6021
Ki lesz a legjobb?
  • wordsworth
    #3580
    és a ribizli jutott tovább, hmm mi lenne ha pronosztár műsor lenne? ott mindegyik maxon képzett lenne :D
  • LordVenom
    #3579
    Ez szánalmas...botfülű ország...
  • wordsworth
    #3578
    mellesleg tamarát nagyon nem bírom, jó persze egy faxt kaphatna de ennyi. Hien meg nemrossz annak is járna egy fax csak na :))
    Lakatos, meg a Dávid nemrossz, de kérdem én van még magyar jatekos bennt?.. Dávid kb de annak meg repülőmókus feje van..
  • pl01
    #3577
    Barátom nem kéne félrebeszélni
    A Tamarának semmi hangja és olyan hamis mit a ...
    És ezt bárki megmondja csak te vagy ilyen botfülü
  • wordsworth
    #3576
    mivan mamika feláll a kukesz lücikére? :D
  • Picar77
    #3575
    én is úgy tudom hogy nem
    télleg jó lenne
  • mama 2
    #3574
    Most Lüszi sem volt annyira elszállva magától, de most fordult a kocka.
    Most nem Lüszi volt kifestve nagyon, hanem Hien. Amúgy Ahogy így mutatták hogy Sonia hogy nézett ki mult héten, azt kell mondjam, hogy annyira nem kisminkelve, sőt egyátalán nem kisimneklve szebb, mint kicicomázva:D! Mondjuk Lüszire visszatérve, ő is énekelhetne már Magyarul, mert ha jól tudom ő még az elmúlt 3(vagy 4?) hétben nem énekelt Magyar számot. Vagy igen?
  • Picar77
    #3573
    jaja én király viktort elsők között dobtam volna :D
    nem való ide , nem értem mit esz rajra a zsüri :S
    és hát igen Hien (L) :D
  • LordVenom
    #3572
    Mindenképp Karesznek kellene kiesnie,de mivel itt minden szinpátia alapján megy,a sok fanatikus benntartja. (meg a sok ratyi szolidaritásból)
    Nekem Király Viktor sem nyerte el a tetszésem,de a lányok szinte kivétel nélkül a legjobb formájukat hozták.
    Engem Hien lenyűgöz,a rosszindulatú vélemények a jutubon meg le vannak szarva. :))
    Egyébként szerintem Sonia-t alulbírálták eddig a nézők és a zsűri is. Szép tisztán csengő hangja van,és szépen teljesít folyamatosan.
  • Picar77
    #3571
    én karcsikárol :D
  • mama 2
    #3570
    Szerintem most Karcsiról beszélnek. Amúgy szerintem is ideje lenne hogy kiessen.
  • Dean Winchester
    #3569
    kitől is vártatok jobbat? :D
  • Picar77
    #3568
    ja én is jobbat vártam volna tőle :S
  • Kaplan
    #3567
    Igen, én is hányok ettől, hogy most mennyire fel kapva ki kinek énekli, az aki énekli tudja kinek énekli, az mindennél fontosabb, nem, hogy egy egész ország sajnálja. Szar, hamis, fos, mehet. De a Dávid fiú is gyenge volt ma.
  • Istencsászár
    #3566
    Ezt komolyan nem értem, kit érdekel most h kinek énekli? ( jó rendben szé dolog, számára kellemes és éehet kell is a mai nap ezt ), de ez egy verseny. Ha hamis akkor hamis, szar és kész, teljesen mind1 mi a mondanivalója, kinek és miért szól... ez egy verseny... ez meg szar volt, remélem kiesik eljött az ideje.
  • Kaplan
    #3565
    Szecsődi soha nem tetszett, egyszerűen nem valami jó. Viszont Tamara :) (Y)
  • homeless
    #3564
    Hogy lehet a Bohemian Rhapsody-t így meggyalázni?
  • Dean Winchester
    #3563
    ha olvastad volna a fórumot akkor nem kérdeznél ekkora hülyeséget !
    mert mindeki leírta a véleményét,csak olvasni tudni kéne ill. értelmezni a mondatokat!
    Bencsik Tamaranak drukkolok mostantól...
    a legszebb mindközül és a hangja se rossz,na meg most ez az előadás naon ott volt,a végén meghatódott -nekem bejön naon
  • mama 2
    #3562
    Ti mit gondoltok Hienről? Olvasom jutubon hogy lehordják mindennek, vietkog kurva, szar a hangja, fizetett azért hogy az emberek rajongjanak érte stb.
    Ti hogy áltok ehhez?
  • FZoleee
    #3561
    inkább szombat esti láz :D
  • mama 2
    #3560
    2:29 és MEGASZTÁR!!!!
  • Daza500
    #3559
    Szartanaj a nagy dáj dáj

  • mama 2
    #3558
    Na most bejelenthetem: Lüszi nagyképű lett, de nagyon. Hien meg még mindig szimpatikus:). Jól meg volt tegnap csinálva a haja. Pacsirtán kívűl, még Karcsinak kéne kiesni, azt jó:D!
  • Istencsászár
    #3557
    Hiennek szép a hangja, csak állandóan ilyen bugyuta tiniszámokat ad elő, amiket nemhogy az igaziak, de ő sem tud elénekelni élőbe normálisan ( ha studióba retusálva javítva felénekelné akkor biztos nagyon nagyon jó lenne, ahogy az igazia teszik... ), szóval neki normális könnyebb magyar számot kellene énekelnie legközelebb.

    Pacsirtával semmi gond nem volt, neki ilyen a stílusa és hangszíne... nem énekelt hamisan, csak a saját stílusában... nekem tetszett, persze nem populáris és nem megasztárnak való alkat... egyébként tőle a saját száma tetszett a legjobban, az nagyon jó volt... egy élő zenekarba tökéletesen beleillik, mint zenés, énekes, zeneszerző...

    Tamara a vadságával van még bent, nem a hangja miatt... a mostani produkciója szar volt.

    Szecsődinek maga a stílusa nem tetszik, mi ez emos, depis? tök mindegy... ki fog esni remélem, majd pár év mulva, ha képzi magát biztos jó lesz ( most sem rossz, de ide kevés szvsz )

    Lüszinek kicsit moderálni kellene magát, és nem villogni a kamerák előtt, mert remek a hangja, bár még nagyon érződik h gyerekes, viszont pár év mulva nagy énekes lehet belőle, igazi tehetség... és ha normálisan énekli el a dalt akkor olyan sikert arat mint tegnap.

    Fekete Dávid már el lett könyevelve mint musicel énekes, és én továbbre is ezeket várom tőle, nagyon jó, neki ezt kell továbbvinni, és erről nem szabad letérnie.

    Király Viktor is jó volt most, nagyon jó!

    Sonai semmi különös szép a hangja.

    Lakatos pedig a beszt, ő a leg képzettebb, és ahogy előadja az mindig lenyűgöző, én őt várom nyertesnek.

    :)
  • Dean Winchester
    #3556
    kössz :D úristen örülök most mégjobban,hogy a pacsirta ment el,nagyon bosszankodtam volna ha ő marad és atamika meg megy :D
  • Tinman #3555
    Hát a Bencsik Tamara :-D
  • Dean Winchester
    #3554
    épp ezért kell,hogy ő még maradjon
    am ki volt a pacsirta mellett a másik személy aki megmenekült?(néztem a műsort,de csak félálomba)
  • Tinman #3553
    Hiennek is mennie kell. A 2 lány közül egyértelműen Lüszi gyerek az ütősebb.
  • Tinman #3552
    Mér' az is énekel? Én a lábain kívül mást még nem láttam... ja meg a szemeit is bírom. Majd meghallgatom egyszer, ha letudom venni a lábairól a szemem.
  • Dean Winchester
    #3551
    hálisten,pacsirta ment el :D
    szecsődi se jó,á remélem jövőhéten ő megy el.
  • pl01
    #3550
    Ez a Tamara hihetetlenül szar! Nem értem a zsűrit.
  • LordVenom
    #3549
    A korához képest elképesztő,de hamis volt sok hang. Szerintem.
  • Tinman #3548
    Baszkkiiiii... nem szeretem a Lüszi leányzót kicsit sem de majd szétnyomta a falakat. Húúúú de odatette a hangját... a műsor legjobbja volt.
  • LordVenom
    #3547
    "Pacsirtát és SzecsKát vágnám ki,"

    Ebben teljesen egyetértek. Egyenlőre. ;)
  • Tinman #3546
    Nevelés kéne neki... utálom, gyűlölöm, ha egy csitri 25-nek képzeli magát.
    Legyen kislány, szerény, alázatos vagy játsszon nagylányt, de akkor vállalja a következményeket, mert a felnőtt játszás következményekkel jár.
  • Tinman #3545
    Dávid nekem megint azt adta amit vártam... feltekertem 30mp után majdnem csutkára a hangot, és végig szórakoztam a dalon. Favorit.

    Lakatos úr nem semmi... tud a srác rendesen. Szerintem a swing sokkal jobban áll neki, de ebben is nagyon odatette magát... 1-2 hangnál hallani lehetett, hogy mennyire képzett hang, gyak. hibátlan volt!

    Szecsődi nem jön át nekem sem, semmit nem érzek, közömbös, érdektelen.

    Sonai hangjánál is nagyon füleltem és szerintem még nem énekelt ilyen tisztán, viszont "nem éreztem semmit". Pacsirtát és SzecsKát vágnám ki, többinek még maradnia kell... egyelőre.
  • Szolnokboy1
    #3544
    jajj, sorry, nem a gumiban vagyunk.
  • Szolnokboy1
    #3543
    jaja! kijárna neki a faszkorbács!
  • LordVenom
    #3542
    Krisztián kezd engem is meggyőzni az előadásával. Egyébként is szeretem a műfaját,de ezt is szenzációsan adta elő.
    Szecsődi szerintem is gyenge. Egy hangszíne van,mint Ásós Attilának.
    Sonia viszont nekem tetszett. Nem értettem egyet Fridivel. :)))
  • Tinman #3541
    Az hagyj ám, de ez a Lüszi nem semmi milyen pofátlan... anyuka teledumálta a fejét, hogy NYALJ! Nyalj a közönségnek, a többieknek, a zsűrinek, mindenkinek. Itt ásta el magát nálam végleg...
    Permbant neki! :-D