6021
Ki lesz a legjobb?
  • Tinman #4260
    14... te is fiam lopott bicikliznél mi? :-P
  • algor91
    #4259
    sziasztok, őőő.:), hát blokkolva van a tv2.hu és a megasztar.hu weboldal, blokkolták, csak az léphet be aki regisztrált felhasználó, aki regisztrált és be tud lépni elmondaná, hogy mi van most ott?
  • Cujo HuN
    #4258
    a ferdeszemü kiscsaj az mennyi idös??
  • Tinman #4257
    Sonya meg 1 milláért megmutatja a nunit... grat a szintjének.

    Gyerekek ettől a Hien-től bennetek is felébred a pedofil? :-DDD
  • zsotesz
    #4256
    Én csak azt tudtam, hogy a lófejű gyerek fog énekelni, erre jöttek még többen. Ez így nekem is meglepetés volt.
  • mama 2
    #4255
    :D
  • FZoleee
    #4254
    én is ezt írtam msn-en valakinek
  • mama 2
    #4253
    Ha együtt énekelnek nem is olyan rossz:D.
  • Cujo HuN
    #4252
    Meg az is érdekes h azért menjen a viktor tovább mert ö az usa-ban nevelkedett és yo az angolja.....hááátha betör a nemzetközi piacra....no comment
  • FZoleee
    #4251
    nabazmeg xD látszik, hogy ki kell tölteni az időt, hogy megszedje magát a tv2 a szavazatokból xD
  • Tinman #4250
    Hát én sokkot kaptam!!!!!!

    Döbbenet!!!
  • mama 2
    #4249
    azta büdös :DDDDDDDDDDDdd
  • Tinman #4248
    Musicalekből 1-2-öt nagyon jól énekel (pl.: Fény, Lehetesz király), sőt a Fenyő-féle Csókkirály is egész korrekt volt, de az biztos, hogy nem lett volna szabad, hogy a döntőig eljusson.

    Queen rajongó vagyok már gyerekkorom óta és ahhoz képest, hogy azt gondoltam sugárban okádok majd a Viktor-Don't stop me now előadásától, de a végén azt mondtam, annyira nem is volt rossz.
  • Kaplan
    #4247
    Igen, ezt egy énekversenyben hallani, hogy hamis voltál de az nem baj. Bazdmeg komolyan lehidalok, Fekete Dávid meg, esküszöm, nem fogom még egyszer leírni mit gondolok róla, csak annyit ha ez az ember valakinél jó hangú énekes akkor az szerintem menjen és ássa el magát. Mert, hogy ennyi idő alatt képtelen legyen valaki bármit is fejlődni (főleg, hogy ott ének tanárhoz is járnak) nme tudom igazából felfogni.

    Friderikusz mondta a legjobbakat, pedig ő nem zenész. Ideje elgondolkodni..
  • Dean Winchester
    #4246
    nem azon van a hangsúly,hanem hogy a hamisság nem fontos!
    akkor inkább megne szólaltak volna :D
    de elismerték viktornál is volt hamis hang ...
  • cargame
    #4245
    Bazz Eniko hogy nez ki :O XDDDDD Es itt van Medveczki is?
  • xxxpaulxxx
    #4244
    Komolyan mondom, az egészben a legjobbak a táncolánykák:D
  • Istencsászár
    #4243
    Mit mondjon? nem mondhatja oda hogy szar vagy... vagyis mondhatná, de hát szerződésükben benne van hogy nem fikázni ültették oda őket, főleg nem egy döntőbe:D bár Fridi megmondta szokás szerint.
  • Dean Winchester
    #4242
    na 4-4 dalt énekelnek :D
    öööö mit mondtak a zsűriben? méghogy a hamis hang nem is annyira fontos???? :D pff bazzeg ezen lehidaltam :S
  • Tinman #4241
    Scwartz Dávid lenne? Akkor lehidalok...
  • mama 2
    #4240
    hát ez tényleg az:C.
  • Istencsászár
    #4239
    tyű... ez szörnyű
  • mama 2
    #4238
    LOOOOL MÁR. Medveczki Ilona LOOOL. Az rtl-től kirugták, ere most a tv2-nél van:D.
  • zsotesz
    #4237
    majd legyen meglepetés, annyit elárulok, hogy az egyik válogatón kirúgott emberke lesz. Én nem értem, hogy miért ő.
  • Cujo HuN
    #4236
    Többnyire a zsüri miatt
  • cargame
    #4235
    Gyárökök ma kiderül h ki tudott tobb penzt adni a Tv 2 nek :D es h ki tudott maganak tobb SMS t kuldeni .
  • Cujo HuN
    #4234
    Hali!
    Szerintem eddig ez a leg szánalmasabb megasztár.....kár érte.És elnézést a véleményért de kijött
  • xxxpaulxxx
    #4233
    húha nah ma kiderül ki lesz a legjobb
    éljen.
  • Tinman #4232
    Oké... Dávidon és Viktoron kívül mindenki remekül énekelte az I love rock 'n roll-t. Remek! Kár, hogy ők párbajoznak :-/
  • mama 2
    #4231
    Engem is érdekelne ki lesz a meglepi venéd. Amúgy gondolom hogy kettő szám, de biztos ez is elhúzódik fél 12-ig:C.
  • Dean Winchester
    #4230
    ööö majd keresek vmit :D most csak ugy véletlen belebotlottam és gondoltam megosztom veletek.
    zsotesz:
    kire gondolsz? ki lesz a meglepi vendég?
    a srácok ma is fejenként 2 számot adnak elő?
  • zsotesz
    #4229
    Én a meglepetés vendég énektudására leszek kíváncsi. Gondolom tudjátok kire gondolok.
  • desigo
    #4228
    Eszenyi Enikőről nincs hasonló?
  • Dean Winchester
    #4227
    most néztem egy videót hát érdekes :D
    détár enikő énekli a honfoglalás betétdalát!
    valami borzalmas és ekkor fordul meg a fejemben ,hogy a pénz mi mindenre képes :S egyserüen a szar énekhangra is van igény?:S
    akit érdekel
    link
  • z11z11
    #4226
    Mert nem úgy jött össze az élete, ahogy szerette volna. Nem volt elég sikeres, nem ismerték sokan.
  • Dean Winchester
    #4225
    ha van koncertje akkor minek akarná megnyerni?:D
    akkor inditsnanak egy megaénekes cimet ahol csak alapból koncertes/éneklő/zenei bandában szereplő emberek indulhatnak és kész.
    ill egy tini megasztart is ennyi...
  • z11z11
    #4224
    Azt olvastam egy cikkben, hogy azóta kezdődtek a Balhék a Megasztárban, hogy Bencsik Tamara kiesett. Hát igen, az is nagyon durva volt, de nálam már akkor rossz volt, amikor Ambrus Rita a Top 15-ből nem jutott be a 10-be. Pedig szerintem ő az, aki megérdemelten nyerné meg. Az a nő évekkel ezelőtt (ha jól olvastam) az angol toplista előkelő helyén szerepelt. Én már voltam Rita koncertjén is szerencsé(m)re. Nagyon jó hangja van!!!!!!
  • zsotesz
    #4223
    nem a legelejétől, de kb. 3-4 adás óta van így ha jól elmlékszem.
  • Dean Winchester
    #4222
    jah így értem,hát eléggé gáz sztem :D
    pfff ,hogy mennyi pénz bemegy a tv2nek ezzel :O
    már alapból a műsor ideje alatt jön a della de most akkor mégtöbb nemsemmi :D
    amúgy eddig is lehetett hétközben már szavazni ugye?
  • zsotesz
    #4221
    plusz 1 hétig lehet küldeni az sms-t. Mindkét fiúnak gondolom elég nagy a tábora, aki fanatikus az meg nyomja úgyis az sms-eket. Úgyhogy plusz hét plusz bevétel.