6021
Ki lesz a legjobb?
  • Coolfire
    #5821
    Hát ez se gy Axl Rose...
  • Coolfire
    #5820
    Ezen szerintem többet fogok röhögni,-ahogy eddig is.:)))
    Hajrá Kullai Timi !!.:)
  • Dean Winchester
    #5819
    kezdésnek elég fasza volt ez !

    egyébként x faktorból loptak el jó pár ötletet...
  • IXEMGabeo
    #5818
    Friderikusznál csak jobb lehet valamivel:D elvégre is rádiós...naponta szokta hallani a zenéket a NEO FM-en. Legalább azokkal képbe lesz
  • Coolfire
    #5817
    Ezaz,hogy totál feleslegesek az ilyen "megmondó" emberkék a músorba.Az OK,hogy mindenhol van ilyen,de akkor is.:)
  • IXEMGabeo
    #5816
    szerintem is jó választás...

    Miért Bochkor Gábornak van netán egy dugi zenekara, vagy konyít mondjuk az énekléshez? én nem tudok róla. Ő ilyen Bakács Tibor féle zsűritag lesz, ha érted mire gondolok, de örülök neki a Bumeráng show-t hihetetlenül jól vezeti
  • Coolfire
    #5815
    Még Presser kellett volna ide Bochkor helyett pl.
  • Tyler1
    #5814
    ???
  • Ironman2
    #5813

    Egyiknek sincs köze
  • Tyler1
    #5812
    Most olvasom, hogy új zsűrit kap a 6. széria: Mester, Bereczki, Falusi, Bochkor. Hát szerintem az eddigiek közül ez lesz a legjobb felállás. Végre 4 ember, akiknek van közük a zeneiparhoz!
  • Balázs 17
    #5811
    még mindig
  • Balázs 17
    #5810
    ASD:ADA?DSA?A


  • Lacee86
    #5809
    Jah én is láttam, nagyon rút és kövér lett szegény... :/
  • Dean Winchester
    #5808
    póka angéla most a fábryban :S bazz , görnyedt hát 140kg súly
    ez beteg, vagy szimplán betegség nélkül csunyult ill. öregedett meg ennyire?
  • Balázs 17
    #5807
    zenei karrierről eddig nem sok infó jött, pedig már eltelt 3hónap xD
    Melinda meg lemezt készít? =) biztos valami hard rcok lesz ilyen Cher külsővel
  • koder
    #5806
    Ja és " "
  • koder
    #5805
    Ennyi volt..mese volt.Mindenki leszarja az új sztárunkat xD
  • Dean Winchester
    #5804
  • Balázs 17
    #5803
    nem az mondták, hogy már nyert egy Román tehetségkutatót?
  • Dean Winchester
    #5802
    hát ha azt nézzük h amatörök közül sztem ő volt aki tehetséges.
    faktorban meg ugye norbi az aki zenei előképzettség nélkül a legjobb volt!
    mert uyge a csaba háttérénekes volt már pár éve
    nikonak cdj-e , video klipp ...stbje volt :D meg a sokaknak volt zenei hátterük....
    még a reni is idevehető hiszen ő is amatör.
  • robertzenesz
    #5801
    Na,végre valaki,aki megértette miről akartam beszélni..és nagyon igaz, hogy igazán karakteres férfi hang nagyon kevés van az országban, valamint a zenei piacon is..én azt vártam egy "tehetségkutató" műsortól, hogy majd igazi tehetségeket fogunk hallani,felfedezni.. hát számomra a Sz.Melinda nem volt az! de már megígértem,nem szapulom,ezért többet nem fűzök ehhez a témához!Egy nagy átverés volt az egész,jó kis lóvé a tv-csatornáknak,ennyi!
  • Kaplan
    #5800
    Róberttel sok szempontból egyet értek. Főleg a zeneiskolás mondatával, amíg én oda jártam és nem magánórákra csodálkoztam, hogy mennyi szép női hang van. Mert férfi rajtam kívül egy volt, tény ami tény az én generációm és az utánam lévő férfi énekesi szinten komolytalan, igénytelen. Magyarország női hangból el van látva rendesen de komoly célokkal rendelkező férfi énekes réteg nincs. S ezek a tehetségkutatók sem tehetségkutatók hanem pénznyelők. Egyik műsor sem tudott zeneileg olyat adni nekem amire azt mondom, hogy igen ezért megérte nézni. Ez a karaoke feeling nem igazán jön be ebben a formában.
  • Dean Winchester
    #5799
    értelek,jogos...
  • robertzenesz
    #5798
    igen,ez így volt,de ez már a vége-felé.. akkor már sajnáltam
    sajnos cudar szakma ez,főleg így,hogy egy tv csatorna a menedzsment...nem bántom most már megígérem,mert így is ki vagyok utálva innen.. csak én szakmai szemszögből is nézem a dolgokat,nem is tudnám másképp sajnos. én sok sikert kívánok minden versenyzőnek,és minden kedves itt fórumozónak is...
  • Lacee86
    #5797
    De ő nem zenész, nem is előadó. Belecsöppent hirtelen ebbe a közegbe, azt se tudja, mi mi fán terem. Szted belegondolt ilyenekbe? Azonkívül tisztességesen többször is megköszönte az emberek szavazatait.
  • robertzenesz
    #5796
    A válaszom neked: engem már elegen ismernek, nem törekszem a nagy hírnévre.. ez nem álszerénykedés,remélem megértesz, köszönöm
  • robertzenesz
    #5795
    már elnézést, de egy ilyen klub-koncerten, ami amíg a műsor tartott, minden kedden került sor,kb-200-300 ember férhetett be, esetleg egy kicsivel több. Ez a személyes találkozásról szólt volna a versenyzők,és rajongóik között! A műsort, ha jól tudom, meg 3 millióan nézték!!A szavazatokkal miért kellett,hogy gond legyen? Ott a koncerten sem akadtak ki rá,mert ez a dolog akkor nem derült ki, hogy ő miért nem lép fel, ez később derült ki.Ott csak várták a rajongók hiába,és a legtöbben az ő rajongói voltak,de nem vették zokon, inkább szomorúak voltak, hogy nem láthatták a művésznőt. De attól szavaztak rá, mert szerették-szeretik..csak azt hitték, halljatják szemtől-szemben, esetleg 1 fotó,aláírás, stb..És mivel a közönség szavaz, illet volna neki félretenni a saját önmarcangolását,és tisztességesen elvégezni a dolgát,azokért az emberekért,akik őt idáig eljuttaták!Mert egy zenésznek,énekesnek a legfontosabb a közönsége kell,hogy legyen, hiszen azokból él!Bár szerintem,ő a műsor közben jöhetett rá arra,hogy ez nem az ő világa,de ez nem jogosította fel arra, hogy tiszteletlenül bánjon a közönségével..ez zenész berkekben a legocsmányabb dolog...
  • robertzenesz
    #5794
    bocsáss meg, természetes LACEE-nek címeztem a válaszokat.
  • Dean Winchester
    #5793
    "nos ő egy megasztár klub-koncerten,nem volt hajlandó megjelenni, "

    ha ez igaz akkor szégyen gyalázat és akkor tényleg undorító amit müvelt!
    viszont ha egszer se lépett fel akkor siman kevesebb szavazatot kellett volna kapnia, de nem! ő kapott rendesen és mindig továbbment :D
  • Dean Winchester
    #5792
    bazzzz faszért nemtudsz válasz erre gombot használni? :S most honnan a tökömből találjam ki,hogy nekem vagy a laceenak irtal? -.-
  • robertzenesz
    #5791
    Nem akartam őt bántani, inkább nem értem..Világ élteében énekesnő akart lenni,2-szer jelentkezett a Megasztárba,most bejutott,ráadásul a legnépszerűbb versenyző lett! Abszolút győztes lehetett volna! Nos, ha én nem akarok valamit, azt nem csinálom,de ő akkor miért jelentkezett?engem ez bántott,meg az,hogy átláttam rajta, legalábbis szerintem.. én úgy gondolom manipulatív volt végig, és sokan osztják az országban a véleményem,de mondjuk itt gyorsan hozzáteszem,hogy ki nem lenne az ilyen helyzetben..? De az,hogy azokkal,akik hétről-hétre rá költötték a kenyér árát,nem becsülte meg,és nem tiszteli,az nyilvánvaló,és ez végképp feldühít! ugyanis egy előadó,ha "alázatos" félreteszi a gondjait akkor amikor a színpadra kell lépni, és a közönségéért képes önmagát is feladni..na nálam ez az alázat a zene,ill. a k9z9nség iránt, aki fizet azért,hogy pl: a Szíj Melindát,vagy bárki mást hallgasson,vagy győztesként lásson 1 műsorban.. nos ő egy megasztár klub-koncerten,nem volt hajlandó megjelenni, holott a klub tele volt az ő pólóját viselő tinikkel,sőt nagymamákkal,akik valószínű pénzt,és energiát költöttek azért, hogy lássák,ezt az "ikont",és minden versenyző fellépett,volt aki lázasan, arcüreg-gyulladással, vagy aki már rég kiesett,ő viszont nem volt hajlandó még megjelenni sem..na, akkor erre mit mondjak..
  • Lacee86
    #5790
    Egyáltalán nem. Csak nehezen viselem, ha vkit igazságtalanul bántanak.
  • robertzenesz
    #5789
    de ahogy olvasom,nagy Melinda rajongó vagy, nem?
  • robertzenesz
    #5788
    nagyon helyes,hogy így gondolod,hogy csak 1 fórumozó vagyok,én is annak tartom magam,mért ne lehetnék komoly zenész, mert fenn vagyok 1 fórumon? a zene iránt alázattal vagyok,sosem mondtam magamról hogy jó vagyok, nem is tartom magam annak! azt mások döntsék el,ne én! ja,és ki az a mi,? te írtad ezt,nem? nem mindenki!! Én csak azért regisztráltam erre a fórumra, mert szerettem volna megosztani a véleményemet, és itt olvasgattam hozzám hasonló gondolkodású emberek véleményeit, azárt mertem én is ide írni.. úgy érzem szabad országban élünk, jogunk van véleményt nyílvánítani.. ja, és nem vagyok művész,ezt sohasem mondtam!
  • Dean Winchester
    #5787
    robertzenesz felhasználói adatlapja
    Csillagjegy: ismeretlen
    Életkor: ismeretlen
    Neme: ismeretlen
    Regisztráció időpontja: 2010. 12. 04.


    + ha egy nagy zenész akkor a minium,hogy kiirom a nevem,életkorom ,
    weboldalt ha van ...stb (ezzel is reklámozom saját magam -> minnél többen megismernek
  • Lacee86
    #5786
    Komoly zenész lehetsz, ha itt nyomulsz sg fórumon. Ezenkívül egy zenész/művész alázattal viselkedik, nem szitkozódik és nem ajnározza magát. Te a mi szemünkben csak egy fórumozó vagy a sok közül.
  • robertzenesz
    #5785
    akinek inge magára veszi...
  • Dean Winchester
    #5784
    válasz erre gombot használhatnád :)
  • robertzenesz
    #5783
    Mert Melinda hova jutott el?Ti juttatátok idáig a saját pénzeteken, és ezt ő nem hálálta meg!Ő annyit tett, hogy leadott egy jelentkezési lapot, meg elment a meghallgatásra..hogy én hova jutottam?Japánig..
  • robertzenesz
    #5782
    na akkor elmondom neked, hogy apa vagyok, van egy gyönyörű 5 éves kislányom, mellesleg 5 éves korom óta zenélek,mai napig az éjszakában dolgozom,rengeteg zenészt tanítottam, így talán valami közöm van a dolgokhoz! pont azért kerestem fel egy ilyen jeéllegű fórumot, mert eszméletlenül berágtam arra, hogy kiváló,tehetséges énekeseket a kutya sem ismer,meg kib..ák a tehetségkutató műsorokból,és egy ilyen nudli nőt meg egy ország imád, miközben pl a Vikidál Gyula éhezik,mert nincs munkája..vagy hallgass meg egy Veres Mónikát,(Nika),hogyan énekel, én nemrég hallottam egy klubkoncerten a nem kis hírnevű Póka Egon zenekarában, és akkorát énekelt,hogy Melinda,meg Renike igencsak salakolhatna, és neki eszébe sem jutott indulni,nem is égetné le magát, azt mondta..tehát ne okítsatok már a zenéről engem mert ha ismernétek az állatok leesne,sok fórumon fenn vagyok, de ilyen buta társasággal még nem találkoztam , tisztelet a kivételeknek. zene,meg jó hang?Menj be egy zeneiskolába, gyönyörű, szép,okos fiatalok vannak világszintű hanggal, és nem is érdekli őket a "megaszar", vagy az x- faktor,Szíj melinda,meg még vagy 10000 önértékelési hibával küszködő ember(pl:Bigicsunáj)meg azt hiszi,hogy ő jó..? melindára azért rágtam be, mert ha már az a szerencse érte,hogy bejutott,nem becsülte meg, és legfőképpen a közönségét nem becsülte meg, főleg akkor, amikor azt mondta,abbahagyja..(dehogy hagyja..),szopat egy országot? ki ő? óhol van ő a tehetséges énekestől? sehol,egy fostalicska,ez egy tv-show volt, aminek semmi köze nem volt ahhoz, hogy ki a jó! ez most divat, hogy kellett egy kislány, meg egy idősebb hölgy,külföldön bejött,pénzt hozott és ez a lényeg! aki valójában szerintem jó volt az a Kökény Attila, a Patai kislány ,Georgio,és még Renike sem volt olyan roszz, Melinda sem, csak nem a legjobb 10 között!