6021
Ki lesz a legjobb?
  • Dean Winchester
    #3620
    pfff
    megacsajok adják elő :D lol
    a fiuk is énekelnek =D
  • Tinman #3619
    Emberismeretből elégtelen.
    A Lüszi egy anyuka által betanított, nyaligép. Tény, hogy hatalmas tehetsége van, de annyira nyomul, hogy az már nagyon gáz.
  • MrAddy
    #3618
    köszi zolee
  • FZoleee
    #3617
    én innen nézem
  • MrAddy
    #3616
    Hol lehet megnézni ezeket a nézettségi adatokat???
    Melyik oldalon Robos??
  • robos
    #3615
    Szombat esti nézettség:

    TV2 - Megasztár 4: 1,335M (25,6% SHR), 18-49: 623e (28,7% SHR)
    RTL - Celeb vagyok, ments ki innen!: 2,035M (40,3% SHR), 18-49: 821e (40,2% SHR)
    RTL - Szombat esti láz: 2,100M (45,8% SHR), 18-49: 826e (40,1% SHR)


    Azt hiszem ez mindent elmond a műsorról...
  • R3TR0
    #3614
    De arról nem a Lüszi tehet
  • Dean Winchester
    #3613
    bocs,lehet arra gondolok,hogy amikor többen voltak és halottam jobb hangu énekest és azt nem jutatták be többek között schwarz dávid ....
    de volt más is aki jobb volt akkor nála! mind1
  • R3TR0
    #3612
    Ilyenről nem tudok.

    Ki esett ki miatta? Egyedül a Fekete Dáviddal volt duettben de az még most is bennt van....

    Csak 1szer volt párban....
  • Dean Winchester
    #3611
    ezekre azt mondom ízlések és pofonok,kinek ez tetszik és kinek az!
    nekem nem jön be a hangja egyálltalán!főleg az egyik próbán vmi borzalmas volt mikor ő továbbment a társa megkiesett!
  • MrAddy
    #3610
    abban igaza van hogy artikulál... bár azt nem tudom hogy kényes-e mert nem ismerem
  • PJack
    #3609
    nem jó hangú lány?? te hülye vagy, keresve se találsz jobban éneklő 13 évest ebben az országban. artikulál? viselkedik?? ő a legszerényebb az összes ember közül.
  • R3TR0
    #3608
    Megfájdul a fejed? Esetleg fül orr gégész? Vagy agysebészet? Kérdezze kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

    Legközelebb vedd be a gyógyszereid megasztár elött azt utána már jó lesz
  • Dean Winchester
    #3607
    lüszit kiejteném,mondom mikor elkezdte énekelni megfájdult a fejem a magas vékony hangjától :D nem tetszik + ahogy artikulál,viselkedik :S kényes,nem jó hangu kislány :P kikell esnie!bár van egy olyan érzésem,hogy most vmeik kisgyerek nyeri meg ezt a versenyt,mert hát MO-n eddig mindig felnőtt nyerte meg most már kell egy lány is :(
  • PJack
    #3606
    köszi.
    Lüszinek nagy esélye van megnyerni ezt a versenyt, mivel ő kislány, hatalmas rajongótábora lehet, és valljuk be, korához képest messze neki van a legjobb hangja.
  • PJack
    #3605
    igen, pláne h most magyarul énekelt.
    nemondtam hogy rossz a hangja, csupán azt hogy ehhez a versenyhez kevés. legalábbis sztem.
  • Qwerty4
    #3604
    Ugyan...milyen énekverseny ez?Ez csak egy énekversenynek álcázott divatbemutató és "telefonos vetélkedő".Röhej az egész.
  • MrAddy
    #3603
    Én király Viktoron vagyok még mindig kiakadva
    Sztem nem is olyan jó és még mindig nem jöttem rá hogy a zsűri miért isteníti annyira... a hangja miatt szintén nem hiszem jó tudom lányok elolvadnak tőle de ez énekverseny...
    Sztem Szekeres Nórának annyira hülyeség volt a Himnuszt felhoznia neki... neki semmi köze neki hozzá.. Akkor se szeretem
  • MrAddy
    #3602
    Teljes mértékben egyetértek Jack-el...
    100%-ban
  • mama 2
    #3601
    KEVÉS A HANGJA? Ember sűrgősen menj el orvoshoz. Viszont Krisztián tényleg jó:D.
  • PJack
    #3600
    Dávid?
    olyan hamis hangja volt hogy le kellett halkítanom a tévét, ne hülyéskedjetek már.
    Hien jó csaj, de sztem kevés a hangja.
    én Lüszinek drukkolok meg Krisztiánnak.
  • mama 2
    #3599
    Hien IS jó. És hát igen... Dávid az...PERFECT!
  • R3TR0
    #3598
    HAJRÁÉ LÜSZI!!!! ANNYIRA HIHETETLEN JO HANGJA VAN!! MILYEN ÉDI VOLT MEZITLÁB!

    CAPS OFF

    Tehát Hajrá Lüszi meg Dávid!
  • PJack
    #3597
    az a buzi karcsi továbbjutott?? meg a szörnyűenhamis fekete dávid is? és ehelyett sonia esett ki.. hát ez nemis az éneklésre megy már. szörnyű, hogy ez a jóhangú csaj kiesett, bőven megérdemelte volna ha csak ezután a kettő után esik ki, vagy még később.
    ja, amúgymeg Lüszi éneke nagyon szép volt, csak így tovább neki, nagyon jó hangja van. igazából Lüszin, Krisztiánon és a most kiesett Sonián kívül egy jó hang sincs a csapatban szvsz.
  • csanadu
    #3596
    Hát talán el kéne gondolkodni mindenkinek hogy mire is megy ki a játék.Kezdem ugy érezni hogy itt nem a nézök irányitanak.Ha nem a nézetség, és az utánna következö média cirkusz.Itt a Tillán kivül senki nem hall a fülesébeb semmit.A zsüri pedig teljesen maga alatt van./ szegények/. Az elözö három szériában a zsüri választott,miért kellet meg változtatni?Ez az egész egy nagy média cirkusz.bojkottálni kellene a nézöknek. ezt a trágyát"
  • Dean Winchester
    #3595
    igen,hien volt aki még nem énekelt !de ő is megszakította e remek sorozatát ...
  • mama 2
    #3594
    Eszembe jutott, hogy Lüszi már énekelt Magyar dalt.
    "Olyan mint te" ezt énekelte:D.
  • MrAddy
    #3593
    Hát én eddig a megasztárt a legeslegelejétől néztem .. van egy olyan előérzetem hogy most abbahagyom... Teljesen elegem van.. S Z Í N V O N A L ?! röhelyesek...
    Komolyan mondom ez ÉNEKVERSENY nem az most, hogy jaj ennek ez meghalt valakije és ezért tovább kell jutnia.. ennek azért mert még gyerek és cuki.. ennek meg azért mert a király linda testvére... Komolyan mondom a zsűrit sem értem?! Blues hang |vicces|... miért nem azt mondják hogy hamis.. az a dolguk hogy zsűrizzenek... FRIDERIKUSZ szerintetek miért nyal be ennyire Király Viktornak (az most egy dolog hogy király linda tesója )??? erre még nem jöttem rá.. pénzelik vagy nem értem.. mert a hangja miatt azt kétlem... Elhiszem, hogy a lányok olvadnak érte, de akkor is ez énekverseny. az istenit (bocsi:)). A zsűri is Sonia-t egyszerűen dícséri össze vissza hogy jaj milyen gyönyörű volt aztán mégis a szerb kiscsajt vállasszák ... hogy miért nem értem... sztem sokkal gyengébb (meghalgatnám a szerb kiscsajt Tina Turner számot énekelni:S ) ... Sztem most pedig a Karcsi volt a leggyengébb ( jó tudom őt nem lehet kiszavazni ( azért mert az édesanyja évekkel ezelőtt meghalt és ez a szám neki szólt )
    Mindegy.. nem érdekel... MOSTMÁR TUTI HOGY A SZOMBATESTI LÁZAT FOGOM NÉZNI:)
    Bocsi mindenkitől, hogy ezzel fárasztalak titeket, de nem bírtam tovább, olyan elegem van:( Sztem meg igazam van:S
    Mégegyszer bocsi mindenkitől de nem bírtam tovább
  • Dean Winchester
    #3592
    ja és vicc,hogy ilyen emberek kapnak akik megse érdemlik :( semmibe veszik a jószándékot ...
  • Dean Winchester
    #3591
    ok,semmi gond
    jövőhéten majd távozik a karcsi:D
    neki mennie kell!!!!!!!!

    lüszi kicsit beképzeltnek tűnik,amikor elkezdte énekelni a számot vmi borzalmas volt :SSSS
  • homeless
    #3590
    Ja, te is így kaptál laptopot.
  • mama 2
    #3589
    Sonia. És Karcsi is tovább ment:@+
  • FZoleee
    #3588
    ki esett ki? a szombat esti lázat néztem helyette :D
  • mama 2
    #3587
    Hát a Megasztár Band az biztos nem élő, ezt eddig is tudtuk(én legalábbis)...
  • Kaplan
    #3586
    Na tessék, még a TV2 is bakizik, ez most elég szánalmas volt. És mekkorát buktak geci, elindult véletlen egy szám aminek nem kellett volna. Most akkor élő ez a zenekar vagy nem? Ciki, eddig is sejtettem, hogy valami nincs rendben.
  • mama 2
    #3585
    Hát ja. Komolyan. Ha jövőhéten sem esik ki, akkor nem tudom mit csinálok. Ha jövőhéten helyette mondjuk Viktor esik ki, akkor megölöm magam komolyan:S...
  • Picar77
    #3584
    kajak faszság ez ahogy van :O
    a két legszarabb továb jutot :K
  • Kaplan
    #3583
    Igazából igazságtalan döntés született, és nem azt mondom, hogy Tamarának kellett volna kiesnie. Hanem egyik lánynak sem kellett volna ott állnia. Szecsődi, Király, Fekete. E három ember közül kellett volna valakinek menni, meg a kis Lüszikét is kipaterolhatnák már..
  • mama 2
    #3582
    Hát ez... Vicc... Hülye Országban élünk emberek. És nem azért mer botfülűek vagyunk. Hanem azért, mert úgy voltak vele: "szegény Karcsika, meghalt az anyukája, szegény, juttassuk tovább."
    Vicc...
  • LordVenom
    #3581
    Ez az ország még ezt az aránylag jó műsort is képes elbaszni...