6021
Ki lesz a legjobb?
  • obsession
    #4100
    Nekem igazából tök mindegy, mikor ki lesz a megasztár, mivel egyik sem énekel olyan zenét, ami nekem való lenne. Hiába van a Rúzsa Magdinak is jó hangja, ha rock zenét énekel. Az nekem nem jön be.
  • Kaplan
    #4099
    Szerződése van az RTL-el, csak ennyit mondok. :)
  • Tinman #4098
    Az... nagyon elfogult, nem tárgyilagos, nem értem minek tették bele. Azért mert lekattant a drogról, meg a piáról végre, meg van pár tűrhető dala attól még sokat nem tett le az asztalra. Fenyő múltjához képest vicc a csóka.
  • Sgtfathi
    #4097
    Na megvan hát persze hogy kinyomták Schwarcz Dávid-ot hiszen az Rtl-nél fedezték fel és ugye ez nem lett volna jó ha engedik a közönséget szavazni mert ha véletlenül ő lett volna a megasztár mit mondtak volna?
    "Az Rtl-üdvöskélye" na ne kivele még a selejtezőkben. Persze mondhatjátok nem igy van,de azért a kereskedelmi Tv-k nél bizony nagy a verseny meg az egymás anyázása...
  • Tinman #4096
    Amikor a Showderben előadta ezt a számot, majd ezt:



    Akkor azt mondtam, ha lesz megasztár és elindul, akkor döntős. Engem sokkolt, hogy olyan korán kiszórták, de tény, hogy NAGYON rosszul választott számokat, nem tudta megmutatni mit tud. Nagy veszteség.
  • Vashan
    #4095
    sZTEM a mESTRER tamás egy kalap szar. Már megbocsássatok, de a zsűrizése egy kicsit sem elfogult.ÁÁÁÁÁÁ nem!!!!!És elég álszent genyláda.De nem az éndolgom:D:DMondjuk, nem tom ki nem fog leégni 2009-ben amikor bemutatkozik azelőtt a hÍres énekes előtt.Szerintem aki most benn van, mindenki elcseszné.MOndjuk illene Magyarországhoz.
  • obsession
    #4094
    Na ezzel viszont egyet értek. Múlt héten Tamarának kellett volna benn maradni.
  • slevai
    #4093
    van isten :D az év 'legjobb' női hangja volt a leggyengébb láncszem :D csak azt sajnálom h ezért b@szták ki Tamarát...
  • Vashan
    #4092
    Ez iszonyú jóóóóóóóóóóó!Nekem nagyon tetszett, kár hogy kiejtették!Szerintem még Tamarát is kár volt kidobni!Ő kellett volna a döntőbe!!!!!!!
  • Sgtfathi
    #4091
    Ezt mondtam a múlt héten is Schwarcz Dávid-nak több esélyt kellett volna adni ő a mi emberünk ......tutira
  • Vashan
    #4090
    Nálam is!!!!!!Az a paró, amit lenyomott!!!!!!Haláli volt!
  • obsession
    #4089
    Hát nem tudom. A "Heart Will Go On" jó volt. Ne nézd, csak hallgasd. De tény, hogy a többi amit énekelt, az elég kérdőjeles. . .
  • Tinman #4088
    De volt... Schwarcz Dávid!
    Tessék itt van az év férfihangja! Szar megasztár! Hol van ehhez a Viktor már ne haragudjatok?!

  • obsession
    #4087
    Hülye vagyok, a mai műsor fele már fenn is van.
  • Vashan
    #4086
    Hé, hol hagytad a füled???nÉZD MEG AZ EREDETIT!eGY NAGY FOS VOLT A DAL, ÉS TISZTA HAMIS.eNNÉL MÉG A BEB*OTT barátnőm is jobban énekli!!És amozgása!!!!!!!!!Állt egy helyben.Lüszi összes száma béna volt.
  • Kaplan
    #4085
    Amúgy Tamara a legjobb női hang 2008-ban erről remélem senkinek nincs semmifajta kétsége. ;)
  • Tinman #4084
    Persze ketten lesznek... egész műsorban barátilag kiverik egymásnak és mindenki hazamegy a végén.
    Nem hülyültem meg csak, a magam elmebeteg módján tiltakozom a 3 kan ellen a döntőbe. Tamara NAGYON kellett volna a 3-ba!!!
  • Kaplan
    #4083
    Lüszikém... hétfőre kész legyen ám a házi és tanulj meg mindent amiből kimaradtál a tananyagból.
  • zoo1
    #4082
    Nem értem mit esznek eszen a kis szaroson, ez az év nő hangja pfffffffffff nem tudom ki adta ezt a címet neki de sztem az is hallássérült volt
  • Vashan
    #4081
    És igen!!!!!!!Hatalmas megkönnyebbülés volt számomra, hogy a krákogó p.."Lüszike" kiesett. A csaj mint előttem itt már írták, idézem, oszkárt kapna a csúnya nézésből egy horror filmben .Az illetőnek teljesen igaza volt!És igen,sztem is ő lesz a Magyar Britney.Már az is nagy fájadolm volt, hogy Tamara, Hien és Karcsi kiesett. De Lüszit már nagyon vártam,hogy visítozva gratulálhassak kieséséhez. A barátnőm meg is jegyezte,hogy nagyobb a buli, mint szilveszterkor. :D MOndjuk ebben a szar szériában az indulók is sokkal gyengébbek voltak. Egy IGAZI hang se volt akinek szurkolhattam volna. Ezt a kiesést már kb három hete meg kellett volna ejteni. És méghogy 2008 legjobb női hangja!!Kész vicc. Legjobb kislányhangja!!És én ugyan Viktort se komizom, de még mindíg jobb, mint Lüszi. Most már van értelme,hogy nézzem ezt a fost. Bár nem tom, kinek szurkoljak. MIndenki béna
    :D:D
  • obsession
    #4080
    Köszi az infókat, majd hétfőn megnézem a procedúrát a weboldalon. Csummancs !
  • Dean Winchester
    #4079
    micsoda?????? most jövöhéten is kiesik vki? és aztán 1 müsor lesz ahol csak 2en lesznek?
    pfffff én királyt ejteném ki jövöhéten de na azért van rá esély:D
  • obsession
    #4078
    Fridi jópofa, de egy hatalmas f*sz.
  • zoo1
    #4077
    Végre kiesett ez a kis liba :-)))))))))))))))))))
  • Tinman #4076
    Kicsit kanszagú lett ez a megasztár most... géyparéd' nájti-nájti-ét, ván wörd ván fjúcsör
  • Dean Winchester
    #4075
    ez a bucsuszám meg vmi adacio :D
  • Dean Winchester
    #4074
    izé ez az videoösszedarabolás szar...két számból énekelt vmit de semmi értelmes szót nem lehetett hallani.most akkor vagy ne tegyenek be ien vidit vagy tegyék be normálisan!
  • Dean Winchester
    #4073
    nem fogunk hallani lüsziről sztem soha :D max egy lemezzel vki prodecezni fogja,de az első nem siker után ráhagyják :D
  • xxxpaulxxx
    #4072
    Azért mondom mindig, hogy szar, mert sztem úgy lehet manipulálni, ahogy akarják, meg kb hányok a seggnyalástól... de azért nézem, mert mindig is érdekeltek a különböző számoknak a "coverje":)
  • Tinman #4071
    Aszondja Fridi: Te leszel a Magyar Britníííí Szpííírsz...

    Az k. élet bmeg... 20 évesen már egy kiégett k. lesz aki már csak azért lesz a címlapon, hogy megnézhessük a szétheftelt renaultját...pfff.
  • obsession
    #4070
    Ha tovább nézed, mégsem olyan szar. Bár a Fridi totál kikészített az elején, meg újabban a Mester-t sem komálom.
  • Dean Winchester
    #4069
    britney spears-t mondott fridi én halottam :D de a többit nem sajnos.
  • xxxpaulxxx
    #4068
    "még több leszel, mint amit itt mutattál"
    Szappan vagy szappantartó?XD
  • obsession
    #4067
    Akkor a három srác mehet tovább.
  • Dean Winchester
    #4066
    kickbann :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    pfff am idegesít hogy 2008 legjobb női hangja..ááh sztem nem.
  • Istencsászár
    #4065
    Ezt egy hete kellett volna... még hogy legjobb női hang, viccnek is rossz.
  • xxxpaulxxx
    #4064
    Van értelme tovább nézni ezt a szartXD
  • Sgtfathi
    #4063
    bye bye!:)
  • Dean Winchester
    #4062
    végreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    miért kellett ennyit várni erre a napra?? miért nem lehetett kimondani ezt már réges rég?
  • Tinman #4061
    Lüszi kickbant kapott...yeaahhh.