6021
Ki lesz a legjobb?
  • musha
    #3700
    előre is szorri, nem olvastam az eddigieket, csak kikívánkozik belőlem, mert azért egyszer egy adássorozatban kell, szóval:
    az előző megasztárokban is mocsok gusztustalan volt a reklámtenger, de ez minden eddigit alulmúl (az eredményhirdetés támogatója a ...)
    az előzőt kivéve mindig a duett estéken estek ki a kedvenceim, most sem lehetett ez másként -.- Hien megkapta első párnak Lüszit, akiben bár van némi tehetség, de nem lehet egy lapon említeni. szerintem nagyon sz@r számot választottak, és nem mondhatni, hogy jól sikerült - hála Lüszi csúnya melléénekléseinek. a Gáspár Lacis szám meg csak szimplán egy tök semmilyen energiamentes szám volt, nem jöhetett ki belőle semmi jó.
    amikor a három lány állt a végén kint, tudtam, hogy Lüszit fogják választani (nagymutereknek, és kiscsajoknak hála). Tamara szerintem nagyon jó, megérdemelte a továbbjutást, de Hien is megérdemelte volna.
    macilacinak, mjuzikeldávidnak meg Lüszinek rég ki kellett volna hullaniuk, még Schwarz Dávid, Sonja, Ambrus Rita és Farkas Zsófi előtt.

    ja és zsűriről annyit, hogy nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok, de visszasírom az előzőt. sokkal jobba volt a rendszer. visszaemlékezéseket meg tényleg hagyjuk, a régiekben mind nagyon jókat csináltak még azokról is, akik nem voltak annyira jók, ezek most teljesen használhatatlanok.

    a lényeg, hogy ha még nézem, akkor Tamara és Viktor akiknek drukkolok, de a legszimpatikusabbak ma végleg elbúcsúztak számomra...
  • kiki222
    #3699
    :)Köszi és jó éjt mindenkinek!
  • Istencsászár
    #3698
    Tökéletesen egyetértek mindenben...
  • kiki222
    #3697
    Bocsi, biztosan van akinek bejön az a műsor, csak nem értem, miért egy másik kellős közepén van. Én pl. nem szeretem.
  • hulcsigerg
    #3696
    1. sztem fenyö is jó zsűri
    2. a reklám az télelg gáz
    3. nekem tetszik a popdarálo : )
  • kiki222
    #3695
    Most már nem bírom ki, hogy ne írjak véleményt. A TV2 tönkre vágja a Megasztárt! A hosszú reklámokkal, a gagyi Popdarálóval nézhetetlen már a műsor. A szavazás meg...totál gáz. Szavazz egy hétig, aztán meg még 4 perc, tiszta lehúzás. Persze a kieső helyeken lévők mutogatása is, hiszen akiket utoljára mutatnak, utána azok jutnak tovább és a jók állnak kint, a vak is láthatja. A zsűriből csak Friderikusz korrekt szerintem, a többi felesleges, bár Enikő ruhái és hajkölteményei nekem bejönnek.
    Tamarát továbbjuttatni???? Ez meg a top gáz. Hien fantasztikusan énekel. Ez nem jelenti, hogy Tamara hangja nem tetszene, de ma például nekem semmit sem tett le az asztalra, igaz eddig sem, mert utálom Shakirát és az utánzóit is.
    Lüszi viszont meglepett, szerintem először volt jó végre(kivéve a gagyi csinibaba szám, aki azt választotta a két lánynak, jól ki akart velük tolni). Dávid és Krisztián nekem nem fekszenek, bár a duettjük cuki volt. A fiúknál csak Viktor üti meg szerintem a szintet, de ő Ruzsa Magdival fantasztikus volt és vagány, akármit is mondjon Fenyő.
    És végül, a kisfilmek a kiesőkről undorítóak. Még véletlenül sem hallgathatunk bele a régi produkciókba, helyette minden más béna szövegek mennek, meg eltorzított hangok. Az első Megasztárban rendesen meg voltak vágva ezek is. Nem csoda, hogy esik így a nézőszám.
    Lassan már én is kezdem unni. De jól esett kiírni magamból.
    Jó fórumozást!
  • hulcsigerg
    #3694
    kötelezö magyar számot is énekelni a korncerten? sztem nem...
  • mama 2
    #3693
    Aha. Akkor majd szerinted Viktor nyerjen? Amikor ő szépen csak angolt tud énekelni, Magyar számot meg úgy artikulál? Hadjál már. Akkor ha minden kötél szakad Tamara(Dávidot akartam mondani, de akkor biztos azt mondod, hogy ő meg csak musicalt tud.)
  • Dean Winchester
    #3692
    én őszíntén szólva azért nem drukkolok viktornak mert minek nyerje meg ő? ott a tesója ha énekes akar lenni akkor bármikor az lehet.
    dávid-krisztiánnak lennének ilyen lehetőségei?---nem!(vagyis ugytudom ,nem)
    legalább érelmes helyre kerülne afőnyeremény is!
    viktornak mi az a +1 kocsi :D
    a gyerekek nem tudják vezetni sem,szal...
    ja persze lüszi essen ki elsőre akkor aztán me gviktor és kész. :D
  • hulcsigerg
    #3691
    sry h szarul írok:D
  • hulcsigerg
    #3690
    igen és madj egész koncerten emgy a swing... tudod ki szereti azt...olyan énekes kell aki mindenben jo nem cask egy müfajban
  • mama 2
    #3689
    Krisztián esetleg?
  • hulcsigerg
    #3688
    nem értem miért mondjátok hogy viktor kiessen...Gondoljatok bele ki fog majd énekelni a kapcsolat koncerten?
  • mama 2
    #3687
    Azért remélem nem fog Hien elfelejtődni, és lesz CD-je meg minden. Ha lesz akkor én megveszem az is kurva biztos.
    Bazdmeg levettem a hangot amikor mondták hogy ki jut tovább, 5 másodperc mulva kinyitottam, láttam hogy Tamara ölelgeti Hient, mondom akkor kiesett. Erre hangot visszakapcsolom, Tilla mondja hogy a Zsűri Tamarát választotta...
    Hát NAPALMOT AZ RTL-RE!!!
  • kill3r21
    #3686
    ohhh hogy a k. annyát....ez az ostoba édibédi kis lüszike bentmaradt....szégyen gyalázat....néha amijen hamis....ez gáz.....Tamara viszont télleg jobb mint Hien ez tény...de ha lüszi maradt volna tamara ellen akkor bukta volna....de még sztem hiennel szemben is....most a családanyukák megmentették....fuuu de rühellem ezt a kis picsát....nagyképű szűz k...rva :D bocsi gyerekek de ez a véleményem...
    Dávidnak meg hajrááá :)
  • hulcsigerg
    #3685
    bocs h beleszólok, de azért viktor sokkal jobb mint lüszi... nagy a különbség kettejük között
  • mama 2
    #3684
    Hát ez... Én bőgtem. A rohadt életbe. Hien nem, de Lüszi meg igen?:@
    A kurva annyát ennek a rohadt bötfülű országnak bazdmeg(nem, nem érdekel hogy ezért most büntetőpontot kapok, akkor is hülye az a sok ember aki az édes lüszire szavazott(direkt kisbetű, igen).).
    Először Sonia most meg Hien. ÁÁÁÁ!!!
  • Kaplan
    #3683
    Hát igen ez az eddig leggyengébb mezőny..
  • Dave0092
    #3682
    lüszi nem lehet évhangja... 12 évesen... elég gáz lenne
  • Dean Winchester
    #3681
    én meg annak,hogy lüszi és viktor essen ki!
    viktor a kövi és aztán lüszi.
  • digital
    #3680
    #3522
  • Dave0092
    #3679
    :( Hien
  • LordVenom
    #3678
    Egyébként ma bebizonyosott,hogy mennyivel gyengébb a mezőny,mint a régebbi megasztár műsorokban...iszonyatosan bosszant ez a manipulálható nézőközönség...de aranyos kislány,de édi...maradjon még bent...mindegy,hogy nem tudja a szöveget,mindegy,hogy sokszor hamis...nem baj,még csak 13 neki még szabad...köcsögök...
    Hiennek drukkoltam.
  • LordVenom
    #3677
    Na,itt a botfülű ostoba családanyák magyarországon...szánom a sok seggnyalót,akik az ide nem tartozó lüszit tolják...ostobák.
  • Dean Winchester
    #3676
    ez kész,persze majd a lüszike kapja a legtöbbet nemhiszem el .@@@@@@@
  • LordVenom
    #3675
    szerintem Hien esik ki sajnos...:(
  • Dean Winchester
    #3674
    áááááááá nem hiszem el : (
    viktor továbbment ,pedig neki drukkoltam ma,hogy kiessen!
    áááh akkor lüszi menjen!
  • Meretei
    #3673
    Én is Tamarára vagy Viktorra gondoltam, de vagy egy olyan érzése hogy Hien is lehet ma kieső.
  • mama 2
    #3672
    Viktor. Vagy Tamara.
  • Meretei
    #3671
    Szerintetek ki fog ma kiesni?
  • FZoleee
    #3670
    pfff... nézettségi adatokat láttál már?
    előző héten:
    TV2 - Megasztár 4: 1,333M (26,0% SHR), 18-49: 545e (26,7% SHR)
  • Istencsászár
    #3669
    Nehéz nem észrevenni hogy össze van vágva a műsor...
  • mama 2
    #3668
    Amúgy egy kis OFF:
    A popdarálót ugye a Kovács Áron vezeti. Na de most ő hogy vezetheti amikor kinn van ő is Afrikában a "Sztárok a fejükre estek" miatt.
    Vagy nem is ő van kinn? Vagy nem is élő? De hát az, hisz olyan három hete még hülyéskedtek is, hogy átnéznek a megasztár házba. Akkor ez most hogy van?
  • mama 2
    #3667
    Hát úgy tudom MO.-n laknak 10 millióan. Na most abból a 10 millából, 5-6 millió biztos nézi. ezek közül szavaznak 4 és félmillióan(SZVSZ!).
  • Dave0092
    #3666
    ilyenkor összesen kb mennyien szavazhatnak sms-be?
  • mama 2
    #3665
    Jack, és Snowkid: Ha nem tetszik akkor miért nézitek? Sőt, miért írtok a topikoba?:D Szánalmas.
    Amúgy szvsz Lüszi és Hien tök aranyos volt, nekem tetszett. Krisztiánnak az első produkciója Zsédával, hát nem volt a legjobb.
    De a többi produkció tetszett, főleg most az utolsó:D. Hát Dávid és Krisztián nagyot alkotott, rohadt jó volt:D!
  • PJack
    #3664
    az nekem is tetszett, jóvolt.
  • Istencsászár
    #3663
    Remek előadás volt, de nem ide tartozik, amúgy ez az eddigi leg rosszabb műsor, ezek a duettek elég gyengék voltak úgy szumma szummárum. A két kislány kieshetne nem ide tartoznak, a többiek meg kb egy szinten vannak, de nincs köztük olyan személyiség aki kimagaslik...
  • Kaplan
    #3662
    Ez az utolsó dal vitte nálam a prímet. Ez volt a legjobb, esküszöm. Itt még a Dávid is alíg volt hamis, nem értem mi lelte őt.:D
  • snowkid16
    #3661
    Kalap sz*r az egész, de a Retek klub se jobb -.-'. Ennél még a South Park is értelmesebb xD