Megasztár (TV)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
belecsöppent a megába és a színfalak mögül meglátta h mi is ennek a mûsornak az igazi arca és azt mondja inkább nem kér belõle? ezért lehet õt hibáztatni?
...
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
a kisebbség már a magyarság és nem a roma emberkék sajnos 😄
Alapból ilyen stílusben be sem engedtem volna a színpadra...
Gigabyte GA M55S-S3 V2,AMD64X2 7750+,4X1Gb Kingmax/800Mhz, Gigabyte HD4890, HKC 550W, WD 320GB-WD 1TB, SB X-Fi, Sharp Aquos 42\"-FullHD
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Mikor idejött az az angol csaj , még magyarul sem tudott mégis engedték versenyezni . Ez olyan szégyen volt az országra nézve ! És ez egyre rosszabb lesz !
Egyszer egy magyar fiú , aki Angliában dolgozott már jó ideje azt nyilatkozta A TV-BEN "BIRKA NÉP A MAGYAR NÉP" . lEHET NEM MONDOTT HÜLYESÉGET !?
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Gigabyte GA M55S-S3 V2,AMD64X2 7750+,4X1Gb Kingmax/800Mhz, Gigabyte HD4890, HKC 550W, WD 320GB-WD 1TB, SB X-Fi, Sharp Aquos 42\"-FullHD
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
tehát igy is nyrt reni xD
azért megmondhatták volna h ténylegesen mennyi szavazat ment be
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
a szõke picsa nevét nemtudja vki mert sztem kurva jól nézett ki 😄
mondta ,hogy az elsõ szériában még volt humanitas és nem volt gyerek bent mert mivan ha megnyeri a gyerek? hajnalig hakni azt pár év mulva meg lebénul , neki tanulnia kell és nem ilyen életet élnie mert mivan ha abbamarad a karrier mit kezd magával?
mostanra meg ez eltünt ez t is mondta
részben igaza van...
Amugy a kislány se meg az öreg nõ se volt tehetségetelen nem ugy mint a Norbika aki kb végighörögni a egész szart és a sok botfülü ember vele szimaptizál. Perszer az Annácskának suliban a helye ez tuti de nem is nyerte meg, az öreg nõ meg képzetlen és így nem lehet.
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
mennyien mondták h tuti szij-kökény döntõ lesz és az egyik nyeri meg a megát XD
ugye reni nyert 😄 szal igy törölhetõ h elõre megvan írva az egész ...
NFS W:CSIZIHUNGARY NFS HP:csizihungary1 4 GB Kingston 800 Mhz DDR2 RAM | Gigabyte GTX 460 OC 1GB | Intel Core2Quad Q8400 | Gigabyte SuperB 550W | BenQ G2220 HDA | 335 GB HDD |
már maga a tény h playbackrõl megy az alap😄 tiszta vicc
Az olyan ciki !
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Most nem igazán értelek , miért mondod , hogy a 50centet ne emlitsük egy lapra a celin dionnal ?! Mindkettõ nagy egyéniség , nagy tehetség , a maga zeneistilusában . 50cent a gettóba , Celin Dion meg egy 9gyerekes szegény családban született . Olyan nagy különbség nincs aközött , hogy ki honnan jött ?! Mindketten bebizonyitották , hogy a szarbol is lehet várat épiteni , ami mindenképp dicséretes !
Azért mert te esetleg a jóval fiatalabb korosztályhoz tartozol , és nem kedveled a Celin Diont , azért ne szóld le jó ?!
Az immént volt a magellánba a Tolvai Reni apja azt nyilatkozta , "már hosszú ideje énekelgetett Reni Romániában , de ott nem sikerült befutnia ". Ezért jött ide . Most az egész család Pestre költözik .
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Fasz ide fasz oda a Lady Gaga egy nagy egyéniség . A Sanders is jól énekel , csak az a gond ahogy õ énekel , úgy sokan tudnak énekelni Amerikába . Ezért nem tudott õ ott "labdába rugni" . Vagy azért , mert nem jutott megfelelõ fasz a számára ?!
"Winning isn't important. It's the only thing that matters."
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!