6021
Ki lesz a legjobb?
  • Super Mario
    #2978
    Most hallgatom Pflum Orsi debütáló albumát, és hihetetlen jó. Nagyon hangulatosak a dalok. Ajánlom mindenkinek.
  • Super Mario
    #2977
    Legyen. És akkor 51-49 arányban fog Szabó Eszter nyerni ;-)
  • Aspyrin
    #2976
    Én is így gondolom :)
  • geronimo77
    #2975
    Bennem meg amikor az ABBA dal közben megbicsaklik a hangja és majdnem elsírja.
    Az a dal annyira jó volt és igaz is rá. Mondjuk nem teljesen mert ha nem nyer akkor is sztár lesz, legfeljebb nem kap autót meg házat. De akkor a 3. fordulóban ezt még nem lehetett tudni biztosra hogy eljut idáig.
  • geronimo77
    #2974
    Dehogyis!! :)
    Magdi jut egyeneságon tovább.
    Pókát tovább nyalja a zsűri
    És Feri meg Eszter fog párbajozni. És hát nem tudom ki fog továbbjutni. De biztos nem 20-80 arányban mint a két legutóbbi párbajon
  • Super Mario
    #2973
    Szerintem jó ötlet, mert kalandos élete volt. Sokat tanulhatunk tőle.
  • Super Mario
    #2972
    Ne felejtsétek el, hogy holnap Megasztár lesz. Most már csak egy embert hínak ki biztos továbbjutóként. Szerintem a következő lesz a végeredmény: Most mindenki meg fogja sajnálni Varga Ferencet, hogy legutóbb párbajra küldték, így most ő fogja a legtöbb szavazatot kapni. Tehát, kinn áll Rúzsa Magdi, Szabó Eszter és Póka Angéla. Naná, hogy Rúzsa Magdit engedi tovább a zsűri. Párbajozni fog Szabó Eszter és Póka Angéla. Mivel mindenkinek ellenszenves Póka Angéla, ezért ő lesz a kiesett. És itt már sajnos nem lez egyértelmű, hogy Szabó Eszter mellett, vagy Póka Angéla ellen szavaznak a nézők. Ugyanis nem mindegy.
  • Rózsalány
    #2971
    hát, én má most látom, hogy nem veszem meg DVD-n...
    ijenre pénzt kiadni
  • Super Mario
    #2970
    Nem semmi! :-O
  • STREEX
    #2969
    Ezt hallottátok?
  • Super Mario
    #2968
    MSN-re jöhetsz: [email protected]
  • SeLFisCH
    #2967
    elküldenéd az összeset ? msn , felteszed ftp-re ?
  • Super Mario
    #2966
    Jelentem, nekem megvan.
  • Mojlepque
    #2965
    Megvan valakinek az előző döntő?
  • Super Mario
    #2964
    Nem, mert maximum fő van meghatározva, és az már el van érve.
  • SeLFisCH
    #2963
    te honnan szeded le? majomparádén nem lehet regisztrálni
  • Rózsalány
    #2962
    Leszedtem azt a számot eredetiben amit a Ruzsa Magdi énekelt a legutóbbi döntőn. Tök jó eredetiben is, de nem is ismertem föl először, a Magdi sokkal jobb volt
  • Super Mario
    #2961
    Egy illegális letöltőhelyről. címe priviben megy
  • SeLFisCH
    #2960
    és megmondod , honnan szedted le ?
  • Super Mario
    #2959
    Most hallgatom az eredeti Ederlezi dalt, és a Rúzsa Magdié mérföldekkel jobb.
  • SeLFisCH
    #2958
    Aki tudja honnan lehet leszedni a vaersenyők számait mp3ban lécci küldjön egy privát üzenetet vagy ide szúrja be a linket !
  • Super Mario
    #2957
    A kép ugyan nagyon kicsi, de szeretném megmutatni a Megasztár gyűjteményemet. Remélem, azért látható.
  • Super Mario
    #2956
    Én is olyan magányos leszek egész este.
  • Rózsalány
    #2955
    Most ma, akkor most nem lesz megasztár??? Francc a boxba
  • Super Mario
    #2954
    Bíborkáról köztudott, hogy volt egy kecskéje, akinek mindig énekelt. Azt nyilatkozta, hogy keresi azokat az embereket, ún "kecskéket", akik meghallgatják őt. Én alázattal vagyok a kecskéje. Annyira tetszik a Megasztár albumon az "Úgy mentél el" c. dal, ahogy énekli, hogy hihetetlen. Amúgy nem tudom, hogy tudjátok-e, de ez a dal, a LGT V. 1976-os lbumán is megtalálható. Presser Gábor énekelte el "Várlak" címmel.
  • Super Mario
    #2953
    Bennem is ez a kép fog megmaradni benne, de jó, hogy megismertem ezt az oldalát. Bebizonyította, hogy mennyire sokoldalú.
  • Mojlepque
    #2952
    így van... ...a világ összes szeretete benne volt a daljában, a dal mondani valójában, és Magdiban... ...igaz nekem mindig is az a kis vadóc belevaló sátáni erejű csaj marad:)
  • Super Mario
    #2951
    Senki. Gyerekek, potenciális Megasztár! Én már az elődöntők után is megmondtam, ha nem is nyeri meg, de nagyon sokáig el fog jutni. És ő lesz a győztes. A szerb dal alatt egyszerűen éreztem azt a szeretetet, amit közvetíteni akart.
  • Mojlepque
    #2950
    De komolyan, most kinézte volna Magdiból hogy egy ilyen kis bestiából még egy ilyen gyönyörű népi jellegű magyar-szerb dalt is ki lehetne húzni?

    Én még mindig csak tátom a szám:)
  • Carlos
    #2949
    Hát én a Magditól vagyok teljesen kész!
    Az a szerb nóta az valami nagyon szép!
  • Mojlepque
    #2948
    már meg is csináltad mp3-ba a zenéket?:)
    Ha igen, akkor ezt is szívesen elfogadnám...:)
  • zizu21
    #2947
    Poka angelanak, tenyleg jo hangja van (magdinak azert magasan jobb es szebb szerintem), de en ugy erzem , hogy a poka mindent "tuljatszik", az apro beszolasok es grimaszokrol ne is beszeljunk, ami miatt sokaknak s nekem is egyte ellenszevesebb. Most is amikor Ruzsa Magdit dicserte a zsuri es bevagtak Pokat, amint fintorogva(enyhen kifejezve) figyelte, majd amikor meglatta, hogy ot mutatja a kamera egybol eroltetett bajvigyorra valtott...
  • SeLFisCH
    #2946
    kösz én is ezt kerestem !
  • totya24
    #2945
    Hi

    Nemtudom, illik-e ilyet kérni itt, de nincs meg valakinek a mostani részből Szabó Eszter előadásában a Good Luck c. szám? videóban...

    előre is köszi... na meg nem illik, akkor tárgytalan.:)
  • Amse
    #2944
    The Verve - Bitter Sweet Symphony
  • torrente
    #2943
    Arra a számra, amikor lejár az óra és az összes versenyző izgatottan vár, hogy ki jut tovább. Úgy tudom, az eredetiben énekelnek is, de a megasztáros verzióban csak zene megy. Talán Oasis?
  • Sonajk @:o)
    #2942
    Bocskor Bíborka & Szabó Eszter - Simon & garfunkel: Sound of silence )ha a párbajra gondoltál.
    Ha az előtte megszólalt közös dalra akkor az Phil Collins: Easy lover c. száma volt.
  • torrente
    #2941
    Én új vagyok ebben a topicban és nem kívánok rengeteg hozzászóláson átverekedni. Le lehet valahonnan tölteni ingyen a Megasztárokat? Főleg a duós döntő érdekelne, mert az volt a csúcs, de az utolsó heti is jól jönne.
    Egyébként ki az előadója és mi a címe annak a számnak, amikor a végén megtudják, hogy ki jutott tovább és kinek kell párbajoznia?
  • musha
    #2940
    király :)
    remélem azért az ezelőtti is felkerül még valamikor...
  • Iori
    #2939
    már nem aktuális, htx gugli