6021
Ki lesz a legjobb?
  • Davidus
    #3540
    ejj de gyenge ez a Szecsődi gyerek
  • Tinman #3539
    Nagyon sasolok a daloknál, hangrendszerem 3/4-en és azt mondom, Hiennél most nem csak 2-3 hang nem volt a helyén, hanem legalább 10... múltkor ügyesebb volt. Viszont 1-2 gesztust elnézve kezd egy picit fejébe szállni már MOST a dicsőség, ha ezt tovább fejleszti és nem csak páran látjuk, hanem mindenki, akkor kirakják a nézők a szűrét.

    Pacsirta egyértelműen jobb volt, mint múltkor, de ahogy én látom képtelen kitörni a középszerűségből... ez ide kevés lesz. Azt mondom megvan benne a lehetőség, de valami mintha visszafogná... szerintem a srác most 60%-on teljesít és nem adja bele szívét lelkét.

    A betérdelése, egy lazább szakasznál meg nagyon száni volt... ez nem a Scorpions - No one like you csúcspontja, ahol beleordítjuk a világba, hogy nincs olyan mint te! Elqrta.

    Szerintem...
  • LordVenom
    #3538
    Egyszerűen nem értem mit keres itt ez az Attila gyerek. Lehet,hogy megtanulta a dallamokat kiénekelni,de elképesztően nincs hangja az énekléshez. Bedugult orrhangon énekel mindent. Ez egy szubjektív vélemény,de számomra gyötrelem végighallgatni...
  • Dean Winchester
    #3537
    ezt a hsz-t elmentem és visszatérünk rá 1 vagy 2 hónap mulva.
    most vannak 9en akkor 7 hét mulva lessz a döntő ugye?
  • Tinman #3536
    Fogadjunk ;-)

    A 3 ember aki benne lesz az első 3-ban:

    -Király Viktor /nagyon ellenszenves számomra és nem tetszik a hangja sem/

    -Fekete Dávid /beszteszt/ --> ő csak akkor marad benne, ha a közönségen múlik... pellengérre állítják, akkor a zsűri kidobja, azzal a hülye dumával, hogy úgyis sikeres lesz a színházban.

    -Tóth Lüszi /korai, nem kell ide/ --> a feleségek, anyukák kedvence, vagyis pont azé a csoporté akik a szavazók közül a legtöbben vannak.
    No meg a zsűri sem fogja elküldeni akárkivel szemben!

    Ez utóbbi kettő közül lesz valaki a Megasztár.

    Lakatost a zsűri fogja kidobni szinte bárkivel szemben, ha sürgősen nem bizonyít popzene területén is. Mondjuk Dávid u.e.
  • Dean Winchester
    #3535
    nem a lüszike kell,hanem vmeik kisgyerek, a lüszi vagy a hien.én útobbit hagynám meg.
    sztem a hien eljut a döntőbe és lakatossal fog a döntőben megmérkőzni.
  • Tinman #3534
    ;-)
  • Istencsászár
    #3533
    Tökéletesen egyetértek:)
  • mama 2
    #3532
    Lüszinél azt vettem most észre hogy egyszer mély a hangja, másszor meg a rendes lányos hangja van. Viszont a magas hangokat meg gyönyörűen kiénekli szerintem.
  • mama 2
    #3531
    Ez a Lakatos Krisztián ez... hihetetlen. Mint ha az eredetit hallanám:O!
  • Tinman #3530
    Tessék elemezgetni:

    Mega4-okt-18-a-jobbak
  • Tinman #3529
    Gondolom hallottál már olyan embert beszélni, aki süketnémák közé tartozik, orbitális hallókészüléke van, azzal valamennyire hall, és csak szófoszlányokat érteni abból amit mond.
    Igen, vannak totál süketek és totál némák, de szerencsére nagyon ritkák... jellemzőbb az, hogy legalább képesek hangokat kiadni és valamennyire hallanak is.
  • mama 2
    #3528
    "sőt a beszédjük is nagyon zavaros, torz, hiszen nem hallják vissza saját maguk."
    A beszédjük nem lehet zavaros, mivel a némák nem tudnak beszélni. Esetleg a süketeknek lehet torz a hangja, mert -ahogy te is írtad- nem tudják vissza hallani, mert süketek(nem hallanak).
  • Tinman #3527
    Azért használtam a némát, mert te is, csak lemaradt az idézőjel.
    Amúgy köztudott, hogy aki néma, az nem tud énekelni, sőt a beszédjük is nagyon zavaros, torz, hiszen nem hallják vissza saját maguk.
  • digital
    #3526
    Aki ezt nem hallja, az tényleg néma.

    Süket. leginkább süket.

    Egyébként LK tényleg messze a legjobb szerintem is.
  • mama 2
    #3525
    Honnan szedted le? PÜ-ben adnál linket kérlek! Köszi!
  • Tinman #3524
    Hát pedig tehetségesek itt jó páran... nem szeretem Lüszikét, mert nem való ennyi idősen oda, de el kell ismerni baromi nagy lehetőségek vannak benne. Született őstehetség. Aki ezt nem hallja, az tényleg néma.
  • Tinman #3523
    Na kérem... leszedtem perfect minőségben a tegnapi megasztár dalait, term. a megasztárok énekelésében.

    Továbbra is fenntartom, hogy Lakatos Krisztián egyszerűen perfect, eskü. az országban nincs még egy ilyen tiszta hangú énekes. Nem kell most előkapni Ákos meg Agnes Vanilla albumokat, mert azok már stúdió verziók.

    Meghallgattam Hien-től az Umbrella-t is... nagyon, de nagyon érdekes összhatás. Az eredetit és meghallgattam és meglepett az eredmény.

    Hien mintha tini depresszióban szenvedne, ettől már már gótikus lett az Umbrella, míg Rihanna előadásában a szám mintha teljesen másról szólna, mintha egy lírai, szerelmes dal felé mutatna az éneklése.
    Sajnos a vége felé a mély hangokkal komoly gondok voltak, rendesen elhúztam a szám, viszont TÉNY, hogy nagyon nagy lehetőségei vannak a lánynak.

    A Fekete Dávid elemi erejű éneklése sem semmi... élmény volt ezt a 3-ast így utólag újra visszahallgatni. Nálam tuti nyerők.
  • digital
    #3522
    Azért is kell Lüszike, mert egy szabályos piackutatás és marketing az egész megasztár, nem pedig klasszikus értelemben vett tehetségkutatás. Lehetne a győztes akár 50 éves "néma" is, ha arra lenne vevő. Jelenleg ebben az iparban a fő fogyasztók az igen fiatalok, illetve a gyerekek, a 12-20 éves korosztály. Ezért gyorsan ki kell szolgálni őket, mert csak így lesz bolt mindenkinek mert az aktív érdeklődést mutató nézők szavazatai alapján erre van vevő. Erre pörögnek szponzorok, TV2, reklám, marketing, piac, és később már lemez is. A többi csak lakkozás.
  • mama 2
    #3521
    Kettő. kisgyerek(Lüszi,Hien)!
  • Kaplan
    #3520
    A pacsirtának van egy betanult Máté Pétert majmoló hangja, annyira figyel arra, hogy azt tudja tartani, hogy az igazi hangokkal elcsúszik. Pár körön belül kiesik, viszont Lüszike menetelni fog, csak tudnám miért. Jó hangja van, de még gyerek, szét fogja énekelni a hangszálait. Volt az American Idol-ban is egy kislány, mindenképp kellett most nekünk is egy.
  • LordVenom
    #3519
    Szerintem pacsirta az orrangjával be sem kellett volna hogy kerüljön a 30-ba.
    Nem tudom miért,de visszanéztem az előző megasztárokat,de itt nem lettem még libabőrös senkinél. Iszonyat gyenge mezőny,romlott a minőség. Alig érdekel az egész,pedig nagy rajongója voltam a műsornak.
  • Tinman #3518
    Dávid musical énekes és tökéletesen koordinálta Lüszit.
    Dávid volt az irányadó... ha megnézed a felvételeken látszik, hogy Lüszi "játssza" az érzelmest... mást nem is tud tenni, hiszen nincs mögötte nagy szerelem, emlék, etc.
  • Dean Winchester
    #3517
    még te is gyerek vagy :D
    lüszi valóban fiatal nem nekik való egy egész éjszakás fellépés!
    énnekm tegnap lüszi zenéje nem tetszett,őt ejtettem volna...
  • Tikal #3516
    a jo hang Stereoban is kijön, sőt az az igazi :)
  • mama 2
    #3515
    Őőőő... ezzel vitatkonék. Anno a vállogatáson ugye Dáviddal énekelt Rómeó és Júliát(szívből szeretni). Ott én sokkot kaptam. Olyan gyönyörűen énekelték a dalt, és attól hogy Dávid már felnőtt, Lüszi kicsi, attól tele volt(számomra) érzelmekkel... Én már majdnem bőgtem annyira szép volt.
    Ellenben Hien ő tényleg csak énekelt/énekel. Mert amiket eddig énekelt, azt nagyon nem is lehet megtölteni érzelmekkel szerintem. Mindenesetre rendben voltak mind ketten.
  • Tinman #3514
    Figyi... egy dalt elénekelni jó hanggal egy dolog!

    Ha nincs meg az érzelmi háttér akkor csak eléneklik a dalt, de nincs benne igazi tartalom.

    Lüszi az ékes példája ennek... tökéletes hangja LESZ /már most is nagyon ütős/, de egyelőre csak énekel, tartalom és érzelem nélkül. És ezért baj, hogy fiatal, mert nem tudja megtölteni érzelmekkel a dalait.

    Hien u.e.
  • Tinman #3513
    Ruzsa Magdi hangja olyan, mint a repedt fazék.
    Párommal elég komoly zene őrültek vagyunk... amit kimondunk azt 2 perccel később a zsűri is alátámasztja 90%-os pontosággal megmondjuk ki lesz a dobogó első 3 fokán...
    Sőt jó régóta 7.1-ben egy normális hangrendszeren hallgatjuk az előadókat, és nagyon fülelünk.
    Ruzsa Magdi egyszerűen nem nyerhette volna a múltkori megasztárt.

    De nem ez a lényeg... akinek kristálytiszta a hangja az jelenleg Lakatos a swinger énekes. Higgyétek el hibátlan. Őt követi minőségben Dávid.
  • mama 2
    #3512
    Egyetértek. Kivéve azzal hogy Lüszi és Hien fiatal ehhez. Miki is megmondta, hogy a Szandi is ennyi évesen kezdte mint Lüszi, és híres lett az is. Miért baj hogy fiatalok? Talán az hogy valami miatt lelkileg összetörnek? Megmondták ők is, hogy ha nem bírnák a strapát, akkor fizikailag dölnének ki, nem lelkileg.
    Eddig ők bírták. Akkor mi a gond?
  • Tinman #3511
    Ja, Pacsirta menjen. Karamell jelleg, elég belőle egy bőven... nem kell ide több.
  • Tinman #3510
    Vagy nem...

    Fekete Dávid szenzációs musical énekes, ahogy én látom másban is jó lesz.

    Lakatos swing énekes szintén... tiszta Frank Sinatra a hangja, nagyon odabax a srác!

    Lüszit el kell ismerni, baromi tehetséges, de nagyon fiatal még.

    Hien szintén nagyon tehetséges, csak még fiatalka. Mondjuk, fúúúú az anyja, de jó nő lesz belőle!!! Nagyon helyes már most is.

    Sonjába nagyon sok lehetőség van... kell ilyen karakter a műsorba és a hangja is rendben van csak még nem elég gyakorlott.

  • mama 2
    #3509
    Én Karcsi továbbjutásával nem értek egyet de nagyon. Nem értem hogy mi volt benne a közönség számára olyan "hú dejó"?
  • Z406
    #3508
    Ehh, bakker...

    Ezt azért nem gondoltam volna. Ma pl. a "Pacsirta" nagyon vacak volt, és ezt a zsűri is elismerte...

    Meg aztán tényleg ott van a Király gyerek, akit főleg a neve (meg a nővére) visz tovább.

    És a végén, ha annyira kivolt a zsűri, miért Imit ejtette ki? Nem értek a zenei tehetségekhez, de nekem Sonia lett volna a kieső...
  • mama 2
    #3507
    Kijelenthetem hogy az eredmény hirdetésnél már annyira izgultam, nem kaptam levegőt:D. A továbbjutottak megérdemelték azt hogy továbbjutottak. És nem értem mi a bajotok Hiennel meg Lüszivel, sőt Szonyával is.
    Attól hogy az egyik Vietnámi, a másik félig Kongói félig magyar, a másik roma, az miért baj?
    Itt nem az alapján döntenek hogy ki milyen származású. Az meg hogy előre le van zsírózva ki nyer, az hülyeség-.-. Nem kiválasztott ez... Bár lehet túl naív vagyok.
    Mindenesetre a popdaráló berakása egy nagy hülyeség volt, de mindegy...
    Ez is jó volt. Dávid az meg... még Viktornál is királyabb:D.
  • Dean Winchester
    #3506
    a fridi hatódott meg a legjobban,de a többiek is a könnyeikkel küszködtek
  • Dean Winchester
    #3505
    a végén azt hittem,hogy a sonja fog menni :S meglepődtem :O
    többször is mondták,hogy szimpadra termett az imre,erre kiesik:S ááá
    nem igaz!
    a lüszi roszabb volt...mind1
  • Kaplan
    #3504
    Kiesett a homoszexuálinó.
  • Dean Winchester
    #3503
    okés,csak a popdarálót láttam és azt hittem már vége a megasztárnak.
    nos nézem,kíváncsi vagyok ki távozik:D
  • Kaplan
    #3502
    Most fog kiderülni, nézd.
  • Dean Winchester
    #3501
    ki esett ki ?