6021
Ki lesz a legjobb?
  • Sonajk @:o)
    #3018
    Te ezt elhiszed (csak 454 szavazat döntött). Ember! Hol hol élsz te?
    Azt mondanak, amit akarnak.
    Te hiszel a médiának?
    Na neeeeeee!
  • Super Mario
    #3017
  • Super Mario
    #3016
    Fura dolgok vannak itt... Azt látom, hogy Rúzsa Magdi és Póka Angéla szeretik egymást. Meg Varga Ferenc és Szabó Eszter is. A kettejük között Póka Angéla a híd. Mert az nagyon tetszett, amikor amikor Eszter elkezdte énekelni a búcsúdalt, Angéla rámutatott, hogy figyeljetek csak rá, ő is énekel. :-)
  • geronimo77
    #3015
    nekem az nem tetszett hogy amikor Feri visszament a kispadra akkor rá sem néztek, nem gratuláltak vagy mondták hogy a f*szé te jöttél vissza. Szóval kicsit fura volt
  • Aspyrin
    #3014
    Előbb ugrok le a tetőről, minthogy Eszter kiessen.
    Remek, a pontos helyszínt/időt kérjük megjelölni, máris izzítom a kamerát
  • Super Mario
    #3013
    Hát, nagyon rezgett a léc, hisz mindvégig 50-50% arány volt, és csak 454 szavazat döntött. Akárhogy is nézzük, ez volt a legszorosabb, egyben a legjobb párbaj. Biztos, hogy a jövő héten Póka Angéla is fog párbajozni, és akárkivel is, nagyon nagy hátránnyal fog kiesni. Meg nekem nem tetszett, hogy Rúzsa Magdi a búcsúdalnál a másik oldalon állt. Mintha valami baja lenne Eszterrel.
  • PeeTeR
    #3012
    amen! :)

    fasze' nem lehetett meg benn tartani?
  • Super Mario
    #3011
    Meg az majd úgyis 1 év múlva fog eldőlni, ha mind a 4-en megjelentetnek albumot, hogy ki az IGAZI győztes.
  • Rózsalány
    #3010
    Lááááátom a jövööööt.... a következő a Varga Feri lesz! Mosmá kiváltonm erre az ipart:DDD
  • geronimo77
    #3009
    Igazából tök mindegy hogy ki a 2. 3. 4. ugyanaz az 1. nyer meg mindent. A többieknek meg úgyis lesz lemeze.
    Azt sajánálom csak hogy most nem fogok több számot hallani Esztertől.
  • geronimo77
    #3008
  • geronimo77
    #3007
    Dehogy,
    bár attól függ hogy milyen rendszer lesz a következő döntőn.
    Ha népen múlik a V.F. vs. R.M. ha a zsűrin akkor P.A. vs. R.M. de végülis mindegy mert úgyis Magdi nyer.
  • geronimo77
    #3006
    Ja,
    Bakács az egyetlen hozzáértő :)
  • Sonajk @:o)
    #3005
    Az én véleményem (lehet vitatni) az, hogy ezen a szinten már nem létezik igazságos döntés. Mindenki kiválasztotta a maga kedvencét és annak drukkol. Ha visszanézitek (hallgatjátok) a 4 versenyző eddigi produkcióit, mindegyikben találtok jót és rosszat is. Én is sajnálom Eszter kiesését, de ez egy verseny és "csak egy maradhat" (Hegylakó).
  • Super Mario
    #3004
    Ha így gondolod, akkor tökéletesen egyetértünk.
  • Sil3nt
    #3003
    engem nem erdekel a ferenc, csak az bosszant hogy az ilyen parbajokat o nyeri
  • Sil3nt
    #3002
    igyvan, pl. a kontor is felvallalta az erzeseit amikor kellett, de megis kb. 120* volt tobb tartas iletve szenvedely benne, mint a ferencben... csak abbol allapitsd meg, hogy pl. kontorra nem mondod, hogy egy vadallat, hanem egy ferfias valaki akinek latszodnak az erzelmei, de megsem azt a puha *** feelinget hozza...[remelem ertessz, de ennel jobban jelenleg nemtudom leirni]
  • Sonajk @:o)
    #3001
    Egyetértünk.
  • Sonajk @:o)
    #3000
    :DDD
    Egyet értek az előttem szóló, Pókát "fikázó" emberekkel, azért itt mégis megjegyzem: Szeretném a torkomban tudni azt a hangot, ami az Ő torkában lakozik.
  • mateus33
    #2999
    Ez nem szépségverseny:D
  • Sonajk @:o)
    #2998
    Már bocs, de ezt hogy tudod elképzelni "vallaja fel az erzelmeit, de mellette legyen benne tartas es kicsi kemenyseg is"?
    Szerintem a gondolatodban nagyon "üti" egyik a másikat.
    Nem gondolod?
  • DanielT
    #2997
    Az az igazságtalanság, hogy Póka ezzel a fejjel személyi igazolványt és nem oltási bizonyítványt kapott.
  • Sil3nt
    #2996
    annyit fuzok meg a temahoz, hogyha pl. a poka vagy a ruzsa mellett parbajozott volna az eszter akkor megse mukkanek, hogy mi ez a hulyeseg, de itt muszaj beszolnom, mert szerintem irto nagy igazsagtalansag tortent...
  • Sil3nt
    #2995
    elnezest, nem azt fikazom, hogy sir [felreertes, agy rosszul fogalmaztam], csak nulla vagyis felhaboritoan nulla ferfiassag van benne...vallaja fel az erzelmeit, de mellette legyen benne tartas es kicsi kemenyseg is...nem egy langyosvizben levo lottyett **** [elnezest]
  • Super Mario
    #2994
    Attól, hogy egy férfi sír, és felvállalja az érzelmeit, az nem azt jelenti, hogy semmi férfiasság nincs benne. Szenvedély? Hát, mondasz valamit... De azt már most biztosra lehet venni, hogy Rúzsa Magdi és Varga Ferenc döntő lesz.
  • Sil3nt
    #2993
    gratulalok m.o-ag...egy siros kis puha p*cst kellett hogy tovabbjusson...semmi ferfiassag semmi zene iranti szenvedely semmi nincs ebben a ferencben....gratulalok ez kell a nepnek
    [tisztelet a kivetelnek]
  • Super Mario
    #2992
    Azt hiszem, igazatok van. Csak én a 2. helyre vártam Esztit, ezért vagyok ennyire kétségbeesve, meg férfiasan bevallom, egy kicsit sírtam is. De abban biztos vagyok én is, hogy lesz lemeze, és hogy nagyon sikeres lesz.
  • Szabina
    #2991

    Ezen a szinten már nem kell a kiesést annyira tragikusan felfogni, hisz már nagyon kiélezett a verseny. Nem féltem Esztert, mert biztos hogy lesz lemeze, mert egy nagyon tehetséges énekes.
    Drukkolok, és gratulálok neki!
  • mateus33
    #2990
    Végülis nem szabad keseregni,akik itt vannak,azoknak már úgyis ajánlanak vmi szerződést,mindenki nyer vmit ezzel a műsorral,főleg ha ilyen jó hangja van.
    Megnyerni meg sztem úgyis Rúzsa Magdi nyeri,mindegy ki jut be mellé.
  • Super Mario
    #2989
    Én ezt nem vagyok hajlandó tudomásul venni! Istenem, miért???
  • mateus33
    #2988
    Kiesett:(
  • Super Mario
    #2987
    Félek, hogy kiesik Szabó Eszter
  • Super Mario
    #2986
    Neked volt igazad. Benyaltak Pokesznak :-P
  • Super Mario
    #2985
    Várható volt, hogy Rúzsa Magdi lesz az EGYETLEN.
  • DanielT
    #2984
    Nem bírtam még csak odanézni sem. Ideges leszek tőle.
  • Super Mario
    #2983
    Most a legjobb. Végre van kisugárzása, kihúzza magát, és jól is énekel. Én nem tudom, hogy ki fog kiesni, csak azt, hogy Rúzsa Magdi biztos, hogy marad.
  • DanielT
    #2982
    Hirtelen nem tudnék mondani senkit aki nagyobb ellenszenvet váltana ki belőlem mint Póka Angéla. Irtózom a fejétől, a stílusától, de még a hangja is irritál.
  • Super Mario
    #2981
    Előbb ugrok le a tetőről, minthogy Eszter kiessen.
  • Mojlepque
    #2980
    Hehe... ...holnap ide Érdre a művelődési házhoz jönnek le a Megasztárok:P
    Meg felfog lépni a tánc csoportom, a Bonton tánc egyesület!:)
  • Rózsalány
    #2979
    szerintem ma az Eszter esik ki...