6021
Ki lesz a legjobb?
  • G_ArchAngel #3339
    igen és minden szériában volt egy-két ilyen énekes...

    a 4. Megasztár után is lesz kettő...

    nézd nyitott szemmel a világot és ha jól döntesz, Te is lehetsz sztár!
    nőnek sem szépek, csak egyszerűen, akikkel megmérettetek jóval kevesebbek...

    felkell fogni, hogy ez nem egy szakmai műsor, a zsűri 4/5-e is megkérdejelezhető szakértelemmel bír - ezzel ellentétben Magdi egy fénylő csillag LEHET a hazai pop-piac szürke egén, mert Baby Gabik, Kozmix Lalák mellett nem nehéz nagyot alkotni, csak ügyesnek kell lenni, és nem visszautasítani a legjobb menedzsmentet, mint az "agyatlan" Tóth Vera...
    Én szorítok Magdinak (és a 3 széria majd'minden versenyzőjének), hogy érjék el és valósítsák meg álmaikat - de ne értékeljék túl magukat...

    attól, hogy vki leeéneket majdnem egy tucat embert, az általam Presser Csöpin kívül semmire sem tartott zsűri és tinilányok százezreinek szavazata segítségével, még messze nem győzőtt meg...

    A szépség relatív: nekem nagyon sokat kellene innom, hogy valami szépet lássak Magdiban:)))
  • Super Mario
    #3338
    Vasárnap a Naplóban lesz Rúzsa Magdi. Érdemes lesz megnézni, nagyon szép lesz.
    Érdekes, hogy az egész Megasztár történelemben Rúzsa Magdi és Szabó Eszter azok, akikről egy rossz szó nem esett. De nemcsak itt. Más Megasztáros fórumokon is mindenütt Rúzsa Magdit és Szabó Esztert favorizálják. Ez a 2 nő valami varázserővel rendelkezik.
  • G_ArchAngel #3337
    [mosolyog]
  • musha
    #3336
    [legyint]
  • Vegas
    #3335
    jah, nagyon jo volt :-/
  • G_ArchAngel #3334
    én is így voltam vele, aztán megnéztem 3 Beyonce videót és utána elmertem aludni
  • musha
    #3333
    szerencsés ;)

    nekem Rúzsa Magdival van tele a fejem, egyszerűen nem bírok kikerülni a hatása alól
  • Super Mario
    #3332
    Reggel iskolábamenet összetalálkoztam Szabó Eszterrel. Ezek szerint már Gyulán van(nak). Fantasztikus élmény volt a Megasztár-béli bálványommal találkozni :-D Ez a nő, valami csoda, annyira gyönyörű, hogy tényleg párját ritkítja. Istenem, miért nem volt a kezem ügyében egy toll, meg a CD, hogy aláírassam vele :-S
  • Amse
    #3331
    3.
  • Vegas
    #3330
    most hanyadik széria volt? 2.?
  • Super Mario
    #3329
    Megjelent az első albuma "Csak tudnám miért?" címmel. Nagyon jó album, ajánlom figyelmedbe ;-)
  • G_ArchAngel #3328
    alapvetően nincs gondom a popsisabb hölgyekkel, mert Beyonce-nak sem kicsi a hátsója, de Orsinak keskeny a válla és innen jön ez a lefelé szélesedő alak...

    mondjuk, ha jól tudom nem most lépett a 30-as éveibe...
  • passatgt
    #3327
    Ezen a képen jó,és így szebb mint göndör hajjal
  • G_ArchAngel #3326
    hátulról látszik, nagyon megvastagodott a lába és nagy a feneke - régebben nekem is Ő tetszett legjobban, de vmelyik reggel volt asszem a Mokkában, lehangoló látvány volt...
  • passatgt
    #3325
    Köszi.Hát nemtom miért lenne körte alakja
  • G_ArchAngel #3324
    a fehér Pflum Orsi, a fekete Kovács Tímea
  • passatgt
    #3323
    Találtam képet.Őrá gondoltam,de a nevét mindig nemtudom:)

  • guardian hero
    #3322
    Szerintem Pflum Orsira gondolsz. Nekem is tetszik, és jól állnak neki a plusz kilók :D.
  • musha
    #3321
    már meg ne sértődj, de ne magadból indulj ki ^^
  • Super Mario
    #3320
    Pflum Orsira gondolt szerintem. Milyen haja volt neki?
  • Super Mario
    #3319
    Ja, ez igaz. Legalább tízszer átöltöztették :-D
  • G_ArchAngel #3318
    jó, de gondolom az este főszereplőjét felismerte volna és ha megkérdezi, akkor valószínűleg, azért mert szép volt a hölgy...

    Magdi pedig jó énekes. Pont.:)
  • musha
    #3317
    elég sok ruhában volt, de pl. az Enya szám alatt full fehérben volt, higgy nekem ^^
  • G_ArchAngel #3316
    Szép lány csak a Kovács Timi vagy a Széles Izabella lehetett - a többi megasztáros hölgy eléggé csúnyácska, sajnos már Dér Heni is meghízott és Pflum Orsinak is szép körte alakja lett...
  • Super Mario
    #3315
    Ő feketében volt :-D
  • musha
    #3314
    Rúzsa Magdi?
  • REALista
    #3313
    Jól leszűkítetted a kört!!!
  • passatgt
    #3312
    Aki teljesen fehérben volt:)
  • Super Mario
    #3311
    Annyi fehér ruhás lány volt ott, hogy számon sem sem tudtam tartani :-D
  • passatgt
    #3310
    Hali
    A megasztár döntőjében volt egy fehér ruhás lány.Őt hogy hívják?
  • Super Mario
    #3309
    Hé, ez az info tele van hibákkal :-D Egyrészt, Madonnának az új albumának a címe: Confessions On A Dancefloor. A másik meg saját dala Madonnának a Hung Up, csak az ABBA Gimme Gimme Gimme c. dal sample-jét lopta el. Illetve helytelen szó itt a lopás, mert engedéllyel használta fel.
  • Mojlepque
    #3308
    A Hung up, az alapból egy nagyon régi Abba zene, amit aztán Madonna átdolgozott a Sorry című albumán... ...egyébként mert szerintem attól rontotta el azt a számot, hogy azt bele tette, mert teljesen más dologról szól az az Abba, meg a Hung up-nak az a része, másrészt amilyen hangfekvésben énekelte, attól megrepedt a törés álló ablakom is:)
  • Super Mario
    #3307
    Baktai Anikótól jöhetne az ABBÁs dala a Gimme Gimme Gimme c. dal. Fantasztikus, hogy belerakta Madonna: Hung Upját, ettől volt egyedi a dal. És ha rajta lenne így, nagyon sokat hallgatnám. Kíváncsi vagyok az ötletetekre, hogy ti kitől milyen dalt vártok.
  • Super Mario
    #3306
    Hamarosan meg fog (remélem) jelenni a Best Of Megasztár 2006 album, kíváncsi vagyok, hogy kinek melyik döntős dalát rakják fel az albumra. Én Szabó Esztertől a Good Luckot, Bocskor Bíborkától a Bring Back That Leroy Brownt várom. Arra azért kíváncsi lennék, hogy fel merik-e rakni Rúzsa Magditól az Ederlezit és Póka Angélától a Szomorú Vasárnapot. Merész vállalkozás lenne, de én örülnék neki.
  • Super Mario
    #3305
    Az filmzene est volt ^^ Tényleg, idén nem is volt olyan, hogy mindenki szabadon szálaszthatott magának dalt. Ami a Queen estet illeti, abban Bocskor Bíborkát tudom kiemelni, aki a "Bring Back That Leroy Brown" dalt énekelte, de azt nagyon jól. Meg maga a dal is nagyon tetszik. Azért Bíborka mert szórakoztatni. Ma visszanéztem egy pár produkciót, és Bíborka esetében idejutottam.
  • Rózsalány
    #3304
    nekem a szabadon választott est tetszett, a Szomorú vasárnap meg az Ederlezi miatt:)
  • Amse
    #3303
    a Queen is nagyon jó volt:)
  • Super Mario
    #3302
    Vagy fogamzásgátlót szed ^^
    Caramelnek voltak nagyon jó Megasztáros pillanatai, de az albuma nekem nagyon egyhangúnak tűnik. Egy dalt tudok csak kiemelni, a "Mennem kell" Ez a Megasztár arra nagyon jó volt, hogy csődbe juttassa Kozsó gyárát, remélem le fog állni a gyártással :-D
    Amúgy én az egészből 3. szériából a 3. döntőt tudom kiemelni (Az ABBA, Boney M. est), az annyira jó volt. Mindenki fantasztikusan énekelt.
  • Rózsalány
    #3301
    Hát mivel a televízió vizuális műfaj... Meg hogy jön ide a Led Zeppelin, mi köze egy ijen kvalitású együttesnek egy megasztárhoz??? Úgy érzem, hogy neked fogalomzavarod van: nem azt mondtam, h a kevésbé tetszetős emberek nem csinálnak jó zenét, hogy csak a szép emberek a jó zenészek! nagy különbség
  • Bucser
    #3300
    Te a képe alapján hallgatod a zenéjét???

    Ha én így ítélnék soha nem veszek elő ACDC-t vagy Led Zeppet:D