6021
Ki lesz a legjobb?
  • Super Mario
    #2858
    Az biztos, hogy nagyon sok fog múlni, hogy kinek ki lesz a párja. Ha Bíborkának például Tóth Vera lesz a párja, és egy orbitális nagyot fognak énekelni, akkor biztos továbbjutó. Nagyon sok múlik a partneren. Amúgy Tóth Gabi, Tóth Vera, Gáspár Laci, Caramel, Palcsó Tomi és Torres Dani fognak duettezni. Az sajnos nincs a honlapon, hogy ki kivel fog Szerintem azok lesznek veszélyben, akik Palcsó Tomival és Torres Danival fognak duettezni. Ugyanígy volt az első szériában a duettes hétnél. Biztos volt, hogy aki a Szikorával fog duettezni, az kiesik. És úgy is lett. Szegény Schmidt Vera többet érdemelt. :-( Amúgy nem tudom, hogy tudjátok-e, de Torres Dani helyett Oláh Ibolya volt beszervezve, de ő megint ízléstelenkedett, és beszólt a Megasztárnak. Amúgy ő Póka Angélával lett volna duettben. Szóval fennáll a veszély, hogy Póka Angéla párja Torres Dani lesz, és akkor Angélának pápát inthetünk
  • Amse
    #2857
    hát inkább szegény akinek a Torres lesz :)
  • Rózsalány
    #2856
    Atyaisten Itt szoktak sokan elvérezni. Szegény akinek a Palcsó Tomi lesz a párja....
  • Amse
    #2855
    Duettek lesznek:
    Pacsó Tomi, Tóth testvérek, Torres .....
  • zerosdfd
    #2854
    Nem tudja vki mi lesz a téma szombat este?

    Amúgy kezd kevésbé édekes lenni mert a Magdi túl jó; én már most kiejteném egyszerre az összes többi bénázót.
  • Super Mario
    #2853
    És ez hogy jön ide? :-S
  • SeLFisCH
    #2852
    Na ugyanaz a zene megy egy RTL klubos film trilere alatt !
    Nem emléxem címére de ti úgyis ráismertek ? mi lehet az ?
  • Mojlepque
    #2851
    elküldöd a címet ahonnan letöltötted please?
  • SeLFisCH
    #2850
    esteleg valaki ad egy linket ahonnan le lehet szedni a dalokat? tesómank kéne
  • Rózsalány
    #2849
    Lekéstem ... Esetleg most megcsinálhatom???
  • Super Mario
    #2848
    Ma van Bocskor Bíborka névnapja. Mindenki álljon fel, és háromra utánam mondjátok, hogy "Boldog névnapot, kedves Bíboroka" Egy, két, há, és! "BOLDOG NÉVNAPOT KEDVES BÍBORKA!!!"
  • Super Mario
    #2847
    Letöltöttem magamnak a 6. döntő dalait MP3-ban. Most megy Bocskor Bíborka dala. Hát, igen...
  • Super Mario
    #2846
    más volt... :-)
  • Super Mario
    #2845
    Olyan Oláh Ibolyás. De Ibolya mégis még volt...
  • Rózsalány
    #2844
    Eszterrel kapcsolatban egyet értek. Nekem sem tetszik a hangja, illetve nagyon nem lehet vele bármt elénekelni.
  • holleanyó
    #2843
    Bocs egy kicsit levagyok maradva mert ritkán érek rá netezni, De itt nem arról van szó hogy Bíborka aranyos e vagy sem hanem itt a hang a lényeg, és amit énekelt az borzalmas volt.Nekem Eszter produkciója sem tetszett annyira ,nem minden műfajba jön be ez a hangszin. Mindemellett nagyon szép és izgalmas csaj.De a Rúzsa M, az mindenben tuti. Az én fülemnek ő a tuti befutó.
  • Aspyrin
    #2842
    Döntőre beprotezsálhatnál két jeggyel ;-)
  • Super Mario
    #2841
    De én külön örülnék neki
  • Mojlepque
    #2840
    nem csak már megszokásból kérdem:)
  • Super Mario
    #2839
    Szerintem akkor nem szól bele a szűri, hanem mondják Tilláék azt a nevet, akinek biztosan nem kell párbajozni, és bejutott a döntőbe.
  • geronimo77
    #2838
    Ez így van.
    Sajna ha a zsűrin múlik akkor az a full unszimpatikus Angéla fog a döntőbe jutni.
    Magdi egyszerűen nem eshet ki.
    amikor 4-e lesznek akkor is zsűri ment meg egyet?
    és amikor már csak 3-an?
  • Super Mario
    #2837
    Szegény Kontor, ő párbajozik a legtöbbet. De nincs mit tenni. Kétségtelen, hogy ebben a hatosban ő, és Bíborka a leggyengébbek. Ha ezek most kiesnek, aztán egy olyan erős négyes lesz, hogy képtelenség lesz dönteni, hogy ki a legrosszabb. A helyzet fogja adni magát, szerintem, hogy ki fog a leggyengébben énekelni.
  • Super Mario
    #2836
    Szegény Kontor, ő párbajozik a legtöbbet. De nincs mit tenni. Kétségtelen, hogy ebben a hatosban ő, és Bíborka a leggyengébbek. Ha ezek most kiesnek, aztán egy olyan erős négyes lesz, hogy képtelenség lesz dönteni, hogy ki a legrosszabb. A helyzet fogja adni magát, szerintem, hogy ki fog a leggyengébben énekelni.
  • geronimo77
    #2835
    Na ja ez itt a kérdés.
    De most hétvégén mennie kell.
    Megint a Kontorral fog párbajozni de Tomi őt is lenyomja :)
  • Super Mario
    #2834
    Tényleg fura, hogy ott van még, de annyira aranyos, hogy nem bánöom, hogy ott van még.
  • holleanyó
    #2833
    A Bíborka mit keres még mindig itt.????
  • Super Mario
    #2832
    Ugyan nagyon követelőzőnek tűnünk, de én is várom :-)
  • Mojlepque
    #2831
    Na készvan a legújabb döntő pack?
  • Super Mario
    #2830
    A legvégére gondolsz? Nekem az a zene az nem jön be.
  • Super Mario
    #2829
    Nem baj, hogy idegbajos, a lényeg az, hogy tehetséges.
  • Carlos
    #2828
    Engem az a zene érdekelne, amelyik akkor megy, amikor a még aktiv játékosokat mutatják be a legelején.
    Mi a cime? Ki az előadó?
  • SeLFisCH
    #2827
    Nem tudjátok milyen zene megy akkor amikor kimondják a párbajozók nevét ?
  • geronimo77
    #2826
    Hát igen, de ott akárki akárhányszor szavazhat

    Szóval szerintem
    1 Magdi
    2 Eszter
    3 Feri
  • geronimo77
    #2825
    Álom szép álom (inkább rémálom)

    Nehogymár azaz idegbajos, beképzelt, ronda Angéla legyen a győztes!!!
  • Mojlepque
    #2824
    egyet értek... ...vagy rúzsa megfelezi azzal a nagy fogával az aranyérmet, és osztoz az Eszterrel rajta
  • Super Mario
    #2823
    Én nem bánom...
  • Rózsalány
    #2822
    ..hejett: bronzos a Feri, ezüst a Magdi, arany az Angéla!!!
  • Super Mario
    #2821
    Van egy szavazás a Megasztár honlapján, nem tudom, hogy ti szavaztatok-e. De annak alapján a jövő héten Bocskor Bíborkának kell, kiesnie, aztán Kontor Tamás, és Póka Angéla. És Szabó Eszter nyakába csak a bronzérmet akaszthatjuk. Varga Ferenc és Rúzsa Magdi kerül a végső döntőbe, ahol Rúzsa Magdi kerül ki győztesen
  • Mojlepque
    #2820
    föltalálták már a micro-port-ot, nyomtatógépet, ami alapján vmi Tv2 Staff-os ember gyorsan oda lohol hozzá hogy átadja stb stb...

    Másrészt tényleg mi érdekük fűződne a szervezőknek ahhoz hogy pl az Eszter kiessen amikor belevaló énekesnő, előadó művész, ha bár az élete az már megvan írva a nagykönyvbe ilyen hanggal.

    Sztem a tegnapi est nem volt vmi jó, ami igazán tetszett az a Magdi volt, a többiek dúdorásztak, most Eszti sem tetszett annyira, de azért még mindig Rúzsa mellé sorolnám, mert attól hogy most 1. nem volt jó, attól nem fogom fikázni, mert a többi produkciója egyenesen nemzeti színvonali a véleményem szerint
  • Rózsalány
    #2819
    én nem hiszem, hogy csalnának. mi érdeke fűződik a szervezőknek, h pl az Eszter kiessen??