6021
Ki lesz a legjobb?
  • FZoleee
    #3940
    Dávid meg myvip-en van fenn, ismerősöm
  • mama 2
    #3939
    LOL vagy vájt fülű. Szerinted bármelyikőjük is olvassa a topikot? Ha üzenni akarsz nekik keresd meg őket IWIW-en. Ott van Lüszi, Hien, Tamara, Krisztián, Viktor, csak Dávid nincs.
    Ha meg szerinted gyenge a topik, akkor ahogy Desigo is mondta, nem kötelező idejárni. Ennyi...
  • desigo
    #3938
    nem kötelező ide járni...
  • Vájt fülü
    #3937
    a topicról meg annyit hogy szerintem nagyon gyenge
  • Vájt fülü
    #3936
    hát akkor ebben az esetben a mi Krisztiánunk nem fogja megtudni mennyire rosszul csinálja azt amit csinál, sebaj, legalább többet röhögünk rajta:-))
  • Vájt fülü
    #3935
    :-)) te biztos a Krisztián vagy, vagy esetleg a rokona
  • Vájt fülü
    #3934
    ok, hát az ő CD-jét sem venném meg
  • Istencsászár
    #3933
    Remélhetőleg.
  • Vájt fülü
    #3932
    ja, nem azt modtam hogy hasonlítson rá, mert úgysem tud. az a baj a Krisztiánnal, hogy semmi kisugárzása nincs, de tök mindegy hogy milyen mert úgysem a legjobb győz ebben a versenyben.
  • desigo
    #3931
    Viktor fogja megnyerni szerintem
    ennyi...
  • FZoleee
    #3930
    nyugi, nem fogják olvasni, de üzenhetsz :DDDD
  • Vájt fülü
    #3929
    Dávidnak is szeretnék üzenni, még pedig azt, hogy én nagyon szurkolok neked, és biztos vagyok abban hogy más stílust is könnyedén elénekelsz, ezért ha megfogadsz egy jó tanácsot olyan dalokat válassz, ami valaha tömegeket mozgatott meg, ezért egyáltalán nem tartottam szerencsésnek a múltkori választásodat. Most hogy Tamara kiesett, neked szurkolok, de nagyon nézd meg milyen dalt választol. Legyen egy lírai amiért megdöglenének a lányok pl Long and widing road és egy energikus mai népszerű dalt, amiben a hangszínedet is tudod váltogatni. Hajrá!! És higgy magadban!!!
  • desigo
    #3928
    2007-es állapota
    volt most a szombat esti lázban.
    szerintem durván hízott még...

  • Istencsászár
    #3927
    Megnéztem ezt a Ray Quinnt. Miért is kell hozzá hasonlítani? szerintem Krisztiánnak sokkal jobb hangja van mint ennek a kiscserkésznek, az meg hogy ez vézna srác végig ugrál egy számot, azt felesleges a másikhoz hasonlítani aki testalkatánál fogva ezeket máshogy adja elő, ami nehogy már baj legyen... a leg szánalmasabb emberi vonás amikor valakit az alkatáról ítélünk meg, pl ott van Tóth Vera, szerintem ő sem ugrálta körbe a szinpadot, mégis megnyerte és gyönyörű hangja van és itt ez a lényeg.
  • desigo
    #3926
    ccc
    szerinted olvassa a topikot?
    lol
  • Vájt fülü
    #3925
    Ja, bocsi. Ki az az Emilió?
  • Vájt fülü
    #3924
    Lüszinek legalább van kisugárzása, a Krisztiánnak annyi kisugárzása van mint egy száraz kórónak. Lüszi kora ellenére úgy énekelte el a Titanic zenéjét hogy az embereknek tátva maradt a szája. Hajrá Lüszi!! Nagyon ügyes vagy, és annak különösen örülök, hogy Sebestyén Mártától is énekeltél, komolyan!! Először én is furcsán néztem hogy egy ilyen kislány miért van egy ilyen kemény versenyben, de most jönnek rá az emberek arra, hogy az tényleg valahogy természetellenes hogy te ennyire tehetséges vagy, csak vigyázz magadra nagyon, és adig csináld amíg szereted!
  • desigo
    #3923
    Nah mert pl az Emilió,hogy néz ki?
    Mint egy bálna...
    és mégis veszik a lemezét.
    A Krisztián legalább próbálkozik még ha kicsit esetlen és béna is.
    Lüszi mit csinál az éneklésen kívül?Semmit...
  • Vájt fülü
    #3922
    vagy esetleg rájössz, hogy vissza kellene vonulni, mert valamit nagyon rosszul csinálsz
  • Vájt fülü
    #3921
    Sziasztok! Én csak a Lakatos Krisztiánnak szeretnék üzenni, még pedig azt, hogy én biztosan nem venném meg a CD-jét. Nem azért mert nem szeretem azt a műfajt amit képvisel, hanem mert ő maga eladhatatlan. Igaza van Fridinek, ugyan már ki venne meg egy CD-ét egy ilyen előadótól? A színpadon nem mozog , de talán jobban is teszi mert a sörhasának a mozgását még inkább nem szeretném látni. Ja Krisztinán kérve kérlek nézd meg a You Tube-on egy 17 éves fiú előadásában ugyanazokat a dalokat amiket te énekelsz és megérted talán miről beszélek. A kisfiúcskát Ray Quinn-nek hívják, és a my way című dalt úgy adta elő, hogy mindenki sírva fakadt rajt (ez uganis egy ilyen dal) de amikor a Queen-től előadta a Crazy little thing című dalt akkor ő szétszedte a színpadot, nem úgy mint te az Elvis dalnál. Neked is szét kellett volna szedned a színpadot csak úgy mint Tamarának, akinek viszont meg venném a CD-jét, rengeteget fejlődött mint előadó, mint énekes. Na mindegy , de kérlek nézd meg a You Tube-on ezt a fiút talán tanulsz tőle valamit.
  • Boixosnois
    #3920
    A zsűri valóban 2színű, bíztatják Tamarát, hogy nem biztosan nem fog kiesni...
    Mármint, hogy biztosan nem fog kiesni.:)
  • Boixosnois
    #3919
    Szerintem Lüszi lesz a következő Macaulay Caulkin...legalábbis anyuci hasonlóképpen használja ki, mint ahogy annak idején a Reszkessetek betörők sztárját használták ki drágalátos szülei.
    A zsűri valóban 2színű, bíztatják Tamarát, hogy nem biztosan nem fog kiesni...
    Amúgy meg szerintem előre borítékolták már a 2008-as év hangját, tuti bunda az egész és az idei tényleg nem olyan színvonalas műsor, mint az előző 3 Megasztár volt. Olyan "nagyságok" pedig, mint Caramel vagy Rúzsa Magdi pedig ebben a szériában még csak véletlenül sincsenek.
    Ja, és Szecsődi világsztár típus? Akkor miért is ejtették ki? Ez a zsűri összevissza beszél...
  • desigo
    #3918
    Mit keres még Tóth Lüszi a Megasztárban? Országos lázadás a TV2 ellen!
  • wordsworth
    #3917
    Mindenki a zsűrit akarja brájbolni? Ejnyee :)
  • mama 2
    #3916
    És ő ezt honnan tudja? Tán látta ahogy az idősebb Lakatos átnyújtja mondjuk Fenyőnek a pénzt?
  • Sgtfathi
    #3915
    Persze,meg mondjuk nem is ez a lényeg csak érdekes dolog,dehát van itt egy-két dolog amit nem tudnak az emberek...
  • desigo
    #3914
    jajj mert győzikének talán nem volt pénze smsre bejára?
    ugyan...
  • Sgtfathi
    #3913
    Igazából ha a faterja nyomja a sok Sms-t mert van rengeteg pénze,már az is igazságtalan ha belegondolunk nem??
  • desigo
    #3912
    ugyanmár
    fizesd már le fridit...
    sok 100 millája van...
    ccc
  • McGrady
    #3911
    én sajnálnám ha kidobnák, nagyon nagy hang. ha a tehetségtelenek korruptak, mért ne lehetnének azok a tehetségesek is? :) genyó a világ...
  • Dean Winchester
    #3910
    hihető persze,de az a srác honnan tudná hogy igy történt???? állt.ez titokban folyik az ilyesmi =D
  • Sgtfathi
    #3909
    És sajnos hihető is!!!
  • gdevil
    #3908
    Friss infó. Innen Kecskemétről indult egy srác, akit kiejtettek az elején a válogatásokon. Ő mondta, hogy Lakatos Krisztián úgy jutott tovább onnan, hogy az apja egy gazdag roma üzletember, aki lefizette a zsűrit a továbbjutásért. El is hiszem neki. Érdekes módon mindig simán továbbjut, hiszen apukának van pénze sms-re.....
  • JSbyMSI8800
    #3907
    Hát amit tegnap alakított Lüszi azzal a népdal féleséggel....
    Az valami katasztrófa volt
    Tamara sokkal jobb volt nála
  • desigo
    #3906
    már megint nem bírt kiesni ez a szőröskezű ovis :(
    annyira futtatja a zsűri is,hogy hihetetlen
    lehet,hogy szép hangja van és aranyos de azon kívül botrány ahogy a színpadon kinéz...


    szegény Tamara sokkal jobb volt...
  • Tinman #3905
    Ne az érzéseiddel gondolkodj, hanem az eszeddel.

    A zsűri teljesen korrekt volt! Nem ők tehetnek róla, hogy Tamara és Lüszi kerültek eléjük! Nem is egyszer tették szóvá, hogy nem jól van ez így és baromi nehéz helyzetbe kerültek.
    Fridi és Tamás ÁLLVA tapsoltak Tamarának, nem akarták ezt... érted?!

    Lüszi csak akkor nyerheti meg a megasztárt, ha a "népre" bízzák a döntést.
    Ha így lesz, az katasztrófa lesz... ahogy így leírtam eszembe jutott a tegnapi eszmecsere Szandiról aki éppen ennyi volt, amikor 250 ezer magyar vette meg az első albumát ^^
    Miről is beszélünk tulajdonképpen? Miért baj, ha Lüszi nyer, azon kívül, hogy a személyisége nagyon aggasztó.

    Ja, amúgy én tegnap Tamarára szavaztam ;-)
  • Nóra baba
    #3904
    Teljesen elkeserített tegnap a zsűri döntése. Ugyanis, ha valaki visszanézi, akkor rájön, hogy a zsűri egy kétszínű csapat. Bíztatták Tamarát, hogy ma volt a legjobb és biztos nem fog kiesni. Erre tessék mit csinálnak, egy 13 éves kis csajszit részesítenek előnyben, aki azon kívül hogy van egy fajta isten adta tehetsége (amiért szerencsésnek mondható) azon kívül még semmit nem mutatott, csak azt hogy egy beképzelt kis majom. Teljesen elvesztette már a személyiségét, elfeleftett gyerek lenni, megjátsza magát. De hát ennek az országnak és a kétszínű zsűrinek ez kell.Sajnálom, mert ahhoz képest, hogy sokkal laposabb ez a megasztár az előzőeknél, azért még lehetett volna jobb a vége. Tartok tőle, hogy a sok hülye embernek majd a Lüszike lesz a befutó, és képviselheti az országot, mint 2008 legjobb hangja. EZ EGY VICCCCCC!!!!!!
  • myl0
    #3903
    Ennek a Megasztárnak az első 3-4 része volt jó, amikor bement a sok tehetségtelen idióta aki azt hitte magáról tud énekelni... Azokon jókat mulattam...
    Már akkor tudtam h minden eddiginél sz@rabb lesz, mikor kiszórták a csávót aki a fábriban We Are The World-öt énekelt meg egy kiscsajt aki ugyanugy a fábriban nyomult valami Amercan Idolos számmal.
    Véleményem a megmaradtakról: Dávid gyerek azon kivül h rohadt unalmas még sz@rul is énekelt tegnap (is). A Cigó kölök is unalmas bár ő egy fokkal jobb. Lüszike a koránál fogva nem fog nyerni ez 100%.
    Király Viktor az sztem aki még megnyerheti (ő nem olyan sz@r mint a többi), de utánna szvsz nem lesz tartósan a köztudatban.
    Összefoglalva ez a széria messze alul múlja a többit, sajnos.
  • musha
    #3902
    egyetértek.
    a tegnapihoz meg no comment -.-
  • belapeter
    #3901