6021
Ki lesz a legjobb?
  • Super Mario
    #3380
    Pedig simán ráfért volna. Letöltöttem magamnak, hogy azért mégis tudjam, hogy mire számítsak, és megmondom őszintén, nekem csalódás. Nem Magdi miatt, ő tökéletes, hanem azért, mert azt hittem, hogy stúdióba vonulnak, és felveszik a dalokat. Ehelyett egy az egyben, ahogy a döntőkben elhangzottak a dalok, onnan vették fel, persze a hangi hamisságot kijavították benne. De mondjuk furcsálltam is, hogy ilyen hamar jelenik meg, hisz stúdiómunkával, mindennel együtt, legalább 2 hónap, mire elkészül. Szval meggondolom, hogy megvegyem-e, mert nem szeretem, ha a pénzéhes lemezkiadók lopják a pénzemet. Inkább odaadom Rúzsa Magdinak a 3000 forintot, de csak őétre megéri, de ebből jóformán a kiadó kaszál. És ahogy elnézem a lemezeladásokat, nem is keveset.
  • musha
    #3379
    3 szám hiányzik egyébként az albumról (Highway to hell, Vetkőzés, Fegyverem az adrenalin)
    de attól még persze nagyon örülök, hogy van ^^
  • Super Mario
    #3378
    Nekem mindkettő kell, mindkét formátumban ;-)
  • Szabina
    #3377
    Igen a Rúzsa Magdi CD-re gondoltam :)
    Hát lehet, hogy érdemes kivárni a saját albumát :)
  • Super Mario
    #3376
    A Rúzsa Magdi? Sajnos még nincs. Pénz szűkében vagyok sajnos, gyűjtenem kell, de most erre összpontosítok. Nagyon kell. A 2006-os Megasztár album megvan CD-n is, meg kazettán is.
  • Szabina
    #3375
    bízom benne :)
    Én is megveszem majd a lemezét, lehet, hogy azt is ami már megjelent :)
    Neked megvan?
  • Super Mario
    #3374
    Ne ez számítson. Majd Rúzsa Magdi megmutatja ;-)
  • Szabina
    #3373


    az első 10-ben olyanok vannak mint MC Haver, Sramli Kings, Mario
  • Super Mario
    #3372
    Na, ki áll az első helyen? ;-)
  • Super Mario
    #3371
    Úgy tudom, hogy 12% a jogdíj, amit Magdi kap.
  • Lipi1980
    #3370
    Nem teljesen ebbe a topikba illik, de engem az érdekelne, hogy a boltban kapható pl. 3000Ft-os audió CD ára hogy oszlik meg? A 3000Ft-ból mennyit kap maga az előadó?
    Ugyanis szerintem az első olyan magyar énekes, aki megérdemli, hogy megvegyem (boltban jogtisztán) a lemezét, az Rúzsa Magdi!
    Mivel szerintem, azok a nagy műgonddal összerakott együttesek, akiket felkarolt egy jónevű manager, és még énekelni sem tudnak, és a manager bevitte őket egy szuper stúdióba, ahol csinálnak nekik egy szép énekhangot, és a szinpadon is csak a playback megy nekik, azok nem ide valók, hanem a kifutóra!

    Magdi a legjobb!
  • Super Mario
    #3369
    Tegnap délután láttam a Tescóban, hogy kipakoltam kb. 20-30 Rúzsa Magdi CD-t, ma délelőttre az összes elfogyott. Nem semmi.
  • Super Mario
    #3368
    Ajjaj, miket találna nálad a rendőrség? :-P Megéri, megéri, és ne nézzétek a warezoldalakat.
  • musha
    #3367
    jaja, hallottam róla, ennek örülök azért, hogy az első `kötelező` albumnál nem fognak ráerőltetni semmi stílust, így majd a következő album lesz az igazi...persze azért ezt is várom nagyon. lehet, hogy 9 év után újra veszek egy lemezt
  • passatgt
    #3366
    Meg a warezoldalakat:D
  • Super Mario
    #3365
    Most olvastam, hogy Rúzsa Magdi akárcsak Caramel, hamarosan megjelenteti a döntős dalaiból álló albumát. Figyeljétek a lemezboltokat ;-)
  • Super Mario
    #3364
    Senki ne jelölje ki, azt tanácsolom.
  • Super Mario
    #3362
    Hogy mennek turnézni, hogy hogy készülnek. Amúgy a turné állomásai megtalálhatók a Megasztár hivatalos honlapján
  • STREEX
    #3361
    Miről volt szó vele?
  • Super Mario
    #3360
    Láttátok a Mokkában Bíborkát? Mintha a '60-as évekből jött volna időutazásra a jövőbe :-D
  • Super Mario
    #3359
    köszi szépen.
  • Amse
    #3358
    most múlik pontosan
  • Super Mario
    #3357
    Mi a címe annak a Quimby dalnak, amit a Bíborka énekelt?
  • batman
    #3356
    Nincs szükség mentésgekre, előfordul :)
  • Super Mario
    #3355
    Igen, a kamera kövérít. No, Hoffmann Mónika az, akire igazán kíváncsi vagyok, hogy vajon mennyit fejlődött a beszéde, és a kifejezőkészsége. Beszéltél vele?
  • G_ArchAngel #3354
    IGAZAD VAN!

    de hülye vagyok...
    (most adtam le két havi munkámat, legyen ez a mentségem...)
  • Mojlepque
    #3353
    Bocs Rúzsa sem Magyarországon él:P
    Egyébként ma láttam Hoffman Mónikát a Ferenciek terén háromnegyed 2 körül:) Szép haja van, meg nem is olyan duci mint a kamerában):)
  • batman
    #3352
    Amennyiben tudtommal a beceneve Pici, és nem Csöpi :). Csöpi Bújtor István volt az ezzel a névvel fémjelzett filmjeiben.
  • Super Mario
    #3351
    A Megasztárosok pedig Magyarországon képviselik a magyarokat :-P
  • Harly18
    #3350
    Az olimpikonokat meg le sem sz.rják....Ha már hasinlítanom kell valamihez. Ők tényleg külföldön a magyarokat képviselik.
  • Harly18
    #3349
    Igen, láttam a Naplóban és hát mit mondjak. Szimpatikus lány, aki tényleg megérdemelten győzött.....Ez mosz csak így eszembe jutott, azért írtam :)
  • Super Mario
    #3348
    Szerintem Rúzsa Magdi győzelmére
  • Amse
    #3347
    ezt most mire írtad?
  • Harly18
    #3346
    Nem rossz indulatból mondom, de ez már túlzás, hogy nemzeti hősként viselkednek vele. Jelentkezett a Megasztárba maga miatt, nem pedig a hazájáért küzdött meg, hanem csak magáért. Én nem néztem a Megasztárt, 1-szer 2-szer láttam belőle részeked, s az tény, hogy jól énekel, s hogy megérdemelte a győzelmet, de ez akkor is kicsit túlzás szerintem...
  • G_ArchAngel #3345
    igen?
    ez Presser Gábor beceneve - van még új a Nap alatt?:)
  • batman
    #3344
    Presser Csöpi?
  • Super Mario
    #3343
    CSak 2 nap választ el tőle? :-D Ez hihetetlen.
  • STREEX
    #3342
    Nahát ilyet, én holnapután leszek szintén 24.:)
  • Super Mario
    #3341
    Ma van Szabó Eszter 24. születésnapja! Boldog születésnapot neki!
  • Super Mario
    #3340
    Ezek nagyon szép gondolatok voltak. Az, hogy mennyire rosszul döntött Tóth Vera az az albumának kelendősége is bizonyítja, meg, hogy mennyire nincs mondanivalója a dalainak zeneileg. Egyszerűen nem szól semmiről. Ami a zsűrit illeti, mindenki mást néz. Presser Gábor a legnagyobb köztük, ehhez kétség sem fér. Bakács az nem zeneileg, hanem kritikus szemmel figyeli az előadásokat. Soma a megjelenést, a mozgást, és a szexualitást figyeli. Pély Barna befoghatja a száját, mert annyira beképzelt köcsög, és annyira nem szimpatikus, hogy nagyon idegesítenek az ő értékelései.