6021
Ki lesz a legjobb?
  • xxxpaulxxx
    #3780
    Akkor osztozunk majd a bűntetőpontokon isXD
  • Istencsászár
    #3779
    Pont ő az aki a legjobban illik ide.
  • Dean Winchester
    #3778
    viktor jó volt,de akkor is essen már ki nem kell ő ide!
  • LordVenom
    #3777
    Soha nem volt még ilyen,hogy nem köt le az énekesek éneklése...ez valamit jelent. És nem szurkolok senkinek. Viszont a legmagasabb unszinpátiát egyértelműen Lüszi generálja bennem...
  • Dean Winchester
    #3776
    ááááh viktor mit énekel megint? persze,hogy nem magyar számot.nevetséges :D
    énekelt ez már magyarul?
  • Kaplan
    #3775
    osztom.
  • FZoleee
    #3774
    Hát hallgattam már jobbat is...
    Feleslegesen írtok kritikát, Lüszike úgyse fogja elolvasni, az internet cúúúúnnya rossz dolog (Fridi szerint). Olvassatok ti is Dörmögő Dömötört!
  • snowkid16
    #3773
  • xxxpaulxxx
    #3772
    Rohadjon meg ez a lüszi... egy rohadt egoista kispicsa
    és még cigány is...
  • Dean Winchester
    #3771
    azért a multkori és előtte levő éneklései roszabbak voltak de ez se volt jó =D
  • Dean Winchester
    #3770
    na az eredeti 10000szor de jobb !
    nekem nem tetszett nem volt tiszta a hangja,mint aki rekedt nem?=)
  • Dean Winchester
    #3769
    lüszi modnta:
    "érdekees,hogy nálam van a legtöbb rosz kritika,de érdekes módon mindig továbbjutottam"

    igen mert sok az anyuka,nagymama aki a kedves kis aranyos lánykát látják ...
  • Dean Winchester
    #3768
    pontosan erre gondoltam én is!
    egy szép számot,hogyan mennyire sikerült elb***nia erre kivi vok.
    de sztem jön majd az ordibálás is :(
    tamara döntőbe kell.
    viktor vagy lüszi essen ki és kész!!
  • Silkroad fan
    #3767
    Sajna 2 nagy kedvencem van:
    IHM (irigy hónalmirigy)
    Megasztár
    Egyszerre vannak...
    Fel lehet
  • Silkroad fan
    #3766
    Na csastakozok :)
    Őszintén szólva Lüszit az egész csaslád kiszavazná (velem együtt, a somewhere over the rainbow őszintén szólva szörnyű volt :S )
    Inglend :D az jó volt.
    Tamara most van, nem rossz, de igazán csak Krisztiánra vagyok kíváncsi :)
    Viktor sem rossz, szerintem nem csak a neve viszi tovább.
  • FZoleee
    #3765
    mencseszter inglend, inglend :D
  • xxxpaulxxx
    #3764
    Szerintem a Fekete Dávid fog nyerni... a bentmaradók közül csak ő tud énekelni... és most a Tamara fog kiesni
  • FZoleee
    #3763
    Lüszi Celine Dion-t fog énekelni... Kiváncsi vagyok milyen lesz, vajon megint ordibálni fog, vagy nem?
  • FZoleee
    #3762
    párduc, oroszlán, gorilla
    makákóóóó
  • PJack
    #3761
    szavannák, fekete nők..
    ó-ó, AFRIKA :o
  • xxxpaulxxx
    #3760
    te egy pöcs vagy...
    egy nagyon okos pöcs
  • Meretei
    #3759
    Sziasztok! Találtam egy fórumot ahol lehet üzenni a megáknak. Sőt hamarosan valamelyik énekessel is lehet majd fórumozni:) http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=DinnyesTV&id=1227296293
  • ohlsn
    #3758
    Üdv. Venom! Szerintem sokmindenben egyetértünk, a versenyzők fehozatala szempontjából az első három széria ténylegesen jobb volt, mindegy, hogy kinek ki volt a kedvence. Én Friderikusz személye miatt tartom igazságosabbnak a versenyt. Ha még emlékszel az elejére, pl. volt egy Ambrus Rita nevű versenyző, akinek a férje a zenei producere Eszenyi Enikőnek. Így lényegében egy láthatatlan hierarhián feljebbvalója lett volna a versenyző a zsűritagnak. Szerintem a Mega első 3 szériájában is voltak hasonló jelenségek, csak ott nem volt Fridi, aki felette álljon az ilyen hierarhiáknak. Amúgy zeneileg tényleg jobb volt az első három, de ott sokszor igazságtalanság érzésem volt, itt annyira nincs. Dávidnak szurkoltam, bejutott, ez már nagy eredmény, pláne az hogy idáig eljutott. Szerintem kell egy letisztult hang oda. Lényegében a Mega4-ben mindenkit szeretek valamennyire. Az első 3 szériában sokmindenkit utáltam és ez az összképüket lerontja.
  • musha
    #3757
    mondjuk egy Rúzsa Magdi szint felülmúlása nem egyszerű feladat senkinek...de ettől még vannak jók, engem a körítés meg az ítéletek lomboznak le...
  • LordVenom
    #3756
    Szerintem tehetségek tekintetében is bőven a legalacsonyabb szintet hozza a negyedik széria. Hasonlítsunk egy kicsit. És most itt ne álljon utálat vagy szeretet,csak pusztán a tények. (mert nekem is voltak a régiekből unszinpatikus egyének)
    Ott volt Tóth Vera,aki Cserhátitól kezdve Whitney Houston-ig mindent ki-és elénekel. Elképesztő hangja van,ezt ismét bizonyította Tamara párjaként.
    Aztán volt egy Oláh Ibolyánk,akit ha csak a hangja alapján ítélünk meg,bizony elég páratlan hangal áldotta meg a jóisten. (a viselkedését most ne elemezzük. :))
    Gáspár Laci iszonyatosan szépen hajlítja a hangokat,és nem egyszer bizonyította mennyire muzikális,akkor is,ha csak improvizálni kell. Aztán jött a kettes széria.
    Palcsó Tamás mindenféle zenei múlt,és tanár nélkül eljutott a második helyig,és bár nekem nem volt kimagasló a hangja,de a tehetsége annál inkább.
    Caramel,akármennyire nem szinpatikus egyeseknek,a zenei tudása egyedülálló. Talán Gáspár lacihoz tudnám hasonlítani,de nekem Caramel hangja közelebb áll a szívemhez. Szépen énekel,szép dalszövegeket ír,megérdemelten lett megasztár.
    A harmadik széria érkezett,ami szerintem is az eddigi legerősebb felhozatalt hozta.
    Például az egyik abszolút favoritom is itt debütált Szabó Eszter néven. Megdöbbentő a hangorgánuma. Már a Proud Mary előadásán is libabőrös voltam,és innentől kezdve minden szombaton őt vártam a legjobban.
    Póka Angéla egy számomra kedves műfajt a gospelt hozta el amerikából. Szép hang,szinte tökéletes előadás egy kis színházias koreográfiával. minden elismerésemet kivívta.
    Varga Ferencnek elsősorban a rekedtes hangszíne fogott meg (emit ritkán hozott elő) de sokszínű hangja volt,és van is.
    Aztán a győztes Rúzsa Magdi. Nem véletlenül ragadt rá a "vastorkú" jelzó. A duettben lesöpörte Király Viktort a színpadról,pedig véleményem szerint Viktorral ellentétben visszafogta magát.
    És hogy most ki van itt? Van tehetség,ezt nem kétlem,itt mindenki az,de kihez képest? Egy Rúzsához? Szabó Eszterhez vagy Tóth Verához? Ugyanmár.
    Talán emiatt nem köt le. Éerdekes módon nem szurkolok senkinek,és nem várom senki produkcióját,csak megszokásból nézemn meg a felvételt.
    De mielőtt ez a hozzászólás vitát gerjesztene ez is csak egy SZUBJEKTÍV véleméyn. Az enyém. ;)
  • Dean Winchester
    #3755
    pedig a díszlet naon tuti,a műsorvezetők is jók!
    csak a színvonal gyengült.
    ha az előbbi szériákból legalább egy csipetnyit (énektudó emberkék) hoztak volna akkor egy nagyon penge műsor lenne ez tuti!
  • Dean Winchester
    #3754
    fridi csak egy zsűri????
    zsűritag inkább nem? :))))
  • Kaplan
    #3753
    Én már nem is nézem... max a számok miatt leszedem valahonnan és ennyi. Hányok az egésztől, abszolút amatőr műsor lett. Pedig milyen jó volt..

    Volt egy nagyon jó mondat itt : "Míg a régiek képesek voltak itthon tartani szombat este,ezt már csak felvételről nézem meg,és a felét áttekerem."
  • musha
    #3752
    az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is szöges ellentéte a véleményem, ebben a szériában látom a legtöbb igazságtalanságot, már a döntők megkezdése előtt kezdve. tisztaságról ebben a műsorban legfeljebb (!) a versenyzőkkel kapcsolatosan lehet beszélni, már aki lelkes és ki akarja hozni magából a maximumot. a többiek MIND a lóvéért csinálják, stábtól a zsűriig, és főleg a zsűriig, fridivel az élen. az ő keresnivalója a megasztárban a nulla alatt van nem kevéssel, csak rontani tud az amúgyis gyenge zsűri teljesítményén, a totális inkompetenciájával. énekelni nem tud, de még csak füle sincs hozzá (aki hallotta őt énekelni, az tudja miről beszélek: ha valakinek egy csepp füle van, az nem égeti ilyennel magát) viszont az arca az nem kicsi. amikor valaki jól énekel, azt fikázzák, ha szarul, azt dicsérik. ha itt valaki jó, az kihullik, és marad nekünk a végére macilaci lüszike meg mjuzikeldávid.

    az eddigi msz széria legjobbja messze a 3. volt, ez most meglátásom szerint (a tehetségek ellenére) a legtisztátalanabb, legmesterkéltebb, legfelháborítóbb technikájú (hangosításilag, zeneileg, reklámilag, mindenhogy).
  • LordVenom
    #3751
    Érdekes vélemény. Szinte mindenben a tökéletess ellentétjét látom a dolgoknak. Véleményem szerint ez a legrosszabb széria. Míg a régiek képesek voltak itthontartani szombat este,ezt már csak felvételről nézem meg,és a felét áttekerem. Te is hangoztatod,hogy nem igazságos valakit nem az énekhangja miatt benntartani,hát szerintem Szecsődi egy példa volt arra,hogy meddig benntartja az ország a "hangnélküli" (többiekhez képest) embereket,ha az anyukájára hivatkozik minden kisfilmben. Király Viktor nem rossz,de a régi megások árnyékába sem ér. (lásd Rúzsa-Király duett,amiben Viktor jól énekelt,ameddig Magdi meg nem szólalt) Aztán itt van a kis Lüszi. Aranyosnak és tehetségesnek láttam őt a válogatók során.Aztán a döntőben kimutatta a foga fehérjét. Ellentétben Hiennel,Lüszi nem természetes kisgyermeki stílusban beszélt/énekelt/artikulált,hanem erőltetett felnőttes viselkedés tört rá. Kiábrándító volt. És mit szólsz ahhoz,hogy az angol dalokat Hiennel ellentétben halandzsa nyelven énekli? Istenem ne legyünk már botfülűek,és elfogultak,mint az ország nagy része.
    És végül,de nem utolsó sorban Friderikusz. Szintén gyerekként csodáltam a műsorában fellépő sztárokat,és tekintélyként elismerem akár a médiában,akár a magánéletben. Tetszik az őszintesége még akkor is,ha esetleg éppen nem értek vele egyet.
    Ez az egy amiben veled én egyetértek. ;)
  • mama 2
    #3750
    "Hajrá Fridi & Hajrá Fekete Dávid" Fridinek hogy szurkolhatsz?:D Ő nem is versenyzik, csak egy zsűri-.-".
  • ohlsn
    #3749
    Ezt a hozzászólást, már több fórumra is betettem, sok helyen még azóta is megy a vita miatta. Elfogadom, hogy amiket írtam azzal nem mindenki ért egyet, nem lehet objektív igazságként kezelni, de attól még a véleményemet vállalom.
  • ohlsn
    #3748
    Üdv. Mindenkinek! Melyik az eddigi Megasztárok közül a legjobb széria, szerintetek? Szerintem szakmailag a legjobb Megasztár a 2. széria volt, azon belül nekem Kovács Timi volt a kedvencem (aki azóta már nemzetközi színtéren mozog), de sajnos ebben a szériában én úgy éreztem, hogy nagyon részrehajló a zsűri (ilyen-olyan okokból), a legtehetségesebb versenyzők ott már az elején kiestek és a "kedvenc"-ek jutottak tovább. A Megasztár 4-et objektívabbnak, igazságosabbnak, ezáltal sokkal szerethetőbbnek tartom. Én nagyon örülök Friderikusz Sándor zsűritagságának, mert a médiában (és talán az üzleti életben is) nagyon nagy tekintélyű, objektív látókörű személyiség és jelenlétével - beleszólásával - szerintem sokban hozzájárult az új megasztár tisztaságához és így a TÉNYLEGESEN valódi tehetségek kibontakozásához. A korábbi Megasztár szériákban mindig az volt az érzésem, hogy az igazi tehetségek már a műsor elején kiestek és a végső döntőkre már - néhány kötelező kivételtől eltekintve - csak olyan emberek maradtak, akik - szubjektív véleményem szerint - elsősorban főképp nem a tehetségükkel, sokkal inkább kapcsolataikkal hódítanak. Míg meg nem jelent Friderikusz úr ebben a műsorban, itt is jelen voltak hasonló dolgok: Én pl. elfogashatatlannak tartom magát a jelenséget, hogy egy zsűri tag zenei producere egy versenyző férje legyen (Most ki dirigál kinek?), de azt sem tartom szerencsésnek, ha egy megégett arcú srácon úgy segítünk, ha bejuttatjuk. Oda inkább plasztikai sebész kell. Persze később épp arccal még érvényesülhet a hangjával. (...de nem szabad hogy egy verseny amolyan "szociálshow"-vá átalakuljon) Annak is örülök, hogy végre egyértelmű lett, hogy egy ember tehetségének megítélésénél nem szempont a származása. Nem lehet hátrány, ha valaki cigány, de az sem lehet előny, ha székely valaki. Sokunkban él a határon túli Magyarokkal szemben egyfajta empátia, de ezzel nem szabad visszaélni, nem szabad a versenyzőnek kérkedni vele. Szerintem abban, hogy ezekről a dolgokról ilyen szabadon beszélhetünk oroszlánrésze van Friderikusz Sándornak, talán nem is tudja magáról, hogy milyen gátakat döntött le és hogy milyen sokkal járult hozzá a valódi tehetségek kibontakozásához. Nem csak erről az egy műsorról beszélek, hanem a médiába beszivárgó szemléletváltásról. ... Egyébként a gyereksztároknak is örülök, különösen Lucy-nek, mert rajta érződik, hogy nem a szülők erőltetik, hanem Ő akarja. Szerintem a gyereksztárságban ez az lagfontosabb, amikre mindenképp oda kell figyelni. Király Viktorban pozitívan csalódtam, először azt hittem, hogy amolyan kamu-protekciós bugasztár lesz, mint egyesek, de bebizonyította - a szkeptikusoknak is -, hogy valóban tud énekelni és jobb mint a nővére. ... ... Mindent összevetve összképében szerintem ez minden eddigi idők legjobb megasztárja. Nem érzek benne igazságtalanságokat, minden kiesés reális és az egész összképében szuper. Friderikusz Úrnak valahogy meg val a tehetsége ahhoz, hogy kivívja az irigységem: Gyerekkoromban a Show-jában fellépő világsztárok miatt irigyeltem, most az egyedülállóan tiszta Megasztárja miatt. Annyi különbség azért van a kettő között, hogy míg a világsztárokat meg lehet "rendelni" pénzért, ahhoz hogy ez a műsor ilyen tiszta és igazságos legyen Sándor aktív hozzájárulása kellett. Úgyhogy : Hajrá Fridi & Hajrá Fekete Dávid!!! (Neki szurkolok, de ebben a szériában mindenkit szeretek!)
  • snowkid16
    #3747
    XD, nagyon borzalmas volt a Lüszi duett, mert kiabált, néhol elcsúsoztt, hamarabb kezdte az éneklést
  • wordsworth
    #3746
    bizony
  • Kaplan
    #3745
    Nézd, neked van időd egész nap a TV előtt ülni.:/

    Nekünk nincs.
  • mama 2
    #3744
    Néztétek a Joshi Barathot? Benne volt Lüszi anyja, és hát... NC!
  • Meretei
    #3743
    Székesfehérvár mellett lakom, az itteni helyi tvcsatorna (Dinnyés TV) is índítani akar egy hasonló tehetségkutatót mint a megasztár. Kb. 4-5000 fős nézettséggel rendelkezik. Ha mind az 5000 ezer jelentkezik az már jó lesz. De ki fogja nézni? Nagyon meghülyültek a tévék az ilyen műsorok miatt. Most mindenkinek kell valami, még a helyi Csiribiri tévének ahol parasztok rendeznek kapálóversenyt. Az eszem megáll ami nincs
  • wordsworth
    #3742
    Mert valszeg te nem fértél volna bele a hintába :D
  • Dean Winchester
    #3741
    huh vazze most halottam lüszit a reklámban :D borzalmas...
    minek kiabál ?????? ez nem éneklés hanem kiabálás =D