6021
Ki lesz a legjobb?
  • neménvoltam
    #2818
    fülesen?
  • Super Mario
    #2817
    Nekem az egész eredményhirdetés nem tetszik. Hogy van az, hogy alig zárták le a szavazást, máris eredményt hirdetnek? Én úgy tudom, hogy a szavazatok Fignár Andrea gépén vannak, sehol máshol. Hogy jut el Tillához villámsebességgel az eredmény? Ha valaki ezt megmagyarázza, meghívom egy korsó sörre.
  • Rózsalány
    #2816
    Hát én sem értem a közönséget, hogy a Bíborka nem állt kint az ESzter meg igen??? Nem tetszik az E hangja, de azért B sokkal rosszabb És mi bajuk a Kontor Tamással??? Jóképű, laza, tökjó a hangja, és ez a dal is tökjó volt
  • geronimo77
    #2815
    Végre!!!!
    Baktesz out!!!
  • Super Mario
    #2814
    Azért értékes tagja volt a Megasztárnak. Bár várható volt, hogy ő fog kiesni.
  • Sil3nt
    #2813
    helyes kozonseg helyes! johogy kiesett
  • Super Mario
    #2812
    Itt valami biztosan nincs rendben. Eszter kint áll???? A közönség monnyon' le!
  • geronimo77
    #2811
    Amit igazán nem értek hogy Biborka hogy jutott tovább. Ma megint messze a legrosszabb volt!
  • geronimo77
    #2810
    csalás!!!!!!
  • Szabina
    #2809
    Azért ez eléggé furcsa, hogy Eszter kevés szavazatott kapott. Szerintem annyira tetszett mindnekinek Magdni és Angéla, hogy mindenki rájuk szavazott.
  • Mojlepque
    #2808
    Na szerencsére nem fog párbajozni
  • Mojlepque
    #2807
    Eszter kint áll a párbajosban???
  • Mojlepque
    #2806
    jaj hát megőrölük ettől a Rúzsától... ...ma egyszerűen fenomenális-orbitális-szenzációs-észtvesztő produciója volt
  • Szabina
    #2805
    de igen, sokkal gyorsabb volt! Ez egy érzelmes dal, nem szabadna ennyire gyorsan énekelni, de gondolom így fért bele 2 percbe...
  • Rózsalány
    #2804
    Amúgy nem volt ez a dal kicsit gyorsabb mint az eredeti???Nincs meg nekem ez a szám, de én ezt kicsit furcsáltam, meg az Anikó számát is a HAir-ből
  • Rózsalány
    #2803
    ÉS a Magdi tényleg nagyon sokat fejlődött, meg teljesen máshogy énekel mint az elején, sokkal jobban használja a hangját:)) Nekem mindegy hogy mejik nyeri csak valamejik 3uk közül
  • Super Mario
    #2802
    Lassan a vokalista lesz a Megasztár :-)
  • Super Mario
    #2801
    Igen, sajnos, most valószínű, hogy ő lesz az. Tényleg túlvállalta magát. De a szokásos kettős, a Magdi és az Eszter, tőlük megint elájultam.
  • Szabina
    #2800
    nekem is ők a kedvenceim. Ma Magdi és Angéla nagyon nagyon jól voltak
  • Rózsalány
    #2799
    szerintem pedig a Bíborka fog most kiesni... Pedig annyira el tudnám őt képzelni egy valamilyen alternatív zenekat énekeseként

    az én favoritjaim Póka Angéla, a Varga Feri és a Magdi!!! ők legyenek a győztesek A Varga Feri mennyire nagyon zúzós volt yeeeeeeeeeee:DD
  • Davidus
    #2798
    a háttér énekes csajnak milyen hangja van már!
  • Super Mario
    #2797
    Vajon Soma a fejével elfér egy ajtón :-D
  • Super Mario
    #2796
    Titkon annak örülnék a legjobban, ha Kontor Tamás esne ki. Nagyon nem szeretném, ha Baktai Anikó vagy Bochkor Bíborka esne ki.
  • Super Mario
    #2795
    Valaki beadta először, és azóta divattá vált... :-S
  • Rózsalány
    #2794
    Rúzsa Magdi jó volt, de nem szeretem ezt a dalt
    Az a rongy meg szoknya hejett...hmmm...

    Sík ideg letem viszont ezektől a virágoktól Mér van erre szükség??? Eddig nem volt ijen (előző döntőkben) és most meg kazlakat visznek oda és akkor azzal szöszmötölnek ehh Közbe meg ez is visszadumál...
  • Super Mario
    #2793
    Sajnos, nem volt több jegy, így csak otthonról tudom nézni Gyerekek, ez a Rúzsa Magdi egy Istennő!!!
  • Szabina
    #2792
    Én ma az Operaház fantomjából énekelnék, az biztos :)
  • Szabina
    #2791
    Kezdődik...
  • geronimo77
    #2790
    Úgy értem nekem nem kell jegy a keddi koncertre mert már voltam és mindig ugyanazokat a dalokat nyomják. Amúgy a belépő valóban 3e.

    De én a TVs felvételre gondoltam vagy esetleg a végső döntőre
  • Super Mario
    #2789
    Most mi van? Na, mindegy. Egy a lényeg, hogy a döntőkre is kell, jegyeket venni, de nem tudom, pontosan mennyi a jegy. Én 3000-re gondolok.
  • geronimo77
    #2788
    de arra nem kell jegy mert minden alkalommal az elődöntős dalokat nyomják.

    Esetleg a döntőre kellene
  • Super Mario
    #2787
    Most így visszagondolok a döntőkre, szerintem igazságosak a döntések. Szerintem pont a gyengék estek ki, és most erős lett a mezőny. Szerintem most a Kontor-Baktai-Bochkor hármas lesz kint.
  • Super Mario
    #2786
    De, igen. Én úgy tudom, hogy 3000 a jegy...
  • Mojlepque
    #2785
    jó, mivel mikor alakultak akkor volt az Eszti, mikor csere volt, akkor egy pláza cicus féle, és az óta vagy 5-ször alakultak újra
  • geronimo77
    #2784
    De az nem a keddi koncertre van?
    Mert arra 3e tényleg.
    De a szombati felvételről van most szó, nem?
  • Rózsalány
    #2783
    én pasival hallottam
  • Mojlepque
    #2782
    mármint az még csak a zene béta verziója, mert amit a cd-re nyomtak föl azt más csajszi énekli
  • Super Mario
    #2781
    Igen, igényes zenét csinálnak.
  • Rózsalány
    #2780
    Ma hallottam ezt a számot a rádióban eredetiben Tök tetszett!
  • Super Mario
    #2779
    Az egy Magna Cum Laude dal volt. Az is egy gyulai együttes. Régebben Szabó Eszter volt az énekesnő, és ő énekelte még fel ezt a dalt.