6021
Ki lesz a legjobb?
  • Sil3nt
    #2938
    OFF

    [Megasztar.S03.VIII.Donto.TVRip.Hun.X264-RpSs]

    a varva vart.

    ON
  • musha
    #2937
    erre most írhatnám, hogy kár, hogy mindent tudsz, csak írni nem, de ha neked jobban esik beszólni, mint segíteni, ám legyen...
  • Iori
    #2936
    A régebbi illetve mostani Megasztár búcsúdalát honnét tudom leszedni? CSak az elsőt találtam meg, vki szolgálna egy linkkel? Köszi előre is!
  • Sonajk @:o)
    #2935
    Kár, hogy mindent tudtok, csak olvasni nem (#2928).
    Nekem aztán mindegy.
  • Sil3nt
    #2934
    varjal 1-2 napot, biztos fennlesz a megszokott helyeken.
  • musha
    #2933
    ehm...tudom, hogy ez nem az a hely, de nem tudja valaki, hogy az ezelőtti adás fellelhető valahol videó formátumban? csak mert a megszokott helyekre nem tették fel, pedig eddig az egyik legjobb volt...
  • Super Mario
    #2932
    Ez mar nyilt titok.
  • Menő
    #2931
    De minek egyátalán négy óráig húzni ezt az egészet fogadok,hogy a reklámok 1 órát kitesznek a műsorból. Szerintem a Rúzsa Magdi foglya megnyerni.
  • Super Mario
    #2930
    Az enekesek nagyon jova teszik az egeszet ;-)
  • Menő
    #2929
    A Megasztár mint műsor csapnivalóan rossz, de az énekeseknek nagyon szép hangjuk van.
  • Sonajk @:o)
    #2928
    zene vagy a videó kell?
  • Mojlepque
    #2927
    nekem is szóljón akinek megvan a most szombati adás, mert ez egyenesen fenomenális volt.

    A Magdiról meg el sem tudtam volna képzelni hogy ilyen kis ördög lelkében mekkora angyal lakozik
  • musha
    #2926
    asszem a `breaking the girl` volt az...
  • Szabina
    #2925
    Ha valakinek megvan a Magi és Angéla tegnapi előadása, az szóljon pls. :)
  • Szabina
    #2924
    Én meghatódtam Rúzsa Magdi második előadásán (amikor magyarul és szerbül énekelt), egyszerűen csodálatos volt!

    Póka Angéla is nagyszerűen énekelte a Szomorú vasárnapot, eredetileg Seres Rezső írta zongorára, és csak később írtak hozzá szöveget. Nagyon depressziós dal, olvastam, hogy már többen lettek öngyilkosak erre a dalra (Seres Rezső is)... Fantasztikusan adta elő, olyan mély átéléssel, hogy a végén Ő maga is majdnem sírt.
    A tegnap este színvonala egyedülálló volt, ilyen döntő még nem volt a Megasztár történetében
  • Mojlepque
    #2923
    Hát a tegnapi est nagyon jó volt... ...a megasztár történetében szerintem eddig az első 1. osztályú műsor volt...
    Eszti is végre újból elővette azt a szép mély, érces hangját, Rúzsa meg egyszerűen letarolt mindenkit....

    Ahogy a Bakács mondta: Szerintem mindenki mehet haza, mert eldőlt hogy ki lesz a győztes, az márpedig a Rúzsa Magdi:)
  • Sonajk @:o)
    #2922
    Nagy a valószínűsége.
  • Davidus
    #2921
    a profi kiesett maradtak az őstehetségek. az emberek fejében már fel van állítva a sorrend. Szabó Eszter bármit csinálhat a következtő adásban ő fog kiesni.
  • Super Mario
    #2920
    Hat, gyerekek, ez a Ruzsa Magdi tenyleg meg van aldva. Meg a Poka. Stilus ide vagy oda, a hangja az van. Meg az eloadas. Te jo eg! Mostmar azt is el tudom kepzelni, hogy Poka-Ruzsa donto lesz.
  • Rózsalány
    #2919
    hát én csak annyit tudok mondani Rúzsa Magdira mega Póka Angélára amit a BAkács szokott: húúúúúúúúúúúúúú, hát ez... húúúúúúúúúúúúú

    A Kontor T-on nem is vagyok meglepve, várható volt, a következő az Eszter, aztán a Feri, aztán az Angéla... remélem:DD
  • batman
    #2918
    Kontor T.
  • Amse
    #2917
    Igen
  • Amse
    #2916
    Kontor Tamás
  • KeKKSZike
    #2915
    Ki esett ma ki?
  • Szabina
    #2914
    Rúzsa Magdi ma megint nagyon nagyon jó volt!
  • magus
    #2913
    nekem annyira nem tetszik Szabó Eszter hangja, most latom eloszor ezt az uj szeriat, mindenki agybafobe isteniti, de az hogy elorditja magat es nem annyira szembetuno h nem birja a hangja amit enekelnie kene az nem jelenti azt h nincs jelen
  • Amse
    #2912
    tudja valaki ennek a Red Hot Chili Peppers számnak a címét ami a visszaemlékezés alatt megy a Bíborka riportok alatt?
  • Davidus
    #2911
    durva
  • Amse
    #2910
    de komolyan az.nem akartam itt a romákra utalni, de tényleg ők tudnak babakocsit tologatni susogós gatyában és makkor körömcipőben....
  • Rózsalány
    #2909
    bejön a divatba a romalányok évszázados viselete: suhogós melegítő meg körömcipő - lehetőleg rózsaszín:DD
  • Amse
    #2908
    hát nemtom hol volt a melle eddig, de most nagyon szembetűnő volt.ez a kick-box alsó magassarkúval viszont nagyon szar
  • Rózsalány
    #2907
    épp azt akartam beírni, hogy az öltöztetője monnyon le, meg hogy hétről hétre nagyobb a cickója:DD
  • Amse
    #2906
    fú az Esztinek milyen szép a "ruhája"
  • Szabina
    #2905
  • Aspyrin
    #2904
    Blabla, hallgasd meg pl. Oláh Ibolya albumait, találsz rajtuk feldolgozást az igaz, de javarészt saját számok. Vagy esetleg ajánlom figyelmedbe Szabó Leslie számait..
  • geronimo77
    #2903
    akkor ti csak nézzétek Győzikét ő igazi sztár és az is lesz
  • musha
    #2902
    aha...
  • nihillus
    #2901
    Miféle zenéjük van a megasztároknak? Más világhírű énekesek dalait éneklik újra, ha meg sikerül kitalálniuk valami újat, az akkora baromság lesz, hogy legfeljebb a legelfogultabb rajongók veszik meg. Egyébként kevés ember van, aki igényli a zenéjüket, amint vége az adott megasztár sorozatnak, vége a hírnevüknek is. Csak addig érdeklik az embereket, amíg aktuálisak-aztán ők is eltűnnek a süllyesztőben.
  • Super Mario
    #2900
    Igy van. Nem nyujtottak ok semmit! Azert a Megasztarosok megerdemlik az ismerettseget.
  • Amse
    #2899
    Azért nem.
    Akik a megasztárban vannak azok valamit adnak az embereknek és sok olyan ember van aki igényli a zenéjüket.
    A Big Brother-es emberket meg senki nem fogja keresni, mert minek? :)