6021
Ki lesz a legjobb?
  • Tinman #4180
    Így van.
  • Tinman #4179
    "Isten álld meg a magyart, jó kedvel... ööööööööö, segítsetek...ööö"
  • cargame
    #4178
    DAvid nyeri meg az egeszet mert az utolso adasban csak a kozonseg fog donteni. ;) hajra Magyarorszag. Ez az ev hangja = rohej....
  • tiadalma
    #4177
    lehet, h a színházban megállja a helyét, de itt nem...
  • Klemice
    #4176
    linda? hagyjuk az egész király családot a picsába
  • Istencsászár
    #4175
    tinik bálványa + Győri
  • CalebJoe
    #4174
    Közel nincs olyan hangja Viktornak mint Lindának
    Ebben a Twinz formációban volt az ikertestvérével elég vicc.
    http://www.youtube.com/watch?v=r33VmpkOJBE
  • ricsa008
    #4173
    Yesssss!!
  • Istencsászár
    #4172
    Gyönyörű... Dávid ebben az utolsó közös számban is pocsék volt, már csak az hiányzik hogy ő nyerje meg.
  • FZoleee
    #4171
    vagy mégsem? xD
  • tiadalma
    #4170
    a közönségnem nincs esze
    hogy lehet erre szavazni??????????????????????????????
  • Tinman #4169
    Tudtam.
  • cargame
    #4168
    PFFFFFFFFFFFF
  • Tinman #4167
    NEM!

    Amúgy a Viktor már ugye bent van, a párja pedig Dávid.
  • Klemice
    #4166
    így van.. egyik sem megasztárnak való!
    lüszi meg hien abszolut nem a döntős bandába való volt.. meg hát rohadt nagy volt a manipuláció :S
  • cargame
    #4165
    Ok kishaver. Kar h nincs hallasod ;) Esetleg nezz korul es kerdez meg par embert h kinek van jobb hangja ;) Amugy meg hirtelen felindultsag miatt irtam. De nekem8 h ki nyer. Schwarc DAvid volt ugy is a legjobb.
  • tiadalma
    #4164
    krisztián és viktor!!!!!!!!
  • Tinman #4163
    A musicaeleket, jól eladható, emészthető számok és a Dávid kellően jól is adja elő. Ennyi a trükk.
  • Sgtfathi
    #4162
    Többet fizet a Lakatos család elhiheted...
  • Tinman #4161
    Nem. Ez egyszerűen helytelen döntések sorozata, hogy a Viktor lesz 2008 legjobb hangja. Ill. lenne, de ha a közönség dönt és a TV2 nem manipulál, akkor kedves feleim a Dávid nyeri.
    Imádom a musicaleket, de már nekem is sok, hogy csak ennyit tud, nem való megasztárnak egyik sem.
  • tiadalma
    #4160
    nem tudom a közönség mit esz fekete dávidban!!!!!!!!! krisztián!!!
  • Sgtfathi
    #4159
    Miért szted jobb a Krisztián mint a Viktor? Először tanulj meg irni meg szépen beszélni aztán adunk a véleményedre is kis-haver!!!
  • Klemice
    #4158
    bameg mennyit fizet király viktor hogy ennyire kinyalják a seggét?
    ez még a megasztárságot is megveszi bakker
  • FZoleee
    #4157
    most meg újraindították a szavazást, igaz, de azt nem mondták, hogy az eddigi szavazatok bele fognak számítódni
  • FZoleee
    #4156
    Valaki elmagyarázná az egészet? Eddig mi a f*szért szavaztak a nézők, ha tulajdonképpen semmit nem értek vele, hiszen a zsűri döntött most? Rohadjon meg a TV2 ahol van...
  • ricsa008
    #4155
    Hajrá DÁVID!!!!!
  • cargame
    #4154
    Elmeheten a Picsaba sok csalos majom geci!!!! nem erdekel a bunti pont!!! Le van zsirozva minden.
  • cargame
    #4153
    A jo kurva edes anyjukat Fridinek es Mesternek!!!!!
  • John Cena
    #4152
    majd emg írod lécci ki nyert?:D
  • Tinman #4151
    Hallottátok?

    A zsűri már most ELŐRE MENT VALAKIT?
    Erős manipulációt érzek... NEM akarják Dávidot ^^
  • Tinman #4150
    Még csak most kezdődik az eredményhirdetés...
    De most mondom, hogy vagy a Lakatos esik ki.
  • John Cena
    #4149
    haljátok ki nyert? barátnőm kérdezi én meg nem néztemxD
  • Tinman #4148
    Nézem, de baromi unalmas.
    A mai számok nagyon felejtősen előadottak voltak. A nagy gáz itt kérem az, hogy a Megasztár a popcsillagokról kéne, hogy szóljón.

    Erre itt van Dávid, aki még akkor is musicalt énekel, ha az nem is passzol a dal stílusához. UNALMAS.

    Erre itt Kriszitán, aki meg u.e. csak swingben, bár nála mintha valami fény csillanna az alagút végén, de nem elég. UNALMAS.

    És végül Viktor, aki popban jó, csak kár, hogy nekem nem jön át belőle semmi. Énekel, olyan szabályosan olyan érzelmek nélkül és szarrá unom magam. Ez lesz a legjobb hang?

    Schwarz Dávidot ki kellett baxni... most jó? Ez a 3 kan maradt bent? Vicc.
  • cargame
    #4147
    Mit is enekel most?? a Szam cimet ha valaki tudja :D
  • cargame
    #4146
    Sztem Kriasztian a legjobb. Van hangja meg minden. Csak hat soknak nem teccik mert "mas".:D
  • EmThor
    #4145
    azt nem értem, hogy 3 órás műsort csinálnak "ennek", ki az aki végignézi? pénteken leforgatnák, szombatra egy órás pörgő műsor lenne... ja, az sms pénz :\
  • Kaplan
    #4144
    Nekem az éneklés kb. a fél életem, az eddig megasztárokat imádtam, néztem egy percet nem mulasztottam. Ezt már a felétől kezdve alig követem...
  • LordVenom
    #4143
    Meddig erőltetik ezt a szar műsort még...nem hittem volna,hogy én,aki imádtam az eddigi szériákat,így fogok egyszer érezni...:)
  • Sgtfathi
    #4142
    Egyetértek.
  • Istencsászár
    #4141
    Teljesen mindegy. Viktor továbbjutott, vagy elsőként vagy másodikként ( akár Dávid akár Krisztián lesz mellette ) legalábbis remélem hogy a zsűri fog választani nem a nép...