6021
Ki lesz a legjobb?
  • nihillus
    #2898
    A Megasztárral csupán egy baj van. Persze ez mindegyik részre igaz. Hogy egyáltalán van. Ezekből a nyertesekből úgysem lesznek IGAZI sztárok, csak olyanok, mint annak idején a Big Brotheres szereplők voltak. Azok is eltűntek a süllyesztőben...
  • batman
    #2897
    Az szerintem inkább a "sing it" felszólítás lehetett. Tehát ez a nagy átélésben történő felszólítás, hogy kapcsolódjon be, vagy vegye át, vagy mittomén. Minden esetre bután jött ki, az tuti. Szegény amúgy sem csípem, mert nem tudom levetkőzni azt, hogy zavar a viselkedése, ami a gospel magyarországi nagykövete és egy gyakran vert, 4 éves, született skizofréniával és kóros paranoiával küszködő kislány között váltakozik. Persze azt nem vitatom, hogy nagyon tud énekelni. De egyszer szeretném hallani, hogy csak úgy énekel, színház nélkül.
  • Rózsalány
    #2896
    Padig ha kiállna így valakmeylik másik ismert ember, lehet hogy az ő stílusát sem csípnénk - én pl a Soma stílusától kivagyok, és fele annyira sem tartom tehetséges előadónak mint az Angéla. Csak az Angéla nagyon a reflektorfényben van most.
  • Super Mario
    #2895
    A poka tehetseges. Az embereknek a stilusaval van problemaja.
  • G_ArchAngel #2894
    Remélem Póka is kiesik, mert nem csak hallgatni, de nézni is szörnyű...

    Talán a TV2 marketingesei szólnak a 4 marhának és Pressernek, hogy ne tartsák már vissza azt, akire a kutya sem küld szavazatot:)
  • Amse
    #2893
    jah szól neki 2x is... nem hiszem, hogy beszol, csak ketyós egy kicsit :)
  • zizu21
    #2892
    A mostani duetteknel en voltam az egyetlen akinek feltunt, hogy Poka beszolt Gaspar lacinak hogy "enekelj!" ..? nezzetek csak vissza..
  • Mojlepque
    #2891
    azért egy kicsit sajnálom mert számomra ő az én földim... :(
  • STREEX
    #2890
    Bíborka, nagyon helyesen.Most már toronymagasan ő volt a legszarabb.
  • Mojlepque
    #2889
    ki esett ki utoljára?
  • geronimo77
    #2888
    Akinek megvan az utolsó három döntő mp3-ban az kérem szóljon.
    Előre is köszi
  • Mojlepque
    #2887
    Amse! Az utolsó 2 döntő címét eltudnád küldeni?
  • geronimo77
    #2886
    Hát bízom benne.
    Bár a pulzusom nem kevés volt amikor már ketten voltak továbbjutók és Magdi még mindig a padon volt.

    Nem tudom hogy vajon a zsűri is jobbnak látja e Magdit Pókánál. Nagyon rá vannak kattanva. Főleg az a majom Soma aki állandóan beleköt Eszterbe
  • geronimo77
    #2885
    Egyértelmű
  • geronimo77
    #2884
    nincs ülőhely csak az asztalokhoz.
    Mi is beszívtuk. De gyorsan elfoglaltuk a legjobb állóhelyet a lépcsőn a keverőpult mellett.
  • Super Mario
    #2883
    No, aztan lattam. A noveremnel vagyok, es azzal lepett meg, hogy felvette a Megasztart, ugyani van UPCjuk, es fogjak a magyar adokat. Igy en is lattam. Nagyon-nagyon jo donto volt! Mondtam en, hogy meg fog erosodni a mezony! Sajnalom Biborkat, mert azert kedves, aranyos lany volt. Es azert visszanezve, voltak nagyon nagy pillanatai. De akarhogyis nezzuk, o volt a leggyengebb. En megszerettem, sajnalom ot.
  • Sil3nt
    #2882
    aki voltmar a new orleans clubban megtudna mondani, hogy ott van-e ulohely? mert asztalt mar nem ehet fogllalni [betelt], de a koncertre odalehet menni...tehat ott lelehet ulni es nyugiban hallgatni?
  • Rózsalány
    #2881
    Bíborka. Talán megérdemelten...:)
  • Super Mario
    #2880
    Gyerekek, ki esett ki? Nem lattam, mert Angliaba repultem.
  • setuh
    #2879
    sztem is o lesz az elso meg is erdemli.masodik pedig Varga
  • Ronny
    #2878
    talán az imagine-t másként kelett volna....
  • setuh
    #2877
    sziasztok!nem vette fel vki a mai megasztart?
  • Szabina
    #2876
    Szerintem mindenki nagyon nagyon jó volt, bárki fog kiesni, sajnálni fogom.
  • Davidus
    #2875
    ez volt szerintem eddig a legjobb megasztár! nem tudom eldönteni kik voltak a legjobbak:)
  • holleanyó
    #2874
    A Magdi lesz az első figyeld csak meg, ne félj messze a legtehetségesebb.
  • Sil3nt
    #2873
    atya ur isten milyen volt az ac dc-is szam...wow, de valahogy nem jott at tv-en keresztul a hang...illetve a hangszerek hangja

    remelem biborka megy, mert hihhetetlenul nem birom se a hangjat se a kepet
  • Amse
    #2872
    igen, nagyon szar hangmérnöki munka volt az a duett pedig maga az előadás jó volt.
  • Bucser
    #2871
    MIután az AC DC az egyik kedvenc együttesem legszívesebben kirúgattattnám a hangmérnököt aki ezt a produkciót a tv-re lekeverte ugyanis a Kontorból sem az ének sem a gitár nem hallatszott csak amit a többi mikrofonból visszaszűrődött és egyedül aZ Eszter éneklése és a Boogie gitározása halattszódott. Az elektromos gitár mintha be sem lett volna kapcsolva meg a dob mikije is ki lett volna kapcsolva.. szerintem ők fognak kiesni emiatt a hanyag munka miatt

    Gratulálok TV2
  • geronimo77
    #2870
    Magdinak maradni kell különben felgyújtom az egész TV2-t :))
  • Rózsalány
    #2869
    Hát az biztos, hogy elég vegyes estének nézünk elébe
    Szerintem Bíborka megy...
  • Super Mario
    #2868
    Oláh Ibolya helyett választották be Torres Danit, amúgy szerintem eszükbe se jutott volna. Palcsót meg muszáj, mert 2. lett tavaly
  • Szabina
    #2867
    Sziasztok!
    Nem volt időm írni a héten, de azért olvastam a hozzászólásokat.

    Szerintem a Kontor Tamás esik ma ki, Bíborka marad. Nekem tetszik Bíborka hangja, csak nagyon rosszul választ, a Macskákból énekelni nagyon merész vállalkozás, pláne olyantól akinek a hangját nem erre képezték (ha egyáltalán képezték).

    A mai döntő izgalmas lesz, de én is attól félek, hogy a régiek nem elég jók a mostani énekesekhez.
    Igazából nem értem, hogy Torres Danit miért odaállítják melléjük?! Akár mennyire is tehetséges srác, azért valljuk be, hogy messze nincs akkora és olyan hangja, mint a mostani csapatból bármelyik énekesnek, ez a dalválasztást is behatárolja, ugyanis Torreshez kell igazodni, mert azt már láthattuk és hallhattuk, hogy Magdi (szinte) mindent el tud énekelni.
    Ha én a helyükben lennék biztos Tóth Vera, Caramell, vagy Gáspár Laci párja szeretnék lenni, de Torres és Palcsó?

  • Super Mario
    #2866
    No arra én is kíváncsi vagyok. Gyerekek, tartsátok életben Rúzsa Magdit és Szabó Esztit! Meg Varga Feri, meg Póka Angéla is maradhat, mert tehetségesek. De szerintem most Bíborka fog kiesni, a jövő héten pedig Kontor Tomi.
  • Amse
    #2865
    remélem pozitívan fogok csalódni a régi megásokon, mert félek, hogy a mostanihoz nem elég jók.
  • geronimo77
    #2864
    Meg Varga Ferivel is lesz és az azért ütős kis páros
  • geronimo77
    #2863
    Akkor ma sokat kell szavaznom, nehogy baj legyen
  • geronimo77
    #2862
    ÁÁÁÁÁÁ NEEEEEE!
  • Super Mario
    #2861
    Most olvastam a Bestben, hogy Torres Dani párja nem más lesz, mint Rúzsa Magdi!!! Te jó ég!
  • geronimo77
    #2860
    Ami nem is lenne olyan rossz :) Sőt kimondottan örülnék.
    Bár tavaly a Palcsó-Oláh páros szerintem jó volt.
    Szerintem a Tóth Vera párja sincs biztonságban
  • Rózsalány
    #2859
    Nnna, az meg a másik...