
    Amúgy most mindenki jól nézett ki. Most Szabó Eszter fodrásza és stylistja monnyon' le
  • geronimo77
    #2745
    Nagyjából egyet értek:
    VF: szerintem a fiúk közül a legjobb, ma is és általában is
    PA: alapból utálom a beképzelt amerikából jöttem stílusát. De ma tegnap elég jó volt
    BB: eddig még egyik előadás sem tetszet, se a hangja nem jó se az előadás módja. Az meg csak extra hogy még csúnyácska is
    KT: tipikus tinikedvence. Nemtúl jó hang, közepes előadás.
    BA: Én tényleg nem értem hogy miért van annyira elszállva magától. Semmi különös nincs benne.
    RM: szerintem már most megasztár. Messze a mezőny felett van, mind előadásmódban, mind énekhangban, mind produkcióban. és tegnap este ráadásul még gyönyörű is volt
    SzE: nagyon jó hang és előadókészség de tény hogy a hangja miatt nem minden stílus áll jól neki. Na de ezzel sokan vannak így. Szerintem a 2. legjobb
    PP: tény hogy énektudása és hangja nem az igazi, de mint előadó van benne valami ami a többiekből hiányzik. Jogos hogy kiesett de nekem hiányozni fog. Szerintem egy üde színfolt volt.
  • guardian hero
    #2744
    A tegnapi adást nagyon kritikus szemmel néztem, mivel legeslegnagyobb kedvencem a Queen, mondhatnám, hogy nálam Istennel vannak egy szinten, de ez azért nem igaz, mert jóval fölötte állank :). Igazság szerint hullagyalázásra számítottam ebben az adásban, ehhez képest összességében egész jó produkciókat láttam/hallottam.

    Varga Ferenc: biztosra vettem, hogy az első kiesők között lesz, de adásról-adásra annyit fejlődik, hogy el se hiszem! Tegnap is a legjobbak között volt, kíváncsi vagyok, meddig tud még javulni!

    Póka Angéla: nem szimpatikus a csaj az előrehaladott idegbajával, de tegnap talán ő volt a legjobb, zseniálisan adott elő egy zseniális számot. Nála éreztem egyedül azt a bizonyos "bizsergést" a hátamon :).

    Bocskor Bíborka: nem sokat néztem ki belőle eleinte, de egész jó hangja van, és tetszett a mostani produkciója is. Kicsit butácska, kicsit csúnyácska, de legalább őszintének tűnik.

    Kontor Tamás: az egy dolog, hogy hangja nincs a Queen-hez, de most még a kellő lendület sem volt meg az előadásában. Tömény unalomba fulladt az egész. Remélem a következő kieső ő lesz.

    Baktai Anikó: szép hangja van, szimpatikus volt, de gyűlölöm, hogy képtelen megtanulni az angol számok szövegét! Először a Forever Young (másik kedvencem) párbajdalnál vettem észre, gondoltam, biztos nem készült a párbajra. De az már gyalázat, hogy a rendes előadásán is csak halandzsázik! Olyan szintű parasztság ez a szerzőkkel és a közönséggel szemben is, hogy kinyílik a bicska a zsebemben! Mit gondol, mindenki olyan tirpák ebben az országban, hogy képtelen megérteni egy szám szövegét? Hogy lehet így érzéseket átadni, ha tisztában sincs vele, hogy mit énekel??

    Rúzsa Magdolna: ezt most rutinból hozta, szép volt, jó volt, de tőle hallottam már jobb előadást is.

    Szabó Eszter: úgy érzem, teljesen kifullad, ha énekelnie kell, és nem csak valami rekedtes funky-t nyomni. Nem tudja beosztani a levegőjét, erőtlenné váluk az amúgy iszonyat érzéki és kellemesen mély hangja. Szerintem sokat kéne még tanulnia, hogy igazán kihasználhassa az adottságait (vagy maradnia kell a hörgősebb stílusoknál).

    Puskás Péter: örülök, hogy kiesett. Tény, hogy színpadra termett, de az is, hogy nem zeneire. Éveket kéne tanulásba ölnie, hogy elviselhető énekhangja legyen (akár mint musicalszínész), de ehhez nem látom benne az eltökéltséget, az alázatot és a kitartást. Szerintem (mint énekes) megy a süllyesztőbe.

    (bocs a terjedelemért... :))
  • fifi
    #2743
    jól olvasom, így másnaposan???
    a Puskás Péter esett ki?
  • sz4bolcs
    #2742
    Az már nem ugyanolyan...:)
  • geronimo77
    #2741
    Nekem férfi létemre tetszet PP.
    Viszont annál kevésbé Bíborka. Nem is tudtam végighallgatni inkább kijöttem. És ez már nem az első alkalom nála.
    Most kivételesen még Póka is tetszett, de biztos hogy nem kerül döntőbe. Egyszerűen nem lenne igazság. Bár ha a zsűrin múlik akkor szerintem Eszter és Ő közűle biztos Ő jutna tovább mert a zsűri halálra ajnározza az ének tudását. A másik döntő egyértelműen Magdi
  • phall
    #2740
    teljesen jogosan esett ki ez a csávó,már csak azértis kitettem volna,mer ne keverje már a stílusokat...rossz volt nézni ahogy egy rapper rokkot nyom...hát nemis tudom :|:D
  • Aspyrin
    #2739
    Végre kiesett.. Már annyira vártam, mondtam is az asszonynak ha kiesik már nyugodtabban fogok aludni Kövi lesz a Bíborka szvsz és a Kontor Tomi.