6021
Ki lesz a legjobb?
  • Tinman #4340
    Ez jó volt a Dávidtól... Viktortól ebbe a számba semmi érzelmet nem éreztem. Ez van.
  • Dean Winchester
    #4339
    a nórinak meg elment a hangja :D
  • LordVenom
    #4338
    Ez lekötött...szerintem egész jó volt az előadás is,de show is tetszett. Viktor igazi Prince hangal kezdte,és Dávid most volt talán a legjobb. :)
  • attila46
    #4337
    Mint...általában lehet,hogy nem a tehetség fog nyerni..hanem a szimpátia.!!Úgy tünik Dávid ,gyermeteg külselye sokaknak szimpatikus!!Azért Viktor mérföldekkel jobb a srácnál.....pártatlanul..
    Amia szavazást illeti biztos van szarkavarás..ha nincs akkor ,ismét egy példa az emberei butaságra.

  • mama 2
    #4336
    XD
  • Tinman #4335
    Ez most nekem bejövős, amit művelnek :-)
  • Kaplan
    #4334
    Nyílvánvaló, hogy a megasztár nevelés azt jelenti, hogy ki mennyire eladható. De ne feledjük, hogy ez egy ének verseny is egyben. Nem kell ahhoz világsztárnak lenni, hogy 5-6 számot jól előadjon, csak énekesnek és profinak. Dávid minden csak nem énekes, és nem is profi. Össze-vissza ugrál mint valami bakkecske a színpadon levegőt meg elfelejt venni...
  • kovi04
    #4333
    Ha a TV2-nek van egy kis esze, most belenyúl a szavazásba és megfordítja az állást.
  • cargame
    #4332
    Mit akarsz? Fenyo megmondta h 100 ev sem eleg h vilagsztart neveljenek...
  • cargame
    #4331
    Kozben Mester Tamas elokap egy kest es szivenszurja magat XD
  • cargame
    #4330
    Ha DAvid nyer nezzetek majd h a zsuri mit fog osszehazudni h o igazabol ilyen jo meg olyan jo :DDDDD
  • Kaplan
    #4329
    Ha ez a gyerek így fog énekelni 2009-ben a kapcsolat koncerten mondjuk egy Jamiroquai, Robbie Williams, Madonna, George Michael kaliberű sztár előtt, szerintem körbe röhögik..
  • andaxxin
    #4328
    A Viktor valóban nagyon jól énekelt,de ez a csíra dávid gyerek tiszta hamis ganyéééé az egész produkciója.
    Mégis az fogja megnyerni mert az idióta feje szimpatikus a sok hülyének.
  • mama 2
    #4327
    Tudtam...Velem van az erő,és éreztem. Utálom Viktort, a hagja sem tetszik, de kár hogy nem ő fog nyerni:(. Hogy néz majd ki, 2009-ben a kapcsolatkoncerten musical Dávid:C.
  • LordVenom
    #4326
    Pedig ez egyértelműen a legjobb volt eddig,és ezt úgy mondom,hogy pártatlan vagyok. :)
  • clouse
    #4325
    dávid vezet?????
    lehet hogy nincs igazam de viktor azért jobb
    (egyépként pártatlan vok)
  • Dean Winchester
    #4324
    dávid nyerjen:D kíváncsi lennék tamás fejére av égén :D belehalna ha nem viktor nyerne :DDdddd
  • Istencsászár
    #4323
    És megfogja nyerni Dávid... csodálatos.
  • xxxpaulxxx
    #4322
    és mégis a Dávid vezetXD
  • Dean Winchester
    #4321
    nekem annyira nem jött be ez a muzsika:D
  • Dean Winchester
    #4320
    bakker ez már túlzás sajnálom a dávidot :S
    nagyon a victort dicsőitik :SSSS ááá
  • Tinman #4319
    Nem volt rossz abs. Elismerem, pedig nem kedvelem Vikit, Magdit meg főleg nem...
  • xxxpaulxxx
    #4318
    hát a mai nap messze legjobb előadása..
  • Kaplan
    #4317
    A mai este alapján ez az eddigi egyértelmű best. ;)
  • xxxpaulxxx
    #4316
    és a viktort is
  • clouse
    #4315
    na már Magdi is itt van?
    De viktor most lepipálta
  • Istencsászár
    #4314
    Ez gyönyörű volt.
  • clouse
    #4313
    egyetértek
  • mama 2
    #4312
    :)))
  • clouse
    #4311
    őszintén én meg azt nem tom fridi mit keres ott viszont néha jókat tok rajta röhögni
  • Kaplan
    #4310
    Ha azt nézzük valamennyire igaza is van. A döntőre ennek a három embernek lett volna 'joga' : Király Viktor, Lakatos Krisztián, Tamara. Ehelyett ott ez dávidka.. aki... döntse el mindenki maga.
  • LordVenom
    #4309
    Fridi néha olyan fejet vág a dalhallgatás közben,mintha azon gondolkodna,mi a tökömet keres ez a két gyerek a döntőben? :)))
  • Dean Winchester
    #4308
    ja bakker döntőben és ennyiszer említeni a hamis szót :D
    döntőben dícsérni kéne őket de fridi legalább megmondja amit gondol! ezt tiszetelem benne,más nem merimegmondani :D
  • Istencsászár
    #4307
    De durván...
  • clouse
    #4306
    Fridi megint osztja a népet
  • mama 2
    #4305
    _:AS?_AD?SD_:?AS. Igazad van:D.
    Clouse: én se:D
    Amúggy ez most szép. Szeretem magyarul is, és angolul is. LOOOL Caramel:D.
  • LordVenom
    #4304
    őzikét nézte a szemed,mi? :D
  • clouse
    #4303
    hát a csajoknál nem a dalra figyeltem
  • zsotesz
    #4302
    Szecsődinek egyik szeme sír, másik szeme haj.
  • Istencsászár
    #4301
    Nem volt ez rossz, jobb volt mint a csajoké.