6021
Ki lesz a legjobb?
  • JackMeadow
    #3660
    ja meg már kurva szép télleg de ki a rákot érdekela muzsikus cigány meg a papirpöcsű musicel boy 1000. ugyanolyan előadása?
  • JackMeadow
    #3659
    lol, reklámok között van egy kis megafrász. És abban sem szólal meg midne zsűri csak2 meg aza ribanc csak rinyál a tomika meg átadja aszót, mondjuk friderikuzs is egy kalap szar talán a fenyő lehet e érétkelhető de hát a "kereskedelmi szünteek" között nincs elég idő a megafaszra
  • Kaplan
    #3658
    Jó, akárhogy is nézem ma Viktor-Magdi a nyerő, a többiek... Még a Tamara és a Vera volt értékelhető.

    De Lüszike meg Hien.. kritikán aluliak szerintem, nem értem miért kell erőltetni ezt.
  • PJack
    #3657
    jujj ez a lüszi-hien duett most nagyon rossz volt :S
  • snowkid16
    #3656
    Amúgy két emberrel nincs semmi bajom :D, az Amerikaival, meg Lakatos Krisztiánnal, akinek van sütni valója -.-
  • snowkid16
    #3655
    Ehhh, ja ezen mi is háborogtunk, hogy miért kell ilyen "menekültekek" elindítani, meg ilyen kis 12 éves Lüszikét, aki úgy beszél , mint egy *****, közben ugye kiderült, hogy előbújt a "nem" magyar vér. Nem akarok fajgyűlölőnek lenni, de ott van az a Szerb énekes(nő)?, akit ugyebár támogatnak a szerbek, szal 1/3 M.o vs egész Szerbia...Nem olyan ferr ez. Meg a másik csatornán, A Csillag micsinál,nál is szerb kiskölyök nyert -.-, holott, ott volt a 4 for Dance (nyíregyiek, mint én), akik megérdemelték volna, bár nem azonos műfaj, de akkor is, ezen a világon magyaroknak vajmi kevés esélye van a felemelkedésnek(nem gazdagok). no ennyi :D
  • Ben C
    #3654
    visszavonom, most jutott eszembe hogy nem is Ő nyert. [facepalm]
  • Ben C
    #3653
    és Oláh Ibolyát se hagyd ki.
  • Istencsászár
    #3652
    Mást is tud és azt is elő tudja adni profin, de ő ez, nem is kell hogy más legyen, Hien is megmutatta hogy tud magyarul is énekelni, de neki is megvan a stílusa és azt mutassák meg, mert abban a legjobbak.
  • PJack
    #3651
    hú, a mostani adásban Hien előadása tetszett a legjobban. mostmár tényleg szép hangja van. de Krisztián se volt rossz, tetszik ez a swinges stílus, mégha csak ezt tudja. mindketten esélyesek a győzelemre úgy vélem.
  • LordVenom
    #3650
    Vajon a zsűri mikor fogja megszólni a kis édeskedves Lüszike halandzsa nyelvezetét? Vagy ezt is el lehet nézni egy 13 évesnek? :)))
  • LordVenom
    #3649
    Az ország ázsiója ennél lejjebb már úgysem süllyedhet...
  • wordsworth
    #3648
    "lejáratná ezt a nagy hírű országot?"- Ja mostanában híresek vagyunk CNN meg BBC bácsinál :D Az kell még nekünk, hogy egy 14-15 éves vietnámi álljon ki karattyolni, Következő main topic az lenne, hogy a magyarok vietnámi kisjányokat dolgoztatnak a recesszió hatására ójee, I'm lovin' it
  • wordsworth
    #3647
    Na mert a lászlóka nem az? nyalhatnám róla a csokit, szerintem egy egész hegedűgrupp benne van..
  • Boixosnois
    #3646
    "4 megasztárból kettő roma lett..."-3 megasztárunk van eddig és egyedül Caramel roma.:) De lehet még 4:2.
  • Boixosnois
    #3645
    Nekem semmi bajom senkinek a származásával sem, Hien az egyik kedvencem, sőt most már az egyetlen kedvencem, miután Karcsi távozott, csak kicsit érdekes lenne, ha a kapcsolat koncerten a magyar megasztárként konferálnák be. Bár akkor inkább a vietnámi Hien legyen, mert ő tud és mer is magyarul énekelni, míg Király Viktor nem mer...
    De miután Mester Tamás jövő 7en felhívja a nézők figyelmét arra, hogyan válasszanak, tényleg Dávid lesz a befutó.:)
  • LordVenom
    #3644
    Éppen ezért Szecsődi se képviselje. Semmivel nem jobb egy langyi,mint egy vietnámi. Ha meg a hangjukat nézzük,akkor Szecsődi adjon hálát szegény anyukájának,hogy idáig eljutott,mert én a 30-ba sem tettem volna be a monotón búgó hangjával...
    Egyébként ha így állunk hozzá,akkor tényleg csak Dávid nyerhet. :DDD
    Nekem Hien az abszolút favoritom. Nagyon szépen énekel.
  • Kaplan
    #3643
    Nem, és még roma sem vagyok mielőtt erre asszociálsz. ;)
  • Dean Winchester
    #3642
    hát sztem meg MO-ról van szó akkor magyar ember képviseljen már ne egy vietnámi,roma,zsidó,meleg vagy egyéb polgár!
    azért Magyarország,hogy magyarok lakják ,kár hogy sok külföldit beengedtedk :@ mind1...
  • mama 2
    #3641
    "Az egész család az, én pedig már évek óta tanulom a zene (éneklés) apró-cseprő fortélyait. :)"
    Tán csak nem te vagy az eredeti Lakatos Krisztián?:D
  • Kaplan
    #3640
    Olyasmi. :) Az egész család az, én pedig már évek óta tanulom a zene (éneklés) apró-cseprő fortélyait. :)
  • edhi8
    #3639
    Már nem azért, de ne a származás döntsön abban, hogy ki képviseli majd Magyarországot a Kapcsolat koncerten! Mert komolyan ez a legnagyobb baja már mindenkinek. Kit érdekel. Ha Hien nyer lejáratná ezt a nagy hírű országot?
    Én nem akarnám a bűn ronda meleg transz Karcsikát bámulni, sőt, látni sem akarom többet az életben. Hál istennek hogy kiesett.
  • Dean Winchester
    #3638
    csak nem zenész vagy ?
  • Kaplan
    #3637
    Elmondom, hogy a Lakatos Krisztiánnak van messze-messze a legjobb hangja. Szakmailag is már majdhogynem perfekt.
  • Dean Winchester
    #3636
    pontosan!most is a lákátos nyeri meg???? 3 roma :@
    most csak éép ezért a dávid nyerheti meg:S hisz a tamara is erdélyi :D
  • mama 2
    #3635
    Hát hallod ha már Magyar megasztár, akkor Lakatos Krisztián... Viszont Hien ha meg nem lesz megasztár, akkor úgy is lesz lemeze meg minden. Már Pacsírtának is készűl, Valnetín napra jelenik meg...
  • wordsworth
    #3634
    na ez az egyik problema,.,
  • Istencsászár
    #3633
    Ez mióta baj? 4 megasztárból kettő roma lett...
  • Meretei
    #3632
    Mondjuk ez igaz. Ki legyen a MAGYAR megasztár? Nem sok magyar van közöttük. Az egyik angol, a másik vietnámi, aztán volt valami indiai is vagy mi a fene.
  • Boixosnois
    #3631
    Hien nagyon tehetséges,jó hangja van, na, de inkább őt akarjuk MAGYAR megasztárnak, mint Karcsit?
  • matyi0323
    #3630
    jogos..:D bambultam.::DXD de kössz!
  • mama 2
    #3629
    Egy hsz.-el alattad...
    Amúgy. Bármennyire utáltam is Karcsit, most ez szíven ütött. Majdnem sírtam. VISZONT!: Hien tovább ment ez a lényeg:).
    Lüszi meg sírt...
  • Meretei
    #3628
    Szecsődi esett ki.
  • matyi0323
    #3627
    Hello! A végét nem láttam a műsornak.. ki esett ki?? Valaki pls!! köszi
  • Dean Winchester
    #3626
    végre!
    na amugy mester tamás mikor emliti:
    gondoljanak arra,hogy hogyan álna meg a helyét a jövő évi kapcsolat koncerten...igaza van ,de most szecsődinek kelett mennie valóban..
  • Dean Winchester
    #3625
    ez nem igaz :@@@@
    ha szecsődi marad akkor nem hiszem el..szecsődi és a királynak kelett voln a szűri előtt maradnia..remélem hien marad!!!
  • Dean Winchester
    #3624
    amugy akkor pénzszedő mocskok ezek :@
    most 3an vannak azt megint kell szavazni ez vmi naon szemét ötlet :@ áááá
    ennyi erővel a kedvencemre nem szavazok előtte hanem csak ilyenkor a végén és kész :D(sose küldök sms-t amugy ,nem is fogok)
  • Dean Winchester
    #3623
    kb egyetértünk.
    a döntőben most 2 vagy 3 ember van?
    én a döntőben őket látnám szívesen.: Hien,Tamara,Lakatos
  • Meretei
    #3622
    Én is nagyon unom már a Fekete Dávid és a Lakatos Krisztián egyhangú stílusát. Én Hiennek szurkolok. A legvégén Lüszit és Hient szeretném látni versnyezni egymással. Vagy Hient valamelyik fiúval. Szerintem Szecsődi egy határ sz.r, nekem nagyon nem tetszik.
  • Dean Winchester
    #3621
    huh most volt egy rész a lüsziről..
    a megoldás: kicsi gyerek még nem tud viselkedni...nem tudja mi aza kötelezettség!