6021
Ki lesz a legjobb?
  • mama 2
    #3740
    Amúgy nekem tetszett a duett(lehet megkövezni). Szerintem aranyos volt:D!
  • Kaplan
    #3739
    Susu bolondsáááááág.
  • hulcsigerg
    #3738
    vki megtudná mondani melyik számot énekelték közösen, még mielőtt Hien kiesett volna?
  • xxxpaulxxx
    #3737
    Egyszer ez a két kiscsaj is elkezd mutálni;)
  • mama 2
    #3736
    Lüszike édesanyja már a Joshi Barathban is szerepelt:S. Láttam a bemutatóba. És Dávid is benne lesz(akinek megégedt az arca).
    Joshi meg kérdezi Lüszi anyjától, hogy volt olyan pillanat amikor azt mondta, elviszem a lányom?
    Lüszi anyja meg: Igen, tegnap reggel. Kérdem én? Akkor mé nem vitte?:D
  • wordsworth
    #3735
    International Business School, és igen mama, hogy ide eljuss le kell fogynod egy kicsit a hájas seggedből ;)))))
  • mama 2
    #3734
    IBS? Az mi az?:D
  • MrSpock
    #3733
    Persze igaz,de azért a romák "magyarok",és ugye itt mindent lehet nekik.
    A külföldi vendégtanulók,pedig azért megpróbálnak beilleszkedni,ha továbbra is szeretnének ittmaradni,mint ahogy ha te is elmész külföldre nem Győzike módra viselkedsz. Ezért írtam,hogy független nációtól,mertmindenhol helyileg eléggé eldurvulhat a helyzet.
    De ez igaz,hogy ha nem adsz egy romának,ő egyből belédköt,hogy miért nem.Ez sajnos bennük van az említettek miatt.
  • wordsworth
    #3732
    Na hát más viselkedéssel nekem nincs gondom, Én speciel IBS-re járok, ahol koreaiak, kínaiak, vietnámiak, oroszok, irániak, angolok, sorolhatnám, járnak és semmi gondom nincs velük, sőtt elég sok barátom van közölük :)
    Nekem konkrétan csak a roma viselkedéssel van gondom, most is állomáson megálltam egy cigit elszívni és jött oda kérni egy szálat, persze, hogy adok, mert nem akarok gondot... És ez a bajom, hogy nekem kötelességem adni, mert különben legközelebb ha esetleg nem egyedül van leállnak kötekedni amiből már volt elég nekem, nem vagyok vékony meg gyenge meg stb, csak szimplán a kötekedésből volt már elegem...
  • MrSpock
    #3731
    Egyébként az a fura,hogy pl ha egyedül van a roma akkor lehet normális,de ha már többen vannak,akkor előjön az énjuk.
    Én találkoztam rendesebbekkel is akik dolgoztak,és el is lehetet velük normálisan beszélgetni,de ez a ritka.Ha sötét van,és mész egyedül,jön veled szemben pár roma,azért jobb ha vigyázol.Ez a nagy probléma,mert bennük nincs annyi gátlás.Nekik más a természetes,más a moráljuk,a viselkedési norma.Persze hogy kialakul az emberben egyfajta előítélet,és
    itt nem a bőrszínnel,vagy származással van a gond,hanem a viselkedéssel!Ez vonatkozik minden nációra!
  • Dean Winchester
    #3730
    erről beszélek,szal nem alaptalan az előítélet :)
  • wordsworth
    #3729
    természetesen nem azért mert cigány, de visszatérve a példához, nekem mindig is a cigányokkal volt gondom, elhiszem sőtt bízok benne, hogy vannak normálisak, csak én épp nem találkoztam ilyennel :) Innentől kezdve jogosnak érzem az objektív előitéletemet :)
  • Bucser
    #3728
    Most azért ne legyen nagyképű, mert cigány vagy azért, mert kicsi?
  • Bucser
    #3727
    Alatta a példa....
  • kill3r21
    #3726
    Lüszi az Roma, ha csajon nem is látszik nézd meg a muterját....ez nembaj. csak ne lenne akkor nagyképü m,ár most
  • PJack
    #3725
    sajnos viktor fog nyerni :(
    Hient sajnálom mert ha most nem is telhjesített túl jól, a boldogság gyere hazá-s éneklése szép volt.
    dehát tudjuk hogy ez már nem is az éneklésre megy :|

    ja és a rúzsamagdi-viktor duett azért szépvolt bár magdi jóval felülmúlta viktort, nem is kicsit, állatjó hanfja van annaka csajnak sztem, csak kár hogy egyébként ilyen trutyi szarokat énekel.
  • wordsworth
    #3724
    Csak tudod mindig ott van az, hogy "éppen nem cigánygyerek, hanem teszem azt magyar" De csak teszed baszod, csak teszed, példát. thy
  • Bucser
    #3723
    "Miért ha a Te gyerekedet megverik az iskolában a cigányok vagy az utcán beléd kötnek, nem leszel fajgyűlölő?"

    Nem. Nem általánosítok. Mert ha az iskolába a bully éppen nem cigánygyerek hanem teszem azt magyar, akkor mire fogod az okát annak, hogy egy seggfej?

    Zrikáltak eleget engem is általános iskolában (gimiben már nem mertek). Ja furcsa mód nem cigányok.
  • Bucser
    #3722
    Szerintem nem sok olyan magyart tudsz mutatni nekem akinek legalább 1 vonó ne lenne a vérvonalában...
  • Bucser
    #3721
    Én spec. meg egyel együtt élek immáron 6 éve. A családjával sincs semmi gond. Sőt szomszédaim is vannak odahaza szintén romák, szintén dolgosak, semmi baj nincs velük.

    Azért mert egyszer megvertek a cigányok még nem kell az összeset utálni.. mivan ha magyarok vernek meg?? akkor az összes magyart utálod?? ha románok akkor az összes románt ha németek akkor az összes németet??

    Általánosítás helyett gondolkodni kell inkább és egyéneket értékelni meg kicsit a prekoncepciókon túllépni. Egy ember értékét a származása a legkisebb mértékben sem befolyásolja.

    De bocsi az offért. Csak a lentebbi szalmabáb érvelésen felkaptam a fejem.
  • Dean Winchester
    #3720
    ha nem is az teljesen,de egy vonóval van benne =D
    am nem céloztam egyik megasztárosra sem most,csak álltalánosságban iram amit irtam!
  • Kaplan
    #3719
    A Lüszike roma, ez már mindenkinek leesett..
  • mama 2
    #3718
    Hát de Lüszi nem cigó. Nem is olyan se a bőre se semmi...
  • Dean Winchester
    #3717
    +elnézést a kicsi offért!
    csak az országban is kit védenek ???
    zsidókat,külföldieket,cigányokat.
    lsd. ki kap a tanulmányi eredménye után pénzt? cigányok..
    mintha maagyarok közt nem volna olyan aki rászorulna...ennyit erről!
  • Dean Winchester
    #3716
    de am nem véletlen ,hogy az emberek többsége gyűlöli a cigányokat.
    valami alapja csak van!
    én is ismerek egy két cigányt és bizony nem jó félék.
    nem láttam még1 rendes cigányt sem sajnos!!!
  • snowkid16
    #3715
    (már csak egy), ha nem ő nyer*?
  • snowkid16
    #3714
    Miért ha a Te gyerekedet megverik az iskolában a cigányok vagy az utcán beléd kötnek, nem leszel fajgyűlölő?. Hien télleg nem tette úgy magát, mint Lüszike, ebben egyetértünk XD. Bucser gúnyolódj még :D. Nem érted, mekkora lelki sérülést okozhat ha nem a két kicsi8már egy) nyer? Nem tudhatod, hogy neki milyen sérülékeny a lelke -..-. Undorító, hogy elmondom a véleményem? Egyben mi is egyet értünk, nincs helye 18 éven alattinak ott lenni :D . Felőlem szent a béke.
  • Bucser
    #3713
    Tök lényegtelen. egyik sem odavaló.

    A 2 nem odavaló egyed között nem teszek különbséget:)
  • Dean Winchester
    #3712
    hányszor mondod még el hogy hien fan vagy? mondtad elégszer,köfi!
  • mama 2
    #3711
    Azért azt vald be, hogy Hien jobban viselte ezt az egészet mint Lüszi. Hien nem volt elszállva magától, nem tette magát a kamera előtt mint Lüszike...
  • Bucser
    #3710
    Csak arra céloztam, hogy a vitában semmi szerepe nincs annak, hogy az illető személy cigány származású-e vagy sem. Te mégis felhozod érvként/állításként, hogy a legtöbb ember számára negatív töltettel támaszd alá az állításod, hogy nem szereted.

    ezt hívják strawman érvelésnek. lényegtelen, hogy tudatosan vagy tudattalanul alkalmazod mindkét esetben udorító. Az elsőben azért mert manipulációs célod van vele a második esetben meg csak szimplán fajgyűlölő vagy.

    Azzal a résszel egyetértek, hogy Hiennek és Lüszinek semmi keresnivalója nincs a showban. Sőt egyik 18 alattinak sem. egyszerűen elhamarkodott.
  • mama 2
    #3709
    Én izs!
  • snowkid16
    #3708
    Hiennel semmibajom....Én bírom a Japó, Vietnámikat.
  • snowkid16
    #3707
    Cöh, hova süllyedt ez a világ. Lüszi cigány, látszik rajta, meg hogy honnan jött (nincs bajom vele, hogy cigány, de ha akkor az)! Stylist, jah-jah, én meg vagyok a Télapó. Ez M.o. tiszta naívitás.Igaz vannak emberek, akiknek van sütnivalójuk.
    Sorrend: Lakatos Krisztián+Fekete Dávid , Király viktor, Bencsik Tamara, Hien, Lüszi (nem a származás miatt, hanem csak a hangja, a többiek lesöprik). Kész, egyébként se kellett volna indulniuk, TÚL FIATALOK, hogy szerepeljenek, különben is, még tanulniuk kellenne egyenleteket, gyököket XD
  • mama 2
    #3706
    Én egy szóval nem mondtam, hogy attól hogy cigány(De nem az), rosszabb lenne a hangja. Én meg Hient szerettem legjobban, azért is vagyok most kiakadva...
  • Bucser
    #3705
    És ha az? Attól még nem lesz rosszabb hangja. A Viselkedésért sem a származása fele, hanem a stylistok akik körbeveszik meg a mediafrenzy körülötte.

    Hien meg vietnami. na és?
  • mama 2
    #3704
    Lüszi nem cigány Ezt honnan vetted? És miért akarsz engem idegesíteni? Jobb dolgod nincs?
  • snowkid16
    #3703
    Egyetértek! :DDD, nem tud vezetni, nem idevalók ilyen fiatalon, ráadásul kitudja milyen hatással lesznek a kisebbeknek, hogyha kiesnek. Maradnék 18+ felettiek menjenek csak, lakást úgyse vehetnék igénybe egyedül max. családjával, rezist nem tudnának fizetni (kiskorúak, ninsc jövedelmük max addig, amíg megvan az anyeremény, de ugye azt a szülők is elkölthetik stb.) Autót nem tudnak vezetni... Ennyi
  • snowkid16
    #3702
    Hát gratulálok, hogy nem jöttél rá, hogy nem élő -.-. Azért írok a topicba, mert unom a fejem, hétvégén nincs jobb dolgom, mint téged idegesíteni XD. Lüszi akkor is c*gány, második adásban, "úgy lekapnám a szemeit, ennek a latin csávónak" (élő adásban) cöhh, és még ő aranyos -.-. Popdarálót én is szeretem, főleg azok a jó kinézésű fiatalemberek xD
  • Dean Winchester
    #3701
    popdaráló nekem is bejön :D
    miért a közepén kell?őhát hogy tudjanak szavazni az emberek,ez szánalmas valóban :(
    am egyszer mondtam,de még1szer.
    ha ugy gondolkodna a többi szavazó mint én akkor nem menne be szinte semennyi szavazat :D
    hisz az utolsó 3nál ugyis törlödik minden.
    akkor minek küldjem be a szavazatot addig?
    megvárom még3an lesznek és akkor nyomatnám és kész!
    de ez is egy lehúzás...
    am lehet,hogy már eddig más esett volna ki ha nincs ujraszavazás???
    sztem igen,bíztos vagyok benne!
    és a végén valóban kurva szarul van összevágva :D
    most is vmi 2 szót énekelt elcsuszott hangal (vagyis igy volt vágva) hien..ááá gáz :D