6021
Ki lesz a legjobb?
  • guardian hero
    #3058
    Hát a Szabó Esztire úgy látom vár még pár pofáraesés az életben ezzel a flegma, "majd jön minden magától" hozzáállásal... Úgy nézem, nem sok mindenért kellett még megküzdenie.
  • Szabina
    #3057
    Gyerekek, én hallottam rosszul, vagy a Szabó Eszternek és a Kontor Tominak tényleg babája lesz?
  • guardian hero
    #3056
    Régen tuti nyomatta, mostanában nem juthat anyaghoz, azért rángatózik folyton...
  • Super Mario
    #3055
    Most jutott eszembe, szerintetek Angéla nem szokta belőni magát?
  • Super Mario
    #3054
    Mondasz valamit ;-)
  • Amse
    #3053
    Szerintem az a helyfoglalás miatt van ott vagy vmi ilyesmi és mindenki azt szorongatja :D
  • guardian hero
    #3052
    Jajj basszus szerintetek nem égő A4-es lapra Times New Roman-nal kedvencünk nevét rányomtatni, és azt lóbálva szurkolni neki? :D
  • Amse
    #3051
    Elkezdődött!!!
  • Super Mario
    #3050
    Nincs kizárva. És ha a Magdi fog kiesni? Mi lesz itt? Tűntetés?
  • Szabina
    #3049
    szerintem meg Feri fog kiesni
  • Super Mario
    #3048
    Én azt mondom, hogy várjatok! Voltak itt már meglepetések!
  • STREEX
    #3047
    Szerintem is.Milyen érdekes a megasztár1 ben 2 csaj maradt a döntőben, aztán két pasi most meg vegyes.:)
  • Super Mario
    #3046
    Én nem "szerintem"re, hanem biztosra mondom. ;-)
  • szetti
    #3045
    Szerintem most Angéla fog kiesni és Ruzsa Magdi and Feri fog bentmaradni.
  • Dns5000
    #3044
    ehh a t kimaradt pf, nem direkt volt nekem,is tetszik :)
  • Dns5000
    #3043
    honnan lehet leszedni megasztaros videokat,mp3makat?
  • Super Mario
    #3042
    Még nem hallottam, de tetszik a stílusa, meg az, hogy saját dalokat ír. Majd mindenképp beruházok az albumra. Szerintem ezzel Bartók Eszter beiratkozott Oláh Ibolya Gáspár Laci és Caramel mellé, mint azon Megasztárosok, akik vitték valamire...
  • Amse
    #3041
    és jó is a lemez.
    aki szereti az Eszter stílusát az nem csalódik...
  • Szabina
    #3040
    ebben egyetértünk, mert Eszert én jobbnak tartom Ferinél, de amint azt már a #2991 hsz-ben írtam, ezen a szinten már nem számít hogy ki esik ki.
  • Super Mario
    #3039
    2 6 2 2 BARTÓK ESZTER: Beszállókártya Tom-Tom Records
    Gyerekek, ez hihetetlen! Bartók Eszter albuma a 2. helyen áll a lemezeladási listán. Nem gondoltam volna, hogy ennyire keresett album lesz. Gratulálok Eszternek, én biztos, megveszem az albumát.
  • McGrady
    #3038
    ja, Feri se rossz, de szerintem nagy hiba volt Esztert kiejteni, ő még nagyon jó (volt)
  • McGrady
    #3037
    ja, bár szerintem Pókának egyénibb, kiforrottabb a hangja...csak sajna őt nem szeretik annyian mint Magdit :( :)
  • Szabina
    #3036
    nem fogorvos, szóval egy érvvel kevesebb amiért utálnod kell (fogtechnikus)

    a Póka Angélát én is szeretem, szerintem művészi szintű előadásai vannak, és hétről-hétre fejlődik. Én annak örülnék, ha a végére Ő és Magdi maradna. Magdi győzelme nem kétséges, annyira tehetséges, hogy megérdemli a győzelmet.
  • Super Mario
    #3035
    Amúgy én is jobban szeretem Pokeszt, de most, hogy nem lesz beleszólása a zsűrinek, így 100%-ban a nézők fognak dönteni. És ahogy ismerem az emberek véleményét, biztos, hogy Pokesz fog kiesni... sajna
  • baca01
    #3034
    hát a póka angéla ezerszer jobban énekel mint az a gyökér fogorvos.
    lehet mondjuk hogy már alapból azé utálom mer fogorvos, de tény hogy a két csaj jobb mint ő. a santana számot is csak ordította sztem marha szarul énekelt, még az angi kurvajó volt a magdiról már nem is beszélve.
  • Super Mario
    #3033
    Na, ha Pokesz bent marad, akkor én hátraszaltózom!
  • baca01
    #3032
    hajrá magdi, a varga fecó mostmá végre kiesik, én azt hittem már most ki fog esni de sajna...:( na mind1
  • Cicus
    #3031
    Én Rúzsa Magdinak szurkolok!

    Hajrá Magdi!

    találtam egy oldalt az RTL honlpaján: http://ldc.extra.hu
  • Super Mario
    #3030
    Legalább nem vagyok egyedül
  • Mojlepque
    #3029
    Óh jajj a fejemnek!
    Elmentem utca bálra megünnepelni az 1 éves Európai Uniós tagságot, eközben Eszter kiesett:(
    Ezek a napok nagyon kesergetnek engem:(
  • Super Mario
    #3028
    Milyen a Hardcore változat?
  • torrente
    #3027
    Kösz, már le is töltöttem! Már régóta keresem ezt az eredetit; eddig csak hardcore változatban volt meg.
  • Super Mario
    #3026
    Most úgy lesz, hogy hogy kihívják a legtöbb szavazatot kapott versenyzőt, vagy énekest, és a másik kettőnek meg párbajozni kell. A saját életemre mernék fogadni, hogy Varga Ferenc és Póka Angéla fognak párbajozni, és markáns különbséggel fog nyerni a Feri.
  • Sonajk @:o)
    #3025
    Az élet eddig ezt tanította nekem :(
  • STREEX
    #3024
    Namost, szerintetek a jövő héten is ugyanilyen lesz a kieséses rendszer?
    Vagy ott úgy lesz mint a megasztár 2-ben hogy autómatikusan a legkevesebb szavazatot kapó esik ki?
  • Super Mario
    #3023
    Túlzottan pesszimista vagy. Fel a fejjel ;-)
  • Sonajk @:o)
    #3022
    ma már csak magamban hiszek (néha még azt sem )
  • Super Mario
    #3021
    Nekem is gyanús volt az elején, de egy ilyen nagy kaliberű műsornál csak nem hazudnak már össze-vissza...
  • Sonajk @:o)
    #3020
    én egy kicsit pesszimistább vagyok :(
  • Super Mario
    #3019
    Dehogy hiszek, de ebben az esetben már csak nem hazudnak... Bár nem látjuk a szavazatok állását szám szerint