6021
Ki lesz a legjobb?
  • Dean Winchester
    #4220
    már jó napot van -.-
    de am miért nem most derül ki??? ezt nem értem ,valaki magyarázza már meg =)
  • xxxpaulxxx
    #4219
    jóreggelt:D
  • Dean Winchester
    #4218
    mos mivan? akkor most nem fog kiderülni,hogy ki nyeri meg? majd csak jövöhét szombaton?
  • xxxpaulxxx
    #4217
    no want to talk with the... ez szarXD
  • PJack
    #4216
    am eddig a megasztár 4ből sztem ez volt a legjobb
  • PJack
    #4215
    ja xD
  • xxxpaulxxx
    #4214
    micsoda fontos témák vannak az aktívban:D
  • PJack
    #4213
    Dávid vs. Krisztián
  • Sgtfathi
    #4212
    Bár nekem nem volt szimpi a Krisztián,de jobban énekelt mint a Dávid.
    Valjuk meg őszintén nem a megasztárba való a Dávid,inkább a szinházba,sztem ott is fog kikötni...
  • asterix67
    #4211
    Szerintem Krisztián magasan jobb a Dávidnál,kár,hogy nem ez szerint esnek ki vagy maradnak bent...Ha meg csak szimpátián múlik,akkor minek a zsűri??A Dávid is szimpi fiú de éneklés szempontjából vannak jobbak,akik már ki estek,ez nagyon nem igazságos!.Utolsó percekben meg nem is lehetett szavazni...
  • xxxpaulxxx
    #4210
    ez nem is volt kérdés:D
  • mkoma
    #4209
    Ja egyébként meg ritka vicces mezőny lett a vége, miközben azért voltak itt igazi jó énekesek is. Most hallgattam valami régebbi megasztáros cédét ma és hát megdöbbentővel jobb hangok voltak akkortájt.
  • mkoma
    #4208
    Ne borítékoljátok Dávid győzelmét.
    A legjobb négy között ugyebár Viktor kapta a legtöbb szavazatot emlékeim szerint...
  • xxxpaulxxx
    #4207
    Nekem szimpatikus a Dávid.. mégse szavazok ráXD
  • tiadalma
    #4206
    mondja meg nekem valaki, hogy mit eszik a közönség Dávidon? A musical-"jeit"? ha még jól nézne ki, akkor azt mondom, hogy azért szavaznak rá a fiatalok,mert helyes. De szerintem ezt nem lehet mondani rá..Akkor miért szavaznak rá? mi tetszik benn nekik? Hát Krisztiánnak mennyivel jobb hangja volt...ez hihetetlen.
  • xxxpaulxxx
    #4205
    Aha... aztán meg ki tudja mennyire múlik a közönségen;)
  • mama 2
    #4204
    Ha Krisztián-Dávid döntő lett volna, akkor sem Krisztián nyert volna. Mert gondolom a közönségen fog mulni, és a közönség Dávidot választotta volna... De így is őt fogják:|.
  • xxxpaulxxx
    #4203
    Huhh nem voltam itt tegnap de visszaolvasva látom hogy Viktor-Dávid döntő lesz... váá nemár:D Viktor egy kis mű buzi, a Dávidnak meg szimplán sok hamis hangja van... én szerettem volna ha Krisztián-Dávid döntő lesz (mert azért Dávidnak nincs hangja, de legalább átéli amiket énekel)... és akkor Krisztián nyerte volna meg... sztem ebben a szériában ő volt a legjobb...
    de nem... a Viktor fogja... ezt már ki lehetett jelenteni az elején...
  • Dean Winchester
    #4202
    most elsőre a zsűri döntött??? met nem láttam a műsort most :(
    na amit javasoltam hogy elsőnek döntsön a zsűri és másodjára a közönség.
    de ez felháborító!
    ha eddig a közönség volt az első most miért kellett variálni???? akkor eleitől kezdve csinálhatták volna igy!kcsgk az egész tv2 és a műsor szerkesztői vagy akik ezt befolyásolják.
  • Tinman #4201
    Dávidtól nagyon jó volt még a "Fény" no meg a Rómeó és Júlia-féle "Lehetsz király".
  • mama 2
    #4200
    A FRANCBA:((. Mondjuk szemétség: Amikor meghallottam hogy elsőre a zsűri dönt, akkor tudtam hogy ez BUNDA. A Zsűri egyértelműen ugye Viktort juttatja tovább... És maradt Krisztián vs Dávid.
    Hát persze hogy Dávid a Tini kedvenc:D. Vicc... Mért kellett elsőre most a zsűrinek dönteni? Mert ha a közönség dönt, akkor Viktor megy:D. Ezt nem akarták:D. Rohadjon meg a TV2.
    Bár abból a szempontból jó, hogy ha Viktor nyeri meg, hogy ő szinte mindent tud énekelni. Ha Dávid nyer, akkor ő csak Musical... Mondjuk az Aladinos száma remek volt szvsz.
    De ha jövőhét UTÁN(mivel Nóra azt mondta hogy két 20.-án dől el ki nyer, szóval most szombaton nem lesz) a közönség dönt arról hogy ki nyer, akkor: Dávid. Ha a zsűri: Viktor:D.
    De kíváncsi leszek, hogy hogy fogják eéhúzni a műsor időt akkor amikor ketten vannak már csak benn:D.
    Amúgy én arra tippeltem volna hogy Dávid megy, és Krisztiánn meg Viktor marad. Mondjuk LOL volt, hogy az elején Dávid első volt 48(!!)%-al:D.
  • Klemice
    #4199
    vagy király viktor befizet egy 'jelképes' összeget ismét és hopp megfordul a szavazatok száma
  • andaxxin
    #4198
    Jövő héten megnyeri a Megaganyét ez az unalmas sz*r Dávid gyerek aki mindent csak operettként tud énekelni és majd jókat röhöghetünk a Kapcsolatkoncerten amikor egy világsztár elött többtízezer embernek elénekli a Padlást.Ha ha ha ha hah hah ha ha hah ha hah ha.Mert az okos magyar embörök jó hallásuk és a k*csög szimmpátiájuk alapján megszavazzák semmi kétség.
  • Tinman #4197
    Fizetek érte, ha picit visszaolvasol.





    Hazudtam.
  • Tinman #4196
    Részeredmények, de mindegy olyanról kár vitázni, amit nem tudunk bebizonyítani, mert csak feltételezés.
  • Tinman #4195
    Akkor manipulált a szavazás.
    Nézted a részeredményeket a megasztárok során? Dávig mindig vezetett Viktorral szemben. Miért lenne ez másképp? Nézted most a részeredményeket? Viktor valami 26%, Dávid meg 47%?
  • desigo
    #4194
    Ki esett ki?
  • Guilty01
    #4193
    Lakatos vs viktornál meg lakatos? ne röhögtess már...
  • Tinman #4192
    Nem a hangjával van baj, hanem azzal, hogy nem egyéniség.
    Abs. nem lángoló fényoszlop, abs. nem egy Gáspár Laci. Úgy énekel, mint ahogy az iskolában Józsika összead. Csak szépen, csak rendesen, csak szabályosan, semmi eltérés, semmi egyedi ötlet, semmi innováció, semmi tűz, semmi plusz, semmi szenvedély.

    De igaz: Eladható divatnyálhang.
  • Guilty01
    #4191
    Dávid vs viktor sima viktor. Jövőhéten meglátod.
  • Istencsászár
    #4190
    Viktornak korrekt a hangja nem értem miért kell fikázni... azért mert van egy buta testvére aki lejáratta magát? attól ő még szép a hangja, az utolsó közös dalban is magasan a legjobb volt, egyszerően nem hiszem hogy valaki erre azt mondja hogy szar, nagyon sokat fejlődött és mostanra egy igazán jó énekes lett belőle, aki megállja a helyét a pop iparban.
  • Tinman #4189
    Olvasgass.
  • Tinman #4188
    Ok, akkor:

    1. A zsűri Lakatost juttatja tovább. Ki áll ki? Dávid és Viktor. A közönség Dávidot juttatja tovább! A fináléban Dávid és Lakatos. Ezt akartad?

    2. A zsűri Dávidot juttatja tovább. Ki áll ki? Lakatos és Viktor. A közönség Lakatost juttatja tovább. A fináléban u.e. lesz, mint az 1. esetben.

    3. Ami pedig történt.

    Dávidot a közönség akarta végig! Ha egyszer, ha csak egyszer is kint áll zsűri előtt, akkor neki annyi. Nem így lett, így megnyeri a Megasztárt.
    Ezek után azt mondani, hogy a TV2 manipulál elég buta dolog ;-)
  • Klemice
    #4187
    srácok király viktor megvette az egész mindent
    sajnos ezek alapján úgy manipulálják majd a finálét hogy király viktor nyerjen, mivel ő már jóelőre megvette magának a 2008-as év hangja díjat
  • John Cena
    #4186
    ki nyert?:D
  • Guilty01
    #4185
    A zsűri értelmi szintje ismét megmutatkozott. Nyílvánvaló volt, hogy dávidot kéne kiszórni, ebben egyetértettek... de ha kicsit is gondolkoznak, tudják, hogy dávid 1v1-be ha csak a közönség számí simán lenyomja a krisztiánt, magyarul kiesik az egyik nagykedvenc (így is lett). Ha viszont viktort küldik ellene, akkor viszlát dávid... tök mind1 végülis, a 3 srác közül a krisztián ért egyedül valamit, az más kérdés, hogy a magyar közönségnek a hangnélküli szépfiúkra van szüksége...
  • ricsa008
    #4184
    én jobban szerettem volna egy Krisztián - Dávid döntőt de sajnos valakinek menni kellett
  • tiadalma
    #4183
    ááááááááááááá... ez a megasztár 4.... semmi értelme..
  • LordVenom
    #4182
    Mit idegeskedtek...három szar közül nem mindegy ki nyeri meg? :))
  • Sgtfathi
    #4181
    Na ebben egyetértünk kishaver!!!Schwarcz Dávid a király!:)