Megasztár (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5771
kiléphetett volna ahogy Sohoék tették...
Lacee86
#5770
Hát ezaz. Egy civil ember, fõleg aki még naiv is, el se tudja képzelni igazán, mi folyhat ott...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5769
lehet,hogy melinda nem gondolta mivel jár ez az egész?
belecsöppent a megába és a színfalak mögül meglátta h mi is ennek a mûsornak az igazi arca és azt mondja inkább nem kér belõle? ezért lehet õt hibáztatni?
...
Lacee86
#5768
Most is ebben a hülye arrogáns stílusban írsz, látod ez nagyon megy a népnek...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5767
mi tapostuk földbe melindát? kisköcsög.. õ szarta le a közönségét, azokat a barmokat akik rá szavaztak, és megvették volna a lemezét, elmentek volna a koncertjeire stb,õ taposta azokat földbe,mert nem kell elindulni 1 ilyen mûsorban, ha nem akarom megnyerni,vagy ha nem akarok lemezt , ismertséget, profitot szerezni ebbõl, amúgy meg hogy befejezte, ez nem ilyen könnyen megy,mert szerintem neki van 1 szerzõdése a tv2-vel amit csak úgy nem lehet felbontani, ezt nnan tudom, hogy az adam's comedy-t ismerem, és õk mondták, hogy kötelezõ fellépések vannak nekik is még 1 évig! pedig õk nem szíj melinda.. úgyhogy most lehetne igazán fikázni ezt a nõt, mert a közönségét hagyta cserben....
Lacee86
#5766
Ja egyébként a Melindát fikázóknak: na látjátok, h nem színészkedés volt ez az egész. Õ ilyen kishitû, esetlen, rendkívül érzékeny személyiség. És a pocskondiázóknak mélyen magukba kéne szállni, h ennyire a földbe tapostak egy embert...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Tyler1
#5765
számítani lehetett rá, már a legelejétõl. túl gyenge, h talpon maradjon a médiában. sztem csak az esetlensége miatt nem õ nyert, mert belátták, h Melindából soha nem csinálhattak volna médiaszemélyiséget.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Lacee86
#5764
Én sajnálom, de megértem. Neki valszeg így lesz jobb.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5763

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

#5762
a romákat hagyjuk békén 😄DD
a kisebbség már a magyarság és nem a roma emberkék sajnos 😄
#5761
A nyelvteruletnek szol a musor, nem az orszagnak... Marpedig a hatarainkon kivulre szorult sok magyar, miert ne vehetnenek reszt..?! Nemeteknel ugyan ezt csinaljak (Nemetorszag, Svajc, Ausztria)... A nemet Xfaktorba egy svajci (alban apa/svajci mama) leanyzo nyert... Ezek kereskedelmi TV-k, tehat akit tudnak elernek... Raadasul kapaszkodot is adnak ezzel a mas orszagban elo magyaroknak, hogy reszei a kulturalis nemzetnek.. Az is pozitiv, ha romak is vannak, es sikeresek.. Ezzel peldat mutatnak a roma tarsadalomnak, hogy ki lehet torni a szegenysegbol, es a remenytelensegbol... Ezekkel a musorokkal a penzre meno kereskedelmi TV-k tobb jot tesznek, mint az allam a szarakodasaival...

#5760
azzal én is egyetértek,hogy magyar állampolgár legyen az, aki jelentkezik,mert szerintem külföldön ilyen nincs, mert minden országban lehet csinálni ilyen mûsort, meg van is,mutassa ott meg magát annak az országnak az állampolgára,miért nem láttunk az angol ú,vagy amerikai hasonló mûsorokban mondjuk egy magyarországról érkezett énekest, aki még csak 3 hónapja van az országban,(mint mondjuk Sounders,itt mindent lehet-lehetett!mi magyarok büszkék vagyunk arra,hogy magyarok vagyunk, holott akár a történelmünk is bizonyítja, hogy egy nyalis mindenkinek behódoló,szar kis semmi ország vagyunk..,mi nézzük le romániát!? a románoknál fogadjunk, hogy nem lehetett volna ilyet megtenni, hogy még a nyelvet sem beszélõ énekest továbbjuttatnak...meg a másik: mi a büdös faszt kerestek itt ezek az emberek?legyen akár románia, anglia, amerika???egyszerû a válasz,mert a saját hazájukban nem tudtak volna érvényesülni soha..
#5759
A Sanders gyerek sem volt jobb mikor félmneztelen állt ki nyekeregni, és lerít az arcáról, hogy lenéz maga körül mindenkit.
Alapból ilyen stílusben be sem engedtem volna a színpadra...

Gigabyte GA M55S-S3 V2,AMD64X2 7750+,4X1Gb Kingmax/800Mhz, Gigabyte HD4890, HKC 550W, WD 320GB-WD 1TB, SB X-Fi, Sharp Aquos 42\"-FullHD

Lacee86
#5758
Nem az a baj, h külföldi, hanem h magyarul sem tud. Aki külföldi, de rendesen beszéli a nyelvünket, azzal nincs gáz.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5757
Én azt nem értettem soha ebben az egész megasztárban , hogy miért engedik , hogy külföldi állapolgárok is résztvegyenek ebben a versenyben ?! Nem hiszem , hogy sok országban engedélyezik , hogy nemcsak helyi , hanem külföldi állampolgárok is jelentkezzenek a müsorban !

Mikor idejött az az angol csaj , még magyarul sem tudott mégis engedték versenyezni . Ez olyan szégyen volt az országra nézve ! És ez egyre rosszabb lesz !

Egyszer egy magyar fiú , aki Angliában dolgozott már jó ideje azt nyilatkozta A TV-BEN "BIRKA NÉP A MAGYAR NÉP" . lEHET NEM MONDOTT HÜLYESÉGET !?
Lacee86
#5756
Miért, a Tóth Vera original magyar, nem?

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5755
Csak egyszer nyerne Magyar, Magyarországon!..............

Gigabyte GA M55S-S3 V2,AMD64X2 7750+,4X1Gb Kingmax/800Mhz, Gigabyte HD4890, HKC 550W, WD 320GB-WD 1TB, SB X-Fi, Sharp Aquos 42\"-FullHD

#5754
amint elküldöd az sms-t levonja a pénzt
bakkerman
#5753
naaaaaa...😊)

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#5752
dehogyisnem ment, tuti a lóvét azt leszedték,
#5751
nem érkezett meg - de ez nem ment a telefonszámla terhére sztem.
bakkerman
#5750
ez 15 ezer szavazat,szorozzuk be durva 300 forinttal 4,5 millió...és ez csak ami nem érkezett be...rohadjanak meg.

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#5749
"Renáta esetében 8017, Attiláéban 7682 szavazatról van szó, amelyek ha beérkeznek, akkor sem változtattak volna a sorrenden"
tehát igy is nyrt reni xD
azért megmondhatták volna h ténylegesen mennyi szavazat ment be
Lacee86
#5748
Kétlem, h sok beleszólása lenne, h playbackrõl nyomja-e vagy sem...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5747
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/19/megint_gondok_voltak_a_megasztaros_szavazatokkal/

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#5746
tabáni playback? bizony-bizony.. egy énekes észreveszi,csúszott a hang, és a szája mozgása,valamint a magas hangoknál,volt amikor szinte ki sem tátotta a száját, stb.. én is csodálkoztam,99 százalék, hogy playback volt!de attól függetlenül remek énekes a srác! õstehetség!
#5745
tabáni playback?
a szõke picsa nevét nemtudja vki mert sztem kurva jól nézett ki 😄
#5744
csak,hogy tisztába tegyünk néhány kérdést: a megasztárban sem full élõ volt a zenei alap,volt egy alap, aztán vagy élõben, vagy kamuból rájátszott a zenekar,ezt nem lehet pontosan tudni, mert minden be volt dugva,a dobos rávert a dobra ahogy kell stb, viszont a gitárost pont akkor mutatták,amikor egy hatalmas gitárszóló volt, õ pedig szépen akkordozgatott..az x-faktorban elõre megcsinált alapok szóltak természetesen,de tegnap kiakadtam amikor a nikolas-kovács kati duett számban a katika hangja playback-rõl ment!!!nikolas élõben kente, katika meg tátikázott.. attól függetlenül egy élõ legenda,ez nem vitatható.a megasztárban,viszont feltûnt nekem, és szerintem annak is , aki 1 aki egy kicsit jobban ért a zenéhez,hogy a vokalisták milyen jók voltak! sokszor jobbak mint a versenyzõk,pl:volt ott 1 szõke csaj, az eszméletlen jól vokálozott, simán jobb volt, mint bármelyik versenyzõ! sajnos ma magyarországon nem a tehetség, a jó énekhang,a színpadi kiállás a mérvadó,hanem,hogy ki a cigány, meg a zsidó, meg a román,meg ki milyen jó picsa, meg ki milyen jó faszi..ennyi.. ja, az x-faktorban,a drága Tabáni is playback volt... azért a megasztárban ha jól emlékszem ilyen nem volt, legalábbis ének tekintetében.
#5743
settenkedõ is nyilatkozott vmi olyasmit h õ is elhitte h a tehetség a fontos itt de rájött h a nézettségi index...
mondta ,hogy az elsõ szériában még volt humanitas és nem volt gyerek bent mert mivan ha megnyeri a gyerek? hajnalig hakni azt pár év mulva meg lebénul , neki tanulnia kell és nem ilyen életet élnie mert mivan ha abbamarad a karrier mit kezd magával?
mostanra meg ez eltünt ez t is mondta
részben igaza van...
#5742
cserébe a faktoriálisba volt 1 Veca és ennyi..

Amugy a kislány se meg az öreg nõ se volt tehetségetelen nem ugy mint a Norbika aki kb végighörögni a egész szart és a sok botfülü ember vele szimaptizál. Perszer az Annácskának suliban a helye ez tuti de nem is nyerte meg, az öreg nõ meg képzetlen és így nem lehet.

Lacee86
#5741
40 éves az a 60, de mind1... A kislánynak meg olyan hangja van, h a magyar énekesek 2/3-át kenterbe veri.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

bakkerman
#5740
és az a tény,hogy egy tehetségkutató énekes mûsorban énekelt egy 10 éves kislány,akinek suliban a helye,meg még babáznia kéne,meg egy 60 éves önbizalomhiányos öreg nõ vicces számomra...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#5739
am sokak "elõre megmondása,hogy ez bunda " mehet a kukába 😄
mennyien mondták h tuti szij-kökény döntõ lesz és az egyik nyeri meg a megát XD

ugye reni nyert 😄 szal igy törölhetõ h elõre megvan írva az egész ...
modelcar
#5738
<#taps><#nyes>

NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |

#5737
igazabol azon akadtam fenn, hogy a Kökénynnek X-faktor szintû hangja van...hát nemtom hogy lehet hasonlítani az Attilát a Norbikához vagy a Vastag gyerekhez....komolyan...X faktor?...vicc az egész
már maga a tény h playbackrõl megy az alap😄 tiszta vicc

Lacee86
#5736
Hát igen, az nagyon gáz.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5735
Én szeretem a Pinket , Eminemet , Celin diont , 50Centet . Amitöl a falra mászok az az ha valamelyik "magyarsztárnak kikiálltott fasztarisznya elkezdi valameiyköjüket utánozni Pl Stilusban , öltözködésben , illetve éneklésben !

Az olyan ciki !
Lacee86
#5734
Pont h Celine Dion számomra egy nagyszerû énekesnõ, és 50 cent csak egy meggazdagodott gettó raper...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Lacee86
#5733
Te is tudod jól, h ez nem így megy. Ott van Cserháti Zsuzsa: életében le se szarták, ez is közrejátszott a tragédiájához. Most, halála után, csomót játsszák a számait, sokszor õt éneklik stb.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5732
Dehogy vitte volna magyarként ! Éppen azt mondom , hogy aki amerikában születik , és nem elég tehetséges , akkor mehet az bármelyik európai országban énekelni , vagy megasztárt nyerni . Világsztár nem lesz belõle !

Most nem igazán értelek , miért mondod , hogy a 50centet ne emlitsük egy lapra a celin dionnal ?! Mindkettõ nagy egyéniség , nagy tehetség , a maga zeneistilusában . 50cent a gettóba , Celin Dion meg egy 9gyerekes szegény családban született . Olyan nagy különbség nincs aközött , hogy ki honnan jött ?! Mindketten bebizonyitották , hogy a szarbol is lehet várat épiteni , ami mindenképp dicséretes !

Azért mert te esetleg a jóval fiatalabb korosztályhoz tartozol , és nem kedveled a Celin Diont , azért ne szóld le jó ?!

Az immént volt a magellánba a Tolvai Reni apja azt nyilatkozta , "már hosszú ideje énekelgetett Reni Romániában , de ott nem sikerült befutnia ". Ezért jött ide . Most az egész család Pestre költözik .
bakkerman
#5731
oké,annyi a lényeg,hogy kálai amerikai szintû tehetség,és te értesz hozzá. részemrõl a vita lezárva,majd meglátjuk 1-2 év múlva hol lesz bandibácsi,meg a román.

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

hungary27
#5730
melyik puja nyert?
#5729
Szerintem a jövõ héten már Reni fog kiesni.
#5728
ha ennyire nem értessz hozzá akkor inkább ne😊

Lacee86
#5727
Mondjuk egy 50 centet ne említsünk egy lapon Celine Dionnal, az meg a másik...

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

Lacee86
#5726
Egyrészt, másrészt meg mert Amerika... Szted bármelyikük is vitte volna ennyire, ha Magyarországon születik?

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

#5725
Akkor te szerinted : A Pink , Eminem , Celin Dion , 50cent is jó faszt szopott , hogy a semmiböl ilyen sokra vitte ?!

Fasz ide fasz oda a Lady Gaga egy nagy egyéniség . A Sanders is jól énekel , csak az a gond ahogy õ énekel , úgy sokan tudnak énekelni Amerikába . Ezért nem tudott õ ott "labdába rugni" . Vagy azért , mert nem jutott megfelelõ fasz a számára ?!
Lacee86
#5724
Jaj, de naiv vagy... Nem mondom, nem rossz elõadó, de van min. annyi tehetsége jó pár magyar elõadónak is, mint neki, ha nem több.

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."

bakkerman
#5723
mi a faszért karolta fel akkor õt több híres kiadó? a semmibõl jött õ is,nem csak úgy kapta a lehetõséget...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Lacee86
#5722
Atyaég, nem mondod, h szted a tehetség egyenesen arányos azzal , h ki mennyire híres? <#wilting>

"Winning isn't important. It's the only thing that matters."