6021
Ki lesz a legjobb?
  • G_ArchAngel #3299
    nem, nem kell egyet érteni, csak tudomásul venni:)

    de ahogy Rózslány írta: az idő fogja igazolni az eredményüket...

    mindenesetre azért egyik sem volt egy Mariah Carey vagy Beyonce Knowles, de még Zséda sem...

    Jó kis show ez a megasztár, sok pénz a TV2-nek, jó pénz a perc-sztárocskáknak:)
  • guardian hero
    #3298
    És a Te véleményedre nem lehet reagálni azzal, hogy elmondom az én véleményem, vagy mi? :)
  • G_ArchAngel #3297
    Kiemelem Neked, hátha nem tűnt fel: Ez persze az én véleményem...
  • Rózsalány
    #3296
    Én majd nyugtával dícsérem a napot: megvárom míg kiad egy lemezt a Magdi, aztán az alapján ítélem meg. Kíváncsi vagyok nagyon, h mijen stílus mellett dönt. Én amúgy kedvelem őt mert szerintem őszinte és nyilt a tekintete(míg pl a Varga Ferinek sunyi a képe...), szal én bizalmat szavazok neki, csak nehogy valami elmebeteg írjon neki dalokat!!!
    Amúgy abban egyet értek, h eddig mind közül a Caramell a legjobb, legegyedibb!
  • guardian hero
    #3295
    Nagyon nem tudok veled egyetérteni. Főleg, ami Rúzsa Magdiról alkotott kritikádat illeti. Kezdetben én is jobbnak tartottam Szabó Esztert, de Magdi sokkal sokoldalúbb, és igazi őstehetség. Ezt bebizonyította akár a két nyelven elénekelt dallal, akár a May It Be-vel, de a reggie és a rock is nagyon jól állt neki. Szerintem a végére, ahogy egyre többet mutatott magából, magasan kiemelkedett a mezőnyből, és az összes eddig Megasztárból sem tudnék egy-kettőnél több embert mondani, aki hozzá mérhető tehetség. Nekem az utóbbi hetekben végig az járt a fejemben, hogy a Magdi olyan szinten válhat könnyűzenei legendává, mint Koncz Zsuzsa teszemazt. Persze a showbizniszben bármi megtörténhet, de benne érzem azt a tartást, és tehetséget, amivel felül tud emelkedni a sok tehetségtelen menedzseren/zeneszerzőn/"jóakarón", aki majd körülveszi. Remélem nem cáfol rám.

    Bennem például Caramel nem hagyott semmi nyomot, mivel nem szeretem a zenei stílust, amit képvisel, és amitől egy pillanatra sem tudott elszakadni, bármit kellett is énekelnie.
  • G_ArchAngel #3294
    Bevallom kíváncsi leszek mi fog történni a győztessel, mert ugye M.Ferencnek jól áll a funky/r'n'b stílus, Tóth Vera pedig be lesz skatulyázva, mint Cserháti reinkarnáció...

    Magdi meg, hát bennem annyi nyomot nem hagyott, mint Póka, akit legalább gyűlőltem...

    Nem is tudom miket énekelt ez a szürke kisegér...
    Molnár Ferenc dalait dúdoltuk egyfolytában, az Eszti Elefántos dala még mindig a fülemben van, Ibolya vagy Gáspár Laci szintén emlékezetesett alkotott, itt pedig annyi maradt, hogy volt egy nagyon szép kislány, aki kiesett az elején, talán Sugababes-be jó lett volna, volt számomra egy multitalentum Kontor és egy egyedi, már-már "Liza Minelli-s" Szabó Eszter...
    Aztán tovább nemérdekelt az egész, senki nem énekelt akkorát, hogy felfigyeljek rá...
    (ez az egész 3-as szériára vonatkozik, hiába a kiemelt nevek)

    Szerintem Caramell annyira magas mércét állított fel, hogy mégcsak megközelíteni sem tudta senki...

    Nagyon erős menedzsment kell a 3. széria előadóinak, mert erősen felejtős az a produkció...


    Ez persze az én véleményem - bevallom, hogy számomra az a Megasztár, aki saját műfajában/kategóriájában nagyot tud alkotni és nem mindenkinek akar megfelelni...
    Sápadt Kisegérhez pedig semmilyen kategóriát nem tudok elképzelni...
  • Rózsalány
    #3293
    Mér volt gonosz a Magdi?? Már nem emléxem...
    De amúgy sokban egyet értek, jókis zárszó Így összefoglalva látszik, h egyeseknek mijen pechje volt, h nem jutottak tovább, miközben ijen méltatlanok meg sokáig, mint pl a Puskás Péter.
    Amúgy én a Szabó Eszterből az alapján amijen a válogatón volt, egészen más karaktert néztem ki.
  • G_ArchAngel #3292
    Végigolvastam, szép volt...
    Jó, hogy nem vagyunk egyformák, de 50%-ban igazad van...:)
  • Super Mario
    #3291
    Azért jó kis műsort tudhatunk magunk mögött. Voltak vidám, szomorú pillanatok. Azért meglepődtem, hogy oláh Szabolcs olyan hamar kiesett. Én azt hittem, hogy sokáig bent fog maradni, mert ha emlékeztek rá, ő volt az, akit a közönség juttatott vigaszágra, és emlékszem, kapta egy pár olyan üzenetet, hogy szavazzuk be a döntőbe. Hát, végülis bekerült, és azért valljuk be, megérdemelten, mert jó hangja van. De hogy csak 11. helyen végzett, az nagyon meglepett. Mondjuk, Varga István esetében is azt gondoltam, hogy sokáig bent fog maradni, valami Tóth Vera-szindróma alapjából, de hogy őszinte legyek, örülök, hogy hamar kiesett. Nincs neki normális hangja. Arra jó, hogy Lajcsi mellett eldáridózgasson. A külsejéről szegénynek már nem is beszélek. Széles Izabellára bevallom őszintén már nem emlékszem annyira, elsőként kiesett. Azt tudom, hogy Hoffmann Mónikával párbajozott, és nagyon szurkoltam neki. Hát, igen, Hoffmann Mónika. Ő külön egyéniség. Emlékszem a 3. elődöntőben volt, és hüledeztem, hogy ez hogy kerülhetett be a döntőbe? Arról, hogy "értelmesen" beszél, arról nem tehet, mert Svédországban él, és azt sem tudta, hogy eszik-e vagy isszák a magyar nyelvet, össze-vissza beszélt, szegény. Aztán figyeltem, és szépen fejlődött, mire megtanult a végére "magyarosan" beszélni. De hogy a Hungária zenéjét mulatós zenének nevezte, az mindent felülmúlt. Emlékszem, Szabó Eszter csak úgy kapott a fejéhez, hogy miket beszél ez? :-D Puskás Péter, a másik legjobban utált személy számomra. Egy-két produkcióján emlékszem, majdnem átkapcsoltam, annyira nem tetszett. Idejében esett ki. Baktai Anikó azért rendesen beszólt, amikor elérkezettnek látta az időt. Például, amikor Varga Istvánnal párbajozott, és amikor elege volt az egészből. Azért nem csodálom. Meg milyen meglepő volt, hogy még ennek ellenére is megnyerte a párbajt Varga Istvánnal szemben. Pedig a nyitott szájat nem díjazza a TV, és meg szokták másítani a végeredményt. Ebből is látszik, hogy a Megasztár hiteles műsor. Bocskor Bíborka, a legvicceseb Megasztáros, nagyon bírtam a beszólásait. Ugyanakkor sajnáltam, mert emberileg nagyon szimpatikus, de több dalt hamisan énekelt. Emlékezzetek csak a Macskákra. De sajnos nemcsak szimpatizálásból áll egy album, hanem éneklésből is. A Kontor Tamás már képzett zenész és énekes, hisz a Roy és Ádám zenekarának tagja. Meg az Oláh Ibolyás duettben a Valamit Valamiért klipben is szerepel, ő basszusgitározik. Annyira nem alkotott maradandót. Egyedül a Szabó Eszterrel a duettje, amikor gitározott, meg hogy összeállt vele. Szabó Eszter a másik legjobban kedvelt ember volt a hozzászólásaitokból kihozva. Már többször is mondtam, hogy ő volt a kedvencem, fantasztikus dalokat énekelt, csak sokszor ott rontotta el, hogy túlzottan mélyen énekelt :-S De az elődöntős produkciója, amikor Novák Péternek annyira tetszett, hogy a papírjait ette, azt soha nem fogom elfelejteni. Póka Angéla is megér egy estét, hogy sokszor milyen görnyedten állt a színpadon, és amikor énekelte a Nothing Compares 2 U c. dalt, majdnem elsírta magát. Biztos, hogy nem voltak könnyű a 20-as évei. Néha, amikor hallgatom a Szomorú Vasárnapot, összeszorul a szívem. Varga Ferenc, ha eddig nem csinált semmi olyasmit, ami emlékeztetne rá, hát most tett róla :-D Magának csinálta, viselje a következményeit. Pedig szerettük volna arról megjegyezni, hogy több oktávot is ki tud énekelni, nem arról, hogy otthagyta a családját. És az állandóan sírásra álló arca sem volt semmi. És legvégül a győztes, a Megasztőár-történelem legnagyobb egyénisége, Rúzsa Magdolna. Erről az áldott nőszemélyről csak jókat lehet mondani. Amiket énekelt, elég a Kusturiczára gondolni, fantasztikus. Minden jól áll ennek a csajnak, bár valószínű az emlékezetünkben az a gonosz kiscsaj marad, akit az elődönőben ismerhettünk meg. És igen. Most is beigazolódott, hogy mindig a legjobb nyer.
  • Rózsalány
    #3290
    hát mondjuk ez is igaz...
    meg sok ojat is látunk/hallunk, h direkt fölhívják a story-t meg ijeneket, h írjanak valami baromságot róluk:))
  • DJ Bee18
    #3289
    ajándék lónak....
  • DJ Bee18
    #3288
    tuti biztosra ment hogy O nyer.

    A lóf@szt. A végén egyértelműen látta, hogy nem ő nyer...
  • Gina79 #3287
    Sose sajnáld őket...
    gondolj bele, csomó hírességnek szinte semmit sem tudunk a magánéletéről, szóval lehet ezt jól is csinálni;)
    csak arról írnak össze mindenféléket, aki akarja... szvsz
  • Super Mario
    #3286
    Hát, igen, és nyilvánosság előtt kell élniük
  • Rózsalány
    #3285
    Ennyi rosszmájúság belefér...
    Azért valahol sajnálom ezeket a szegény híresembereket, hogy nem lehet normális magánéletük.
  • Super Mario
    #3284
    Nem semmi :-D De végülis igazunk van
  • Rózsalány
    #3283
    Olyan vagy! Ez MOST az IGAZI! A felesége csak az előző IGAZI volt, na Különben is, még fiatal, csak 2 gyereke van, azok is még kicsik....
  • Super Mario
    #3282
    Ki tudja, hogy hányadik felesége ez már :-D
  • holleanyó
    #3281
    Feri márciusba ránézett a feleségére és elérzékernyűlt, csak neki énekelt.
    Ma a vokálos csajnak, és holnap kinek fog? Hiszen valamilyen szinten ő is nyert, és jobbnál jobb lányok fogják őt körűlvenni, mit csinál mindel megbírkozik testileg és lelkileg? No, de a hűség szóról hallott már??
  • PeeTeR
    #3280
    feri elszamolta magat nagyon. tuti biztosra ment hogy O nyer. hogy miert? hat csaladot lecserelte fiatal puncira, uj elethez uj punci. megkapja a kocsit a kerot a lemezt meg a lovet es ehhez dukal a vokal is :DDD

    szopacs...

    ne busujjjáá pöcök!

    vegre vege ennek a xarnak is...
  • Super Mario
    #3279
    Amúgy Rúzsa Magdi nyert 70-30%-kal
  • Super Mario
    #3278
  • G_ArchAngel #3277
    TV2, nagy anyagi fölénnyel...

    (miért nem olvasol vissza 16 kommentet?)
  • joe1980
    #3276
    Tudja valaki ki gyözött?
  • Mr Csé
    #3275
    az a hordó ! :O

    az a cigus magyarországos sem egy miss univers
  • Super Mario
    #3274
    Tóth Vera legyen az ellenpélda ;-)
  • Mojlepque
    #3273
    én nem csak a Rúzsára értettem a győzteseket, hanem az összes többire, de semmiképpen sem világszínvonalú Bíborka, és ezt úgy mondom hogy ő számomra földim...
  • I.C.ram
    #3272
    Nem vagyok nagy Megasztáros, pár részt láttam csak, de szerintem Szabó Eszterben volt a legnagyobb potenciál, mint előadóművész. Hangja is egyedi volt, nem is volt egy csúnya nő, és volt valahogy egyénisége.

    Pókát viszont mikor megláttam, viszketett a tenyerem. Azaz elhasznált fej... 40 éves takarítónőnknek volt ilyen feje, aki végiggürcőlte az életét. Hihetetlen nagy szája volt, és kicsit túlspilázta a dolgokat.

    Szóval ez ők nekem a pozitív és negatív véglet :)
  • Mr Csé
    #3271
    a hangja jó és tud énekelni de a külseje hátráltatni fogja
  • G_ArchAngel #3270
    fantasztikus nő? na az nem...
    nőnek nem, de énekesnek igen, annak fantasztikus!
  • Super Mario
    #3269
    Hagyjátok már a külsejét, szegénynek, az a lényeg, hogy fantasztikus nő! :-)
  • Mr Csé
    #3268
    hát hitelesen alakitaná szekény
  • G_ArchAngel #3267
    Állítólag a Múmia 3-ra leszerződtették:)
  • Mr Csé
    #3266
    hát a nyertes csaj nemvalami fotogén szegény :)
  • G_ArchAngel #3265
    viszont Pókának nem áll jól a vizuális média...
  • Super Mario
    #3264
    Ezt Törőcsik Mari is mondta tegnap este. ott van például Póka Angéla, aki hihetetlen mód túlképzett.
  • homeless
    #3263
    tényleg szánalom ez a magyar könnyűzenei paletta. Ez a megasztár is csak jó hagnokat keres, ami önmagába semmit nem ér. Sokkal sikeresebbek azok a zenekarok, akik maguknak írják a zenét és a szöveget.
    Az anima tényleg nemzetközi szintű zenét játszik, és én is nagyon szeretem. Kimondottan örülök neki, hogy magyarországon nem lett olyan felkapott, mert akkor lehet hogy nem értek volna el külföldi sikereket.
  • Sonajk @:o)
    #3262
    Azért neked is van ám egy stílusod.
    No de milyen.
    Gartulálok az inteligencia hányadosod, mély hanyatlásához.
    Gyerekszobád hiánya, pedig már mellékes.
  • G_ArchAngel #3261
    "1. Rúzsa Magdolna -Győztesek + Magdi Nemzetközi Szintű Előadó művész"

    Ez ebben az esetben igaz, de igaz lett volna Bocskor Bíborka győzelménél is...

    Más esetben, azt hiszem az állításod inkább poén...
    Nemzetközi az az Anima, Kovács Ákos, pár DJ-nk, Princess...
  • Mojlepque
    #3260
    bocs, szerintem meg ez:
    Hát, akkor íme a végeredmény:
    12. Széles Izabella
    11. Oláh Szabolcs
    10. Varga István
    9. Hoffmann Mónika
    8. Puskás Péter
    7. Baktai Anikó
    6. Bocskor Bíborka
    5. Kontor Tamás
    4. Szabó Eszter
    3. Póka Angéla
    2. Varga Ferenc
    1. Rúzsa Magdolna -Győztesek + Magdi Nemzetközi Szintű Előadó művész ;)