6021
Ki lesz a legjobb?
  • G_ArchAngel #3098
    azért nem mondom, elég kreatívak a TV2-nél...:)

    a kedvesemre kellett volna hallgatnom, mert nem mondott hülyeséget a legelső döntő után:
    volt fiú döntő, volt lány döntő, akkor most vegyes lesz - bejött
    volt roma győztes, volt magyar, most határontúli fog nyerni - és Magdi el is jutott a döntőig, igaz nyomva is volt rendesen a csatorna részéről...

    megjegyzem számomra négy favorit volt, ebből 2 a döntőig jutott, Kontor és Szabó korábban kiesett...
  • Amse
    #3097
    de ez videó... mp3-ról volt szó azthiszem.az meg már tegnap is volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha valakinek kell írjon privit


    köszi
  • Sil3nt
    #3096
    hmm tevedtem :) [Megasztar.S03.E19.PDTV.XViD.Hungarian-SCP]
    SCP teammel nem szamoltam.

    baoldogszulinapot amse
  • Amse
    #3095
  • Super Mario
    #3094
    Hadd kívánjak én is sok boldogságot!
  • Amse
    #3093
    fúdeszép....
    köszönöm szépen
  • Super Mario
    #3092
    Igen, ez volt az utolsó előtti döntő. Jövő szombaton lesz a nagy döntő. Varga Ferenc és Rúzsa Magdi között.
  • Super Mario
    #3091
    Ez nagyon igaz! Akkor ez a magyarázat.
  • Rózsalány
    #3090
    Boldog Szülinapot Amse!
  • Dns5000
    #3089
    ez volt a 10. donto?
  • Rózsalány
    #3088
    mer nem tud angolul olvasni
  • Super Mario
    #3087
    Szegény Ibolyának, amennyi lehetősége volt suliba járni, sajnos lehet, hogy igazad van. Ne felejts el jelentkezni a 4. szériába :-D Biztos döntős vagy ;-) Engem majd a 5.-ben fogtok látni.
  • G_ArchAngel #3086
    Talán olvasási nehézségekkel küzd?


    Más.
    Én Megasztár tyúkok tojásait eszem: a Tóth lányok nagypapájától vesszük a tojásokat...
    Ezért már sokkal jobban énekelek, mint 4 éve...:DDD
  • Super Mario
    #3085
    Jelentem, nekem már holnap meglesz :-P
  • Sil3nt
    #3084
    meg nincs... kedd-szerdan lesz ha joltudom
  • Dns5000
    #3083
    van mar mp3 a tegnapi adasbol?
  • Super Mario
    #3082
    Persze, sok dátumot tudok fejben tartani. Biztos pont ebből a hibából kifolyólag vezették be a súgógépet.
  • Szabina
    #3081
    biztos nem volt még súgógép.
    Te így emlékszel a dátumra?
  • Super Mario
    #3080
    De jó volt neked! Nekem sajnos nem jött össze :-( Szerintem szükség van a súgógépre, mert akármennyire is megtanulja az ürge a szöveget, a nagy idegességben eltévesztheti :-) De akkor nem értem. Emlékeztek 2004. február 14-én, amikor Oláh Ibolya nem tudta a szöveget, és Barna hogy megalázta őt? (Azóta utálom Barnát) Akkor még nem volt a súgógép, vagy ha a volt, akkor Oláh Ibolya miért nem lesett?
  • Super Mario
    #3079
    Ha tele van gátlásokkal, akkor nem valo színpadra.
  • geronimo77
    #3078
    Hi
    tegnap voltam a felvételen. Nagy élmény volt. Elsősorban azért mert Magditól kaptam a jegy másodsorban meg maga az esemény
    Sok érdekes dolgot láttam.
    Pl a súgógép nemcsak a műsorvezetőkenk súg hanem a számok szövege is megy rajta és bizony a Feri gyerek nagyon gyakran nézte.
    Egyértelmű volt Magdi győzelem és csak reménykedtem hogy Feri megy tovább. Ő szerintem könnyű ellenfél lesz a döntőben.
  • Davidus
    #3077
    biztos van neki csak nem tudja felvinni a színpadra
  • Sonajk @:o)
    #3076
    illetve sokra mész az egyéniségeddel (ha az éneklésből akarsz profitálni) ha nincs hangod :D
  • Mojlepque
    #3075
    Na mi volt emberek? Csak mert már megint buliban voltam, és nem volt időm Mg-t nézni:(
  • Super Mario
    #3074
    Sokra megy a 4 oktávjával, ha nincs egyénisége.
  • Sonajk @:o)
    #3073
    de szeretnék 4 oktávval a torkomban báb lenni ;)
  • baca01
    #3072
    Sztem úgy lett volna reális, ha a két lány kerül a döntőbe, a feri sem rossz énekes de az angéla egy egyéniség, vannak saját ötletei amik nem is rosszak sőt, a feriben ezt nem látom, ő kiad max egy albumot és eltűnik, csak egy báb.
    Ez az én véleményem.
  • Rózsalány
    #3071
    Angéla tényleg révbe ért már, meg itt már tökmindegy, hogy ki esik ki szerintem, úgyis már megszerezték bizonyos népszerűséget, benne vannak a köztudatban.
    Szerintem amúgy a Feri úgyis el fog tűnni a sülyesztőben, mert nincs meg benne az a pitbull akarat ami a fennmaradáshoz kell... Bár, aztán ki tudja?!
  • Rózsalány
    #3070
    akkor azt gyorsan összekalapálták:DD
  • Super Mario
    #3069
    És zenekarával csinálja, ami még fantasztikusabb lesz. Remélem lesz egy-két saját dala is.
  • Szabina
    #3068
    olyan felemás érzésem van. Szívem szerint én Angélát tartottam volna bent, de a Ferinek is jó hangja van, szóval Ő is megérdemelte a továbbjutást.
    Angélát már egy kész művésznek tartom, ha lesz lemeze tuti megveszem! Gratula neki!

  • Super Mario
    #3067
    Azért ez így volt jól. Angéla célba ért. És talán a legjobb hely számára a 3. hely.
  • Super Mario
    #3066
    Én személy szerint jobban örülnék Angélának.
  • Super Mario
    #3065
    Hála Istennek! Azért szoros az állás. Én azt hittem, hogy 20-80 lesz az arány persze Feri javára, de 46-54 az állás, és NEM biztos, hogy Feri javára.
  • guardian hero
    #3064
    Népfelkelés stornó... :)
  • guardian hero
    #3063
    Népfelkelés :D
  • Super Mario
    #3062
    Mi lesz, ha rúzsa Magdi esik ki? :-D
  • Super Mario
    #3061
    Megcsinálták a Megasztár házban! :-D Akkor Eszternek nem lesz egyhamar lemeze
  • Super Mario
    #3060
    Igen, igen az elvonásitünetek... Sajnálom őt
  • guardian hero
    #3059
    Jah, lesz, csak úgy jött, mert az olyan "evidens"